První a poslední 01

Toto je 1 díl z 4 v seriálu První a poslední
Počet zobrazení: 3315

Tři zákony robotiky:

  1. Robot nesmí ublížit člověku nebo svou nečinností dopustit, aby bylo člověku ublíženo.
  2. Robot musí uposlechnout příkazů člověka, kromě případů, kdy jsou tyto příkazy v rozporu s prvním zákonem.
  3. Robot musí chránit sám sebe před poškozením, kromě případů, kdy je tato ochrana v rozporu s prvním, nebo druhým zákonem.

Čtvrtý zákon robotiky:
Robot se musí snažit poskytnout člověku potěšení, pokud to není v rozporu s prvními třemi zákony.

Část první.

Jednou se to stát muselo. Když jste poslední v branži, která se navíc drží tak tak nad vodou, nemůžete čekat, že to dopadne jinak. I když jste nejlepší. Jenže když jste poslední, jste vždycky nejlepší. Ale i nejhorší. A nejhorší dostane padáka. Můžete to jen odkládat, ale jednou k tomu dojde. A teď podle všeho došlo i na mě.

Sám nevím, jak dlouho jsem pro Pleasure pracoval. Poslední studio, které natáčelo skutečné erotické filmy. Nepočítám-li tedy pár obskurních „nezávislých“ filmařů, kteří se snažili jednou za čas šokovat něčím novým a neotřelým, což znamenalo v překladu brutálním nebo nechutným. Všichni ostatní už přešli na v-Sex, byl levnější, bezpečnější, a v neposlední řadě se na něj kupodivu nevztahovaly žádné omezující zákony. V Pleasure jsme s nimi bojovali neustále, co smíme a nesmíme, smíme s povolením ve třech kopiích.

Ví-emko od Johna jsem dostal v pondělí dopoledne, odpoledne už scanner pečlivě porovnával obraz mojí sítnice s uloženým vzorkem. Identifikační implantáty jsem odmítal, tvrzení o jejich naprosté nezávadnosti byla až příliš bombastická. Pak už jsem prošel nenápadnou brankou ve vysoké lesklé zdi a… vešel do jiného světa a dost možná i jiného času.

Kim a John Holmesovi byli poslední svého druhu a věnovali spoustu úsilí a samozřejmě i peněz, aby to bylo každému naprosto zřejmé. Voda pro bazény, vodotrysky a vodopády, stromy a záhony by dokázala zásobit středně velkou čtvrť, na což ostatně funďáci zatvrzele a marně upozorňovali každého, kdo o to stál. Už jich naštěstí moc nebylo, tedy těch, kdo by je chtěl poslouchat, funďáků bylo stále víc.

To, co se nacházelo za vysokými neprostupnými zdmi, ale nebylo pro moralisty všechno druhu a přesvědčení skutečnou noční můrou. Tou bylo bezesporu, co se tam odehrávalo. A to bylo na tom to nejlepší.

Po několika dalších kontrolách jsem už vešel k Johnovi, jeho kancelář byla v protikladu s venkovními prostory překvapivě prostá. Vybavená byla spíš jen technikou včetně letitého přehrávače videokazet, počítači a hlavně prastarým obrovským dubovým stolem.
John mi jednou řekl, jakému prezidentovi kdysi patřil, ale to jsem zapomněl dřív, než domluvil. Ano, a ještě krásnou ženou zalévající květiny a praktickým rozkládacím gaučem, kde se dalo dělat spousta různých věcí. Teď na něm byl například velmi spokojeně uveleben sám John Holmes.

Nepotrpěl si na oficiality, i proto jsme spolu znamenitě vycházeli. Neřekl bych, že byl můj přítel, ale chybělo nám k tomu asi tak málo jako k nahotě oné nádherné ženě. Rád bych odhadl plochu jejího oděvu v čtverečních palcích, ale tak malá čísla ještě nebyla objevena. John si kupodivu vždycky spíš potrpěl na ženy v nejlepším věku, což pro něj znamenalo něco kolem třiceti. Ale samozřejmě trpěl i nemocí z povolání, co naplat.
Měla tmavé vlnité vlasy, zářivě modré oči a nádherné rty. Ňadra kupodivu spíš středně velká, ale skvěle pasovala ke štíhlé postavě. Konečně normální žena mezi těmi všemi hubenými holkami s obrovskými ňadry. Ze zvyku jsem uvažoval, jestli jsem ji neviděl v nějakém videu, ale nespíš ne. Ale někoho mi připomínala.

Teď mi John jen přátelsky pokynul a mávl směrem k přepychovému křeslu. Pohodlně jsem se rozvalil, kráska mi ihned přinesla můj oblíbený nápoj, už se nemusela ptát. John se usmíval, když jsem zálibně sledoval její přeci jen až příliš dokonalé křivky.

Pak se ale přestal usmívat, posadil se, propletl prsty a smutně se na mě podíval.
„S naší branží to jde do háje, Paule.“
„To říkáš, co se známe, a to je docela dlouho. Tehdy měla tahle krasavice ještě pravá prsa. Nebo spíš ještě žádná.“
Nebyl to úplně dobrý vtip, ale John byl beztak asi jediný, kdo by ho pochopil. Když žijete v době genetických manipulací… Krasavice se ušklíbla.
John jí jakoby mimoděk pohladil prsty rameno.
„Máš pravdu, a mimochodem má pravá, i když je to neuvěřitelné. Geny občas dokážou zázraky i přirozenou cestou. Ale to víš.“

Věděl, co říká, mluvil o mně.
„Stejně to nechápu, spousta lidí by z fleku dalo skoro všechno za to, s čím ses jednoduše narodil.“
„Těžko se mi to hodnotí, nemůžu za to, jen jsem to využil a zdokonalil. Jako kdybys měl talent ke hře na klavír. Což nemáš, a já taky ne.“
Krasavice přestala se zaléváním květináčů přivinula se k Johnovi.
„No, k čemu by nám taky byla hra na klavír. Ale… Schválně. Miláčku, čím je Paul tak proslulý?“

Žena mě přejela očima barvy mořské zátoky.
„Každý zná nejslavnějšího pornoherce.“
Přišla ke mně a posadila se mi na klín. Opravdu byla nádherná. Klekla si a rozepnula mi kalhoty.  Pohladil jsem jí vlasy a ramena. Můj věrný pracovní nástroj opět nezklamal, jako zatím nikdy. Žena ho chtivě olízla.
John se klidně díval, jak mě jeho zahradnice pomalu sjíždí. Jen v očích jsem rozpoznal zbytky vzrušení. Bylo to s ním pořád horší. Dřív ho takový pohled ještě dokázal rozpálit.
„Až za chvíli, krásko,“ pohladil jsem ženu. „Ale je mi to líto.“
Jí asi víc, ale poslušně mi zase zapnula kalhoty a usadila se vedle Johna. Ale stále se na mě dívala svýma neuvěřitelnýma očima.

„Jsi poslední svého druhu, Paule. Poslední a jediný.“
„Ty taky, Johne.“
„Tak to je, jenže… No, jak to říct, já nejsem na očích. Sakra, fakt nevím, jak ti to říct.“
Čekal jsem to, nemusel pracně hledat omluvy, měl pravdu. Byl konec.
„Mohl bys pro nás dál pracovat jako poradce, scénárista, režisér, co tě napadne. Nikoho lepšího neseženu.“
„Kromě Kim“.
„Ano, kromě Kim.“

Kim byla jeho manželka, volnější vztah mají i Slunce a Pluto, ale stejně jako u těchto nebeských těles se zdála i jejich vazba neotřesitelná. A nejspíš i byla.

„Moc díky Johne, ale asi nechci.“
„Nech si to projít hlavou, uvidíš. Sem můžeš vždycky přijít. Jen je mi líto, kdo tě nahradí. To už nikdy nebude ono.“
„Jenže nebýt jich, asi by už žádné studio nebylo.“

Pleasure byli první, kteří začali používat roboty šesté a později i sedmé generace, když ještě ani nebyli oficiálně na trhu. John a Kim spolupracovali přímo se Sexual Robots, už dlouho. Byla to oboustranně absolutně výhodná spolupráce, SR měli zdarma tu nejlepší reklamu a Pleasure ty nejlepší herce. A s příchodem šesté a sedmé generace opravdu ty nejlepší. Byla to revoluce. Předtím bylo možné snadno r-herce poznat, bylo to někdy spíš až směšné, i když Kim dělala, co mohla. Ano, byli schopní erekce i ejakulace na povel, ale i v-Sex byl realističtější.

V té době to vypadalo vůbec s Pleasure hodně špatně. Náš hlavní konkurent bylo virtuální studio Kings of  Better Sex, neboli Kings, jak říkal jeho šéf Cameron. Kings ale stále naráželi na historický paradox animace. Byli nepřekonatelní ve virtuální realitě, tam jsme se jim ani nesnažili konkurovat. Ale aby dokázali ve svých ultra počítačích vygenerovat skutečnost, kterou diváci nerozeznali od skutečné, stálo je to spoustu peněz, Opravdu spoustu. A my jsme měli r-herce, nás pár klasických a…

Samozřejmě, dívky a ženy nás ani nenapadlo nahrazovat. Protože každý se na ně chtěl dívat, byl zvědavý, jako nové krasavice John a Kim seženou, venkovské krásky, ženy v domácnosti, herečky, občas celebrity, mlaďounké i v nejlepších letech, štíhlounké i plnější, blondýnky, brunetky i vždy žádané zrzky, samozřejmě stálý přísun kandidátek z ciziny, někdy i poměrně exotických.  Ale tento zdánlivě nezastavitelný a nekonečný proud krasavic s nástupem s-HIV téměř vyschl. Nebezpečí nákazy jednoduše odradilo většinu dívek a žen, které by se jinak o tuto práci rády popraly. Obrazně i ve skutečnosti.

Byla to pro nás temná doba. Nový typ nemoci, přenašečem byli jen muži. Léky zpočátku žádné, naštěstí se podařilo poměrně rychle nalézt spolehlivý test. Vypadalo to tak, ale bylo tam pár hodin nejistoty. To se zjistilo ale pozdě. Onemocnělo několik nejslavnějších a nejkrásnějších hvězd, o této rudé zóně se ještě nevědělo. Všechny jsem znal a točil s nimi, ale nenakazil jsem je, zase mě ochránila moje podivná genetická výbava. Ale tohle zase tak vzácné nebylo, asi třetina mužů bylo imunních.

Jenže dívky už pro nás nechtěly pracovat, raději se nechaly oskenovat u Kings a prodaly jim svůj 3D model, aby si s ním počítačoví mágové dělali, co a jak budou chtít. Dostaly za to na první pohled hodně peněz. Ale jen jednou. A pak se už jen mohly dívat na perverznosti, které jejich naskenovaná těla provádějí. Například jak souloží s tříhlavými draky. A to byl ještě ten lepší případ. Žádná omezení, ani tělesná ani zákonná. Zkuste si sami vymyslet nějakou nejúchylnější scénu. Vsadím se, že oproti Kings to bude něco, co byste klidně pustili vlastní babičce.

Když to už jednou udělaly, byl to pro ně víceméně konec kariéry. Zbýval jen sešup do šedé zóny.

Zachránili nás r-herci šesté generace, ještě bylo trochu poznat, že to nejsou lidé, ale Kim je dokázala skvěle natočit. A stejně skoro každého zajímaly jen dívky. A ty se s roboty točit nebály.

Sedmá generace spojila všechno dohromady, Kim už nemusela myslet na absenci erekce nebo přebytek ejakulátu ve špatnou chvíli. Mohla točit, jak chtěla. Byly to skvělé filmy s krásnými ženami a dívkami, přitom oproti Kings za velmi přiměřené náklady. A se mnou a pár dalšími. Ale bylo nás stále méně. Až jsem zůstal poslední.

„Pamatuješ na první scénu s r-sedmičkami, Paule?“
„Jasně, hned když jsem ho poprvé uviděl, zkontroloval jsem stav účtu mého důchodového pojištění. Ne proto, abych si nějakého koupil, ale došlo mi, že brzy skončím.“
„Fakt je mi to líto.“
„To nic. Ale první r-sedmičku jsem uviděl už na večírku, vlastně ještě před ním.“
„Hmm, tam jsem nebyl, škoda. Až uvnitř. A tam mě pořád rušila ta… Vlastně vůbec nevím, jak se jmenovala. Nevíš, zlato?“
Zlato zavrtělo hlavou.
„Udělal jsi chybu, už u bazénu to bylo fajn. Ale bojíš se sluníčka.“

Jako každý jsem měl rád proslulé party studia Pleasure. Tedy asi kromě Johna. Přitom ten hrál klíčovou roli. Jeho napadlo, aby dívky na večírcích nebyly herečky z videí. Ty tam samozřejmě byly také, kdo by se s nimi nechtěl setkat a možná si domluvit i trochu víc. Ale zbytek byly kandidátky, dívky a ženy, které se do Pleasure teprve chtěly dostat. Někdy se zachránit z nelegálních studií, někdy už něco natočily v zahraničí, spousta z nich to zkusila u normální produkce, ale neuspěla. Většinou to ale bylo opravdové čerstvé zboží. Tedy někdo jim tak říkal, ale já nikdy, ani John ani Kim. Věděli jsme, že na těchto nových tvářích závisí další dny studia. A podle toho jsme se k nim chovali. A proto k nám přicházely stále další. Jednoduchý přírodní zákon.
A kromě toho jsem je měl opravdu rád.

Jednoduše řečeno, dívky byly skutečně motivované a večírky byly úměrně tomu zábavné.

Ten den jsem ale nepřišel až na večírek. Dostal jsem ráno ví-emko od Kim. „Chci ti ukázat něco úžasného. Přijď už dopoledne, tak kolem desáté.“
Hmm. Tomu nešlo odolat.

Kim, Johnova partnerka v životě i práci. Skvělá režisérka a kameramanka, vlastně i scénáristka, pokud se tak o tom dalo mluvit. Její videa byla skvělá, plná skutečné erotiky, k tomu ještě byla na place přátelská, dokázala si získat důvěru i holky, která právě měla natočit svůj první anální styk v životě s vysoce nadprůměrným partnerem. A ve zdraví ho přežít. Většinou.

Našel jsem ji u hlavního bazénu. Vedle ní jakýsi urostlý černoch v pestré košili, bermudách a bílých brýlích. Toho jsem neznal. Políbil jsem Kim a tázavě se podíval na chlapíka. Podal mi ruku.
„Dobrý den, jsem Patrick.“
„Paul.“
Zvláštní stisk ruky, začínal jsem tušit.

Kim se usmívala. Vypadala překrásně, v miniaturních bikinách, tmavých brýlích, vlasy stažené do krásného drdůlku. Jako vždy jsem ji musel přejet pohledem, nádherně vybarvená pihovatá zrzka, menší, štíhlá. I ty nejkrásnější dívky vypadaly vedle ní podivně vybledle a nedomrle. Na rozdíl od svého manžela si užívala své profese i pro osobní potěšení. Naštěstí pro mě.

Na její skutečný věk bylo neslušné jen pomyslet, nemělo by to smysl. Jednoduše byla krásná, a ještě dlouho určitě bude. Podle mě dřív shoří Země. Líbilo se mi… co se mi na ní vlastně nelíbilo, to bude mnohem kratší výčet. Dlouhá pauza, vlastně krátká.
Ale teď jsem tady zcela určitě nebyl z tohoto důvodu.
Ukázala na volné lehátko po své levici. Ze stolku jsem si vzal sklenici s vychlazenou arktickou vodu a usadil jsem se, spíš pohodlně rozvalil. Nejlepší voda v městě. Přinejmenším.
Kim se zalíbením sledovala dovádění několika děvčat v bazénu. Asi tak polovina z nich ještě měla aspoň nějakou část plavek. Jako vždy krásná směsice stáří, barev, tvarů. Na to bych se vydržel dívat pořád. Kim nejspíš taky.

„Máš tady nějakou slibnou?“
„Zatím se jen dívám, stejně poznáme víc až po prvním videu. Vidíš tamtu tmavovlásku?“ Ukázala očima na krásnou štíhlou dlouhovlasou dívku oděnou pouze v titěrných kalhotkách.
„Nádherná.“
„Zítra s ní budeš točit video, a tady s Patrickem.“

Podíval jsem se na dívku jinýma očima, tohle mě pořád vzrušovalo, po těch všech letech. Teď je to pro mě cizí kráska a zítra ji budu šukat, navíc to nejspíš nebude klasický sex, ten už většinu diváků nezajímal. A pak za to ještě dostanu zaplaceno. Práce snů, s mou genetickou výbavou.
Dodal jsem spíš sám pro sebe: „Máme štěstí, že se hlásí další a další. A snad pořád hezčí. Bez nich to můžeme zabalit. Chlapi stejně nikoho nezajímají. A jsou s nimi jen problémy.“

Smutná pravda, Kim sice dokázala se svou novou technikou světel a kamer zázraky, ale i tak byly v natáčení někdy prostoje. A prostoje se u herců často měnily v pravý opak. A následovalo zdržení, ztráta času a peněz, nervozita. A nejen to. Bylo těžké naplánovat si ejakulaci, i pro mě, zadržet ji, provést až v žádaném okamžiku.

Patrick nečekaně poznamenal: „Ale na porno se podle statistik dívají i ženy. A ty nejspíš herci zajímají.“
Měl nádherný hluboký hlas, dvě nejbližší holky po něm už toužebně koukaly. Ostatní ho nejspíš jen neslyšely.

Kim se zamyslela.
„Dívají se většinou na naše filmy s někým, samy moc ne. A i tak je zajímá spíš situace, scéna, jo, herec musí být hezký, vybavený, ale zase to moc nezkoumají.“
„Takže jim nevadí, když je vidí pořád dokola v různých scénách?“
„Musí to být dobře natočené. Jak říkáš, máme řadu filmů i pro ženy a páry. Tam je vždycky nějaký příběh. A herec musí i hrát, nejen dobře šukat. Vypadá to líp.“
„To nebude pro mě jednoduché.“
„Pro tebe?“ musel jsem se už zeptat.
Kim se usmála.
„Patrick je první své generace. Sedmé.“
Robot dodal: „Už je nás víc, ale jsem první venku. Tedy ne úplně, jen z továrny.“
„Nemáš cejch, koukám,“ ukázal jsem si na čelo.
Zavrtěl hlavou. „Proto nesmím ven. Kim se za mě zaručila. A musím být jen tady.“
Sundal si brýle, jeho oči byly skoro dokonalé, ale ne úplně. Kdybych nehledat rozdíly, nevšiml bych si jich.
Opět si brýle nasadil.
„Netočíte filmy pro gaye?“ zeptal se klidně.
„My ne, dělá to partnerská firma. Já to neumím točit,“ odpověděla Kim, „ptáš se kvůli robotům?“
„Ano, používají je tam?“
„Nejspíš ne, stejný problém jako u nás s děvčaty. Ale vlastně úplně nevím. Je to jiný byznys, jiní cíloví diváci. John si jen kontroluje účetnictví. My tady máme docela dobré zkušenosti se šestou generací.“
Ron zvláštně pokrčil rameny.
„Znám je, samozřejmě, byl jsem s nimi na testech. Nekonečných testech, pro vás tedy. Srovnávali nás ve všem možném, bylo to zvláštní, vlastně mi jich bylo líto.“
Opravdu řekl „líto“?

I Kim to zaujalo. „Proč líto, Patricku?“
Nakrčil hlavu, taky trošku zvláštně.
„Protože jsou zastaralí. V testech jsem byl skoro ve všem lepší, kromě čistě mechanických testů, ty dopadly podobně.“

„Patricku, víš, jaká bude tvoje úloha, proč jsi byl… vyroben?“ zeptala se tiše Kim.
Pokýval hlavou, nebýt robot, řekl bych, že smutně.
„U nás říkáme stvořen. Jsem dokonalý společník, tedy podle dnešního stavu techniky. Určitě za nějaký čas přijdou lepší. A ti se na mě budou dívat jako já na šestky, jako na zastaralý model. “
„Jméno si volíte sami?“
„Dostáváme jméno, ale můžeme si ho změnit, po studiu. Ale nezměnil jsem ho, líbí se mi.“

Neodolal jsem.
„Patricku, můžu se tě na něco zeptat?“
„Na to nedokážu odpovědět, pane. Neznám otázku.“
„Ech, jasně. Dobrá. Patricku, omluvám se, měl jsi už sex s dívkou?“
Kim vzdychla a odevzdaně zavrtěla hlavou, ale Patricka to nijak nevyvedlo z klidu.
„To je správná otázka, pane. Mám spoustu věcí tak nějak vrozených.“
„Myslíš naprogramovaných?“
„Nevím, není to jedno?“
Výborná odpověď.
„Jestli nechceš odpovídat, nemusíš.“
Patrick se zvláštně usadil, ruce mezi koleny, svěšená hlava. Myslel jsem, že přemýšlí, dokud jsem si nevšiml, že pozoruje roztomilou zrzečku v bazénu. Ta na něj naprosto okouzleně mrkala.

„Omlouvám se za otázku, Patricku.“
„Nemáte důvod, pane. Ne, neměl. Ale opravdu se těším. Znám veškerou teorii, tělesně jsem vybaven podle možností robotiky. Jen doufám…“
Zamyslel se. „Copak?“ zeptala se fascinovaně Kim.
„Doufám, že budu dobrým společníkem a poskytnu dívkám nebo ženám potěšení.“
„Určitě ano. Řekni mi, co vlastně dokážeš tím svým… nástrojem?“
„Víc než lidé, myslím. Promiňte, pane.“
Něco jsem zamumlal.

„Viděl jsi nějaké naše filmy?“
Přikývl. „Spoustu.“
„Občas jsou trochu tvrdší, nemyslíš?“
„Vím o tom. Uvažuji, co vlastně ženy chtějí prožít. A také, co je vzrušuje a o čem sní. A co zajímá a vzrušuje diváky těchto filmů.  Je v tom ale znepokojivý rozpor.“
„Jsi velmi chytrý. Jak si s tím poradíš?“
„Vůbec nevím, pane.“

Kim se protáhla. Dobře jsem věděl, že podobné řeči mohou skončit jen jedním způsobem. Jen jsem uvažoval, jestli u toho vůbec budu.
„Patricku, nechceš si to vyzkoušet?“
„Velmi rád, paní Kim.“

Paní Kim se znovu protáhla, pohladila mi ruku. Políbil jsem jí rameno. Budu přitom. Vláčně se protáhla, ukázala na čtyři dívky z bazénu, Japonku, která jako by vypadla přímo z kreslených příběhů, vyšší blondýnku s malinko tvrdšími rysy, půvabnou krásně tvarovanou hispánku a sympatickou štíhlou usměvavou hnědovlásku.
Kim měla ráda pestrost. Přemýšlel jsem, co má za lubem.
Štíhlá černovláska se zatvářila zklamaně.

Sešli jsme se asi za půl hodiny ve větším sále. Byli jsme tu všichni, na velké rohové sedačce si hověl v saténovém županu John. Tulily se k němu neobyčejně sympatická blondýnka a neobyčejně sympatická rusovláska. Samozřejmě obě přibližně třicetileté. Jak jinak.
Vzal jsem si ze stolku skleničku vody a usadil se k nim. Přátelsky mě klepl do ramene. Ženy se olízly.
Patrick váhal. Ukázal jsem mu volné místo u nás. Poděkoval pokývnutím hlavy a usadil se. Ženy se přestaly dívat na mě a byly evidentně zcela fascinovány robotem. Podle jejich náhle rozšířených zornic a lehce červených lící jsem prohrál na body hned v prvním kole.

Kývnul jsem na Luca, našeho druhého kameramana. Vlastně prvního, když nepočítám Kim. Luc byl gay, bohužel s latentní s-HIV. Měl skvělé oko pro světlo, stín, barvy, pozice… Ale nebyl to zároveň i režisér, musel mít někoho k ruce. Děvčata ho měla ráda, nikdo je nedokázal natočit tak krásné jako Luc. Myslím, že asi všem někdy natočil nějaké osobní propagační video. Kim si evidentně hodlala večírek i sama užít. Tak to běžně chodilo. Pokud se tedy při něm vůbec točilo…
Teď přišla se čtyřmi dívkami, všechny v krásných župáncích. Včetně Kim. Kývla na Patricka.
„Prosím, můžeš jít k nám?“
Ukázala očima na druhou pohovku. Jasně, nechtěla točit Johna. Mrkla na Luca, ten jen odpověděl vztyčeným palcem. Světla malinko pohasla, Luc se rozhlédl, ještě je malinko doladil, přikývl. Můžeme začít. Kim se posadila ke mně. Ideální volba.

Hispánka s hnědovláskou si sedly k Patrickovi, spíše se k němu přitulily. Robot vypadal spokojeně. Přátelsky je objal.
„Jmenuji se Patrick, krásné dívky.“
Krasavice se zahihňaly.
„Já jsem Isabel.“
„A já Lauren.“
Políbily ho na tváře. Patrick se usmál, dlouze políbil hispánku „Isabel…“ a pak hnědovlásku „Lauren…“ Isabel chtěla sjet robotovi dlaní mezi nohy, ale zadržel ji. „Ještě ne, miláčku.“

Jak to sakra dělal? Oběma děvčatům zářily oči. Nejspíš by udělala všechno, dobrovolně a možná dokonce zadarmo.

Pohladil obě po zádech.
„Můžu na se vás jen chvíli dívat?“
Těžko říct, jak to robot myslel, ale děvčata si to vyložila po svém.

Zatlačily robota do sedačky, posadily se proti sobě. Vláčně a půvabně se začaly líbat, cuchaly si navzájem prsty vlasy. Android se opravdu chvíli jen díval, pak si kleknul k nim, lehounce je hladil, nic víc. Isabel rozvázala Lauren saténovou šňůrku, stáhla jí trošku župánek. Líbala jí krásná ramena, Lauren zaklonila hlavu.  

Kim malinko rychleji dýchala. Znal jsem ji dobře. Milovala lesbické scény, vymýšlet je, připravovat, vybírat děvčata, natáčet… A prožívat je. Dívala se do očí Johnově rusovlásce, lehce se usmívala. John se usmál a pokrčil rameny, něco dívce zašeptal, ta přikývla, nespouštěla pohled s Kim. Vláčně vstala a přitiskla se ke Johnově manželce. Dvě rusovlásky u sebe. Sakra. A já můžu jen očumovat. Kim mrkla na Johna, ten přikývl. Obě jeho krásky věděly, co se může dít. A nic proti tomu neměly. Nejspíš naopak.

Raději jsem od nich odtrhl pohled. Patrick ale nespěchal, jen držel obě dívky v pase, jen občas zabloudil prsty někam jinam. I Isabel už měla nahá ramena. Dívky se k sobě tiskly a opět líbaly, teď ale mnohem vášnivěji než poprvé. Tohle evidentně nehrály. Patrick se pomalu usmál, pohladil dívkám vlasy. Roztouženě na něj upřely oči. Malinko jinak se usadil, Lauren se o něj opřela, zaklonila hlavu položila ji na robotovo rameno. Položil dívce dva prsty na čelo. Pomalinku s nimi sjížděl níž, přes pěkný nosík, rty, bradu, krk až mezi ňadra.  Mrkl na Isabel. Opět vrátil prsty na Laurenino čelo. Sjížděl s nimi dolů ještě pomaleji, Isabel je následovala rty. Opět skončili mezi hnědovlásčinými ňadry. Lauren roztouženě vzdychala.

Bylo to sice nádherné, ale jako příprava pro naší branži nepříliš vhodné. Bohužel, jen s něžnými dívčími scénami si nevystačí. Budou se muset smířit i s dalšími, které si nejspíš nebudou tak užívat. Ale proč myslet na zítřek, když dnešek je tak krásný.

Isabel rozhalila Laurenin župánek trošku víc. Tak akorát, aby jí mohla líbat pevná drobnější ňadra. Rusovláska vedle mě vzdychla. Kim jí stáhla župan a hladila velká ňadra s roztomilými pihami. Lehounce kroužila špičkou prstu kolem bradavky.

Patrick Kim napodobil. Jeho černé velké ruce byly pozoruhodně jemné a něžné, střídaly se se rty druhé dívky. Lauren oddychovala, bradavky vztyčené. Opět chtěla pohladit Patrickův klín, ale zase ji zadržel a pohladil vlasy.

Android sám stáhl župánek Isabele, jakoby mimoděk a zvědavě, dívka se malinko stydlivě usmála. Těšil se s prsy obou dívek, hladil je, srovnával v dlaních, Laurenina dívčí ňadra s mnohem většími Isabelinými.
Jemně položil Lauren mezi sebe a Isabel. Jedním prstem jí pomalinku rozevíral župan, Isabel dlaní kontrolovala dobyté území. Poslední kousek županu rozhalili Patrick a Isabel společně. Lauren ležela nahá na zádech, kolena u sebe.

Uvažoval jsem, kolik toho už natočila, možná nějaký casting, ale kdo ví, pro nás nejspíše ne. Kim klasické castingy nedělala, prostě zkusila natočit s kandidátkou nějakou scénu. Ano, Kim, teď vypadala spokojeně, role se obrátily, rusovláska jí na oplátku lehce dráždila ňadra. Neodolal jsem, zajel jsem zrzce pod župánek, těžko odolat, když na vás někdo vystrkuje prdelku. A právě tuto část ženského těla jsem měl v dlani. Některé věci se prostě neomrzí.

Kim mávla na zbývající dvojici, málem jsem na Japonečku a vysokou blondýnu zapomněl.  
„Satomi a Katjo, prosím.“

Katja vzala Satomi za ruku a s rozhodným gestem ji odvedla do místnosti. Svlékla si župánek, objevil se černý korzet, punčochy, podvazky, kalhotky… Bylo jasné, jakou roli bude hrát. Velké prsy jí v korzetu tak tak držely, vypadala velmi pěkně a velmi nebezpečně. Satomi se tvářila ustrašeně, byla skoro o hlavu menší. Vysoká blondýnka se postavila před ní a obnažila ji, bez nějaké rafinovanosti. Za hezkou bradu Japonce zvedla hlavu, aby se jí musela dívat do očí. Osahávala jí překvapivě velká ňadra, hnětla je dlaněmi, trochu stiskla bradavky. Japonečka překvapeně vykulila velké oči. Opravdu vypadala, jako by rovnou vypadla z nějakého hentai.

Novopočená domina ji přinutila kleknout na všechny čtyři, prsy se zahoupaly. Odepnula si od korzetu obojek s dvěma kroužky, nasadila ho Japonce na krk, trochu utáhla. Zkusila pod něj strčit dva prsty, ještě malinko přitáhla. Popleskala Satomi zadek. Pak si odepnula tenký řemínek, jeden konec nacvakla na spodní kroužek obojku, protáhla ho dívce pod tělem mezi hýžděmi na záda a zacvakla na horním kroužku. Začala ho zkracovat, posunula ho, aby byl přímo zařízlý v dívčině pěkné kundičce. Řemínek se pomalu napínal, Satomi musela trochu prohnout záda a zaklonit hlavu. Při každém pohybu jí řemínek dráždil poštěváček.
Katja si odepnula předposlední díl, vodítko. Nacvakla ho také na horní kroužek obojku, zkusmo zatáhla. Satomi rozpačitě klečela dál.
Poslední část výstroje. Bičík. Lehce s ním pleskla Satomi přes roztomilý kulatý zadeček.

Sledoval jsem Patricka. Očekával jsem problémy, ale zatím se jen zatvářil zamyšleně. Na něco se tiše zeptal Isabel, ta ale jen zavrtěla hlavou a něco mu zašeptala do ucha. Musím se pak Patricka zeptat, na co se ptal. Ale tušil jsem to. Už zase vypadal klidně a zvědavě.

Mrknul jsem na Kim. Sice měla jednu bradavku v rusovlásčiných ústech a druhou v prstech, ale ještě neztratila úplně přehled. Jen se usmála. Zasněně.

Katja znovu Satomi lehce pleskla a zatáhla za vodítko. Japonečka šla pomalinku za ní po všech čtyřech. Snažila se nalézt takovou polohu, aby se jí řemínek v kundičce pohyboval co nejméně. Nicméně ji zároveň dráždil. Dost dráždil. Znal jsem tenhle řemínek, Kim ho měla ráda. Tedy ne sama na sobě. I když, jednou… Musela vyzkoušet, co koupila.

Otrokyně poslušně pomalinku následovala svoji paní, blondýna ji občas lehounce povzbudila bičíkem. Dávala si naštěstí pozor, zatím to vypadalo skvěle. Luc musel mít radost. Obešli místnost, Katja se u každého zastavila, Satomi se dychtivě dívala na muže i ženy, ale zatahání za vodítko ji zatím popotáhlo dál. Šterbinku už měla úplně mokrou. Uvažoval jsem, pro koho ji Kim chystá, ale já jsem to zcela jistě nebyl.

Skončili u trojice na pohovce. Patrick se na Japonku i přes brýle zasněně zahleděl. Vlastně i na Katju. Blondýna přejela pohledem dívky. Klepla bičíkem lehce Lauren do kolen. Hnědovláska se na dominu nechápavě a bojácně podívala. Znovu ji klepla. Lauren pomalu roztáhla nohy, položila si chodidla na sedačku. Patrick si zálibně prohlížel dívčin hlaďounký klín.

Klepnutí bičíkem na zadeček, malinko přes kundičku, ale opravdu lehounce, jen takové třepnutí. Satomi se zachvěla. Ještě jednou, drobný dotek. Japonka vzdychla. Domina pomalu odepnula řemínek z kroužků, zatahala za vodítko. Otrokyně přitiskla rty k Laureninu klínu. Vyplázla až nezvykle dlouhý jazyk a pomalinku dívku přelízávala. Katja se podívala na Patricka a pohladila významně Japončinu kundičku. Výzva byla jasná. Isabel rozepnula androidovi kalhoty a pohladila mu úd. Pornoherec by byl už zaručeně tvrdý, ale Patrick si mohl dělat, co chtěl. A teď se chtěl nechat od Isabel hladit a dráždit. Nejdřív dlaní, pak i ústy.

Za chvíli byl snad díky robotické vědě, snad díky dívčímu umu Patrickův ocas v plné pohotovosti. Katja znovu klepla bičíkem Satomi přes klín a pak přes vnitřní strany stehen. Poslušně roztáhla nohy a vystrčila boky. Vládkyně jí roztáhla krásně tvarované polokoule a přejela prsty štěrbinku. Podívala se na Patricka.
Ten už neváhal, klekl si za otrokyni, přiložil jí naběhlý žalud na kundičku, párkrát jí přejel. Blondýna dvěma prsty levé ruky rozevřela Japonce pohlaví a druhou dlaní do něj začala tlačit Patrickův klacek. Na okamžik vypadla z role a fascinovaně vzdechla. Velký klacek do štíhlé Japonky lehce zajížděl.

„Dokážou lubrikovat, měnit libovolně délku, tloušťku, vibrovat…,“ zašeptala Kim.
Její zrzka se jí přestala věnovat a zasněně se zahleděla na androida. Ten klečel a zvolna Satomi šukal. Japonka kroužila jazykem v Laurenině klíně. Vypadalo to skvěle.
Kim se svlékla, roztáhla štíhlé nohy. Pleskl jsem rusovlásku, nebylo to potřeba, ale Kim to tak měla ráda. Vytáhl jsem ze županu saténovou stuhu a svázal rusovlásce ruce za zády. Vzal jsem ji za vlasy a přitiskl k obnaženému klínu. Kim spokojeně zavzdychala.
Vyhrnul jsem rusovlásce župan a zasunul do ní tvrdý ocas. Stál mi už dlouho, neuměl jsem s ním pracovat tak rafinovaně jako Patrick. Ani lubrikovat. Ale rusovláska to naštěstí nepotřebovala. Kim tohle milovala, nechat se lízat od dívky, kterou šukám.
John na tom byl hůř. Tvářil se víceméně znuděně, i když krásná blondýnka s hlavou v jeho klíně dělala, co mohla. Teď měla například v puse jeho celý úd.

Japonka se udělala asi za pět minut, přibližně. Nevím. Vykřikla a předvedla nádherný výstřik. Budeme muset Patrickovi vysvětlit, že nesmí tak spěchat.
Android Satomi už zase projížděl, ale lehce a pomalu. Nepochybuji, že by jí dokázal znovu přivést k dalšímu orgasmu. Katja ale zasáhla, pleskla Japonku přes zadek a ukázala na Isabel. Ta si klekla na pohovku s široce rozevřenýma nohama. Otrokyně ji začala zezadu lízat.

Patrick kupodivu vystřídal Satomi v Laurenině klíně, nejspíše neměl rád nedodělanou práci. I když ji začal někdo jiný. Domina se překvapeně podívala, ale nic nenamítala, jen pleskla Japonku a začala si hrát s jejími prsy, pleskala ji bičíkem přes bradavky.

Podle všeho problém nevznikl silou úderů, ale jejich prostým opakováním. Ať tak či tak, Satomi zakňučela. Patrick překvapeně zvedl hlavu z Laurenina klína. Katja ztuhla. Patrick vzal Japonku do náruče a položil na pohovku. Láskyplně, napadlo mě. Už jsem ani nevěděl, že takové slovo existuje. Možná jako manžel svou milovanou nevěstu o svatební noci. Další dávno zapomenutá slova. Divné, ale atmosféra v místnosti byla najednou celá divná. Pokud jste ale někdy šukali nádhernou zrzku, která zároveň jazykem velmi dovedně uspokojovala vaši šéfovou a při každém přírazu jí zastrkovala jazyk do rozevřené kundičky, nebudete pravděpodobně na podobné změny tak citliví. To jsem si taky myslel. Něco jsem ale pocítil. Na pár vteřin.

Patrick Japonku objal a pohladil jí tvář. Utěšoval ji a konejšil. Kam na tahle slova najednou chodím? Raději jsem vzal zrzku za vlasy a šukal ji dál. Popravdě mi bylo jedno, co pocítila ona. Tedy kromě mého ocasu.

Lauren s Isabel se přitiskly k Satomi. Střídavě ji lízaly, hladily ňadra, líbaly. Pak si klekly všechny tři vedle sebe. Robot ukázal na každou prstem, jako by si říkal rozpočítávadlo. Nebo prostě nevěděl, kterou zvolit.

Katja neúmyslně rozhodla patovou situaci. Opět třepla bičíkem Satomin vyšpulený zadeček. Patrick se usmál, lehce jí bičík odebral a zahodil. Tři dívky se na nešťastnou dominu vrhly a hodily ji na pohovku. Blondýnčiny vnady opustily bezpečí korzetu a přetekly přes jeho okraj. Satomi Katje držela ruce za hlavou, ostatní dvě dračice ji svlékly kalhotky a roztáhly nohy. Poměrně nešetrně blondýnce hnětly prsa, ale dávaly si pozor. Pak ji začaly dlaněmi dráždit z mého pohledu neobyčejně pohlednou kundičku. Dívka měla krásně upravený střapeček světlých chloupků, lákavě dlouhou štěrbinku a výrazný poštěváček. Děvčata to ale pravděpodobně neocenila. Android Isabel a Lauren položil dlaně na ramena, postavil se, a ukázal Katje svůj napružený klacek. Kdyby se domina usmívala, teď by rozhodně přestala.

Patrick jí jen zálibně pohladil ňadra, pokynul dívkám. Pochopily a roztáhly Katje kundičku. Robot do ní pomalu zasunul tuhý klacek. Blondýnka vykulila oči, pravděpodobně čekala tlak nebo bolest, ale nic z toho nenastalo. Patrick ji začal šukat, prsa se vlnila v rytmu jeho přírazů. Isabel mu cosi zašeptala do ucha. Robot zvolna zrychloval, dívka měla oči v sloup a vzlykala. Rozechvěla se, zvedla boky a … Patrick se zarazil. Blondýnka nevěřícně zakňučela, chtěla si uvolnit ruce, ale Satomi ji nepustila.

Musel jsem ocenit Patrickovo přesné načasování. I Kim zašeptala: „Přesně před orgasmem.“
Bylo to působivé, jenže robot to zopakoval ještě pětkrát. To se mu už dívky zželelo, nejspíš, těžko říct. Uvolnil místo Satomi a klekl si k blondýnce. Neváhala, rty našla jeho lesklý žalud.

Japonka svou nedávnou vládkyni chvíli hladila. Pak stočila drobounkou dlaň. Kromě druhé aktérky, která byla plně zaměstnána robotím údem, bylo všem jasné, co se chystá provést. Zvolna začala do blondýnčiny kundičky vnikat, roztahovat ji prsty. Katja vyvalila oči, ale robot ji něco šeptal. Zase se uvolnila. Satomi ji šukala dlaní a pokaždé zajela malinko hlouběji. První finální útok ještě nevyšel, ale druhý už ano. Japončina dlaň zmizela v roztažené kundičce, která se sevřela na útlém zápěstí.

Kim hlasitě zavzdychala, sevřela prsty rusovlásčiny vlasy a prudce si otírala klín o její tvář. Zrzčin jazyk rychle kmital. Kim dlouze vydechla. Moje šéfová měla slabost pro fisting, vždycky ji dokázal vzrušit. Tedy když byla jeho obětí jiná žena.

Japonka si s pokořenou dominou ještě chvíli pohrávala, blondýnčino pevné bříško se povolovalo a napínalo. Znovu se blížila k vrcholu. Satomi mrkla na Patricka, ten jen kývl. Blondýnka se prohnula a roztřásly se jí boky. Tohle rozhodně nehrála. Japonka z ní za chvilku pomalu vytáhla dlaň.

Katja se vzpamatovala a dovedně se věnovala androidovu úžasnému ocasu. Za nedlouho už Patrick ejakuloval blondýnce do pusy, všechno spolykala. S nadšením. Alespoň to tak vypadalo.
Kim ještě chvíli vzrušeně sledovala, jak šukám rudovlásku. Pak ji donutila kleknout, ruce stále svázané za zády. Dodělal jsem se rukou a ohodil rusovlásce spermatem obličej.

Co naplat, divák si to žádá. I když tohle v sestříhaném videu nejspíš nebude. Jen v privátním, pečlivě uloženém a zaheslovaném.

Konečně vzdychl i John, jeho trpělivé blondýnce ho konečně podařilo uspokojit.

Opět jsme seděli u bazénu, po nutné očistě dorazily i zbylé účastnice povedeného večírku. Katje se zlehka podlamovaly nohy. Ostatní dívky v bazénu se na ně dívaly jednoznačně závistivě.
Obrátili jsme s Kim hlavy tázavě na Patricka. Ten ale jen spokojeně seděl. Jako chlap, který si dobře zašuká, asi tak bych to popsal.

„Hmm, Patricku?“
„Ano, paní Kim?“
„Proč jsi to Katje udělal? Myslím s těmi orgasmy neorgasmy. Bylo to skvělé, ale zvláštní.“
„Děkuji, ano, rozumím. Bylo to pro mě divné a nejasné. Znám tyhle filmy. Vím, že jsme ji měli jakoby potrestat, to se tak dělá. Ale…“ Robot se zarazil.
„Pro tebe tím vzniknul rozpor.“
„Ano pane, přesně tak. Správně bych měl Katju jednoduše uspokojit. Vlastně vůbec nevím, co bych dělal. Naštěstí mi Isabel hned na začátku hodně pomohla.“
„Á, pravda, šeptala ti něco do ucha.“
„Ano, paní Kim. Řekla mi, že to má Katja takto nejraději a orgasmu stejně dosáhne jen se Satomi. Udělali jsme to tedy přesně tak. Jsem spokojený. A dívka snad také.“

Neúspěšná domina si právě chladila klín v bazénu a vrhala temné pohledy na Isabel a Satomi. Těžko říct, jaký měla na robotí logiku názor.

„Jednal jsi výborně. A vůbec, jak hodnotíš uplynulou akci?“
„Jsem trochu zmatený, moc dívek, dojmů. Ve filmech to vypadá jednoduše. Ale líbilo se mi to. A děvčatům se mnou snad také
Pak se ale zamyslel a překvapivě zasmušil.
„Bylo tam celkem šest žen, s vámi sedm, paní Kim. Zcela jsem ale uspokojil jen jednu. Musím na sobě ještě hodně zapracovat.“

***

„Moc se mi líbí, když mi vyprávíš,“ zašeptala Vivien, „zvlášť o Patrickovi, protože on byl úplně první.“
„Ty jsi ale také úplně první.“
„Vím, a děsí mě to. Budeš mi ještě vyprávět?“
„Určitě, ale ne teď. Pojď ke mně…“
„Hmm, mám tomu rozumět podle druhého zákona?“
„Dobrá otázka. Možná by stačil čtvrtý.“
„Ale…“
„Pššt…“

Počet zobrazení: 3315

Autor

Navigace v seriáluPrvní a poslední 02 >>
4.4 33 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka a začátek série. Doufám, že to některá z dívek nepřežene a nedojde ke zničení robota. Pozitronické mozky byl náchylné na řešení rozporů. Těším se na pokračování.

Draken

Je to zvláštní, není to obvyklá přímočará erotická povídka, ale mě se líbí. Okamžitě jsem si vzpomněl na film Ex Machina a hádám že krom Asimova i ten sloužil za inspiraci.

A mimochodem moc se mi líbí tvoje povídky, přesně můj styl popisování 🙂

Draken

I kdyby se ukázalo že to máš podobně, tak si myslím že to ničemu nevadí. Navíc tam je to vážně hlavně sci-fi, tady je precijenom větší důraz na erotiku 😉

Gourmet

Pro mne, dlouholetého čtenáři scifi, zejména pak o robotech, to byl přímo požitek. Já už bych tak chtěl ženu robotku! Skvělé!

Gerbera

Smekám a skalním se před touto povídkou, protože byla úžasná. Opravdu se hodně těším na další díly, jak se to bude vyvíjet dál. Tohle není jen nějaká obyčejná prvoplánová erotika ale opravdu hodnotný kousek.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x