vystříkaná v posteli

Sestry

Počet zobrazení: 129

„Ahoj, vítám tě,“ objala Adélu sestra Věra.
Adéla se nuceně usmívala na své dvojče, ač sestru v lásce moc neměla.
A přitom to dříve bylo jinak. Až do doby, než se Adéla vdala, byly nerozlučná dvojka. Manželství se jí ale do dvou let rozpadlo a po rozvodu a několika neúspěšných pokusech o seznámení zůstala Adéla sama. Na prahu třicítky se pak vdala Věra a ani po pěti letech si nemohla stěžovat, že by byla nešťastná.  Adéla jí začala závidět. Pohledného a hodného muže Richarda, rodinné zázemí i sex. Toho byla nechtěným svědkem, ještě když Věra s Ríšou chodili a přistihla je na zahradě za tůjemi. Zůstala skryta a stala se třetím účastníkem jejich milování.

Když se za stálení líbání zbavili svršků, dál pokračovali v hlazení a mazlení. Ríša jí líbal a laskal prsa a olizoval tvrdé hroty bradavek, zatímco mu Věra honila tvrdý ocas. Adéla se v úkrytu zachvěla. Takový dlouhý péro už dlouho neviděla! A podvědomě si vjela rukou mezi nohy a začala se sama uspokojovat.  „Pojď,“ řekla Věra, otočila se, více roztáhla nohy a vystrčila na Ríšu zadek.
Ten jí jen roztáhl půlky od sebe a zatlačil ho do mokrý kundy.
Adéla viděla, jak ta dlouhá tvrdá kláda pomalu mizí mezi půlkami vzdychající sestry.
„Hmm…oh..oh.oh!“ vzrušeně začala vzdychat Věra, když dosáhl dna a párkrát prudce přirazil. Pak ji začal rytmicky šoustat a Věra stupňovala své sténání.
„Už… budu.. ještě….ještě…úúž!“  s hlasitým zasténáním se udělala.
Ríša dál tvrdě přirážel, dokud ji čárou spermatu nezkropil záda a zadek. To už Adéla neviděla. Byla tak vzrušená, že se rychle vytratila domů a v pokoji se rychle dodělala jedním ze svých vibrátorů, kterých si za ta léta samoty pořídila. Sex jí totiž chyběl úplně ze všeho nejvíc. To ještě musela v noci odvedle poslouchat zvuky milování, vzdychání, sténání, vrzání a narážení postele do zdi při jejich hrátkách, dokud se neodstěhovali a nepořídili vlastní domácnost. Adéle tak zbyly jen představy a sbírka vibrátorů, které ji nahrazovaly krásný tvrdý ocas švagra.

Setkání sester se pak omezovalo jen na občasné návštěvy, ale to už se Adéla musela přetvařovat a na sestru se nuceně usmívat. Ta přitom nic netušila a jako dřív sestře sdělovala některé pikantnosti z intimního života.
Třeba, že Ríša má rád tvrdý a nespoutaný sex plný vulgárních výkřiků.
„Hrozně rád si hraje na znásilnění, že mě mrdá oddanou a pokořenou. Mě to moc nebere, ale někdy mu to dopřeju, ať se vyřádí. Pak mám ale kačenu celou bolavou. Hlavně, že to nehledá nikde jinde,“  dodala s úsměvem.
Adéla cítila, jak je mokrá, už jenom z té řeči. Omluvila se a na záchodě se rukou dodělala a ještě zčerstva začala spřádat svůj plán.
A tak se jednoho víkendu ohlásila na návštěvu a Věra byla velmi překvapená z její přeměny. Adéla na sobě zapracovala a vrátila se do let, kdy si byly se sestrou k nerozeznání podobné.
„Já tě nepoznávám. Tak jsme zase jako kdysi,“ smála se Věra.
A tak, když se Ríša vrátil z práce, v obýváku seděly dvě Věry. Oblečeny ve stejných šatech se usmívaly nad jeho překvapením a jedna pronesla: „Najdi si tu pravou.“

Ríša váhavě přistoupil k jedné Věře. Pozorně si ji prohlédl, naklonil se k ní a rozpoznal parfém, který ji dal k svátku. Jenže stejnou vůni měla i ta druhá.
„Můžu si sáhnout?“ dodal si odvahy.
„Zkus to,“ dostal souhlas, a tak to zkusil.
Prsty jemně přejížděl po tváři té, které se mu zdála více povědomá. Sjel ji po krku mezi rozepnuté knoflíčky košile a pak si dodal kuráže a v dlani jemně stiskl ňadro. Žena nijak nereagovala. Prohmátl ji obě prsa v dlaních a šel to zkusit ke druhé.
Ta si prsa nechala osahat taktéž bez problému, ale Ríša byl stále na vážkách.
„Teď už jen vás ošukat,“ řekl s úsměvem. „To bych snad už poznal.“
Spatřil, jak jedna z žen svůdně vysunula špičku jazyka.
„Ty seš Věra!“ přiskočil k ní a sevřel do náruče.
„No, Ríšo!“ ostře zaprotestovala druhá žena. „Takhle mě nepoznat. To je ostuda!“
Ríša s překvapením zjistil, že v náručí svírá švagrovou Adélu. A večer skončili u vína v humorném povídání.

Druhý den Adéla připravila pohoštění, láhve vína a překvapeným manželům sdělila, že s nimi chce tak oslavit blížící se narozeniny.
Večer se pak vyvíjel přesně podle Adéliných představ. Lehce opilé Věře vhodila do vína sedativa a Ríša byl taky brzo zmožen, že se mu dvě stejné ženy pletly a nevěděl, která je která. Jeho chtivé ruce rejdily po těle Adély, která se mu sama nabízela. Nakonec Věra padla na zem a hluboce usnula.
„Pomůžu jí to postele,“ řekla Adéla, ale odtáhla ji do vedlejšího pokoje.
Pak se vrátila a se slovy: „Jdu si taky lehnout, miláčku. Nenech mě čekat dlouho.“
Políbila Ríšu a lehla si do sestřiny postele. Ríša na sebe nenechal dlouho čekat. Prošel koupelnou a pak vešel do ložnice.
„Myslíš, že Adéla spí?“ zeptal se.
„Jasně. Sama jsem ji uložila. Byla úplně hotová. Už se na tebe moc těším,“ zašeptala vzrušeně Adéla, zatímco Ríša se svlékl donaha a pak vklouzl k ní pod peřinu.
„Nebudu tě šetřit a pořádně tě ojedu! Už jsme neprcali, ani nepamatuju,“ řekl hrubě a tvrdě na ni nalehl.
Rukou ji vykasal noční košilku a zasunul ji ocas mezi nohy. Tak rychlý nástup Adéla nečekala a jen hekla, když do ní prudce vnikl.
„Ano, ano. Nešetři mě a pořádně mi udělej mi to! Oprcej mě jako kurvu!“ přijala Adéla hru a začala mu jít naproti.
Ríša se vzepjal na rukách a tvrdými přírazy do ní hluboko vnikal.
Adéla v téměř nepřerušovaném sténání vyrážela sprostá slova: „Prcej…. svou děvku…panebože…ber si mě…uch…už…budu…ještě…ano, ano!“ ječela a udělala se.
Poševní stahy Ríšu přivedly na vrchol a ten jí s táhlým zaúpěním pumpoval dávku semene hluboko do dělohy. Adéla však ještě neměla dost. Hned se na něj vrhla a začala ho kouřit. Něžně a přitom pevně ho svírala rty a sála, rukou ho svírala u kořene a honila a v polibcích sjížděla po ocase po koule, které líbala a lízala a zase se vracela zpátky.
Brzy mu tvrdě stál, a tak změnili polohu. Poklekl ji mezi nohy a hned ji začal lízat. Adéla doširoka rozevírala nohy, a když jí mnul mezi rty klitoris, začala ho tahat za vlasy a tlačila mu hlavu do klína. „Pořádně mi ji…och..vylízej…uuch…to…je..ono!“ skučela a svíjela se v extázi.
Když se Ríša nabažil lízání, znovu na ni nalehl a ocas s mlasknutím zmizel v houštině jejího klína. Začal rytmicky přirážet a rukou ji mačkal prsa s krásně naběhlými bradavkami.
„Ty…děvko…jak tě .mrdá…můj ocas?“ ptal se mezi přírazy a Adéla mu odpovídala.
„Za nic nestojí…šimráš mě pírkem!“
To ho rajcovalo k ještě divočejším přírazům.
„A co zezadu?“ navrhla mu po chvíli.

Zezadu to přímo zbožňovala, ač už dlouho nezažila, jaký to je. Tvrdě ji ho tam hned zasunul a přirážel, až začala slastně funět.
„Bože… to je krása…máš ho.. jako klandr,“ vzdychala Adéla, a když ji zkusmo ještě zajel prstem do zadku, zaječela: „Jo, ještě!“
A tak jí projížděl anál prstem a ocasem tvrdě projížděl kundu. Adéla byla v extázi.
„Protáhni mi zadek, dělej! Omrdej mě jak děvku! Vystříkej mi díru semenem. Chci to…musíš mě to udělat!“ vyrážela sprostá slova.
Ríša tedy vyměnil prst za ocas. Šlo to poměrně snadno a Adéla ječela slastí.
„Krááásně ji protahuješ…uuuh…to je…ono!“ vyrážela.
Koule ji pleskaly o půlky, ale tlak svěrače a pohled na penis zajíždějící mezi půlky se nedal dlouho vydržet. Ríša zrychlil přírazy, zaúpěl a semenem ji vyplnil střeva.
„Jsi úžasný,“ řekla Adéla znaveně, když odpočívali.
Po chvíli mu vjela rukou mezi nohy a pohrávala si s povadlým ocasem. Jemně ho začala honit a po chvíli se zvedla a pomohla si i pusou. Obemkla ho rty a sála ho tak vášnivě i mazlivě, že se mu začal opět stavět.
Lízala tuhnoucí klacek jako nanuk a s očima upřenýma v jeho sjížděla po něm vyplazeným jazykem až ke koulím. Jemně je prohnětla, polaskala jazykem a olíbala a znovu se pusou nasunula na žalud a rukou ho sevřela u kořene a pomalu honila. Když mu stál, Adéla si lehla na záda.
„Pojď na mě,“ řekla zastřeně a doširoka roztáhla nohy.
Pak zavřela oči a naplno se poddala příjemným pocitům.
Ríša byl už znavený, ale nalehl na ni a zvolna projížděl. Každý příraz zněl mlaskavě, jak byla Adéla úplně mokrá.
Pak se na něj přitiskla a šeptala mu do ucha: „Máš ho…krásně..velkýho…to…je…krása…pořádně…mi..to…uuch….dělej.“
Ríša ochotně zesílil přírazy.
„Ty kurvo…ty mrcho..pořádně tě…vystříkám!“ hekal a společně s jejím orgasmem se i on udělal.
Padl vedle ní a po chvilce chrápal. Adéla byla dokonale uspokojená. Ale musela ještě přemístit Věru do ložnice a vše naaranžovat, jako že se s Ríšou milovala.

Ráno ji vzbudilo hekání a sténání. Ríša měl obnovené síly a dával Věře zabrat, soudě ze stenů, které Věra vyrážela.
Po obědě Ríša vyrazil na fotbal a Věra si sestře začala stěžovat, že na ni byl Ríša ráno hrubý a nadával ji do kurev a děvek.
„Že prý v noci to se mnou bylo jiný, jenže já si nic nepamatuju. Musela jsem mít asi hodně v hlavě, že mám totální okno,“ skončila Věra vyprávění.

Další den řekla Adéle.
„Dneska mám po práci takový dámský dýchánek. Přijdu později, tak dej, prosím, jídlo Ríšovi. Přijde asi v pět.“
Sotva odešla, Adéla se nastylizovala do podoby Věry a rozechvěle očekávala příchod švagra. Přišel ve chvíli, když myla nádobí.
„Věro?“ ozval se, jakoby se chtěl ujistit, že je to opravdu jeho žena.
„Ano, miláčku?“ opáčila.
„Kde je Adéla?“ zeptal se Ríša.
„Zašla si do města, ale přijde později,“ odvětila Adéla a spatřila, jak se k ní Riša blíží s leskem v očích. „Takže máme čas si zadovádět!“ sevřel ji do náruče a dychtivě líbal.
„Ale..ale..vždyť jsi to měl nedávno,“ naoko se Adéla bránila, ale vzápětí mu už rozevřela poklopec a rukou začala mnout tvrdý ocas. Ríša ji vyhrnul triko, prudce strhl podprsenku a hned jí zabořil obličej mezi prsa.
„Otoč se a mej nádobí,“ řekl, Adéla poslechla a nechala si stáhnout kalhoty a kalhotky. Začala omývat nádobí, když cítila, jak ji Ríša kolenem rozpáčil nohy a rukou jí zajel do klína. Byla úplně mokrá a jeho dráždění vydávalo mlaskavé zvuky.
„Seš mokrá jak šoustavá kurva a kurvy se mrdají zezadu,“ pronesl a Adéla cítila, jak se na ní tiskne a jeho tvrdý ocas ji zajíždí mezi nohy. Snadno do ní vnikl a začal prudce přirážet. Zezadu ji drtil a mnul v dlaních prsa a Adéla začala slastně sténat a vzdychat.
„Tak co..děvko…chceš to do zadku?“ funěl Ríša a prstem už ji zkoumal anál.
„Ano, ano,“ vzdychala Adéla a vzápětí se jí tvrdé péro tlačilo na svěrače. Adéla se ještě více rozkročila, ale Ríša s ní od linky smýkl na stůl, že na něm ležela a on na ní zezadu nalehl a ocas ji naplno pronikl do zadku.
„Oh..jsi hluboko!“ hekla Adéla, jak se jí ocas tak naráz zabořil do zadku.
Ríša funěl a přirážel, až po chvíli zašeptal.
„Jak se ti to líbí, být mi takhle bezmocně po vůli…milá švagrová,“ dodal a Adéla ztuhla.
„Myslíš, že jsem tě nepoznal…včera i teď. Copak nevíš, že Věra do zadku nikdy nešoustá a že je jí to odporný? Aspoň si takhle přijdu na svý, když se mi sama nabízíš.“

Adéla mlčela a teprve, když ji vystříkal střeva a slezl z ní, přiznala, že ho opravdu chtěla.
„Budem v tom pokračovat?“ zeptal se Ríša.
„Já..nevím. Myslela jsem, že mě nepoznáš a já nechci, aby se to Věra nějak dozvěděla. Tohle musí zůstat jen mezi námi,“ byla vývojem situace Adéla zaskočena.
„Jsi skvělej a já už léta neprcala a potřebovala jsem to. Ale dál to nejde. Musíme to skončit!“
Druhý den Adéla odjela a se sestrou se loučila se slzou v oku.

 

Počet zobrazení: 129

Autor

5 7 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Moc hezky napsaný příběh o dvojčatech . Ale líbí se mi , že když si Adéla užila s Ríšou , tak nerozvratila jejich manželství a odjela . Pravda v životě to tak nekončí . Ostatně mohl to být i nový start pro Adélu . Líbí se i mi ten nespoutaný sex .

childe

Kvalitní povídka. Nejsem si jistý, ale buď jsem jí už někde četl nebo minimálně hodně podobnou před nějakou dobou.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x