Splněný sen

V roce 1996 jsem se podílel na natáčení amerického filmu, které probíhalo i v Praze. Měl jsem na starosti logistiku i různé technické záležitosti a také jednání s úřady. Při své práci jsem se seznámil s několika herci, včetně Toma Cairise, Johna Vainigema, Jena Gairise a spoustou dalších, ale nejvíce jsme si padli do oka s režisérem Brianem Palonem, který byl proslulý nečekanými nápady a požadavky.

Tento nesmírně aktivní, ale náladový člověk, mně nakládal spoustu povinností, sršel nápady, které vyžadovaly nové a nové realizace interiérů, exteriérů i rekvizit, a nikdy nedal pokoj, dokud neměl pocit, že dosáhl maximálního efektu. Většinu těch jeho přání jsem dokázal rychle vyřídit a tím si získal jeho uznání a přátelství, které přetrvalo i po dokončení filmu a návratu filmového ansámblu do USA.

Pár následujících let jsme si pak s Brianem psali, on občas i zavolal a pak se najednou, v roce 2005 znovu objevil v Praze, když hledal prostředí pro svůj další film. Tentokrát přijel jen s minimem spolupracovníků a protože šlo všechno dobře, získal pár dní volna, které chtěl strávit prohlídkou naší země, která mu učarovala.
Provedl jsem ho Prahou, vozil po památkách a když jsme se pak loučili, slíbil mě, že mě pozve do USA a oplatí mi moji pohostinnost.

Došlo k tomu už po roce, Brian mě zavolal a oznámil, že bude slavit kulatiny a že by byl rád, kdybych při té příležitosti přiletěl a byl jeho hostem. Dost mě to potěšilo a rád jsem souhlasil. Brian slíbil, že vše zařídí a pak zavolá. Asi za týden se ozval, řekl mi, že je vše zařízeno a veškeré potřebné věci obdržím Fedexem.
Objemnou obálku mně kurýr doručil za dva dny. Obsahovala pozvání určené pro ambasádu USA, abych dostal bez problémů vízum, spoustu informací, letenku a také nemalý obnos dolarů na vše, co bych mohl potřebovat.
Vše jsem si zařídil a za tři týdny jsem už seděl v letadle do Mnichova. Tam jsem měl přesednout na letadlo do New Yorku, kde v té době Brian bydlel.

Když jsem vystoupil z letadla na letišti JFK, málem jsem propadl panice, to nebylo letiště ale doslova velkoměsto. Naštěstí pro mě Brian poslal limuzínu se šoférem a ten mě u východu čekal s obrovskou cedulí s mým jménem, jinak bych tam asi bloudil dodnes. Šofér naložil moje zavazadla a vyrazili jsme.
Těch necelých 30 kilometrů na Long Beach, kde momentálně Brian trávil dny odpočinku, jsme jeli skoro tři hodiny. Byla dopravní špička a tak jsme se vlastně jen posunovali v nekonečných kolonách.
Do cíle jsme ale šťastně dorazili a já se mohl s Brianem konečně přivítat.

Brian mě představil nekonečné řadě svých přátel, ze kterých jsem osobně znal jen kameramana Steveho Barna, se kterým jsem se seznámil při natáčení v Praze a pak už se žilo jen přípravami na oslavu.
Přes den se chystalo a organizovalo a večer probíhaly večírky a zábava, někdy pěkně divoká.

U Briana se pochopitelně scházela spousta lidí od filmu, takže se večer často i promítaly filmy a to i ty pro dospělé. V jednom z těch filmů se objevila i tehdejší vycházející hvězda pornofilmů, Cory Carsey, která byla mojí velkou favoritkou a idolem, s čímž jsem se také tehdy Brianovi svěřil.

Následující den proběhla oslava narozenin, tedy přesněji, následující den začala a pokračovala bez přestání celé tři dny. Na oslavu přišlo Brianovi popřát mnoho známých filmový i jiných celebrit a dary které donesli, zaplnily celou jednu místnost. Já jsem mu dovezl několik kousků Českého křišťálu, který v Praze tolik obdivoval a sklidil jsem obrovský úspěch.
Dojatý Brian mi pak soukromě sdělil, že z mého daru měl největší radost a že si ho jako jediný odveze i k sobě domů. Ostatní dary se pak po oslavě rozdaly každému, kdo projevil zájem, a to včetně obsluhujícího personálu.

Odpoledne, poslední den před mým odletem, jsme s Brianem seděli u kávy na terase, sledovali oceán a povídali si, když tu najednou Brian vstal a rukou mě pokynul, abych ho následoval. Vedl mě přes celé sídlo, do patra, až jsme se zastavili u zavřených dveří.
„Běž dovnitř,“ řekl Brian, „připravil jsem tam můj dárek pro tebe, příteli.“ Ještě na mě šibalsky zamrkal a odešel.

Zvědavě jsem vstoupil do pokoje a rozhlédl se, nic jsem ale neviděl. Teprve když jsem popošel dále, všiml jsem si, že v obrovském ušáku někdo sedí a ten někdo se pohnul a otočil hlavu na mě.
Nemohl jsem uvěřit tomu, co vidím, byla to Cory.
Rozpuštěné světlé vlasy, její vyhlášené profesorské brýle na očích, si tam četla nějaký časopis.
Když mě spatřila, odložila časopis, vstala a s nádherným úsměvem se šla se mnou přivítat. Myslím, že jsem tehdy až koktal a hledal slova. Cory ale byla naprosto bezprostřední a milá, takže jsem se brzy vzpamatoval a začal si s ní povídat.

Cory mě odvedla na terasu, kde bylo připravené občerstvení a baterie různého pití. Posadili jsme se do křesílek, Cory nám nalila drink a pak jsme pokračovali v povídání. Samozřejmě jsem neodolal, a zeptal se jí i na to, jak se dostala k pornu a jak se jí tahle branže líbí.
Bez okolků mně vysvětlila, že jí sex lákal už asi od ranného mládí, kdy si to začala dělat sama a když ho později v dospělosti vyzkoušela s mužem, zjistila, že se jí to líbí a že bez toho nemůže být. Později se začala milovat i se ženami a točit lesbické filmy.
Překvapilo mě, jak je ve skutečnosti milá a sympatická, bez hvězdných manýrů a tak nám příjemně uběhl večer.

Když se pak nad oceánem setmělo a vyšly hvězdy, Cory vstala a podala mi ruku. Byl jsem Brianovi vděčný, že mě tohle setkání umožnil, a zároveň mě bylo líto, že už končí.
Podal jsem Cory ruku, že se s ní rozloučím a chtěl jsem jí poděkovat za nádherný večer.
Vzala mě za ruku, ale místo toho aby mě jí potřásla na rozloučenou, pěvně mě ji stiskla a vedla mě do místnosti. Tam se ale nezastavila a vedla mě dál, až ke dveřím na druhé straně, které otevřela a my vstoupili do obrovské ložnice.

Celý užaslý jsem pochopil, že můj dárek ještě neskončil a že mi Brian splnil moje tajné přání, strávit s Cory noc. Cory zřejmě zaregistrovala můj výraz ve tváři, usmála se, sundala si brýle a dlouze mě políbila.

V té době jí bylo čerstvých dvacet pět let a byla na vrcholu krásy. Z filmů jsem věděl jak má krásně vypracované tělo, ploché bříško a nádherná prsa a teď jsem se i sám přesvědčil, jak jemnou má pokožku, sametové rty, hbitý jazyk a jak mě její tvrdá prsa tlačí do hrudi.
Po polibku mě zase vzala za ruku a odvedla do koupelny, kde se pomalu svlékla do naha. Ono jí to nedalo moc práce, měla na sobě jen lehké, vzdušné šaty s květovaným vzorem. Hned jak si odložila, pomohla svléknout mně a pak jsme se společně dlouho sprchovali, navzájem se drhli houbou, pošťuchovali se a líbali.
Když mně mydlila penis, tak to dělala tak pěkně, že se mě rázem postavil, a tehdy jsem trochu znervózněl. Věděl jsem, že je z natáčení zvyklá na extrémní macky, kterým se já, byť mírně nadprůměrně vybaven, nemohu rovnat.

Jakoby v žertu jsem to nadhodil, ale ona mě hned uklidnila, že ho mám akorát a že ty velké z filmu nemusí a spousta věcí ani pak nejde dělat a točí se to jen naoko.
Fascinovalo mě, jak snadno a otevřeně hovoří o takových intimních věcech, ale sama mě ujistila, že se nemusím stydět a mohu se jí zeptat na cokoliv.

Když jsme se osušili, odvedla mě do postele rozměrů tenisového kurtu a pak, jak jsme se na tu megapostel uložili, přitiskla se ke mně a zeptala se, co bych chtěl dělat a co se mně líbí.
Ujistil jsem ji, že s ní se mě bude líbit cokoliv a pokud jí to nebude vadit, nechal bych to pro začátek na ní.
Zase se tak pěkně usmála, políbila mě a řekla, že souhlasí, ať se tedy nechám hýčkat.

Sjela mě rukou do rozkroku, sevřela mého nabuzeného pardála a začala si s ním hrát. K tomu mě líbala na krku, na prsou a olizovala mně bradavky.
Brzy jsem zjistil, jaký má skutečně talent a že svoje tvrzení, jak miluje sex, vůbec nepřeháněla. Cory se milovala s chutí a elánem, jaký jsem ještě nezažil. Pomalu ze mne spadly veškeré zábrany a začal jsem si to naplno užívat jako ona.

Postupně jsme vyzkoušeli všechny možné polohy a způsoby běžného milování a přešli na ty méně obvyklé. Cory mě předvedla tak hluboké kouření, jaké jsem ještě nezažil. Můj úd spolkla skoro celý jako malinu a ještě mě u toho jazykem dráždila varlata.
Já ji potom na oplátku uspokojil jazykem, jak nejlépe jsem uměl. Nádherně u toho sténala, rozevírala si doširoka pysky abych dosáhl jazykem co nejhlouběji a když jsem jí stiskl rty klitoris, odměnila mě malým, horkým výstřikem z hlouby svého lůna a nádherným, hlasitým orgasmem.

„Chce se mi čůrat,“ prohlásila bez okolků, hned jak orgasmus odezněl, „a taky se musím napít,“ prohlásila cestou do koupelny.
Ve dveřích se zastavila.
„Chceš se dívat?“ zeptala se škádlivě.
Chtěl jsem a tak jsem za ní šel do koupelny.
Posadila se na okraj sprchového bazénku, roztáhla kolena, prsty si rozevřela pysky a s hlasitým smíchem vypustila čirý proud, který tryskal daleko přes okraj.
„Nechceš se přidat, také se na to ráda dívám,“ sváděla mě.
Množství drinků se u mě už také hlásilo tlakem v měchýři a tak jsem se rozhodl k ní připojit.

Rozhlédl jsem se, hledaje vhodné místo, ale Cory mě zarazila.
„No sem, přeci,“ ukázala rukou mezi svá stehna, řekla to tak samozřejmě, že mě ani nenapadlo odporovat a svůj horký proud, který voněl po šampaňském, jsem vypustil přímo mezi její pysky.

Nakonec jsme se oba vysprchovali a vrátili se do postele k dalšímu milování. Po předehře mě Cory převalila na záda, narazila se na můj kolík a předvedla mně, co dokáže se svým poševním svalstvem. Bylo to jako taková masáž v masáži. Pomalu se nabodávala a zase stahovala zpět a přitom zatínala a povolovala vnitřní svalstvo, že jsem si připadal, jako bych ho strčil do mandlu. Ovšem do velice příjemného mandlu.
Držel jsem ji za prsa, na její žádost ji silně tisknul nalité bradavky a oba jsme sténali prožívanou rozkoší, dokud jsme společně nedošli k orgasmu.
Ten Corynin vyvolal v její vagíně tak silné stahy, že jsem byl v ní uvězněn jako ve svěráku a teprve když povolila stisk a pomalu z něj sklouzla, začala z jejího lůna vytékat záplava šťáv, smíšených se semenem a tekla mi na břicho.
„Dej mi dovnitř ruku, dokud jsem otevřená,“ požádala zadýchaně a položila se na záda.

Měla pravdu, její mušlička teď vypadala jako doširoka rozevřený květ, s rudo růžovým otvorem uprostřed, kam jsem jen s nepatrnou námahou zasunul ruku až po zápěstí a na její radu pak ruku sevřel v pěst a pomalu s ní otáčel. Za pár vteřin byla zase na cestě k dalšímu orgasmu. Rychle dýchala, sténala a když se jí pak zacukalo bříško slastnou křečí, cítil jsem jak se její lůno znovu plní horkou šťávou.
Byla ale nezmar, jen si trochu oddychla, vrhla se mi pusou do klína a tam předváděla hotové zázraky, takže jsem cítil, že mi znovu tvrdne a staví se do pozoru.
Přesně poznala, kdy má přidat a kdy ubrat a tak mě dlouhé minuty udržovala těsně před hranicí vystříknutí a to byla slast, jakou jsem zatím nezažil.

Nakonec už jsem jí sám prosil, aby mě už nechala vystříknout, protože jsem měl pocit, jako by se mi měl penis roztrhnout.
Všechno spolykala do poslední kapky a ještě se pak olízla jako mlsná kočka.

Oba jsme potřebovali trochu odpočinku, stulila se ke mně a jen tak jsme si povídali. O sexu, samozřejmě.
Zeptal jsem se jí, jestli jí to budu moct udělat do zadečku a ona odpověděla, že se už bála, že na to nedojde. Má to prý moc ráda a miluje před tím dlouhou předehru prsty a jazykem.
Společně jsme se tomu zasmáli a pak dali další sprchu. Oba jsme to potřebovali, jak jsme byli celí ulepení.
Díval jsem se v koupelně po nějakém gelu, ale Cory mě řekla, že ho nepotřebuje a že si poradíme i bez něj.

V posteli jsme se pak zase mazlili a já začal útočit na její zadní dírku. Zahájil jsem tah jazykem, jenom jemně, ale to se smála, že jí to lechtá a chtěla, abych přitlačil.
Tak jsem přitlačil a pomáhal si i prstem, abych překonal svěrač, který tu jeskyňku střežil před ,,zlým,, drakem.
Pomalu a pozvolna jsem toho strážce překonával, až ten nakonec kapituloval a mé prsty pronikly hluboko dovnitř.
„Ano, tak, to je krásné,“ pochvalovala si moje počínání Cory a povzbuzovala mě, abych šel ještě hlouběji a víc jí zadeček rozevřel. Sama si při tom dráždila bradavky a klitoris a sténala vzrušením.

Na okamžik mě přerušila, chytila se za nohy pod koleny, prohnula se tak, že jí teď zadeček trčel přímo nahoru a pak mě vyzvala, abych jí do něj pořádně naplival, než do ní budu vnikat.
Poslechl jsem ji a dal si záležet, což spokojeně okomentovala.
„Tak už pojď do mě,“ žadonila a já jí s radostí vyhověl. Myslel jsem, že si zase lehne, ale chtěla abych do ní vnikl právě v této poloze a tak jsem nasadil žalud na otvor a jemně tlačil penis dovnitř.
Díky tomu, jak byla prohnutá a držela si zvednuté a roztažené nohy, jsem dovnitř vklouzl docela bez námahy a bez problému ho zasunul až po varlata.

Teprve pak Cory pustila nohy a narovnala se. Nádherně mě tak zadečkem sevřela a vzápětí zaprosila.
„Zůstaň tak aspoň chvilku, prosím, to je strašně krásné, jak mě vyplňuješ.“
No, neposlechněte svůj idol, hvězdu pornoprůmyslu, která vás chválí a užívá si vaše počínání.
Zůstal jsem nehybný a jen pozoroval spokojený výraz v její tváři a lehounce ji hladil. Asi jsem se trochu zasnil a probral mě až její hlas, který mě říkal, že už můžu.
Cory povolila sevření a nechala mě přirážet. Sténala u toho více než kdykoliv předtím a ve tváři měla spokojený výraz.

Za pár minut mě ale požádala, jestli smí jít na mě a já ji to samozřejmě dovolil. Nasedla si na něj v poloze zády ke mně, předklonila se, opřela o moje kotníky a pomalu a krátce přirážela. Vždy se nadzvedla jen o dva nebo tři centimetry a pak zase sjela pomalu dolů. Nahoru a dolů, nahoru a dolů. Nikdy bych nevěřil, jak to může být příjemné a vzrušující. Její svěrač pevně obepínal můj penis a vždy když se pohybovala nahoru, celý se vytahoval, aby se pak zase schoval dovnitř, když se vracela zpět.
Bylo štěstí, že jsem se už před tím dvakrát udělal, protože jinak bych to už nevydržel a stříkal jak požární hadice.

Cory mě takhle oblažovala si pět minut, pak slezla, otočila se ke mně čelem, skrčila se do dřepu, rukou si penis zavedla do zadečku, opřela se rukama o moje stehna a znovu začala přirážet. Teď už ale pěkně divoce a rychle, až jí pevná prsa divoce poskakovala. Narážela se na plnou délku a pak ho zase nechala skoro vyklouznout, aby ho tam vzápětí zase prudce zarazila.
Byla to pěkně divoká jízda, až jsem začal sténat a Cory nezůstala pozadu. Nejen že sténala, ona i křičela, povzbuzovala mě a tentokráte si už nebrala servítky. Fuck me, byl ten nejslušnější výraz, ale mě se to strašně líbilo. Připadal jsem právě jako nějaký herec v pornofilnu a sám jsem ji začal povzbuzovat.
„Fuck me baby, fuck me,“ křičel jsem na ní a ona skutečně šukala jak o život, dokud jsme se společně neudělali, ale ani pak nepřestala, jen trochu zvolnila.
Propustila mě teprve, když jsem v ní zvadl jako kytka bez vody ale ještě se pak na mě přitiskla celým tělem a vášnivě mě líbala.
Po tomto výkonu jsme oba potřebovali delší odpočinek a trochu občerstvení a pak jsme se až do rána mazlili a milovali, ale už jen pomalu a něžně, jako když večerní vánek hladí rozpálenou zem.

Když jsem se ráno probudil, Cory byla pryč a Brian mě volal na snídani. U stolu jen stěží zadržoval smích a když jsem se ptal co se děje, poradil mi, abych se podíval do zrcadla. Udělal jsem to. Kruhy pod očima a jasné stopy prohýřené noci.
Za tu noc jsem mu ale hodně poděkoval. Pak jsem se už musel sbalit, rozloučit a potom mě zase limuzína odvezla na letiště JFK a já odletěl domů.
Doma jsem o svém zážitku dlouho přemýšlel. Kdybych to někomu vyprávěl, ani by mě to nevěřil.

Za týden mě ale Fedex doručil obálku z USA, Brian mě ještě jednou děkoval za návštěvu a prý přikládá pozdrav od někoho, koho znám. Protřepal jsem obálku a z ní vypadla ještě jedna menší.
Otevřel jsem ji a uvnitř byly fotografie. Na všech, kromě jedné, jsme byli s Cory, jak si povídáme u šampaňského na terase a na poslední byla samotná Cory. Nahá, pololežíci, v takové naaranžované póze na pohovce.
Dole bylo na fotce připsáno:
Drahému příteli a skvělému milenci, s láskou Cory.
Ty fotky z terasy, jsem si nechal zvětšit a zarámovat, visí u mě v obýváku. Tu poslední jsem nechal jak přišla, a visí u mě v ložnici.

Jednou za rok nebo dva si s Brianem zavoláme, on mě vyřídí, že mě Cory pozdravuje a já ji zase pošlu pozdrav po něm. Od té doby jsem už byl ve Státech několikrát, ale s Cory jsem se už nikdy neviděl.
Občas ji zahlédnu v nějakém pornofilmu a když vidím jak zestárla, vždy si uvědomím, jak ten čas letí.
Pro mě ale stále zůstává nezapomenutelným zážitkem, a když zavřu oči, vidím ji stále tak mladou a krásnou, jako tehdy.

Díky Cory, a líbám tě.

Autor

4.8 41 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Je to povídka nebo skutečný zážitek? Jestli ano, tak gratuluji….I za tu výdrž s pornohvězdou..

Marťas

I pokud by z celého příběhu byla jen polovina pravda i tak to musel být krásný zážitek. Pro mě by byl zážitek se sní pouze setkat a povídat si. Jinak klobouk dolů, krásně zpracované.

Gourmet

Krásné, jako pohádka. A pokud není, pak ještě lepší!

Junior

Skvělé povídka. Kdo y nás by něco takového nechtěl zažít a většině by stačilo si se svým porno idolem jen pokecat sex už by asi byl bonus navíc. A ten je asi ta fantazie v tomto příběhu.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x