Sázka

(v závěru je to poněkud drsnější, včetně mluvy, takže spíše jen pro fajnšmekry a ne pro milovníky jemné erotické poezie)

Každý chlap, který někdy pracoval samotný v ženském kolektivu, mně jistě dá za pravdu, že je až neskutečné, co vše ženské dokážou prodebatovat. A nejen prodebatovat, pro svůj názor se div nepoperou a nevyškubou si vlasy.

Na jedné oslavě narozenin jedné mojí kolegyně k tomu skoro došlo a neuhádli by jste, z jak malicherné příčiny. V pozdní večerní hodině, když už bylo zkonzumováno spoustu alkoholu, se mezi dvěma rozhořela vášnivá debata o znásilnění a než bys řekl švec, přidaly se všechny zúčastněné.
Původním jablkem sváru bylo to, že jedna zastávala názor, že když ženská nechce, nikdo ji znásilnit nedokáže, druhá tvrdila opak a ostatní se přidaly tak půl na půl k oběma stranám. Každá strana snášela různé argumenty pro svoje stanovisko.

Magda, taková rázná ženská po čtyřicítce, která vlastně debatu začala, jednoznačně tvrdila, že pokud není ženská v bezvědomí, nebo totálně opilá, tak nemá žádný chlap šanci se do ní dostat, i kdyby ji svázal.
Druhá, o něco mladší Dana, jí oponovala, že se ženská nemá sílu ubránit a dokazovala to na nějakém příběhu, který kdysi někde slyšela a který pojednával o tom, že nějakou její známou přepadl chlap, svázal ji, znásilnil a ona při tom i když to bylo nechtěné, prožila orgasmus.

„Tak to by se u mě nemohlo stát, to by se žádnému chlapovi násilím nepovedlo,“ argumentovala hlasitě a odhodlaně. „Pokud tvrdí, že měla u znásilnění orgasmus, tak to byla nějaká kurvička, co si domluvila zálet a pak se z toho nějak potřebovala vykroutit,“ dodala nesmlouvavě.
Dana jí oponovala, že to nebyla žádná kurva, ale slušná ženská, a málem si proto vjely do vlasů.
Doslova jsem je musel od sebe odtrhnout, rozsadit jak ve škole, ale i pak na sebe ještě pokřikovaly a domáhaly se podpory u svých přívrženkyň, pro svá tvrzení.

„Sakra, ženské, jsme tu na oslavě narozenin a né v ringu,“ uklidňoval jsem je. „Vykašlete se už na to, neřešte blbosti a raději se bavte,“ ukončil jsem rázně jejich spor.
Docela to zabralo a zdálo se, že válka už je zažehnána a že bude oslava klidně pokračovat, když na mě nečekaně zaútočila právě Magda.
„To by mě tedy moc zajímalo, komu by si dal ty za pravdu jako chlap?“
„Schválně, řekni, která si myslíš, že má pravdu,“ dorážela na mě.
„Nás by to teda také zajímalo,“ prohlásila další za ostatní ženy.
Tak, a teď babo raď, ocitl jsem se na tenkém ledě. Když se přidám k jedné straně, druhá mě udělá ze života peklo, a když neřeknu nic, udělají mě ho všechny společně.

Začal jsem výmluvou, že to nemohu posoudit, protože jsem nikdy žádnou ženu neznásilnil, ale to nezabralo, prý na to musím mít nějaký názor. Lavíroval jsem mezi oběma tábory, jak jsem uměl nejlépe a opatrně jsem naznačil, že mohla mít pravdu jak Dana, tak Magda.
No to jsem si ale dal, Magda se do mě pustila jako fúrie, a jak byla rozkurážená alkoholem i svým spravedlivým rozhořčením, vyřkla ta osudová slova.
„Tak já se s tebou klidně vsadím o celou výplatu, že mě by si ošukat nedokázal a orgasmus bych také neměla,“ zaječela na mě a pak si asi uvědomila, co řekla, a zaraženě ztichla.

Doufal jsem tajně, že to tím skončí, ale byl jsem daleko od pravdy. Magda sice zmlknula, zato ostatní, po krátké pauze, co vstřebávaly význam jejich slov, se do mě unisono pustily, bez ohledu na to, na které straně před tím stály.
„Tak, teď se ukaž, hrdino, teď se ukaž, jakej jseš chlap a tu sázku koukej přijmout,“ dorážela na mě jedna vedle druhé, až se mně z toho točila hlava.
„Takže já mám podle vás znásilnit jako Magdu, kolegyni, aby jste si mohly vyřešit vaše hloupé hádky? No, to snad ani nemůžete myslet vážně,“ obořil jsem se na ně.

Chvilku bylo ticho, ale pak se ozvala Dana.
„Sama to přeci navrhnula, tak ať dokáže, co tu tvrdí, dyť to může být jen jako, ne, holky, co vy na to,“ otočila se k ostatním.
Fúrie zacítily skandálek, chřípí se jim roztáhlo touhou po senzaci a přidaly se na její stranu.
„Dana má pravdu,“ přidala se další z žen, „ Magda si to vymyslela, navrhnula, tak ať nás přesvědčí. Je rozvedená, bydlí sama, žádný problém v tom není,“ tvrdila a ostatní jí přizvukovaly a některé mě dokonce i začaly vyhrožovat, že jestli sázku nepřijmu, že mně to v práci osladí.
Jak tak na mě dorážely, řekl jsem si, že vlastně nemám co ztratit, nevymyslel jsem si to, odpovědnost za nic neponesu a s Magdou se pak nějak dohodneme, co udělat, aby se vlčice nažraly a koza zůstala celá.

„Dobrá, sázku přijímám, a vy si už nějak vymyslete, jak to má proběhnout, zařiďte si to, ale předem upozorňuji, že na žádné úchylnosti nepřistoupím.“
Fúrie zajásaly a hned daly hlavy dohromady, aby se poradily, jak to celé zorganizovat.
Slova se nakonec ujala Dana, jako jejich mluvčí a přednesla, co vymyslely. Naštěstí pochopily, že vážně nemohou chtít, abych Magdu znásilnil a tak vymyslely jinou variantu.
Vylosují jednu z nich, která půjde s Magdou a se mnou k ní domů, kde dohlédne, abychom nepodváděli.
To jsem ovšem okamžitě a tvrdě odmítnul, nejsem žádný exhibouš a nikomu nebudu dělat divadélko.
Půjdeme sami a žádné znásilnění a šukání se konat nebude. Magda si prostě lehne, nebude se smět bránit a já ji budu různě dráždit. Pokud se vzruší, prohrála, pokud ne, prohraji já.
Po krátké, ale vzrušené poradě fúrie ač nerady s mým plánem souhlasily, i když jim to moc po chuti nebylo.

Trhněte si nohou, megery, myslel jsem si v duchu, stejně se nějak s Magdou domluvíme na nějakou plichtu a vy se to nedozvíte, říkal jsem si. Magda totiž ani nebyla můj typ. Nejsem sice žádný mnich, když mám příležitost, tak ji využiji, ale ona mě vážně nijak nepřitahovala.

Nakonec to tedy všechny odsouhlasily a Magdě nezbylo nic jiného, než si sníst, co si zavařila. Promile v krvi a pýcha jí nedovolily couvnout a tak když oslava skončila, odešli jsme spolu k ní.
Bydlela kousek a tak jsme šli pěšky, chtěl jsem tu cestu využít a nějak se s ní domluvit, ona mě ale předběhla.
„Tu sázku jsi už prohrál, nemáš šanci, takovej borec se ještě nenarodil,“ pronesla sebejistě a dost nafoukaně, jako bych byl nějaký ubožák.
To její pohrdání ve mně cosi přehodilo a původní plán na dohodu jsem zavrhnul. Naštvala mě a já dostal chuť jí zkrouhnout hřebínek.

„Nechceš to rovnou vzdát,“ zeptala se ještě jednou, když jsme vstoupili do bytu.
„Už jsem nechtěl, teď už mě zajímalo jenom to, abych ji pokořil a aby se konečně přestala nafukovat.
„Kde máš ložnici,“ nechal jsem si ukázat a pak jsem se ještě zeptal, jestli má nějaké šátky.
„Bolí tě hlava, nebo co?“ pokoušela se být vtipná, ale pak jich několik přinesla.

„Prima, tak se jdi vysprchovat a já půjdu po tobě, vadí mi ten smrad z cigaret.
Našpulila pohrdavě rty, ale šla.
Já si zatím prohlédl postel a s uspokojením konstatoval, že je pro můj plán vhodná.
Vrátila se poměrně brzy, oblečená v županu a tak jsem ji v koupelně vystřídal.

Vrátil jsem se do ložnice krásně rozpařený z horké sprchy a ona seděla v tom županu na okraji postele.
„Vrhneš se na mě hned, nebo potřebuješ nějakou předehru,“ provokovala.
„Nevrhnu a nepotřebuji, ale nejdříve se postav,“ vyzval jsem ji.
Když se postavila, rozvázal jsem jí župan a svlékl ho.
„Polož se na postel,“ vyzval jsem ji a když se tam natáhla, vzal jsem jeden šátek, udělal na něm smyčku a připoutal jí levou ruku k posteli, totéž jsem udělal s druhou a pak přišly na řadu nohy.

Moc jsem se s ní nepáral, rázně jsem jí uvázal nohy tak, že je měla do široka roztažené a dalším šátkem jsem jí zavázal oči. To už sice protestovala, ale nebylo jí to nic platné.
„Dostaneš, o co sis řekla,“ upozornil jsem ji, že to byl její výmysl a dohoda zněla, že nebude odporovat.
Zmlkla a jen ležela.
Pořádně jsem si ji prohlédl, postava docela ušla, byla sice malinko při těle ale zase měla docela výstavní trojky a poměrně hezky upravené ochlupení v rozkroku. Kdyby k tomu měla trochu hezčí obličej, byla by to docela pěkná ženská. Na tom ale teď nezáleželo a já se pustil do díla.

Sedl jsem si vedle ní na postel a posledním šátkem, který zbyl, jsem jí jedním jeho cípem zlehka přejížděl po těle. Pomalu, pomaličku, od krku až ke kotníkům a zase zpět. Trochu se sice vrtěla, ale neříkala nic. Hledal jsem její erotogenní zóny a doufal, že není studená frigida a že svou sázku neprohraji.
Brzy jsem odhadl, kde má ta svoje místečka a zaměřil se na ně, šimral jsem jí šátkem na krku, na prsou, na ramenou, na vnitřní straně stehen, ale statečně odolávala. Že se mně začíná dařit, jsem poznal nejdříve na bradavkách a prsou. Bradavky se začaly nalévat, tvrdnout a kolem prsních dvorců jí naskočila husí kůže. Tvrdošíjně ale vzdorovala dál, nic na sobě nenechala znát a z úst jí nevyšel jediný vzdech.

Nenechal jsem se odradit a pokračoval, k šimrání šátkem jsem přidal hlazení a lehoučké dotyky prstů. Šmejdil jsem jí po těle, občas lehce stiskl, štípnul do bradavek a pomalu rukou směřoval mezi její roztažené nohy.
Projel jsem prsty z obou stran pysků, pak dolů k zadečku, několikrát obkroužil svěrač a vrátil se na mezi pysky a na klitoris. Jak jsem po něm přejel, žena se téměř neznatelně zachvěla, a marně se to přede mnou snažila utajit.
Přestal jsem se bát, že bych sázku prohrál, teď už jsem byl jen zvědav, jak dlouho ještě vydrží předstírat, že to s ní nic nedělá. Nechal jsem šátek šátkem a nasadil tvrdší taktiku.
Jednou rukou jsem jí dráždil bradavky a testoval, jak moc silně si je nechá zmáčknout a druhou rukou jsem dělal to samé v jejím klíně.
Typoval jsem, že bude mít asi raději tvrdší zacházení a tak jsem ji moc nešetřil. Konec konců už to trvalo skoro hodinu, a já se už těšil, že konečně podlehne.

Pěkně jsem jí zpracovával mušličku, hnětl pysky, drtil klitoris, až se dostavil kýžený výsledek. Pod prsty jsem konečně ucítil vlhko, které bylo neklamnou známkou jejího vzrušení a tak jsem ji rozevřel pysky, vklouzl prstem dovnitř a zatlačil na Géčko. To už sebou cukla znatelně víc a jak jsem pokračoval a přidával postupně další prsty, vlhko se změnilo na pořádné mokro, jen to pod prsty mlaskalo.
Přes to všechno ale Magda ještě bojovala a snažila se nedat na sobě nic znát. Jak jsem ale jezdil prsty dovnitř a ven, občas jí popleskal dlaní po mušličce, měla to stále těžší.
Všiml jsem si, že pevně sevřela rty, asi aby jí neuniklo nějaké vzdychnutí nebo zasténání, ale záškubům těla se ubránit nedokázala a také jsem viděl, jak se jí napínají svaly na břiše a jak zatíná prsty na nohou i rukou.

Pokračoval jsem až do okamžiku, kdy jsem měl pocit, že by mohla vyvrcholit. Pak jsem prsty vyndal a jen ji hladil po břiše, dokud se zase nezklidnila a pak jsem vše zopakoval.
Pomalu a jistě začala ztrácet kontrolu a projevy jejího těla byly stále zřetelnější a výraznější, i když jí ze rtů stále ještě nevyšel ani hlásek.

Přiznám se, že jsem ji trápil zcela záměrně, vždy jsem ji přivedl na hranici orgasmu a pak přestal. Doufal jsem totiž, že se zlomí a začne škemrat. Vydržela ještě tři takové ataky a pak povolila.
„Už to nevydržím,“ přiznala unaveně. „Vyhrál si, už mě konečně dodělej, nebo tě budu nenávidět.
„Opravdu to chceš, jsi si jistá,“ vychutnával jsem si svoje vítězství.
„Přestaň mluvit a dělej,“ skoro zařvala. „Dělej si se mnou co chceš, ale už nepřestávej,“ zlomil se jí hlas do prosebného tónu.

Pochopil jsem, že hra skončila a pokud jí nevyhovím, udělám si z ní doživotního nepřítele.
Konec konců jsem si také plně zasloužil svou odměnu a tak jsem už na nic nečekal, přesunul se mezi její nohy, nasadil penis mezi naběhlé pysky a rázně zasunul.
„Joooo,“ okomentovala to s hlubokým vzdechem,“ taaaak, šukej mě, dělej.“
Nemusela mě už ani pobízet, mokrá a horká vagína byla dostatečným stimulem, abych do ní bušil jako parní stroj a ona se konečně ukázala v plné parádě.
Svíjela se jak had, sténala a škubala za šátky a hlasitě mě pobízela k většímu tempu.

„Dělej, dělej, ano, ano, ano, šukej mě,“ pobízela mě a ještě to pobízení prokládala výrazy, které zde ani nemohu opakovat.
Musím ale uznat, že se mě ten její slovník docela líbil a pěkně mě rajcoval a popoháněl. Živočišná samice, která svoje mírné nedostatky ve vzhledu plně vyrovnala tím, jak se plně oddávala sexu.

„Chyť mě za kozy a šukej, šukej mě, vyšukej mi duši z těla,“ ječela na mě, zatím co se jí z vagíny valil hotový proud šťávy, do kterého jsem za chvilku přidal svůj výstřik a ona se konečně naplno udělala.
„Rozvaž mě,“ vypadlo z ní rozhodně, když zase popadla dech.

Postupně jsem jí odvázal nohy, pak ruce a šátek z očí si už strhnula sama.
„Kam si myslíš, že jdeš,“ zastavila mě, když jsem se chtěl odebrat do koupelny. „Musíme se domluvit, co řekneme holkám,“ připomněla mi.
„Co jim říct, že to bylo tak nějak nerozhodně a že jsme to raději ukončili,“ navrhla.
„Klidně, jestli to tak chceš, můžeme, mně to nevadí,“ souhlasil jsem a chtěl pokračovat do koupelny.

„Tak na to zapomeň, že teď odejdeš,“ prohlásila rozhodně, vyskočila z postele jako srnka a chytila mě za ruku. „Když už jsi mě rozdělal, tak budeme pokračovat.
„Tak jo,“ souhlasil jsem, ta její živočišnost a mluva mě docela uchvátily, proč si to tedy nezopakovat. „Ale jen když zase budeš mluvit tak krásně hanbatě, jako před tím,“ dodal jsem.
„Neboj se, to mě problémy nedělá,“ ujistila mě a hned předvedla ukázku. „Polož se na záda, ať si můžu s tím tvým čůrákem trochu pohrát.“

Položil jsem se pohodlně na záda a sledoval, jak se mě na něj vrhnula. Hezky ho mnula, masírovala, hnětla varlata a zároveň to komentovala.
„Docela slušnej , hezky ti ho postavím a pak si na tobě zaskáču. Líbí se ti, jak ti ho honím a jak ti mnu koule?“
Přisvědčil jsem, že se mně to líbí a tak pokračovala v popisu toho, co se mnou hodlá udělat.
„Pěkně si toho ptáka pomazlím, trochu ho pokouřím, postavím ho a pak si na tebe sednu a vrazím si ho do kundy až na doraz a pak tě tak omrdám, že na to do smrti nezapomeneš,“ dodala a vzala si ho do pusy.

Uměla to dost dobře a tak brzy dosáhla svého, což s potěšením okomentovala.
„Pěkně stojí, už si ho můžu vrazit do kundy,“ prohlásila a hned se nade mnou štelovala. Rozkročila se nade mnou, oběma rukama si roztáhla pysky a vystrčila na mě tu svoji frndu.
„Líbí se ti moje kunda, chtěl bys abych tě s ní omrdala?“

Na odpověď ale nečekala a hned se mě na ocas napíchnula a prudce se dorazila, až jsem cítil, jak žalud narazil na poševní dno.
„Jooo, to je ono,“ řekla spokojeně a začala drsně přirážet, až jí kozy poskakovaly.
„To je konečně pořádný šukání, chyť mě za kozy a pořádně zmáčkni,“ velela při té jízdě. „Taaak, pořádně je zmáčkni, to je ono,“ pochvalovala si a dál cválala jako na Velké Pardubické.

Netrvalo dlouho a začala hlasitě vzdychat a ječet a do toho mě ještě poroučela.
„Ano, ano, ano, mrdej, mrdej mě, vystříkej mi kundu, ty můj prasáku, pořádně mi ji vystříkej.“
Při tom tempu a stylu, jak svírala frndu kolem mého penisu, na to nemusela čekat dlouho, za chvilku už jsem to do ní hrnul jak požární hadice a ona se udělala vteřinu na to.
Ječela jak indián na válečné stezce, svíjela se na mě jako had, nehty mě do krve škrábala na hrudi, ale stále ještě přirážela naplno a její výrazy přesáhly míru mé představivosti. Šílená divoška, co si nebere žádné servítky.

Konečně měla dost, pomalu se z mého údu slezla, naklonila se dopředu, opět si roztáhla pysky a nechala vše, co měla uvnitř vytékat na moje břicho a ještě to pak po mě rozmazávala rukou.
„Tak jak se ti to mrdání líbilo, že mám tu kundičku šikovnou,“ ptala se a zároveň se tomu hned smála.

Ujistil jsem jí, že mrdá opravdu skvěle, že ji má velice šikovnou a pak jsem chtěl odejít do koupelny, spláchnout to nadělení.
„Ale, ale, kampak, do koupelny půjdeš, až ti řeknu,“ zarazila mě. „My jsme ještě zdaleka neskončili, tady se ještě bude honit, kouřit, lízat a mrdat, a spousta dalších věcí,“ oznámila mi s rozhodným výrazem ve tváři.

Později jsem musel uznat, že nepřeháněla a neslibovala, co by nesplnila, řádila jako tornádo.
Ráno jsem byl rád, že je sobota, byl jsem vymačkaný jak citron do čaje o páté a sotva jsem stál na nohou a byl jsem rád, že mě před odchodem nechala trochu prospat, jinak bych snad domů ani nedolezl.
„Doufám, že si to brzy zopakujeme,“ dodala ještě, když mě vyprovázela ze dveří.

O tom ale snad až někdy jindy, až se trochu seberu.

Autor

4.5 55 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Hezký příběh. Tohle jsem nezažil, ale potvrdit můžu, že osamělá rozvedená ženská je v posteli neskutečný tornádo.

Nedokonaly

Ha, prvni vec, co Shock nezazil! Nespletl jsi se? Ja myslel, ze jsi master of the universe a ze znas vse a vsechno zazil. Byt tebou, tak se stydim a dam si 10x otcenase….

Shock

Myslel jsem, že se tu hodnotí povídka. Za mě 4****. A pro tebe „Nedokonalý“: Můžeš s tím nesouhlasit, nemusíš mi věřit, můžeš i závidět, ale to je tak vše, co se s tím dá dělat 🙂

Nedokonaly

Povidka od tebe se mi libi, pouze nechapu vystrazny text, protoze jsem se tam nic hroznyho nedocetl 🙂

Ad shock: skoro pod kazdou povidkou, at uz svoji nebo cizi, vykrikuje, ze on to zazil, ze to zna. Za mne pouze zbytecne chvastani a honeni trika…

Takze pardon, Clarku, ze jsem si tady vylil srdicko 😉

Kittikit

Ja to zazil a muzu potvrdit 😉

dedek.Jeff

Povídka je dobře napsaná.. Dělat Clarkovi korektury, je příjemná práce. Navíc si hezky počtu.
Co týče sexu s rozvedenou ženou, to snad zkusil každý z nás. Musím dát za pravdu Shockovi a ne jednou. Kdo to ještě nezažil, nechť si vezme z Clarkovy povídky mustr.

Gourmet

Ona nemusí být jenom rozvedená, stačí když je ve fázi před rozvodem. 😊

9
0
Would love your thoughts, please comment.x