Slastné kouření

Posezení u vínka, které skončí podle představ

Domluva mezi Markem a Ditou na večerní posezení začala směřovat i k sexu. Oba si spíš dělali legraci a špičkovali se, kdo co vydrží. Ale napříč tomu, že oba neměli sex delší dobu a že si ho oba přáli a dokonce o něm i otevřeně mluvili, tak to jeden, jak druhý. bral spíš jako zábavu ve slůvkách, než jako domluvu nad reálem. I když Dita počítala s jen vínkem a pokecem, tak přesto jí něco našeptávalo: „Co kdyby…“

Sprcha proběhla, nachystala se a čekala až se přiblíží domluvená večerní hodina pozdního léta. Sešla na zahradu, kde se běžně sedávalo s návštěvami a začínala být nedočkavá čím dál víc. Marek měl zpoždění, které jí víc a víc ujišťovalo v tom, že si všechno asi rozmyslel a nakonec ani nepřijde. Začínala být i smutná, protože v ní vyhrával pocit, že i kdyby se Mára k ničemu neměl, tak to zkusí přeci jen vzít do svých rukou. Z jejich posmutnělých myšlenek ji vyrušila textovka, kde si přečetla, že do 10ti min bude přeci jen u ní.

„Co teď? Co když opravdu přijde?“ začala opět v duchu couvat před svými plány a její rozhodnutí bylo znovu spíš na ústupu. Uvnitř bojovala se strachem z mužů, se svým ostychem, s velkou sexuální absencí a do toho se míchala její drzost, sebevědomí a velká touha to zažít. Během pár minut ji Marek prozvonil a ona šla otevřít.

„Ahoj,“ pozdravil ji a šel přímo za ní, kam ho vedla. Posadili se u stolu naproti sobě a napětí se dalo krájet. Samozřejmě oběma bylo jasné, že se na to neskočí hned, ale proto, že v duchu měl každý svoje věty a reakce z domluvy na společný sex před očima, se zábava brzdila. Jejich rozhovor probíhal napůl přirozeně a napůl nuceně. Oba byli netrpěliví, plní trémy a přitom nadržený jeden na druhého.

„Sednu si k tobě, ano?“ začal Marek s přibližováním a přisedl si k ní. Hned jí položil ruku na bok a jí celou projela vlna nadrženosti na něj jako šíp. Uvnitř se zachvěla, ale nedala to znát.
„Pane bože, zase po dlouhé době mám vedle sebe chlapa, který se cítí stejně sám jako já. Tak ráda bych mu oplatila doteky, ale pořád se čehosi bojím. Musím počkat,“ bědovala ztrémovaná Dita v duchu.

Rozhovor probíhal dál a dál, Marek hlídal hodinky, několikrát pronesl, že musí domů, protože se setmělo a ráno vstává do práce a Ditu to ladilo víc a víc k větší odvážnosti.
„Dituško, půjdu domů. Stejně není kde,“ popostrčil ji slovně a čekal na její reakci.
„Jak to, že není? Tady je místa,“ ukázala kolem sebe na zahradě a podala mu to radši zase s vtipem, takže Marek znovu netušil, jestli to myslí vážně a nebo si jen tak hraje. Což si to samé myslela i ona o něm.
„Tady by jsi to chtěla? Vždyť nás můžou z baráku vidět,“ ukázal na dům proti nim a zakroutil hlavou.
„To by ti vadilo?“ trumfovala ho s odpovědí a čekala, napnutá jak struna, jestli se oba k něčemu odhodlají nebo zůstanou jen u slov. Marka to překvapilo, protože venku toho moc nezažil a už už to vypadalo, že se prostě sebere a v domnění, že si Dita dělala stejně legraci, prostě odejde domů.

„Chci tě,“ přitočila se k němu na poslední chvíli s riskem na těsno a nalepila na něj svoje šestky. Ten impuls stačil k tomu, aby se Mára okamžitě chytil nabízené situace a jednu její kozu vzal do ruky s umem, který ještě nezažila. Promáčkl ji a jí to dodalo takovou odvahu, že se nahnula k jeho rtům. Jeho knírek jí vždycky fascinoval. V jejích fantaziích, kdy si po večerech užívala sama se sebou, se jí Marek mnohokrát promítl. Jeho knír ji v duchu šimral jak na bradavkách, tak i na poštěváku a ona si to užívala jak jen to uměla. A teď ho měla na dosah! Nahnula se k jeho rtům a ukazováčkem přejela knírek jemným dotykem. Užívala si, jak jí vousy šimrají bříško prstu a tělem projel další šíp chtíče. Přejela tam a zpátky, vzala jej za bradu a přitáhla si k sobě jeho obličej, protože čekat už nevydržela.

Políbila jej na rty a on jí oplácel stejným. Jazyky se setkaly a mrskaly o sebe jako meče. Počáteční trému a stres zahnala okamžitě jejich vášeň a neovladatelný chtíč. Líbala ho, sála jazyk a užívala si jeho ruce na svých kozách. Marek se s polibky sunul přes bradu a krk až k bradavkám. Kozy naposled promačkal a snažil se dostat přímo k nim. Pomohla mu tím, že je vytáhla z výstřihu a během pár vteřin zmizel jeho obličej mezi jejími kozami.

„Bože. To je slast,“ chválila Dita jeho počínání a hladila mu tvář. Marek nabral její bradavku do pusy a cumlal, až jí běhal mráz po zádech. Tohle moc dlouho nezažila a její kunda spolupracovala s jeho doteky jazyku na bradavkách tak, až tekla.
„Kousni,“ zašeptala mu přímo do ucha a on jemně nakousl její tvrdou bradavku. Další šíp slasti projel její páteří a tělo jí to vypružilo ještě blíž k němu.
„Kousni ještě! Prosím“ škemrala dál a Marek znovu stiskl zuby velkou a tvrdou bradavku. Přesunul se k druhému prsu, nečekal na její další pobízení a kousl sám od sebe s takovou vervou, že to Ditu až nadzvedlo z lavičky, kde seděli. Sykla krásnou bolestí, která ji bičovala k nestoudnostem. Vzdychala mu do ouška, až uslyšela cinkot přezky řemene na jeho kalhotách. Marek si rozepínal opasek a zip, aby mohl vytáhnout ven to, co z něho zatím nikdy předtím neviděla.

Měl ukázkový ocas, který teď zřetelně viděla, i když světlo měli jen z úplňku jenž svítil přímo na ně. Zalapala po dechu a ve vteřině po něm sekla svojí dychtivou dlaní. V okamžiku ho držela v ruce a už jen ten dotyk jí rozrajcoval do maxima. Sevřela ho a stiskla, aby ucítila jeho sílu a mohutnost. Marek dál cumlal její dvorce i špunty a oběma probíhala vlna za vlnou silného vzrušení od bradavek, přes její kundu až k jeho klacku, který její prstíky pomalu honily. V dlani cítila každou naběhlou žilku, cítila jeho tuhost, sílu a potřebu stříkat.

„Pane bože ten je,“ vydechla z posledních sil, protože její vzrušení ji natolik ovládlo že nebyla schopna ani mluvit. V ruce jeho tvrdý maxičurák a na kozách jeho dech a knírek, který zametal všechno, co bylo citlivé pod jeho jazykem. Oba se naráz přestávali ovládat a strach z toho, že je někdo uvidí nebo uslyší, byl ten tam. Ovládla je živočišnost. Jako by oba zároveň dostali chuť na to samé. Jak ona na jeho vzácnost, co se jen tak nevidí, ve svojí puse nebo on na to, aby byl jeho čurák co nejdřív mokrý od jejich slin.

Vyhoupl se na nohy a ona měla celou tu jeho okrasu přímo před očima. Nabrala nosem vůni ptáka, kterou tak dlouho necítila, vzala jej do dlaně, přetáhla předkožku a olízla žaluda. Tak moc měla kouření ráda, že se ani nezdržovala s delším mazlením. Hraní s ptákem v puse milovala a chtěla se i předvést, co všechno v tom orálním umění zvládá. Ale jak ji jeho ocas bimbal před očima, tak se opravdu zmohla jen na olíznutí a už rovnou přímý zásun do její nadržené pusy.

Nasála toho výstavního macka mezi rty a začala po něm klouzat sem a tam. Snažila se ho podlizovat jazykem, ale šlo to stěží, protože v puse zabíral moc místa. Chtěla ho tam mít co nejhlouběji, nejraději celého. Druhou rukou mu opatrovala jemným šimráním koule a pusa jí jezdila na jeho lofasu jako píst.

„Kdyby mě tak vzal za vlasy a řídil si svoji slast sám,“ pomyslela si v rychlosti v duchu, protože milovala tu mužskou dominanci. Ne z lenosti, ale protože ji samotnou rajcovalo, když si muž od ženy bere to, co sám chce. Tvrdě a bez kompromisu. Nechtěla mu o nic říkat, protože ocasu v její lačné pusině už pomalinku svítila kontrolka s upozorněním, že se asi brzy udělá. A náhle, jako by oba opravdu mysleli stejně, ji za ty vlasy vzal. Jako vymodleným kouzlem jí hlavu narážel na svého tvrdolína a pomáhal jí ho zasunout co nejhlouběji.

Najednou cítila jeho žalud až v krku. Zasouval ho do ní a šukal jí pusu takovým stylem, že se začala dávit. Přesto, nebo možná i proto, se jí to tolik líbilo, že neprotestovala a poslušně jako fenka si nechala ojíždět pusu tím báječným klackem.

„Přesně tohle jsem si přála zažít a teď mám všechno jak na talíři. Obrovský ocas, který mě dáví a ještě hlubokej kouř,“ létalo jí hlavou. Její kozy o sebe bimbaly venku z výstřihu a Marek se prošukával v její puse do finále.
„Ještě chvilku a všechno máš v puse. Chceš?“ zavzdychal slastí a Dita ze sebe jen v rychlosti vydala rychle „ANO“, aby nepřišla o ten poklad v ústech na dlouho. Polknutí jeho semene bylo pro ni naprostou odměnou. Těšila se na tu chuť, na tu mužskou zvláštnost na svém jazyku, na tu vzácnost, která jí tak moc chutnala…

V tu chvíli ji čuráka vytáhl z pusy až na chvilku zesmutněla, že taková dobrota už není v její moci. Orál opravdu odjakživa moc zbožňovala.

Marek ho vzal do své dlaně a u jejich rtů si ho honil do absolutního konce. O nic ji však neošidil, protože v okamžiku, kdy semeno stoupalo tím ukázkovým lofasem, jí ho znovu nacpal co nejhlouběji a tam se v orgasmu vystříkal.

Co u toho Dita prožívala se nedá jen tak popsat. Brala to jako vzácnost a cítila každou kapku, která jí sjíždí po jazyku do krku. Cítila horké semeno, které jí vyplnilo pusu. Cítila další a další vlny horka, které jí projížděli po zádech. Chtěla pít dál a dál. Poslušně polykala každou krůpěj a když byl všemu konec, tak si pusu ještě projela jazykem, aby zachytila každou kapičku, která mohla v puse uvíznout. Tohle jeho mlíčko jí moc zachutnalo.

Spolykala, očistila jazýčkem a ještě chvíli si užívala kuřbu toho dokonalého nástroje, který slastně vadnul v její pusince. Milovala ten stav kdy se probouzel k životu, pevně a jistě stál, i ten konečný stav, kdy už spokojeně klesal únavou, po odvedeném výkonu.

Úcta k pánskému přirození jí naučila k pokornému zacházení s ním. Noc byla sice ještě mladá, ale povinnost pracujícího vyhrála a tak Marek odešel domů. Jen škoda, že nemohla předvést víc. To, jak šikovnou pusinku má a co všechno s ní umí, nebo kam až její fantazie zabíhá, to všechno si bude muset Dita nechat na jindy. Pokud tedy ještě bude nějaké JINDY a bude mít možnost zažít to, co ve své fantazii prožívala skoro každou noc…

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x