Svatební cesta v Jugoslávii 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Svatební cesta v Jugoslávii
Počet zobrazení: 227

Stál jsem tam a sledoval jsem ty dva. Čekal jsem, co se bude dít dál. Přesněji, jestli mi někdo odpoví.
„Myslím si, že tohle si budete muset vyříkat jen vy dva.“ pronesl nakonec oddávající a pak se oblékl a s úsměvem na tváři, za který bych mu nejraději vrazil pěstí do obličeje, odešel z chatky. Podíval jsem se vyčítavě na Janu. Stále nahá ležela v posteli a sledovala mě bojácným pohledem.
„Mno?“ zeptal jsem se a bylo jasné, na co čekám. A ona se po chvíli rozpovídala.

Začalo to v době příprav naší svatby. Zhruba před rokem. Jelikož jsem chodil pořád do práce, abychom si vydělali na naší svatební cestu, Jana oběhávala všechny ty formality. Mimo jiné také měla na starosti podání žádosti o udělení povolení k vycestování do zahraničí. Kupodivu zde narazila na člověka, který nás měl oddávat. Franta. Tak se jmenuje. Je mu padesát let a šťastně ženatý. Zastává jednu docela blbou, ale vlivnou funkci tam v tom našem malém městečku a mimo jiné také oddává nové páry. Od samého počátku to na Janu zkoušel. Už při prvním setkání, kde měla předložit všechny papíry ohledně sňatku a žádosti o povolení vycestování a další blbosti, kterým jsem moc nerozuměl.

Seděl tam za tím dřevěným stolem a dychtivě hltal její štíhlou postavu, která se krásně rýsovala v letních šatičkách. Věděl moc dobře, že Janu chce dostat do postele a nijak se tím před ní netajil.
„Tak holčičko, řeknu ti to na rovinu. Prostě to bude problém.“ pravil a zazubil se na Janu. Ta zděšeně na něj vytřeštila oči.
„Jak.. jak problém?“ nechápala.
„No tvůj tatínek kdysi dávno trošku zlobil. Tak tak jsi dostala povolení na to jít studovat slušnou střední školu. Ale jako vycestovat do zahraničí na svatební cestu? Ccc“ zavrtěl hlavou a sledoval, jak se mé nastávající zmocňovala panika.
„Ale… přece…“ nebyla schopna nějakých slov.
„Upřímně řečeno bude problém protlačit i tu svatbu samotnou. No. Prostě nevím, nevím.“ Na tohle už nereagovala a bylo vidět, jak vší silou zadržuje pláč.

Nakonec to však byla Jana, kdo navrhl, nebo se spíše pozeptal, na možné řešení. Podívala se oddávajícímu do očí a zeptala se: „A to nejde nějak… jako, že by jste se …. no přimluvil?“ Jen se na ní pousmál. Ano to víte, že on tu moc měl. Přimluvit se. Ale rozhodně to nehodlal udělat zadarmo.
„Cccc, na co ty se hned neptáš?“ odpověděl však jako že dotčeně a když spatřil, jak Jana sklopila oči a začala popotahovat, tak se zase usmál.
„Ale to víte soudružko, že bych mohl ztratit slovíčko na těch správných místech. Ale jako rozhodně to nebude pro ten váš hezký kukuč.“ Pro oddávajícího bylo zábavné sledovat, jak Jana usilovně nad jeho slovy přemýšlela.
„No, ale my nejsme nijak zvlášť bohatá rodina.“ pravila nakonec odevzdaně, jako by už to vzdávala.
„Já ale soudružko nechci žádné peníze. Těch já mam dost. Já chci prostě tebe.“ Na Janu ta slova dolehla, jako kladivo na kovadlinu. V první chvíli si pomyslela, že to byl žert, potom si to představila a udělalo se jí špatně, pak zase si pomyslela, že je to žert, ale jelikož viděla, jak se vážně oddávající tváři, z hrůzou zjistila, že to opravdu žert není.
„To jako sex? S Vámi?“ zeptala se nechápavě a sledovala, jak se oddávající usmívá.
„No a proč ne? Určitě si ráda užíváš. Žádná si zatím nestěžovala, takže ty si to užiješ taky. A za to pak můžete jet do té své Jugoslávie na svatební cestu.“

Jana zdůraznila, že nad jeho návrhem přemýšlela za daných okolností opravdu dlouho a opravdu důkladně. Ale viděla jen jediné východisko. Když odejde a nepodrží tomu tlustému praseti, jak si ho v tu chvíli nazvala, tak nebude žádná svatba. A ona mě tak milovala, tak moc mě miluje, že by pro mě udělala vše. Navíc si říkala, rychle si to odbude a bude klid.
„Ale nebude to jen jednou. Tohle si splatíš několikrát soudružko.“ pravil oddávající, jako by Janě četl myšlenky.
„Jak několikrát?“
„No prostě i po dobu Vaší svatební cesty mi budeš povolná. Já do Jugoslávie pojedu na dovolenou, takže tam budeme ve stejnou dobu. A to nemluvě i teď před svatbou.“
„To je trochu moc ne?“ ohradila se Jana, ale na rozzářené tváři oddávajícího viděla, že to skutečně myslí vážně.
Její situace se zdála být teď opravdu zoufalá. A taky že byla. Nakonec se ale odhodlala.
„Dobře tedy.“ pronesla tiše a věděla, že teď po ní bude chtít oddávající, aby se vysvlékla.

Nezmýlila se. Oddávající se usmál a viditelně se pod stolem podrbal v rozkroku.
„No tak se holčičko svlékni.“ pravil nadrženě. Jana si stoupla a začala ze sebe sundávat oblečení, které na sobě měla.
„Ale budete mít kondom.“ pravila, když si přes hlavu přetáhla svetřík a začala si rozepínat knoflíčky u halenky.
„Pokud ti to udělá radost, proč ne. Tak si ho připrav, abys mi ho mohla navléknout“ pravil oddávající a sledoval, jak začala moje drahá panikařit, protože žádný u sebe samozřejmě neměla.
„Copak? Nemáš?“ Zeptal se posměšně a Jana zavrtěla hlavou.
„Tak to máš smůlu.“ pronesl a zvedl se od svého stolu. Jana si všimla velké boule, která se mu rýsovala na plátěných kalhotách. Pomalu k ní přišel a to v okamžiku, kdy měla rozepnutý poslední knoflíček halenky a z pod které se objevovala bílá krajkovaná podprsenka.

Okamžitě jeho tlusté ruce spočinuly na prsou a začaly je mnout přes látku podprsenky. Přitom se více nahnul tak, aby mohl Janu políbit. Ta ač nerada mu polibek opětovala. Hned jí do úst zajel slizký jazyk, s který začal šermovat s tím jejím. Na jednu stranu se cítila hrozně, dělalo se jí špatně, jelikož jí oddávající svým vzhledem odpuzoval. Na druhou stranu jí ale jeho dotyky způsobovaly, ač se tomu bránila, mírnou rozkoš. V tu chvíli si v duchu říkala, že by to nemuselo být zase tak špatné, a že pokud se uvolní, může si to aspoň trošku užít. Aktivně proto začala oddávajícího líbat a přitom ho hladila po vlasech. To samozřejmě oddávajícího povzbudilo a tak rozepnul jednou rukou podprsenku a vysvobodil z košíčků ty velké melouny, kterýma se moje nastávající pyšnila. Hned je uchopil do rukou a začal je v dlaních mnout a prstem dráždit ztvrdlé bradavky. Rozkoš, která prostupovala Janiným tělem, se ještě zvětšila a ona neodolala tomu, aby nezačala slabě sténat.
„No vidíš, že se ti to líbí soudružko. A teď se trošku budeš věnovat mě.“ zachroptěl nadrženě a přitom si rozepnul zip u kalhot.

Jana pochopila hned, co má na mysli. Dřepla si opatrně na bobek a vnikla ručkou do rozevřeného poklopce, aby chvíli na to nahmatala něco tlustého a dlouhého. To jí dost překvapilo, a taky se tak i podívala na oddávajícího, který se hned začal usmívat.
„Neboj nekouše.“ pravil posměšně a sledoval, jak mu ho Jana vytáhla i s koulemi ven. Byla to opravdu kláda. Nic takového ještě před tím neviděla a s mým se srovnávat rozhodně nedal. Pevně ho uchopila do ruky a přetáhla předkožku přes ohromný žalud. Fascinovaně jej chvíli pozorovala a pak otevřela ústa a žalud do nich vsála. Měla přitom přivřené oči a nevěděla, jestli je z toho všeho vzrušená, nebo je jí z toho všeho špatně. Ale jakmile jej začala sát a víc zasouvat do úst a úd se začal zvětšovat a tvrdnout, cítila, že jí kundička vlhne vzrušením. Zjistila, že se vlastně chvěje nedočkavostí až zkusí, jaké to je mít v sobě takovou kládu.

I proto přestala ve svém počínání, stoupla si a začala ze sebe stahovat kalhoty Brzy byla před oddávajícím zcela naha.
„Tak si tu hezky opři o stůl..“ pravil a sledoval, jak se Jana zírá na houpající se úd.
„No co je?“ zeptal se mírně napuzeně.
„Když… když…“ začala Jana koktat. Nevěděla, nebo spíše se bála, jak to říct.
„Já tu kondom nemám, takže se musíš přemoci. Pro jednou to přežiješ“
„Já jsem ale ještě…“ začala zase Jana koktat, ale on jí umlčel.
„Kolik jsi měla chlapů?“
„Jen Tomáše“ zašeptala, čímž přiznala, že jsem její první a jediný, co jí kdy šukal.
„A vy jen s kondomem?“ potřásla hlavou na souhlas. V tu chvíli se prý usmál a jí přeběhl mráz po zádech.
„Tak budu první, co tě vycáká. Otoč se a nastav kundu soudružko“

Dívala se na něho zděšeně, ale nakonec poslechla. On tak sledoval, jak se opírá o hranu stolu a přitom špulí zadečkem proti němu. Měl tak krásný výhled na orosenou kundičku.
„Hmm, že by tu byl někdo vzrušený?“ pronesl trochu posměšně a přitom prstem přejel po kundičce a lehce do ní vnikl. Jana zavzdychala a její tělo se roztřáslo nedočkavostí. Čekala, až ho do ní oddávající zasune. A on s tím nehodlal dlouho otálet. Vyndal prst z kundičky a šťávy, které na něm ulpěly, otřel o naběhlý žalud, který poté nasadil na její okraj. Pomalu ho pak do ní začal zasouvat. Opatrně, aby měla šanci si zvyknout na tu tloušťku. Jana jí však měla tak krásně mokrou, že do ní zajížděl zlehka a krásně jí roztahoval a způsoboval neskutečnou rozkoš, kterou dávala na vědomí hlasitým sténáním.

„Tak co soudružko. Ještě je to tak špatné?“ zeptal se nadrženě, když pozvolna ho zasunul až na razil na samé dno jeskyňky. Přitom ho v ní měl zaraženého tak ze tří čtvrtin. Chvíli počkal a pak chytl Janu pevně za zadeček a začal přirážet.
„Bože to je čurák“ zasténala vulgárněně, čímž vlastně dala i odpověď oddávajícímu.
Pozvolna, ale rázně přirážel a pokaždé o trošku zrychlil. Jana už se zmohla jen na to, aby sténala rozkoší a vnímala pohyby tlustého ptáka v útrobách nadržené kundičky. Prsa se jí přitom krásně rozhoupala a narážela na okraj stolu.
„Ach bože soudružko. Ta vaše prcina je ale uzoučká.“ hekal do toho oddávající a vychutnával si po dlouhé době slast, kterou způsobuje mladá kundička. A navíc cítil, že se Jana opravdu uvolnila a že její sténání není hrané, ale že sti to skutečně užívá.
„Ach bože, bože, to je slast.“ sténala a pokoušela se zadečkem přirážet proti jeho pohybům. Plácl jí po něm. Byl spokojen s tím, jak se mu tohle povedlo.
„Jo užívej si pořádnýho ptáka soudružko. Pořádně tě s ním vymrdám tak, jako nikdo před tím.“ a měl vlastně pravdu.

Takhle důkladně jsem Janinu kundičku nedokázal protahovat. Cítila, že jí má zcela zaplněnou. Co zaplněnou, ona se pod náporem té tloušťky příjemně roztahovala, jako nikdy před tím. A pohyby toho ptáka, nechráněného žádným latexem, v jejích útrobách, způsobovaly výboje neskutečné rozkoše, kterou nikdy předtím neprožila. I proto netrvalo dlouho a začala oznamovat příchod svého orgasmu.
„Už budu, už budu. Bože já už buduuuuuuu.“ zavyla a kundička se začala kolem údu stahovat v křečích orgasmu. Oddávající přestal přirážet, jen si vychutnával, jak dokázal přivést takovou hezkou mladou holku, jakou Jana byla, k velkému orgasmu. Pak, když ucítil, že vztahy kundičky polevují, ho pomalu z ní vytáhl. Času měl dost a nikam nechtěl spěchat. Tohle si chtěl náležitě vychutnat.
„Vidíte soudružko, že to tak špatné není že?“ zachroptěl a plácl Janu po zadečku. Ta se napřímila a otočila se čelem k němu.

Sama si pak sedla na kraj stolu a dala nohy od sebe. Oddávající se jen pousmál. Tak tohle bylo lepší, než čekal. Hned svou tlustou postavu vecpal mezi roztažené nohy a opět nasadil úd na okraj kundičky. A jak pokládal Janu na záda, lehce do ní zase zajel. Moje nastávající jen dala nohy nahoru a začala si zase vychutnávat tvrdé přírazy, které jí tak dělaly dobře.
„Ach ano… tak mě soudruhu mrdej… mrdej mě… ach ano pořádně.“ sténala u toho slastí a povzbuzovala oddávajícího k pořádnému výkonu. V tu chvíli věděla, že netouží po něm, jako po muži, ale po tom ohromném údu, co jí krásně protahuje kundičku. A oddávající se snažil. Přirážel, co mu síly stačily. Potil se přitom jako prase, ale to Janě nevadilo. Ta si vychutnávala jen tu rozkoš, kterou prožívala. Hlasitě sténala, vášnivě se líbala s oddávajícím hladila ho po zádech a po zadku a pokoušela se přirážet proti jeho pohybům. Netrvalo to dlouho a opět už cítila, že se blíží ke svému vyvrcholení. Hlasitě to také dávala najevo.

„Bože už to zase na mě jde.“ kňučela a vychutnávala si každičký příraz i to, jak jí nadrženě mačkal oddávající prsa ve svých dlaní.
„Dělej ty čubko. Udělej se, udělej se. Už taky budu tak se udělej.“ hekal a bylo vidět, jak se mu tvář křivý v návalu rozkoše.
Přirážel jak smyslu zbavený a v okamžiku, kdy se mu kolem údu začala opět stahovat Janina kundička, dosáhl i on kýženého orgasmu. Má nastávající cítila, jak mohutné proudy semene vystříkávají ze špičky žaludu a zaplňují svírající se kundičku.
„Jo ty čubko krásně mi ho ždímej“ hekal, zatím co ležel svou vahou na Janě a mačkal jí prsa a pokoušel se s ní líbat.

Díval jsem se na svou ženu a nevěděl co říci. Právě dopovídala a já si to celé představil, jako bych tam byl. Byl to ale jen začátek, jejího příběhu.

Počet zobrazení: 227

Autor

Navigace v seriálu<< Svatební cesta v Jugoslávii 02
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x