Sbírka aut

Limuzína Mercedes Benz projela do velké garáže a vrata se tiše zavřela. Řidič vystoupil a přesedl si dozadu.
„Vítej, Alfonsi,“ ozvalo se medovým hlasem.
„Madam,“ kývl hlavou řidič a pohodlně si natáhl nohy.

Vedle seděla dáma se sukní vysoko nad kolena, nohu přes nohu zakončenou páskovými botami na vysoké podpatku. Světle modré sako barevně ladilo se sukní a pod ním měla sněhově bílé tričko, pevně vypasované a zvýrazňující zejména hrudník, kterému dominovaly poctivé čtyřky, možná že i pětky. Dáma neměla podprsenku a přesto jí ňadra pevně trčela dopředu s viditelnými špunty bradavek.
„Prosím,“ podala mu plnou sklenku šampaňského.
„Děkuji, Heatrow,“ řekl muž a pozvedl ji k přípitku. „Na vás.“
„Na nás,“ opravila ho žena a oba dopili až do dna.
Pak popadla láhev a znovu oběma dolila.

***

Lord Crowntown popíjel brandy ve společnosti svých přátel a sděloval jim novinky ze své cesty po bývalé postkomunistické východní Evropě.
Psal se duben 1990.

„Mnoho se zatím nezměnilo od pádu komunismu. Stále je tam patrna ta šeď a zaostalost, ale některé věci mě naopak příjemně překvapily.“
„A co vás překvapilo, vaše lordstvo?“ zajímalo doktora Atkinsona, slovutného právníka, nyní již poklidně si užívajícího penze.
„Třeba tamní děvčata. Vězte, že na hotelu se na vás nalepí a už se jich nezbavíte,“ pousmál se lord. „Jsou to samozřejmě kurvičky. Některé mají pevnou taxu a chtějí peníze předem, ale jiné ochotně dají kolínka od sebe a teprve pak se vás zeptají na dáreček, aby na vás mohly vzpomínat s láskou.“
„A čím vy, známý skrblík, jste je obdaroval?“
„Libry jsem směnil za tu jejich měnu, koruny, a stal se tak pohádkově bohatým mužem. S těmi dívkami jsem pak prošel první zlatnictví a za zlaté náušnice či řetízek byly ochotny dát opět nožky od sebe. A věřte, že to nestálo skoro nic. Pár tisíc jejich korun je pro mě… No, nestojí to zkrátka za řeč.“
„A vám, vaše lordstvo, úd sloužil?“ podivil se doktor Piwot, osobní lordův lékař, který nejlépe znal jeho zdravotní stav.
„Divil byste se, doktore, ale ano. To víte, mládí předá nějakou tu energii i vám,“ zasnil se lord vzpomínkami a pozvedl sklenku k ústům.

***

Lord procestoval Evropu nejen kvůli sexuálním zážitkům s tamními dívkami lehkých mravů, ale hlavně se snažil s místními automobilkami domluvit na přednostním odkupu jednoho z jejich modelů pro svou soukromou sbírku aut, kterou měl na zámku. Peníze v tomto případě nehrály roli a podnikoví ředitelé, uvyklí na nevalné socialistické platy, byli za tvrdou měnu ochotni pro hosta z ciziny udělat zázraky a vybraný vůz mu prodat. Takřka hned a na místě.

Lord tak procestoval Československo, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Polsko a Německou demokratickou republiku a do Británie přijížděly kamiony naložené vozy v Západní Evropě nepříliš známých značek.

***

Lordova manželka Heatrow Amanda Pecival Crowntown na zámku žila životem bohaté osamělé ženy a na prahu čtyřiceti let se cítila starou a nepotřebnou, která už ani manžela nevzrušuje a nepřiměje ke konání manželských povinností. Ne, že by ji to s ním bavilo, ale sex je sex a ona se ještě tolik chce rozpálit touhou a vášní.

Ve svém věku se nehodlala stát jeptiškou, a tak se za manželovy nepřítomnosti vyspala s mladým řidičem Alfonsem.
Ten se vyznačoval výdrží, pevností ocasu a mlčenlivostí, jak se od loajálního služebníka ostatně čekalo. Byl jí k službám při jejích potřebách a to bylo vše. Žádné pouto mezi nimi nevzniklo.

Milostné hrátky maskovala výjezdy za nákupy a vždy po návratu si zasouložili v garáži přímo ve voze. Někdy si přesedli do vybraného vozu lordovy soukromé sbírky. Tím vůz byl alespoň využit, než aby na něj jen sedal prach.

***

Velká garáž byla navenek prázdná a tichá, zato za kouřovými skly Mercedesu se děly věci.
Heatrow klečela na podlaze vozu a kouřila muži ptáka.
„Gmm… už je… hezky… tvrdej,“ sála mu ho s patřičnou důkladností a silou.
Už ji bolela sanice, ale stále se činila a střídavě ho sála, cumlala a rukou honila, až byl nástroj připraven k použití.
„Hezky zezadu, ano?“ zavrněla, vyhrnula si sukni a stáhla a odhodila stranou kalhotky.
Pak si klekla na sedadlo a vyšpulila zadek.
Alfons za ní se postavil, co mu interiér vozu umožnil, roztáhl jí půlky a ocas zatlačil mezi závojíčky.
„Ahhh… anoo… to… je… onoo,“ vydechla žena a pevně se rukama vzepřela proti přírazům.
Muž ji projížděl pomalými a táhlými pohyby. Vyhrnul jí triko, aby se mohl pomazlil s balóny prsou, které mnul i potěžkával, jak jí visely dolů. Bylo to příjemné, ale žena to chtěla jinak.
„Mrdej mě tvrdě… chci to… pořádně cejtit,“ žádala a on přitvrdil.

Rozjel prudké přírazy, až tvrdé péro cítila v dorazech o dno, což ji rozvášnilo k výkřikům.
„Jo… mrdej svou… couru… jsem jen tvoje… ano… dělej mi too… božeee… už… budůů,“ prožívala rozkoš a slast a pták jí dál mlaskavě projížděl překrvenou pochvu, která vypouštěla potoky šťáv.
Po výstřiku semene v ní zůstal zaražený až do ochabnutí ocasu.
„Joooo… už… taky… jseeem..júúhh,“ sténala Heatrow, jak jí tělem projelo slastné vyvrcholení a pochva rytmicky nasávala celou dávku do dělohy.
„Budete si přát ještě jednou, madam?“ otázal se Alfons.
„Ne, díky. Počítej s vyjížďkou zase pozítří. Vůz si ještě vyberu,“ začala se žena oblékat a opět se změnila v dámu a muž v úslužného služebníka a řidiče.

O čtvrt hodiny později se Heatrow v salonku zdravila polibkem se svým manželem a jeho přáteli.
„Buď zdrav, drahý… vracím se od přítelkyně… to víte… když se ženy zakecají, že? Chi,chi,“ šveholila, házela úsměvy na všechny přítomné a hledala, kde by si sedla a nenápadně si setřela semeno tekoucí jí po stehně.

***

Jestli lord Crowntown věděl nebo nevěděl, že mu žena šuká s řidičem, těžko říct. Každopádně, žena od něj nevyžadovala manželský styk a on se mohl plně věnovat svým zálibám a koníčkům.
Tu a tam zavítal i k ní do ložnice, ale to už muselo být. Někdy si vystačil s ruční prací od komorné Jennifer, která s tím neměla problém.
A tak si žili, víceméně každý po svém na rodovém panství Crowntownů, obklopeni luxusem a penězi.

***

„Pojedeme tímhle… Jé, hele, co je to za směšné vozítko?“ stála Heatrow u Volva, když vtom jí zrak spočinul na zvláštním světle zeleném autíčku.
„Trabant 601,“ přečetl Alfons. „Nový vůz do sbírky jeho lordstva.“
„Tak ho vyzkoušíme,“ ušklíbla se žena a hrnula se dovnitř.
„Ale… já… nemohu s tím jezdit,“ bránil se Alfons.
„Však taky nemyslím, že někam pojedeme! Jo, leda tak ty do mě!“ odsekla zlostně Heatrow nad jeho nedůvtipností.

Vlézt do takového malého vozu byl docela kumšt, jenže ještě v něm šukat?
Heatrow zvedla nohy a Alfons je zajistil poutky na držení rukou nad zadními okny. Tím docílil rozevření klína, před nějž se po delším úsilí vmáčkl, uvolnil si ptáka, honil si ho a druhou rukou jí přejížděl po prsou, když si žena držela vyhrnuté triko pod krkem.

„Už ho do mě vraž… bože… dělej,“ sténala celá vzrušená a rukama ho tahala na sebe. Alfons tedy přisadil ocas na štěrbinu a přirazil. V malém vnitřním prostoru to nebyl takovej rajc, ale i tak oba naplnila slast ze spojení.
Vlhká pochva ho krásně svírala a muž zažíval opojný pocit tření. Hned rozjel rytmické přírazy, vášnivě se líbali s výměnou a kmitáním jazyků, až jí v polibcích sjel na prsa a laskal naběhlé bradavky.
V ženě to vyvolalo další výbuchy slasti a urychlovalo blížící se orgasmus. Nohy upevněné v poutkách ji stále držely rozevřenou a
tudíž dychtivou a nadrženou.
„Ano… ano… ještě… přitlač… ah… už… budu… joooo,“ vyhekávala, jak v ní stoupal pocit vyvrcholení a pak ho chytla pevně za zadek a…“áááhh,“ se udělala.

Taky Alfons na nic nečekal a vyplnil jí dělohu semenem a jak dva dny nesouložil, prožíval i on krásnou uvolňující rozkoš.
Odsunul se na přední sedadlo a vydýchával se.
Heatrow si uvolnila nohy, stáhla triko a sama si začala laskat prsa. Bradavky hned reagovaly na mazlivé dotyky a jak si druhou rukou přejížděla klitoris, začala tiše vzdychat.
Tato autoerotika vzbudila v Alfonsovi chuť na vylízání kundičky.

Heatrow nebyla vyholená, jak začalo být módou poslední doby, ale neměla tam ani hustý prales, prostě vše tak akorát.
Alfons mlaskl a v nepohodlné pozici v malém interiéru jí zabořil hlavu do klína, přes chlupy pronikl k rozevírající se štěrbině a lízal ji po rozevřených pyscích. Cítil chuť vlastního semene smíseného se šťávami, ale překonal odpor a poctivě ji vylizoval pochvu takzvaně „do sucha“.
Heatrow hekala a vzdychala a dál si mazlivě přejížděla prsa a tiskla tvrdé bradavky.
Alfons se propracoval ke klitorisu, a to již žena sténala hlasitě a doširoka roztahovala nohy, aby měl co nejsnadnější přístup. Zvětšený klitoris byl nalitý krví, stejně jako pysky a z pochvy se jí valily proudy sladké šťávy.
„Ach… ano… jooo… jéééé,“ kvílela rozkoší, až zatoužila po zásunu tvrdého ocasu.
„Počkej… já se ti otočím,“ uvolnila si nohy a začala se na sedadle rovnat, aby ji mohl nabodnout zezadu .
„Anooo,“ vydechla slastně, jak se tvrdý ocas zabořil a pronikl do ní až po kořen.

Byla to nádhera, jak jí vyplnil pochvu a začal se strojově třít o stěny. Cítila každou jeho naběhlou žílu a každý pohyb a příraz v ní vyvolával slastný příliv rozkoše.
Také Alfons byl spokojen. Mrdal tělo své paní a hrál si s jejími velkými prsy. Kdo ze služebníků tohle měl? Musel mlčet přede všemi, i před svojí přítelkyní a doufal, že sexuální apetit Heatrow vydrží ještě dlouho a on jí tak bude nahrazovat neschopného manžela. Nechápal, proč lord zanedbává tohle nádherné zralé tělo, plné živočišné energie a chtíče.

Heatrow otočila hlavu, aby se mohli líbat s divokou výměnou jazyků.
„Drž… už… budu… ty mrdavá… mrcho,“ funěl jí do tváře a věděl, že v těchto chvílích si to může dovolit.
Heatrow ráda používala při sexu neslušné výrazy.
„Ano… vycákej mě… semenem… oh… oh,“ sténala mu v odpověď.
Alfons zrychlil přírazy a mačkal jí kozy skoro bolestivě. Cítil, že to z něj nezadržitelně jde a pumpoval do ní poslední dávku semene. Víc stejně už v zásobě neměl.
„Uhhh… božeeee… uuužžž,“ zaječela Heatrow, právě dosáhnuvší orgasmu a kroutila tělem ve spalující rozkoši a tělo se jí třáslo jak v předsmrtné křeči. Byla úplně hotová. Z klína jí vytékal hotový potok šťáv a semene a na sedadle tvořil mokrý flek.

***

Když se milenci opět proměnili v paní a sluhu, Alfons pohotově polil znečištěné sedadlo vodou a Heatrow povolala služebnou, aby provedla důkladnou očistu potahů v novém lordově voze, kde došlo k malé nehodě a vylití vody.
„Pozítří počítej zase s vyjížďkou,“ pronesla Heatrow, tak jako vždy.
„Jen v tomhle autě už to dělat nebudeme. Dám ráda přednost něčemu většímu. Děkuji, můžeš jít,“ milostivě ho propustila a nastavila mu ruku k políbení.

***

Nazítří kolem lorda stáli jeho přátelé a užasle hleděli na podivné auto ve světle zeleném odstínu. Nahlíželi i do interiéru. Vše bylo takové zvláštní a zastaralé. Opatrně se dotýkali volantu, dveří, podivovali se nad kličkami pro ruční otevírání okna, neboť jejich vozy již dávno měly automatické ovládání. Přístrojová deska připomínala automobily padesátých a šedesátých let. Zkrátka úplné retro.
„Co to je, lorde?“ zvalo se z hloučku.
A lord vypravoval.

„V německém Zwickau je automobilka vozidel Trabant. Ředitel Schnaps mi vyprávěl, jaký je o auta velký zájem a to nejen u nich, ale i v zahraničí. Nestačí plnit objednávky a asi i proto mi prozatím poslali jen model z duroplastu a představte si… ono to jezdí!“

Autor

3.8 54 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Clark

Ani jsem nemusel hledat pod povídkou, abych poznal kdo je autorem, povídka je zábavná, čtivá a za mě palec nahoru.

Gourmet56

Vtip prastarý, leč hezky napsáno.

Gourmet56

Doplnění: ale spíš jsem čekal, že tam zůstanou nějak uvězněni až do příchodu lorda. Několikrát v životě jsem v Trabantu jel a nedovedu si tam přestavit sex v jakékoliv podobě. Možná u liliputánů neboli trpaslíků 🙂

Denis 86

Nádherná povídka

6
0
Would love your thoughts, please comment.x