Rodinný harém

Počet zobrazení: 160

Otevřel jsem oči, zleva ke mě ležela stulená Markéta, napravo byla uvelebena její dcera Elena. Obě oddychovaly ve sladkém snění a já se rozpomínal na včerejší noc.

***

S Markétou jsem žil na hromádce už dva roky. Tehdy ona rozvedená se osmnáctiletou dcerou Elenou, já po několika nevydařených vztazích svobodný, jsme se dali dohromady a docela nám to klapalo.

Elena mě vzala na milost až časem, kdy pochopila, že ji nehodlám vychovávat ani dělat nového tatínka a napjatý vztah se otupil. Bral jsem ji jako normální mladou holku, nijak mě sexuálně nevzrušovala a také z ní odpor ke mně časem spadl, že tu a tam se nechala zahlédnout jen v kalhotkách nebo v podprsence, kde ukrývala svá mladá kůzlata.

Markéta byla skvělá hospodyňka i milenka a žili jsme normálním rodinným životem nesezdaného páru. Až do té osudné noci, která začala už při večeři, kdy Elena ještě nebyla doma.

***

„Potřebuju s tebou něco probrat,“ usedla Markéta naproti mně a nasadila úsměv, který užívala, vždy když něco chtěla.
Dal jsem se do jídla a naslouchal hovoru, který se mi čím dál víc nelíbil.

„Elena mi tu kňourá, že kluk, co s ním chodí, ji chce do postele. A má z toho strach, protože je panna. Já ji chápu, každej kluk chce hlavně zastrčit a je mu fuk, jak je na tom holka… Mlč, tys byl určitě stejnej!“ setřela můj nesouhlasnej výraz. „Prostě, potřebovala by o to přijít a trochu se v tom pocvičit. Nejlepší je to udělat zkušeným chlapským ohonem, nebo jak si tomu říkáte. A jedinej seš tady ty.“

Nějak jsem ztratil na jídlo chuť.
„To jako, že já… ji… mám… to… odpanit? Zbláznila ses?“
„Dlouho jsem to zvažovala, ale… jo. Chtěla bych to tak a Elča taky. Prostě jí to uděláš zkušeně a pomalu. Máš s tím problém?“

Markétu jsem nepoznával. Klidně mi dceru strčí do postele, jako by to nic nebylo.
„Když já ještě nikdy pannu neměl,“ přiznal jsem, jako bych se tím mohl zachránit.
„Budu u toho, ty jí to uděláš a hotovo. Všechno bude jako dřív,“ ujišťovala mě i samu sebe, ale já věděl, že všechno už stejné nebude. Strkat čuráka do ženy a pak do její dcery, to je možná sen každýho chlapa, ale ne můj.

Ale nakonec proč ne? Elena byla hezká holka, neměla sice ještě ty správný ženský tvary a byla úplně bez zkušeností, ale mládí je mládí. Tak jsem na to kývl a večer mi obě hupsly do postele.

***

Rozhodl jsem se pro vlastní scénář a zaskočil tak Markétu, když jsem sevřel Elenu do náruče a se slovy „ukaž jak umíš líbat,“ jsme si dali pořádnou líbačku.
Líbat uměla skvěle a výměna jazyků mi hezky ztopořila ptáka.
Jel sem jí rukama po těle a promnul malou pevnou kozičku. Špunt jí už stál a Elča se zachvěla, když jsem ho promnul mezi rty a jazykem olízl dvorce.

To už se zapojila i Markéta a já cítil, jak mi kouří ocas. Dál jsem se věnoval omaku mladého těla a prsty zajel do chmýří v klíně. Pysky byly jen lehce otevřené, ale vlhká už byla.
„Lehni si na záda,“ a jakmile poslechla, sama nohy dala od sebe.
Trochu v nepohodlné poloze, jak mi Markéta stále sála ocas, jsem Elču lízal a ona se mi se slastným vzdycháním otevírala.

Náhle jsem přestal a k překvapení obou žen jsem tvrdě nabodl Markétu, aby si taky přišla na svý. Hned se slastně rozvzdychala proti mým prudkým a rychlým přírazům a tekla jak Dunaj.
Jel jsem jako králík a když jsem cítil blížící se vrchol, přesunul jsem se k Eleně, která se začala tvářit trochu vyděšeně.
„Drž jí ruce,“ sykl jsem na Markétu.
Ta dceři chytla a vzpažila ruce, já na ni nalehl a přes protesty, že ne, že nechce, jsem nasadil mokrý ocas na sevřenou štěrbinu a zatlačil.
Nalitý žalud zajel dovnitř a pronik pokračoval až po překážku.

„Aúúú… ne… to… bolí… áááách,“ zazmítala se Elena a pak jen bolestně vykřikla, když jsem prudce přirazil a ocas zmizel celý v hloubce jejího klína.
Párkrát jsem přirazil, panenská pochva poprvé poznala rozměry a pohyby tvrdého ocasu a pak už jsem jí ejakuloval na břicho. Ptáka jsem měl trochu od krve a něco bylo i na prostěradle.
„Jdu se omejt,“ zamířil jsem do koupelny a Elena mě následovala.

Po návratu se Markéta tvářila nevraživě.
„Takhle jsem to nechtěla. Nepřekážím vám tu?“
„Je hotovo. Teď je řada na tobě, miláčku,“ usmál jsem se a pomalu na ni nalehl.
Přijala to a sama mi vyšla vstříc, ústy i klínem. Vášnivě a divoce jsme se líbali, váleli se po sobě a když jsem si ji rovnal na všechny čtyři, zaregistroval jsem vrátivší se Elenu.
Upřeně nás sledovala a prsty si lehce přejížděla po pyscích a po klitorisu.
Já vzrušenou Markétu zezadu prudce nabodl na svůj kůl a rozjel strojové přírazy, ona hekavě odpovídala, že je to super a já ji mrdal a mnul prsa, již povislejší, ale krásně měkká a pro mě nádherná.
„Ah… ah… jo… mrdééééj… éééhh… měěěě… uh… uh.. .to… je… ono,“ funěla, kvílela, kroutila se ve spalující rozkoši a silný orgasmus jí projel tělem.

Mrknul jsem na Elenu, která si kmitala rukou v klíně velkou rychlostí a tiše vzdychala.
Kývl jsem hlavou, pochopila, lehla si na postel a roztáhla nohy. Stahující pochvu opustil nalitý čurák a celý mokrý od šťáv se zabořil do Eleny. Ta hekla, ale nezdálo se, že by jí to zase bolelo. Tvářila se neutrálně a soustředěně a já mrdal mladou kundičku a užíval si její těsnost a pružnost. Taky její prsíčka si zasloužila pozornost a vůbec, ležet na mladém těle není vůbec špatný. Hladká pokožka, krásná sametová stehna, mezi kterými jsem sevřen.

„Já… já… oh… oh,“ začala Elča hlasitě sténat a já rytmicky jel hluboko do ní, až po kořen.
„Ah… ano… ááááh,“ vybuchla v orgasmu a já ji rychle opustil a semenem jí zkropil tělo.
Vedle seděla Markéta, rukou se douspokojovávala a mírně se usmívala.
„Hezký… a tos to původně odmítal. „Je lepší než já?“
„Nech toho, mami! Myslím, že je to v pohodě. Dobrou noc,“ vmísila se do toho Elena, lehla si na kraj postele a zachumlala se do deky, jak se rozhodla přenocovat s námi v ložnici.
I my toho měli dost a usnuli v objetí.

***

Teď je ráno a já mám v posteli dvě baby. Co s tím? Pták se hlásil ranní erekcí a potřebou si zašoustat.
Oběma rukama jsem tedy něžně začal hladit mé spolunocležnice. Elena se zacukala první a její ruka pomaličku po hmatu směřovala ke klínu, kde sevřela v ruce tvrdý ocas a začala ho jemně honit. Bylo to příjemné.
Slastně jsem zafuněl a zavřel oči nad tou masáží.
Náhle ruka zmizela a ocas se ocitl v zajetí vlhkých úst. Rty ho pevně obemkly a pohyby hlavou mu dopřávaly nádhernou kuřbu. Otevřel jsem oči a spatřil Markétu v plné práci a Elenu sledující ji trochu naštvaně. Markéta ho ještě líbala a olizovala.

„Půjdeš to zkusit?“ což byl dotaz na Elču.
„Tak jo,“ a na ocas se nasadily jiné rty a zkoušely, co viděly předtím.
Elča ho snaživě sála, cumlala nalitý žalud, zatímco Markéta mi mnula mazlivě koule.
„Děláš to dobře,“ vrněl jsem spokojeně, Elča dál pokračovala v ústní masáži a Markéta se na mě přisála ústy.
„Chci si tě osedlat, lásko.“

Z chvilku již na mně seděla, ve tváři rozkoš a já v dlaních svíral její poklady. Elena se hned se mnou pohotově líbala a pak mi usedla na obličej, abych ji lízal. S matkou seděli naproti sobě, mazlily si vzájemně prsa a obě slastně vzdychaly a sténaly.
Markéta zrychlovala odsedy, já hekal stále hlasitěji, jazykem kmital v tekoucí kundě Elči a pak to přišlo.
Markéta se udělala a já ji pohotově plnil ranní dávkou smetany.
Elena se dodělala sama rukou a šla připravit snídani.
My ještě odpočívali, než nás vůně kávy vyhnala z peřin ven.

***

Dny plynuly a v posteli se věci ustálily. Navenek. Eleně se sex zalíbil, jestli šukala s přítelem jsem netušil, ale se mnou to chtěla dělat dál.
Markéta šestým smyslem vytušila dceřiny záměry a snažila se nás hlídat jako malé děti. Z bytu ráno odcházela poslední a vracela se první a stále byla mě nebo Eleně nablízku. Pochopil jsem, že žárlí.
Já ji mrdal sice svědomitě dál, jak jsme byli zvyklí, aby nestrádala, ale stejně se to v ní všechno pralo.

Jednoho večera už to nevydržela.
„Mám pro vás návrh. Mohli bychom uzavřít dohodu, že, řekněme, dvakrát do měsíce si spolu zařádíme a vy nebudete po sobě tajně pokukovat. Platí?“ a hleděla na naše překvapené tváře.
Elena chtěla začít protestovat, ale já ji předběhl.
„Tak aby bylo jasno. Podezřívavá seš akorát ty. Já s Elčou nic nemám. Byla to splněná dohoda a tak to je. Jestli chceš zase hromadnej sex, prima, jestli na to budu mít sílu,“ řečnil jsem a Elena zase hlasitě protestovala, že po mně nepokukuje a má svýho kluka.
Nabídce rodinnýho šukání se ale nebránila.

Každý dva víkendy v měsíci se u náš šukalo, až se zdi otřásaly a sousedi se nevyspali. Čtyři čísla za noc byly moje maximum, ale ženský byly spokojený. Aspoň doufám. Zezadu, zepředu, z boku, na koníčka… mnohdy jsem ani nevěděl, kterou zrovna prcám. Kouřily obě skvěle a každá měla něco do sebe.
Markétu jsem znal jak svý boty a na Elče bylo stále co objevovat.

***

Markéta nás přestala hlídat a stalo se to, co se stát muselo. Při první příležitosti jsme s Elčou skončili v posteli sami.
Vzal jsem si ji něžně a dlouho jsme se v šedesátdevítce mazlili a laskali.
Vylizovat jsem její sladký nektar, brnkal o plátky závojíčků a dráždil ji klitoris, zatímco ona mě kouřila sevřenými rty a pouštěla si ptáka hluboko do krku. Bylo to oboustranně opojné a slastné a pak už stačilo do ní vniknout a rozjet mrdání v různých polohách.
„Seš skvělej… jo… jo… to… anooo… božeee,“ pevně mě rukama objímala a s široce roztaženýma nohama si užívala hluboké strojové přírazy do mlaskající kundy.
Byla nádherně těsná a přitom mokrá a masáž ocasu byla fantastická. Zezadu, zepředu, všude mi držela, kvílela, sténala, líbali jsme se a prsa měla samou modřinu od otlaků. Prsa měla menší ale pevná a zbožňovala jejich mačkání a tahání.
Markéta to moc ráda neměla, ale každá koza je holt jiná.

„Tahej… ještě… áááááh… joooo… úúúú,“ valila se jí tělem stoupající slast a brzy jsem cítil orgasmické stahy.
„Pojď…kotě… a drž,“ zvedl jsem jí nohy, zapřel o ramena a nalehl na ni celou vahou.
„Ááááh… aahh… seš… hluboko… oooh,“ nasadila bolestný výraz, ale já ji soustředěně mrdal a cítil ptáka až nadoraz.
Byla to nádherná jízda. Mladé pružné tělo oddané mému ocasu a oboustranná slast.
„Už… budu… hezky… tě… vystříkám,“ hekal jsem, pot se ze mě řinul a přirážel jsem stále rychleji.
„Jo… jo… stříkeeej… do měěě… už… budúúú… áááách… božeee,“ sténala zpocená Elča se šťastným úsměvem a při jejím vyvrcholení do ní proudila dávka semene.
Po chvilce odpočinku mi ho zase ústně začala stavět a po menším úsilí si ho osedlala.

Nechal jsem všechno na ni a věnoval se jen kozičkám. Elena si sama odsedávala a já cítil úžasnou těsnost i vlhkost pochvy a měl z toho mžitky před očima. Pohled na rozevírající se pysky s vyjíždějícím a zajíždějícím mokrém ocase byl nepopsatelný a to přispívalo k mému vyvrcholení.
„Miláčku… už,“ funěl jsem a Elena rozkmitala pánev do rychlé jízdy a při výstřiku semene se i stihla udělat.
Zhroutila se na mě a vášnivě mě líbala.
Pak už jsme si šli za svými povinnostmi.

***

Večer mě čekalo téměř každodenní milování s Markétou, ale naštěstí jsme se už dlouho spokojili spíše s delším mazlením a jedním číslem a to mě bavilo a dalo se to zvládnout. Na řádění tu byly společné soboty.

Domácí harém vydržel dva roky, kdy se Elča odstěhovala za přítelem a zanikly i společné víkendy. Nestěžoval jsem si. Markétu jsem miloval a klapalo nám to spolu náramně.
Tak to bude snad až do doby, dokud mě bude stát, ale zatím nemám proč si stěžovat.

Počet zobrazení: 160

Autor

4.8 72 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

To by se mi také líbilo. Moc pěkně napsáno.

Denis86

Tohle se mi líbilo .

Junior

Výborná povídka. Taky by se mi něco takového líbilo, ale tohle by se mi nemohlo stát. 😀

Marek

Super povídka, bez nucení a násilí. Fakt skvěle napsané. (y)

Bandy

Pekne pocitanicko.

Tomas

Pekna poviedka… toto zazit v reale… 😛

6
0
Would love your thoughts, please comment.x