Swingers po česku

V pololeže jsem byl uveleben na posteli, popíjel „Sovětskoje igristoje“ a sledoval kudrnatou hlavu, jak se mi hýbe v klíně a vnímal slast ze sevření vlhkých rtů a rytmických pohybů po ocase.

Dámě, která mi kouřila čuráka, bylo již přes čtyřicítku a činila tak se značnou zručností a znalostí věci. Žena se jmenovala Dita a byla to má kolegyně z kanceláře. Byla rozvedená, dítě již odrostlé a tudíž měla fůru volného času. Když jsem nastoupil do zaměstnání, ujala se mě a než jsem se zapracoval, byla mou rádkyní a přes věkový rozdíl vlastně i kamarádkou. Ostatní ženy byly více upjaté a jediná vrstevnice v okolí byla čerstvě vdaná a zaláskovaná.

Dita mě časem hravě svedla a předvedla mi sex, který jsem znal jen z ohmataných, mnohdy i postříkaných listů pornočasopisů propašovaných ze Západu, které jsem kdy měl možnost shlédnout. Tím se stala i mou milenkou, což jsem radostně kvitoval, neboť síly a semene jsem měl na rozdávání, ale současně jsem byl bez přítelkyně.

Před spoluzaměstnanci jsme si drželi odstup, ale za zavřenými dveřmi jejího bytu se děly věci, až k neuvěření!

***

Nyní tedy mi předváděla důkladnou a slastnou masáž ocasu s vrcholným výkropem do pusinky. Že semeno přijme a dokonce polkne, jsem také viděl jen v oněch časopisech, zatímco v reálu mi holky říkaly, že se poblejou…

Dita s tím problém neměla a naopak mi říkala, že jí chutnám. Já osobně jsem si nechutnal, když jsem to jednou zkusil a spíš mi bylo na zvracení, stejně jak mým bejvalkám.

Po vykouření následovalo mazlení, hlazení a líbání. Dita samozřejmě už nebyla žádná „Krasomila“, ale měla vše a ještě něco navíc na místech, kde to bylo požadováno a hladová a věčně nadržená kunda byla pro můj ocas tou největší rozkoší. Ať už jsem ležel mezi jejíma roztaženýma nohama, na zádech, nebo ji šoustal z boku, zezadu, v šedesátdevítce, všude jsme dosáhli oboustranné slasti a spalujícího žáru vyvrcholení.

***

„Co děláš o víkendu?“ vznesla dotaz, když se mi po milování uvelebila hlavou na rameni a rukou mi mazlivě přejížděla po hrudi.
„Netuším,“ odvětil jsem po pravdě, jak jsem měl sexem v hlavě vymeteno.
„Mám chatu na Slapech a čas od času tam pořádám takové setkání… spousta jídla, pití a šukání.“
„Cóóó?“ vyjekl jsem překvapeně.
„No. Bavíme se a když někdo chce, tak si s kýmkoliv zapíchá. Je to dobrovolný a pohodový.“
„A to jako každý s každým?“ ujišťoval jsem se.
„Po vzájemný dohodě, pochopitelně. Jinak nemusíš nic, ale už jsme si tak nějak zevšedněli a potřebujem novou krev… teda spíš ptáka,“ Dita se zahihňala.
„Já ti nevím…“ dumal jsem pro a proti.
„Hele. Není to zavazující, když pojedeš. Můžeš jen sedět a chlastat, ale pochybuju, že by tě ženský nechaly chladným. Třeba má dcera Janička…“
„Cože, tys do toho zapojila i dceru?“ nevěřil jsem vlastním uším.
„Spíš ona mě tam přivedla. A to víš, jsem sama, taky to potřebuju. Teď sice mám tebe, ale i tam jsou výkonní ptáci… tak co, pojedeš?“
„Dobře… ale nic ti neslibuju, že se zapojím.“
„Jistě, co nechceš, nemusíš,“ láskyplně mě políbila a pak se na mě převalila a rozjela další kolo milostného řádění.

***

Chata na Slapech byla poměrně velká, patrová stavba ve svahu nad přehradou v klidné chatové oblasti. Teď, v pozdním podzimu, tam chataři nebyli, a tak příjezd většího počtu lidí nebyl nikomu podezřelý.

Nás uvítala samotná dcera Dity, Janička a při představování mě pátravě sjela pohledem. Pak se usmála, takže jsem asi selekcí prošel. I ona rozhodně nebyla k zahození. Mohlo jí být kolem dvaceti, takže mladé pružné tělo a správný tvary rozhodně stály za bližší průzkum.

Postupně jsem se seznámil se zbytkem osazenstva, ale stejně jsem jména zase hned pozapomínal. Muži a ženy byli namícháni skoro půl napůl. Kupodivu převažovaly převážně mladší ročníky žen, zato muži byli vesměs od čtyřicítky výše, s mojí malou výjimkou. Pochopil jsem, že muži sem jezdí za mladšími kočičkami a ženy zase dávají přednost vyzrálým mužům se spolehlivými ocasy a s oboustranně uspokojujícím způsobem šoustání. Rozhodně ne ve stylu „mrdajícího králíka.“

Večer pozvolna pokročil a já zaujal místo v blízkosti baru, který samozřejmě fungoval jako samoobsluha. Dita vesele rozprávěla s jedním mužem, který ji rukou hladil vysoko po stehně, což byla možná předzvěst noční erotiky.

„Co jsi tu tak sám?“ ozvalo se za mnou zastřeným hlasem.

Otočil jsem se a spatřil blondýnu, taky vyššího věku, asi jako Dita, kterou jsem tu předtím neviděl.

„Vy jste…?“ snažil jsem ji navést a žena pochopila.
„Jsem Dáša a teď jsem přišla. Mám tady vedle chatu a Dita mě pozvala. Jsem tu poprvé, nechceš mi dělat průvodce?“
„To jsme dva. Taky je to má premiéra,“ zasmál jsem se a pak jí řekl vše, co mi sdělila Dita a Dáša souhlasila, že má tytéž informace.

Jelikož někdo pustil magnetofon a hrála příjemná hudba, dali jsme se do pomalého ploužáku tělo na tělo. Vyšlo to tak nějak přirozeně. Žena mi byla příjemná a sympatická a já ji asi také padl do noty.

„Už dlouho jsem takhle netancovala,“ šeptla a jazykem mi laškovně vjela do ucha.
„Já také ne, je to moc hezké,“ odvětil jsem a přitiskl jí rty na krk.

Dáša se zachvěla a výpadem pánve mi šla naproti. Čurák mi stál, takže ho už dávno musela cítit, jak se o ni třel.

„A co dál,“ šeptla vzrušeně. „Po tanci?“
„Každý jak chce…“ a sevřel jsem jí rukou za zadek.
„Ty divochu… no, konečně, proč ne?“ pousmála se a znovu se ke mně pevně přitiskla. Jak jsme se tak točili dokola, všiml jsem si v rohu sálu, že nějaký pár si to tam už rozdával. Muž měl ženu s vyhrnutými šaty přitisknutou zády ke stěně a na stojáka ji tam rychlými přírazy mrdal.

„Půjdem ke mně,“ rozhodla se Dáša a za ruku mě táhla ven.
„Kampak?“ ozvalo se od dveří, kde stála usmívající se Dita.
„My… spolu… chcem,“ blekotal jsem a Dita kývla.
„Já ti to přeju, jen musíte zůstat v chatě. Takový jsou pravidla a podmínky. Jestli chcete soukromí, nahoře je, tuším, volno… zatím.“

V podkroví byly tři pokoje. V jednom se ozývalo hlasité sténání několika hlasů najednou, my zalezli do druhého. Zamknout nešlo, ale teď už jsme byli tak na sebe nabuzení, že nám bylo všechno jedno. V mžiku jsme byli nazí a váleli se po posteli v milostném objetí.

Dáša krásně líbala a já zase mnul její velký a ještě pevný vnady, což kvitovala slastným vzdycháním. Rukama jsem jí mnul i zadek a všude se měl za co chytit. Dáša nebyla tlustá, ale přece jen byla už starší, což ale neladilo s jejím mladistvým vzhledem. Teď tu byla stejně skoro tma, a tak jsme se mazlili a věnovali se společné rozkoši.

Když jsem do ní vnikl, prohnula se jako luk a vyjekla slastným výkřikem.

„Jo… oooááách… anoooo,“ a pak mi zašeptala do ucha. „Už jsem to dlouho necejtila… vydrž ve mně co nejdýl a pak se do mě vystříkej, ano?“

Začal jsem plnit její přání a jezdil v ní pomalu a v celé délce ocasu, ven a zase dovnitř, až po kořen. Dáša byla celá v tranzu, funěla, hekala, sténala, kroutila se a tlačila mě za zadek co nejvíc do sebe.

„Můžeš… zrychlit… oh… oh… už… asi… budu… oh… oh,“ požádala o rychlejší přírazy. Rád jsem rozjel rychlou jízdu s mlaskajícími hlubokými proniky. Prsy ji pluly po hrudi v rytmu přírazů a oči měla zavřené a jen sténala slastí, zmocňující se celého jejího těla.

„Božeeee… jooooo… áááh… ano… ano… stříkej… miláčkuuu… joooo,“ vřeštěla a já cítil rytmické orgasmické stahy kolem ocasu a pumpoval jsem do ní svou dávku.
„Jooohhhh,“ vyluzoval jsem během několika trhajících výronů do hloubi její kundy a Dáša se celá třásla v doznívající extázi vyvrcholení.

Ještě jsme neskončili a do pokoje vpadla nějaká dvojice a svalila se vedle nás. Tedy, holka si jen klekla na postel a muž ji začal mrdat zezadu. V ženě jsem poznal Janičku. Ta mě poznala taky a mrkla na mě.

„Chceš ho postavit?“ vyplázla jazyk a lascívně na mě s ním kmitala.

Opatlaný ocas jsem jí zasunul do pusy a hned ho začala sát s výkonem sacího bagru a ještě stihla sténat pod prudkými přírazy muže za sebou a jednou rukou se hrabala v kundě nevěřícně zírající a zaskočené Dáši.

„Ale… já… oooáááhh… oooh,“ nechtěla, ale nakonec se poddala vzrušujícím dotykům. Janička věděla, kam přesně ženě sáhnout… Mně vysála ocas do pevnosti kamene a když ji muž konečně vystříkal a odpadl, nasedla na mě a hned na mě začala hopsat.

„Mačkej mi kozy… to… chci… oooh… aaach,“ odsedávala a nabízela mi své pevné trojky k polaskání. Bradavky jí trčely dopředu a při jejich laskání začala ječet a ještě více odsedávat.

„Ano… to… jooo… chcííííí… joooo… uuuuuž… uuuuž,“ sténala a vzápětí se udělala a svalila se mi z ocasu. Hned jsem znovu nastoupil na Dášu, zasunul ho do ní z boku a pěkně jí několika tvrdými přírazy zkropil kapličku další dávkou. Teď už jsem ale byl na čas k nepotřebě.

Dáši se opět zmocnila Janička a já se sešel dolů občerstvit.

***

Cestou jsem odolal ataku jedné sympatické hnědovlásky a dole spatřil výjev ze Sodomy a Gomory. Všude, na podlaze, stolech a na gaučích se hromadně souložilo a to každý s každým. Muži se na ženách střídali postupně, po několika protaženích, jinde je mrdali až do vlastního vystříkání… tohle jsem v životě neviděl. Uši mi zaléhaly od všeho toho sténání, hekání a vzdychání. Napil jsem se, něco pojedl a ocas už se začal hlásit o svá práva.

Neměl jsem ale zájem zasouvat ho do již „načnutých“ otvorů a vrátil se do podkroví.

Dáša byla v pořádné líbačce s Janičkou a zezadu ji tvrdě mrdal muž, co předtím ojel Janičku. Nechtěl jsem je rušit a nakoukl do dalšího pokoje. A hle! Zde byla Dita. Obklopena muži ležela na zádech, dvěma honila ptáky, jednoho kouřila a jeden ji sjížděl kundu.

„Ohóóóó,“ vyjekl právě muž a trhavě se do ní vysemenil. Ten v puse taky zakrátko explodoval a plnil jí pusu zdravými bílkovinami. Dita byla semenem postříkaná všude, ale bylo vidět, jak si to užívá.

Rychle jsem zaujal uvolněné místo a zajel jí ptákem na mandle. Hned sevřela rty a když viděla, že jsem to já, usmála se a začala ho sát. To už jí do kundy vjel další nadržený ocas, ale kvalita kouření se nezměnila. Naopak ho rty svírala a sála ještě pevněji a usilovněji. Počkal jsem, až se místo uvolní a pak jsem jí kundu projel i já. Bylo úplně mokrá a promazaná semenem tak, že mě to ani nebavilo, že jsem se neudělal a šel si vyhledat jinou dírku na vystříkání. Zašel jsem k Janičce a jak se stále líbala a laskala s Dášou, narval jsem jí ho tam zezadu až po koule.

„Ááách… oúúú… bože, co je?“ vykvikla, ale když mě spatřila, usmála se, že jako můžu. Přestala se líbat a naopak se pevně zapřela a rozhekala se do rytmu přírazů. Sevřel jsem jí zezadu visící prsa a mnul je a mačkal a přirážel a přirážel…

„Jo… už… uuž… joooo,“ sténala a kroutila se v nastupujícím orgasmu a já do ní s úlevou vypustil to, co ve mně pro dnešek zbylo. Hned se otočila a vsála povadající ocas do pusy, lízala ho a cucala.

„To už nemá cenu,“ hlesl jsem znaveně. „Fakt ne.“

Janička pokrčila rameny, svezla se z postele a odešla. Když muž domrdal Dášu a taky odešel, objali jsme se a v objetí i usnuli.

***

Druhého dne se všichni tvářili jak svatoušci a jako by se tu nic nedělo. Společným úsilím se uvařil oběd, pak se chata uklidila a „společenství hromadného sexu“, jak jsem si je nazval, se rozešlo a rozjelo do svých domovů.

***

Už nikdy jsem se akce na chatě nezúčastnil. Psala se 80. léta 20. století a tohle bylo hodně za hranou zákona. Po „sametovce“ jsme se s partnerkou účastnili v podstatě hodně podobné párty, tentokrát zcela legálně, ale už to nebylo ono. Tím, že to bylo povolené, scházel tomu adrenalin a taky holky byly jiné. Bylo prostě nesrovnatelné – tehdy a nyní…

Autor

4.6 26 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka a vzpomínky na doby minulé. Ono je to jiné, když jde o zakázané ovoce, než když se všechno smí, chybí tomu ta trocha toho adrenalinu. Těším se na tvé další povídky.

shock

Něco podobného (ve zmenšeném počtu) jsem sám tehdy zažil. Žádná guma, žádná antikoncepce, až se divím, že z toho nic nebylo…. a že to byly hustý mrdanice!

Junior

No tak bez gumy a jiné ochrany to mohl být taky trochu adrenalin. I když předpokládám, že většina účastnic by s tím problém neměla a měla nějakou firmu, kterou by se to těhotenství přikrylo. 🙂

Denis86

Pěkně připomenutí dob minulých

Kamil Fosil

80. léta 20. století jsem také prožil, ale nemyslím si, že by obdobná soukromá akce byla za hranou zákona; tedy pokud by nešlo o cílené šíření venerických chorob.
Ale kdyby to snad přece jenom bylo nelegální, tak dneska už je to snad promlčené.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x