Sedlo a stáj

Počet zobrazení: 298

Netajím se tím, že koně nemám rád. Spíš se jich tak trochu bojím. A přesto dělám právního poradce jisté dámy, která vlastní nejen koně pro dostihy, ale též má k ustájení i koně mnohých celebrit, takže ji nebudu jmenovat.

No, a tato paní Vaňourková mě kdysi přijala a když vyzkoušela mé odborné kvality, ustájil jsem u ní i já, jako zaměstnanec na plný úvazek. Abych však byl patřičně vytížen, dělám i kluka pro všechno, pomáhám ve stájích, zkrátka, co je potřeba. Zde chleba opravdu není zadarmo a suché kůrky pak sežerou koně.

***

Procházel jsem stáj a spatřil Julču, jak klečí u hřebce a hladí mu zadní nohy.
„Co tady blbneš, seš snad Kateřina Veliká?“ zeptal jsem se jí.

Julča byla dcera stájníka Michala a rozumu zrovna moc nepobrala. Všechny úkoly dělala mechanicky, jak jí kdo řekl a ještě desetkrát zopakoval. Mimořádnou jasnozřivost však měla v roztahování nohou. S tím neměla problém a dala každýmu, kdo si řekl.
„Kdo je Kateřina Veliká?“ pochopitelně nevěděla, o kom je řeč a dodala. „Zejtra jde na klisnu, tak chci vidět jestli je připravenej.“
„Vidíš, že jo. Tak už ho nech a pojď se mnou. Já ti udělám taky dobře,“ dostal jsem chuť si zamrdat.
„Vážně?“ usmála se a hned ke mně přiběhla.

Zalezli jsem do přípravny. Věděl jsem, že tady nás teď nikdo nepřekvapí. Julča si hned stáhla montérky, sedla si na kraj stolu a rozhodila nohy od sebe.
Černá kunda se na mě smála, nebo šklebila, jak kdo chce. Ocas mi stál, a tak jsem si ji jen podržel v pase a přirazil. Julča hekla a ocas už byl zaražený v ní skoro celý. Hned tekla, takže za moment jsem v ní lítal, jak hadr na holi.
I tak to byla skvostná masáž ocasu.
„Jooo….seš….skvělej,“ drmolila a plně si užívala prudkých přírazů.
Já mlčel a užíval si její tělo.
Kdyby nebyla taková blbka, byla by to fajn holka, pomyslel jsem si a soustředil se hlavně na své uspokojení.
Vyvrcholili jsme současně, ona měla orgáč vždycky, já semeno vycákal stranou a bylo. Julča mi ho pak vždycky olízala a někdy ho i postavila a dali jsme si druhý kolo. Dneska ne, měli jsme ještě plno práce.

***

„Jaromíre, můžete na chvilku?“ zavolala si mě jednou majitelka, paní Vaňourková.
Bylo to asi padesátiletá žena, štíhlé postavy a sympatického vzezření. Vlastně vypadala mladší a když se oblékla do trika a úzké sukně anebo kostýmku, dost jí to seklo. Byla už dlouho rozvedená, a tak svůj životní elán a veškerý čas přesměrovala na své koňské impérium, nazvané „Silver horseshoe“.

„Jak možná víte, zemřel pan Thoth. Kromě jiného choval i koně a mezi nimi Zephira, šampiona posledních dostihů v…“
„Jo..jo, vím o koho jde,“ přitakal jsem.
„Vdova majetek rozprodává. Zajedete za ní a Zephira získáte pro nás. Jasný?“ hodila po mně pohledem, který nesnesl odporu.
„Paní Jarmilo, víte, že jsem váš ještě nikdy nezklamal,“ pousmál jsem se.
„Nezklamal…tak to neudělej ani teď a budeš dobře odměněn,“ tykla mi s mnohoslibným úsměvem a jednání bylo skončeno.

***

Paní Thothová mě přijala hned. Už v prvním telefonátu mě ujistila, že těch hnusných zvířat se chce zbavit co nejdříve a že se určitě dohodneme.

Přijel jsem tedy v daný čas na udanou adresu. Zámek v Zelené Lhotě byl známý a v minulém století, jako státní majetek, byl i přístupný veřejnosti. Nyní byl v soukromých rukou, což mu jen prospělo, jak zářil opravenou střechou a novou omítkou.

Uvítat mě přišla sama paní domu. Kupodivu, smuteční šat už odložila a v barevných šatech, zvýrazňující její štíhlou siluetu, vypadala úžasně.
Nebylo jí ještě ani pětačtyřicet let a její pohled divoké šelmy jakoby napovídal, jak asi starý pan Thoth sešel ze světa. Mě přivítala vřele. Šveholila, usmívala se, podala mi obě ruce, asi abych si vybral, kterou chci políbit a druhou mě objala za rameno. Byla zkrátka až příliš osobní a přátelská.

V komnatě, nad sklenkou vína, jsem se odvážil zeptat, proč tak záhy odložila svůj smutek.
„No…on už muž nestál za nic. Ani jako manžel, ani jako….muž. Scházel stále rychleji, a tak jsme se také docela rychle od sebe vzdalovali. Každý měl svůj svět a zájmy a já prostě pro něj netruchlím.
Tak, schází mi, pravda, jsem teď trochu osamělá, ale to přejde, Hlavně se chci zbavit všech těch příšerností, co tu nashromáždil.
Vy, tuším, jste tu kvůli koním?“
„Koně jsou ty příšernosti?“ ušklíbl jsem se.
„Nemám je ráda, ba přímo je nesnáším. Kdysi mě jeden kousl do ramene a mám z toho trauma na celý život. Zde můj právník vyhotovil nabídky na odkup. Prosím,“ a podala mi papír.

Projel jsem očima položky a musel jsem se usmát.
„Váš právník dělá do koní? Tohle jsou naprosto nesmyslné částky. To vám nikdo nedá. Ale dobrá, pojďme se zkusit dohodnout. Projedeme jednoho koně po druhém, ale chci je vidět.“

Paní Thothová znervózněla, ale nadechla se a řekla, že to snad přežije.

***

Stáje byly čisté a udržované. O koně bylo dobře pečováno a nejvíce o jejich šampiona.
Šel s námi správce a toho nešlo jen tak opít rohlíkem. Každý můj pokus, shodit koně nějakou vadou, hravě smetl. Byl to zkrátka odborník.
Paní Thothová se držela stranou a vždy, když si nějaký kůň odfrkl nebo zařehtal, polekaně mě chytla za ruku a přitiskla se ke mně.
Nakonec už mi ruku nepustila a tiskla ji, víc než bylo zdrávo. Asi se fakt koní bála.

U vrat, když nečekaně dovnitř vešel kůň s jezdcem, málem omdlela a padla mi do náruče. Její tělo se chvělo bázní, ale když se odtahovala a zadívala se mi do očí, spatřil jsem plamínky již dlouho neprožité vášně.
„Promiňte,“ oba jsme zrozpačitěli a navrátili se do zámku, kde jsme se dohadovali a podařilo se mi ceny dost upravit. Hlavně tedy směrem dolů. Jen Zephira si bránila, protože zas tak hloupá nebyla.
„Tak navrhněte nějakou sumu, která by byla akceptovatelná pro obě strany,“ navrhl jsem, uondán marným jednáním.

Žena usilovně dumala a já povstal a přistoupil k ní zezadu a položil jí ruce na ramena.
„A co kdyby tou položkou bylo…ehm…jisté…tělesné potěšení, milostivá. Ve stáji jsem vám to viděl na očích,“ nadhodil jsem odvážně.
Žena vyskočila jak na péru.
„Co si to dovolujete..jak se opovažujete?!“ vyhrkla zlostně a pak sklopila zrak. „Ano…to mi chybí už velmi…velmi dlouho.“

Vklouzla mi do náruče a něžně a jemně jsme se líbali. Její tělo bylo horké a chvělo se stoupající vášní. Pak se sama odtáhla a řekla tiše.
„Neuzavřeme raději napřed tu dohodu…a pak…teprve?“

Teď už jsme se dohodli velmi rychle. Podmínka byla, že ale musíme vzít všechny koně.
Absolvoval jsem dlouhý telefonát s paní Jarmilou, která nadávala, soptila, prosila, až nakonec svolila, že tedy bereme vše, hlavně když bude Zephir.

Podepsali jsme dohodu a pak už si mě paní Thothová, nyní už pro mě Leontýna, odvedla do soukromí.
Ložnici dominovala starodávná postel s nebesy. Proběhli jsme vedlejší, naopak zase supermoderní koupelnou a nazí padli do peřin.
Leontýna se trochu styděla, měla přece jen už méně pružné a dokonalé tělo, ale pro mě byla ztělesněním skvělé ženy. Plnější tvary mám rád. Je za co chytnout, plácnout i polaskat.
Větší povislejší prsa se krásně mnula a na dráždění spolehlivě reagovala. Sál jsem pak ty tvrdé vztyčené bradavky a žena slastně vzdychala.
Přes bříško jsem ji sjel do klína, který mě zaskočil absencí chloupků. Vyholená žena po čtyřicítce…. no, ať se každá podívá, jak tam vypadá. Jako dítě ne a atraktivně… jak pro koho.

Nedalo se nic dělat. Pustil jsem se do lízání a těšil se, že si to pak vynahradím jinde na jejím těle, alespoň skvělou líbačkou a prsama. Leontýně stačilo jen krátké laskání, a už tekla jako řeka a otevírala se v očekávání vstupu ocasu do její hlubiny.
„Ááách…jéééé….óóóóh….júúúúhhh,“ vyhekávala a při lízání klitorisu mně tlačila silně hlavu do klína, že jsem se skoro zadusil.
„Pojď,..vraž mi ho tam…chci toooo….ááááánoooo,“ prosila mě a hned ho slastně v sobě přijala.
Ocas jí projel pochvou a zarazil se o dno. Bylo poměrně úzká, ale o to víc to bylo slastnější.

„Vymrdej mě…chci to….vystříkej mě…prosím,“ začala vyrážet a sténala, vzdychala, hekala a pohazovala tělem ve stupňujících návalech rozkoše. Kmital jsem zadkem mezi roztaženýma nohama a líbali jsme se, nebo jsem jí rejdil jazykem po pohupujících se prsech.
„Líbí…se..to…to?“ zmohl jsem se na otázku.
„Anoo…anooo…přitlač, nešetři mě…ooáááhhhh…to…je…onoooo…jéééé….uuuuž,“ dirigovala mě a já jen přirážel do čvachtající kundy a užíval si nádhernou masáž ocasu.

Když ocas začal nabývat na síle a mě zacukalo ve slabinách, žena zrychlila přírazy a sténavě začínala vrcholil.
„Ahh…áááhhh…ááááhhhh….ooooohh,“ vyluzovala, pak strnula a v tu samou chvíli jí proud semene proudil do lůna.
„Áááágggrrr,“ chroptěl jsem a vychutnával si slast výstřiku a stahování poševních stěn, které mi z něj vymačkávaly vše do poslední kapky.
„Ufff, to jsem potřebovala.“
Vydýchávali jsme se a Leontýna mě mazlivě hladila po hrudi.

Pak zazvonila, služka přinesla na tácu oběd a aniž by měla nějaké rozpaky a věnovala nám jediný pohled, zase tiše odešla.
Leontýna vyskočila a tác zanesla do postele, kde jsme pojedli. Pak jsme pokračovali v milování.
Jako kuřačka se moc neosvědčila, ale ocas se mi postavil i tak a pak už slastně úpěla vleže na zádech a s nohama zapřenýma o ramena.
Tahle jsem jí raboval kundu opravdu hluboko, což doprovázela výkřiky a vášnivým vřískotem.
„Flop, flop,“ přirážel jsem strojově a ptáka cítil až někde u ní v žaludku.
„Božeee…jseemmm… hotovááá….užžž…..ne…můůů..žůůů,“ kňučela, ale musela si počkat až ji hezky vystříkám.
Když se tak stalo, úlevně vydechla a zůstala ležet s rozevřenýma nohama a potokem semene vytékající ji z klína.
„Chtěla jsem…ještě…obchod…později…stvrdit….ale nejsem…si jista…jestli to ještě chci,“ hlesla a přiblble se usmívala. Zavřela oči a spokojeně oddechovala.
Když jsem odcházel, už tvrdě spala.

Služebná, co mě vyprovázela, se culila, po očku na mě pohlížela, ale na můj dotaz, jestli se nechce na něco zeptat, zrudla a rychle zavřela dveře.

***

Jarmila Vaňourková si mě pozvala na kobereček.
„Jsem spokojena, Jaromíre. Opět jste splnil, co bylo třeba. Získali jsme sice naplánovaně více koní, ale Zephir, to je klasa. Jak jste to dokázal?“
„No…ehm.. dáma byla již dlouho osamělá a mužská společnost jí přišla více než vhod,“ řekl jsem popravdě a Jarmila se zapýřila.
„Dobrá. Detaily si nechte pro sebe. Můžete jít.“
Sotva za mnou zaklaply dveře, Jarmila si pro sebe broukla.
„Tak mužská společnost…“

***

Čas plynul, když jednoho dne mi na stole přistála obálka a v ní pozvánka na večírek „Sedlo a stáj“ pro lidi z branže a z vyšších společenských vrstev. Prostě šéfové a celebrity. Byl jsem zaskočen i překvapen o to více, že jsem měl dělat doprovod své zaměstnavatelce.

Před mým bydlištěm v určenou dobu zastavila velká limuzína, řidič mi otevřel a já vklouzl dovnitř.
V první chvíli jsem si myslel, že jde o omyl. Uvnitř totiž seděla krásná neznámá žena a teprve její hlas mi byl více než povědomý.
„Vítám tě, Jaromíre, jen žádné obavy, jedeme se bavit.“

Přeměna i jindy sympatické Jarmily v nádhernou bohyni byla prostě dokonalá. Ty šaty, to líčení, prostředí auta s barem a já nevím čím vším, to všechno bylo skvělé a nádherné.
Jarmile pochopitelně neušlo, že na ní mohu oči nechat a potěšilo ji to.

„Po dobu večírku si budeme tykat a nemusíš si dodržovat odstup. Budeme tam vystupovat jako partneři, ano? Je to pro mě důležité…. A nyní mě polib. Na tykačku.“
Políbili jsme se poněkud jinak, neboť Jarmila na mě zaútočila jazykem, ale přijal jsem to, takže to bylo hezké.
„Líbat umíš,“ složila mi poklonu, když se odtáhla a dali jsme si sklenku sektu, když už tu ten bar byl.
Za chvíli jsme byli na místě.

***

Zámeček Bishofstein byl vhodným místem pro podobné akce. Velký park, kde se korzovalo, pozemek obehnaný vysokou zdí, aby dovnitř nenahlíželi zvědaví čumilové, zkrátka celý prostor nyní sloužil jen pozvaným osobám.

Nesmlouvaví muži v černém nás u brány prolustrovali ohledně pozvánek a pak kývli a auto nechali projet dovnitř na parkoviště, kde již stála řada vozů exkluzívních značek.
„To s tou limuzínou byl můj nápad, nemysli si, sledujou nás ostré zraky sponzorů, tak ať vidí, že na to mám,“ podotkla Jarmila, když jsme vystoupili.
Ihned u nás stál služebník a z tácu nám podával sklenku sektu.
„Večeře se podává v hlavním sále, nyní je možno volně chodit parkem, či občerstvit se v naší zámecké restauraci,“ vychrlil ze sebe a odporoučel se.

Korzovali jsme tedy parkem a Jarmila se zdravila s mnohými známými. Představovala i mě, a já tedy po vzoru druhých mužů, líbal podané ruce jejich dámským doprovodům.
Občas to byl opravdu dobrý materiál ke zpracování. Čím bohatší muž, tím atraktivnější a mladší partnerka.

Jarmila byla stále zavěšena za mé rámě a velmi si to užívala, aspoň jak se mi zdálo. Dokonce mi vyprávěla i pár věcí ze svého soukromí, což byl další důkaz neobyčejné důvěry ve svého zaměstnance.
Potkávali jsme i pár celebrit, i těch, co měli koně v naší stáji, takže jsme s nimi přátelsky pohovořili, až byla náhle večeře.

Pak se rozproudil taneční večer, kde jsem prokazoval své umění nejen s Jarmilou, ale s dámami našich sponzorů a obchodních přátel.
„Máš ještě dost síly, nebo už jsi unaven?“ zeptala se mě Jarmila při jednom z ploužáků a objala mě pevně kolem krku a přitiskla se ke mně.
„Vcelku jsem v pohodě,“ odvětil jsem a nechal se třít jejími prsy o hruď, avšak dole to bylo horší. Ocas se mi neplánovaně ale vcelku pochopitelně postavil a zrovna těsným stylem noha mezi nohy Jarmila tančila.
Tohle musela cítit!
Nijak to nekomentovala, jen tlumeně vzdychla, když jsem ji držel kolem pasu a jen jsem si přehmátl zpocené ruce.
„Doprovodíš mě na pokoj?“ zašeptala mi do ucha na konci tance a jemně mi ucho olízla vystrčeným jazykem.

Ubytování bylo neplánované, ale ukázalo se, že Jarmila s tím počítala. Vedla mě do jednoho z domů v areálu a třímala v ruce klíče s číslem pokoje.

***

Vešli jsme do chodby. Všude byl klid, jen z některých pokojů se tlumeně ozývaly nezaměnitelné zvuky postelových hrátek.
Rozpačitě jsme na sebe pohlédli a hledali náš pokoj.
Byl to obyčejný standard. Manželská postel, skříň, stolek, dvě židle a koupelna. Nadstandardem ovšem byla láhev šampaňského na stole v karafě plné ledu a dvě sklenky.
„Otevři to, prosím,“ pronesla Jarmila a zmizela v koupelně.
Četl jsem vinětu a vzpomínal, kdy jsem vlastně pil originální šampus. Vlastně jen jednou, na nějaké degustaci…už ani nevím, jak to chutnalo.

Pěnivý mok plnil sklenice, když se Jarmila vrátila, nějaká hezčí a svěžejší. Přiťukli jsme si a ona mi začala vykládat plány se stájí do budoucna, kde jsem měl figurovat v jakési vyšší pozici manažéra.
„Proto jsi tady. Tedy, nejen jako milý doprovod, ale abys viděl naše kontakty a oni tebe. Na některá jednání už budeš jezdit ty a já si trochu odpočinu. Cítit už únavu a… věk,“ posmutněla.

Láhev se prázdnila, Jarmila byla opilejší a více mazlivá. Štkala nad osudem opuštěné, rozvedené ženy a rukama mě hladila po ramenou, rukou, stehnech.
Oplácel jsem jí stejně, až náhle jsme splynuli v dlouhém, vášnivém a hlubokém polibku. Jazyky jsme si vzájemně kmitaly v ústech, ona už mě bez zábran začala třít rukou mezi nohama a já jí stiskl přes šaty prsa.
„Prosím…už….já…se..hrozně…stydím. Mohl bys počkat. Já..pak…zhasnu,“ nesouvisle mluvila celá zrudlá.
Chtěla to a zároveň byla v rozpacích.

Odešla do koupelny a za chvíli se rozšuměla sprcha. Rychle jsem se svlékl do naha a vnikl za ní.
Nejdřív mě nezaregistrovala, ale pak jsem k ní vlezl, polekaný výkřik ztlumil polibkem, přitiskl si ji k sobě, pozvedl za stehno a prudkým přírazem do ní zajel.
Mokrá vodou i vzrušením mi umožnila hluboký pronik hned napoprvé a pak už jsem v ní byl zaražený až po kořen. Vnímal jsem krásné sevření poševních stěn a teplé vlhko.
„Áááách…joooohhh,“ jen vydechla a obdařila mě úsměvem.
Hned jsem začal přirážet a Jarmila slastně vzdychala a užívala si tu dlouho nepociťovanou rozkoš. Rychlými přírazy jsem také rychle vyvrcholil a proud semene nasměroval ven.

Jarmila se nestihla udělat, ale hned jsem ji rozveselil.
„Tohle byla jen předehra. Žádný stydění, seš krásná a já tě takhle chci vidět a milovat.“
Nazí jsme jen přešli do postele a začali se líbat, mazlit a hladit.
Její tělo nebylo bez chybiček, ale celkově byla skvostná. Dbala o sebe cvičením i stravou a výsledky se dostavily. Prsa měla hezká, tak akorát do ruky. V klíně měla zastřižený tmavý porost, čímž mě potěšila. Plnější stehna byla zakončena hezky tvarovanými lýtky a pedikúrou udržovanýma nohama.

Jarmila pod dotyky a polibky tála a oplácela mi stejně. Sála a kouřila mi ocas, což ovládala přímo mistrně a pouštěla si ho hluboko do krku, aby ho zase jazykem vytlačovala, lízala, laskala, tepala a zase vsála. Olíbala mi i koule, které rukou mazlivě mnula. Byla to slast.
Když se s čurákem dostatečně pomazlila, hned si ho osedlala.
„Jééééhhh..oúúúú,“ zakňučela, když dosedala a ocas v ní postupně celý mizel.
Viděl jsem jen roztažené pysky a ptáka mizejícího v houštině chlupů.

Pak se naklonila, zapřela se mi rukama o ramena a začala rytmicky odsedávat dle vlastní potřeby. Mnul jsem jí prsa a laskal tvrdé hrozinky bradavek.
„Uááá…jééé…oooh….gggmmm,“ funěla a vzdychala a s přivřenýma očima si vychutnávala ocas v sobě a celou tu jízdu.
Čurák z ní vyjížděl a mlaskavě v ní mizel, zbrocený vlhkostí a uvolněnými šťávami.
„Ehhh…oh…můžu do tebe?“ zeptal jsem se v předzvěsti stříkání.
„Oh..oh…cože? Anoo…anooo,“ sténala ve stoupající rozkoši a slasti vlastního vyvrcholení.
Když zaúpěla v orgasmu, pustil jsem to do ní a palbu několika dávek semene nasávala děloha, kde však stála spolehlivá tělísková obrana.

Jarmila se na mě zhroutila, zpocená a uspokojená. Po chvíli jsem z ní vyjel ochablý a vycucaný, ale ještě dlouho na mě ležela v objetí, líbala mě a drmolila, jak je šťastná.
Ani nevím, kdy a jak jsme usnuli.

***

Ráno jsem se vzbudil, v jedné ruce jsem svíral její prso, ona měla nohu přehozenou přese mě a v dlani mi držela ptáka. Ten už byl naběhlý ranní erekcí.
Vysoukal jsem se z propletence našich těl a šel si ulevit.
Pak jsem stál v pokoji, díval se na její nahé spící tělo a přemítal, co se od včerejška změnilo.
Každopádně mě uchvátila svým zjevem, myslím vizáží, tělem a temperamentem.
Na druhou stranu to byla má nadřízená, tudíž jak se k sobě budeme chovat, když jsme spolu šukali?

Z myšlenek mě vytrhly zvuky protahování a lákání mě do pelíšku.
Jarmila hned nasadila všechny síly na ztopoření objektu své radosti a pak už jsem ji bral vkleče zezadu a dělal ji stěry z hlubokých zákoutí její kundy. Nový směr tření a mnutí visících prsou nás opět přiváděli do víru vášně. Byla to slast šoustat to ženské tělo pode mnou, žádnou mladou vychrtlinu s kostma obalených kůží, a vnímat masáž ocasu i její pohyby naproti.
Zrychlil jsem přírazy na maximum a drže ji pevně v pase, jsem ji mrdal přímo zvířecky a násilně.
„Ahh..ah..jo…to…je….oáááh…skvělý….božéééé….ááááách,“ propnula tělo a stahováním pochvy oznamovala, že se udělala.
Naplnil jsem ji ranní dávkou, dali sprchu spojenou s vylízáním pičky a kouřením povadlíka a pak už byla snídaně a odjezd.

Po tomto ranním sexu bylo vše vyřešeno. Stal se oficiálním spolupartnerem stáje a neoficiálním milencem Jarmily, která jen kvetla do krásy.

***

Epilog: Už spolu žijeme pátým rokem. Dlouholetý věkový rozdíl neřešíme.
Z dětského domova jsme si osvojili dvě děti a jsme šťastná rodina.
Jarmila z dětí plánuje udělat úspěšné žokeje, já zase bych je rád zasvětil do tajů manažerství a paragrafů, ale bůhví, co je nakonec bude bavit.

Nás dva zatím ale stále nejvíc baví sex.

Počet zobrazení: 298

Autor

4.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Taky jsem se divil jak rychle ta povídka zmizela, psal jsem sice na podporu ještě s jedním problémem ohledně stránek. Problém byl vyřešen, leč odpověď proč tato povídka zmizela jsem nedostal.Ale chápu občas nějaký IT šotek zařádí.
Jinak výborná povídka. Jsi jeden z mých oblíbených autorů zde.

Kittikit

Taky jsem si rikal, ze jsem ji nedavno cetl. Chtelo by to proto jako nahradu jeste neco za dnesni den, at nejsme osizeni 😉

Junior

Jojo taky by se u této povídky mohl nastavit den publikace, kdy byla publikována a dodala by se ještě jedna povídka nebo nějaká Sérii. Já u admina reklamoval, že ta povídka zmizela, ale nikdo mi neodpověděl.

Kamil Fosil

Líbí se mi vyprávěčova diskrétnost; hlavně nikoho nejmenovat.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x