Skleněný klíč

Ačkoliv pokoj tonul v přítmí, velký skleněný klíč na poličce stále podivně zářil, jako by měl v sobě nějaký světelný zdroj. Milena ho dostala od staré tetičky z Nového Boru k patnáctým narozeninám pro štěstí.

„Je to vzácná starožitnost, děvenko, tak ať ti přinese štěstí a lásku, tak jako mně a předtím mé matce i babičce,“ pronesla třaslavým hlasem, když jí ho předávala.

Celou skulpturu tvořil veliký skleněný dozický klíč bohatě zdobený a volně položený v jakési jamce ve skleněné misce, která zároveň tvořila i podložku.
Matka hudrala, že je to jen další lapač prachu v domácnosti, ale Milena dárek měla ráda, pravidelně ho opatrně utírala a někdy v temnotě pokoje sledovala jeho tajemnou záři.

***

Dívka neměla lehký život. Na prahu devatenácti let mohla říct, že si doposud nic neužila. V rodině vládla dominantní matka pevnou rukou a ani otec s ní mnoho nezmohl a pokorně snášel její velení.
Když to ale někdy přesáhlo únosnou míru, práskl dveřmi a odešel do hospody.
Milena tuhle možnost neměla. Studovala na gymnáziu a tudíž byla na rodině závislá. Matka v ní svou převahou vybudovala pozici poddané, až submisivní a plaché dívky.
Projevovalo se to zejména v propukajících vztazích s kluky. Milena byla sympatická a hezká a její pohled plaché laně kluky lákal, ale naráželi na nedobytnou hradbu mlčení a odmítání. Milena to sama tak nechtěla, ale prostě to nešlo. Ani mezi spolužačkami nenašla příliš kamarádek.
Byla tichá, nenápadná a vnitřně nešťastná.

***

Nyní měla po maturitě a rozmrzele přemítala, co bude o prázdninách dělat. Poslední vytrvalec z řad nápadníků to vzdal na pokraji června a nyní se před ní otevírala dva a půl měsíce volnosti, než zahájí studium na vejšce v Praze. Aspoň se zbaví matky a jejího stálého komandování.
Netušila, že matka nasadila všechny možné páky mít dceru dál pod kontrolou, ale neuspěla.
Milena získala místo na kolejích a skoro se těšila, jak si užije nabyté svobody.
To bylo až na podzim, teď tu bylo nastupující léto, plné koupání a taky sezení pod nebem plným hvězd a… milování.

„Ach jo,“ vzdychla. To bylo to, co doposud nepoznala a přitom to tak chtěla. Uprostřed chmurným myšlenek se jí ozval mobil.
„Ahoj, tady Klára. Co děláš?… Nic? Nechceš jet s náma na chatu… nééé… sami, teda ještě s mojí sestřenkou… no… na tejden… jo?… Co zeptat? Jo mámy… nojo… tak se ozvi, ahoj.“
Byla to spolužačka z gymplu. Jedna z mála se kterou se kamarádila. Teď ji zvala na chatu někde u Adršpachu. Měla to být holčičí jízda ve čtyřech. Jenže na to se musí zeptat mámy…

***

„Na chatuuu?“ protáhla matka, když jí to oznámila a nadechla se k rázné, předem předpokládané odpovědi.
„No jasně, jeď,“ předběhl ji otec a na dceru se usmál. „Máš prázdniny, tak si to užij.“
Tím vzal matce vodu ze mlýna, že jen ztuhla a nakonec zaraženě souhlasila, že tedy jo.

První překážka byla prolomena a Milena radostně Kláře zavolala, že pojede.
Když měla sbalené věci, spočinul jí zrak na skleněném klíči a vzpomněla si na tetičku a její slova.Našla krabičku s pevnými stěnami a vzala si ho sebou. Pro štěstí.

***

Cestou vlakem Lenka, sestřenice Kláry, vzdychla: „Doufám, že tam letos zase budou kluci od svišťů.“
„Jaký kluci?“ ulekla se Milena.
„Lenka myslela tu sestavu, co jezdí do srubu u lesa a říkají si Parta svišťů, nebo tak nějak. Je s nima zábava. Přijdou, mají kytary…,“ vysvětlovala Klára.
„A taky hezky protahujou kundičky,“ vpadla jí do řeči Lenka.

Milena zbledla a Klára vyjela na Lenku, co to plácá za blbosti.
„Nech toho, ať Mílu neděsíme hned zpočátku. Neboj, tak to není,“ konejšila jí.

Lenka bystře pochopila, že o sexu se před Milenou nemá zmiňovat a tak zmlkla a pohroužila se do vzpomínek na loňský silný ocas Oldy, který ji přivedl málem do stavu bezvědomí. Doufá, že letos přijede zas.

***

Na chatě už na ně čekala Bára, rozverná volnomyšlenkářka.
Rodiče chatu dceři nevědomky zapůjčovali k sexuálním radovánkám, místo k učení, jak jim vždycky tvrdila. Nyní dleli kdesi u moře, takže Bára jim nemusela vysvětlovat nic a hned sezvala kamarádky na prázdninové holčičí párty.
Věděla, že kluci u svišťů budou ve čtyřech, a tak sestavu doplnila Klářina kamarádka Milena.

***

Holky se ubytovaly a pak se v titěrných plavkách slunily na terase a popíjely džus, stříknutý vodkou.

Zvečera se ozval přibližující se halas a před chatou se objevila čtveřice kluků.
„Čauky svišťové,“ pozdravila je Bára.
„Čus bus, holky,“ odvětil jeden z nich za všechny. Ostatní se jen usmívali.
Byli to kluci asi tak stejně staří, pohodáři a hned navrhovali, že by se zítra stavili s buřtama a kytarou.
„Jasný. A máme i nějaký maso na napíchnutí,“ hlaholila Lenka dvojsmyslně a Milena na ni hodila vražedný pohled.
Pak se však zamyslela. Kluci vypadají dobře a ta atmosféra přímo zve k nějakému flirtování. Holky vedle brebentily, co si sexy vezmou na sebe a ona tu bude za trapku? Nakonec zvolila minišortky a tričko s výstřihem.

***

Druhého dne, po seznámení, nastalo opékání a jídlo i alkohol uvolnily atmosféru. S postupem času kluci začali s holkama více laškovat, nenápadně se jich dotýkat a posléze i osahávat a líbat.

Milena seděla u ohně jak zařezaná a odolávala svádění Milana, který se na ni zaměřil, zatímco ostatní holky se s klukama za chichotání odebíraly do temných koutů lesa, či do chaty.

Vypitý alkohol nakonec povolil přitaženou uzdu zábran i Mileně, že se začala s Milanem olíbávat.
Vzájemně si ústa projeli jazyky ve vášnivém líbání. Milan jí rukama stiskl prsa a překvapeně zjistil, že Míla nemá podprsenku. Mnul pevné kozičky a cítil tvrdost vztyčených bradavek.
Milena tlumeně vzdychla slastí nad tou masáží a neuměle mu rukou sjela do klína, kde hned narazila na tvrdou skálu ztopořeného ocasu.
Tohle Milan nevydržel. Vytáhl ho ven a Míla nevěřícně slyšela sama sebe, jak říká.
„Hlaď mi je a já ti to udělám.“

Milan jí sevřel prso a brnkal prsty o tvrdou bradavku, zatímco ona mu táhlými pohyby honila péro. Milan skučel blahem, vnímal krásnou ruční práci, která zrychlovala do nezadržitelného okamžiku vyvrcholení.
„Áááhhh,“ vyjekl a proud semene vystříkl snad metr vysoko a zbytek stekl Mileně po ruce.

Vydali se dovnitř chaty. Míla se otřít a Milan pokračovat v dobývání dalšího území, když pohoří již bylo dobyto.

Z jednoho pokoje v podkroví se ozývalo hlasité sténání, vzdechy a vrzavé praskání postele, ale u Míly bylo prázdno. Zavřela dveře a zamkla.
„Já… já… se ti musím k něčemu přiznat. Já jsem ještě neměla kluka… ale dneska… bych… to… chtěla… budeš hodný, viď,“ smutně se tvářila na zkoprnělého Milana.

Pomalu se oba svlékali donaha, Milena trochu stydlivě a pak si lehla na postel a zatímco si Milan ještě stahoval ponožky, vzala se stolu do ruky skleněný klíč a hladila ho rukou.
„Co to máš?“
„Klíč pro štěstí… a lásku, jak říkala má tetička, když mi ho dávala. Beru ho všude sebou,“ vysvětlovala.
„Dnes odemkne brány tvé kundičky,“ pronesl tiše Milan, vzal jí ho z ruky a jemně jí s ním zamířil do klína.
„Cvak,“ usmál se a Míla vypískla, jak se chladivé sklo dotklo pysků štěrbiny.

Pak ho opatrně položil na podložku a v líbání ulehli na sebe. Milan Míle pak v polibcích jel po těle. Zastavil se u prsou a věnoval jim mimořádnou mazlivou péči a Milena tiše vzdychala slastí, kterou dosud nezažila.
Mrštný jazyk jí kmital po bradavkách, olizoval dvorce a pak pokračoval dál přes bříško ke klínu.

Míla rozevřela nohy od sebe a užívala si kmitání jazyka na nejintimnějších místech, kde dosud nikdo nebyl. Přes chloupky jí jazykem vjel mezi závojíčky, slízával sladkou šťávu a laskal klitoris, který zvolna nabýval na objemu.

Milena začala hlasitě vzdychat a sama si mačkala prsa v nastupujícím prvním orgasmu.
„Ah… ah… ano… ještěě… jo… júúúú,“ vykvikla a udělala se.
Vnímala slastné mravenčení v klíně a hořela touhou cítil v sobě zaražené mužství.
„Můžeš… prosím… do mě,“ poprosila tiše a Milan se nad ní narovnal a zatlačil jí naběhlý žalud mezi mírně rozevřené pysky.

Poměrně prudce do ní vnikl, ale hned prorazil její panenství a začal zvolna přirážet.
Milena pocítila jen jakoby píchnutí a pak jí velký úd pronikl hluboko do pochvy. Bylo to opojné a hned se slastně rozvzdychala.
Prsa se jí vlnila v rytmu přírazů a Milan, vzepřený na pažích, je hned snaživě polaskal. Pak ji náhle chytil za zápěstí, ruce rozpažil a takto ji měl plně v moci.
„Ne… ne… anoo… anoooo… úúúh,“ vyrážela Míla celá v moci opojné rozkoše a slasti.

Nakonec se oba propracovali k vrcholu a stahy kundičky ho přivedli k výstřiku, který jí naštěstí vypustil na břicho.

Pak leželi vedle sebe a vydýchávali se. Milena byla spokojená, že už není pannou a objevila v sobě chuť na další milování.
Byla to krásná noc. Všichni na chatě si krásně zasouložili a to byl teprve druhý večer.

***

Kluci pak děvčata navštěvovali každý den a třebaže měli zájem vyzkoušet je všechny na střídačku a holky tomu byly nakloněny, Milena ne. Šoustat ano, ale jen s Milanem. Ten sice sám pokukoval po vnadách ostatních holek se zájmem, ale pokud chtěl šukat, mohl jenom s Mílou, nebo s jinou potají.

***

„Úúúúhhh… jéééé,“ vzdychla Milena slastně a v klíně uvolňovala šťávy v celých proudech, pod rejděním laskajícího jazyka.
Milan od klína stoupal v polibcích přes prsa nahoru a pak řekl. „Vezmi ho do pusy.“
Milena se zarazila. Ještě nikomu ho nekouřila.
Ale… vždyť je to normální, ne?
Milan se postavil na podlahu a Míla klečela na posteli, takže tvrdý ocas se jí krásně tyčil před obličejem. Pomalu ho vzala do ruky, přetáhla předkožku a jazykem olizovala sametovou hlavici žaludu a tepala uzdičku. Pak si ho odhodlaně vsunula do úst, sevřela rty a začala ho rytmicky kouřit.
Milan začal vzdychat a zezadu ji chytil za hlavu a tlačil jí ocas hlouběji do krku. Míla ho snaživě sála, až ho ale musela vyplivnout.
„Ééé… bléé… dusíš mě!“ prskala sliny a dávila se.
„Promiň,“ omlouval se Milan zaskočeně a hned jí hlavu pustil.

Milena pokračovala v kouření, ale semene v puse se naštěstí nedočkala, neboť Milan si ji po chvíli narovnal na všechny čtyři a nabodl jí kundičku zezadu.
„Jéééhhh,“ vyjekla slastně, protože tření z jiného směru bylo intenzívní, nové a plné rozkoše.
Milan ji projížděl v celé délce ocasu, až jí koule pleskaly o zadek.
Plesk, plesk, plesk.

Pak ucítila dlaně mnoucí jí prsa. Opět silné vzrušení znásobilo už stoupající slast a Míla začala hlasitě sténat.
„Ahh… aaah… anoooo.. .joooo… úúúúh,“ a tělem jí projela vlna orgasmu a hlasitý výkřik nejvyšší rozkoše doprovázel proud horkého semene hluboko do pochvy.
Milan se neudržel a v hlubokém přírazu do ní vše vypustil. Možnost otěhotnění jim na mysl nepřišla.

O pár dní později holky jely domů, šťastné a spokojené.

***

Návrat domů vše změnil. Milena už nehodlala být poddanou generálské matky a při prvním střetu názorů se ostře pohádaly.
Otec se postavil na stranu dcery, čímž manželku vykolejil a nálada v bytě byla několik dní mrazivá. Matka pak šla do sebe a byla nucena vzít na vědomí, že dcera je dospělá a s tím už ona nic nenadělá.

V rodině zase zavládl klid a mír. Milena spokojeně seděla na pohovce a dívala se na skleněný klíč, který jí opravdu přinesl štěstí.

Autor

4.8 39 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Skvělá povídka. Nakonec se Mileně podařilo vymanit¨se z nadvlády své matky. Ono je to pro matky těžké stále potomky vidí jako malé děti.

Shock

Tato povídka nebyla určena pro web, ale psal jsem ji jedné dámě na požádání. Je přímo o ní, jejím složitém vztahu s matkou a o ztrátě „věnečku.“ Pak mi dala souhlas s jejím uveřejněním zde.

Kamil Fosil

Měl ten nechráněný styk nějaké následky?
To už se asi nedozvíme.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x