Učitelka sexu

Alice si natáhla nohy. Měla teď chvilku volna a tu si chtěla užít protažením a spokojeným nicneděláním, když vtom ji vyrušilo vrnění mobilu. Ani se nedívala, kdo volá a naštvaně přijala hovor.
„Haló… dobrý den… tady Emily, vaše sousedka… co?… mám problém… cizí auto mi blokuje výjezd. U vás na klepání a zvonek nikdo neotvírá… Ne… Jessica asi je doma… viděla jsem ji přijít ze školy… já nevím… můžete?… Jo… díky.“
Emily mohla být spokojená.
Paní Alice přijede domů a záležitost vyřeší a ona konečně bude moci jet ke kadeřnici a na masáž. Ach, ten masér je tak sladký chlapeček. Nemůže si přece nechat ujít dotyky jeho rukou… a nejen rukou, usmála se.

***f

Alice Parker se přihnala jako velká voda. Hned spatřila velký vůz, jak stojí na cestě ze sousedčiny garáže a pak už přes trávník běžela do domu, zjistit, co se vlastně děje.

V domě bylo ticho, a tak brala schody po dvou, až udýchaná rozrazila dveře dceřina pokoje.
„Jessico!“ vykřikla.
Její dcera seděla na posteli a na židli proti ní cizí kluk vybrnkával něco na kytaře. Oba ulekaně vzhlédli a mladík hned vstal.
„Dobrý den. Jsem Bret Manson… chodím s Jessicou do třídy…“
„Mami… co tu děláš?“ vyjela Jessica na matku.
„To auto venku blbě parkuje! Jak to, že neslyšíte zvonění? Nebereš mi ani mobil! Co jste tu, k sakru, dělali?“ spustila Alice vodopád slov, když viděla, že věci se mají jinak, než předpokládala.
Už cestou domů tušila, že dcera má doma kluka, ale in flagranti je nepřistihla.
Pátravě je přejela zrakem a pokračovala.
„Dej Jessice klíčky, ať přeparkuje a ty tu se mnou počkáš!“ pohlédla na Breta, čekala, až dcera odejde a pak zavřela dveře pokoje.
„Těší mě, že tě poznávám a teď pravdu. Co jste tu dělali?“
Bret byl zaražený.
„Jen jsem jí přehrával svou novou skladbu. Hraju na kytaru ve školní kapele.“
„Jasně… a u toho jste jedli jogurt. Od čeho by jinak měla dva bílý fleky na triku, že jo? Vy jste tu šukali!?“
„Ne..proboha… vážně ne, paní Parker… Já bych si nikdy…“
„Tak co jste tu dělali? Holce je osmnáct… zločin jste nespáchali. Chci jen znát pravdu!“
„Ona… mi… ho… rukou… honila,“ soukal ze sebe Bret, rudý jak rak.„Hm. Věřím ti. Teď vypadni, ale ještě jsme spolu neskončili. Dej mi na sebe číslo,“ rozkázala Alice panovačně a pak ho propustila.

Bret sjel schodiště jak fretka, dole převzal klíče od auta a v minutě byl pryč.
„Proč mi to děláš, mami? Nic jsme tu nedělali!“ vztekala se Jessica .
„Možná jsem naštvaná právě proto,“ odvětila Alice, přešla kolem zkoprnělé dcery, nasedla do auta a vrátila se do práce.

***

Večer si zase vzala Jessicu k pohovoru.
„Ne. Vážně jsem s ním nic nedělala,“ vehementně se dcera bránila, ač na ni Alice nijak netlačila.
„Takže jsi ještě panna?“
Jessica mlčela a bloudila očima po pokoji.
„Jo!“ nakonec broukla a dodala: „Poslední ze třídy.“
Alice se pousmála.
„Já ti přece nebráním mít kluka. Jen mi to prosím naservíruj včas, abych neřešila podobný hovadiny jako dneska. Zavřete se v pokoji a nevidíte, neslyšíte. Stojí ten Bret vůbec za něco?“
„Hraje ve školní kapele… je fakt dobrej. Už jsme se… líbali… a… chtěl to po mně,“ kroutila se Jessica ve své zpovědi.
„A v čem je problém? Tvý triko svědčí, že stříkat umí,“ ušklíbla se Alice.
Dcera zrudla.
„No… on je totiž taky panic a… neví… jak na to… Zkoušeli jsme to, ale pak jsi přijela. Měli jsme co dělat se rychle oblíct.“
„A to sperma na triku?“
„Dělala jsem mu to rukou… no. Do pusy bych mu ho nevzala ani za nic! Už mě nech,“ ukončila Jessica pro ni nepříjemný rozhovor a odešla do svého pokoje.

Alice zůstala sedět ve svých myšlenkách a cítila, jak jí vzrušením vlhnou kalhotky.

***

„Ahoj Brete, tady máma Jessicy, Alice. Máš pozítří čas, řekněme, kolem pátý?“
„Dobrý den, paní Parker… jo..mám… Jessica má to vystoupení..“
„Proto ti volám. Chci abys přišel. Domluveno?“
„A… ano… Nashledanou,“ byl Bret zcela vykolejený a zároveň i trochu vystrašený. Co po něm může chtít?
Z prvního setkání poznal, jak je rázná, energická a… živočišná. Pevný pružný tělo, ty probodávající pohledy a znělý ostrý hlas, když ho vyslýchala.

Poté, co je otec opustil, převzala otěže domácnosti a vládla tu opravdu pevnou rukou. Jessica ho varovala, že na mámu bude muset jít pomalu se zprávou, že spolu chodí. No… už měli seznámení za sebou. Nyní si ho asi pozvala ke křížovému výslechu mezi čtyřma očima.

***

Bret kráčel k domu Parkerových pomalu, jak na popravu. Přesto si opatřil pugét, kterým chtěl Alici potěšit a hned zpočátku otupit její případný útok.
To se mu zdařilo, neboť hned jak otevřela, rozevřela se jí pusa v úsměvu.
„Dobrý den zde jsem si dovolil…“ podal jí kytici a Alice ji přijala a vdechla vůni květin.
„Díky. Pojď dál a udělej si pohodlí. Hned jsem zpátky,“ a s kyticí někam odběhla.

Bret šel do obýváku, kde zkameněl nad připraveným pohoštěním a láhví vína.
Posadil se a už si ze strany přisedla Alice, v krátké sukénce a košili, lehce rozhalené nad dmoucím se hrudníkem. Alice měla vlasy volně sčesané dozadu a vůbec byla nějaká hezčí.
„Co jste se mnou chtěla probírat?“
„Klidně jez a pij. Uděláme si takový uvolněný večer. Jessica dnes stejně bude spát jinde, takže nikam nepospíchej,“ předla Alice a oběma nalila víno.

Z Breta pozvolna opadaly obavy i když se stále nedozvěděl, proč tu je a Alice se s ním bavila naprosto normálně, o školní kapele, o jeho budoucí představě života atd.
„Chcete asi vědět, jak to myslím dál s Jessicou, že?“ zkusil se dopátrat se důvodu pozvání.
„Ani ne. Je to taková první láska, která vyprchá… každý půjdete na jinou vejšku, poznáte někoho jiného… nijak mě to netrápí,“ mínila Alice a bylo jí to zjevně fuk.

„Mě zajímá něco jinýho. Měl si už holku?“ vypálila na něj.
„To je osobní,“ zrudl Bret a uhnul očima před jejím přímým pohledem.
„Takže neměl,“ usmála se Alice. „Mě trápí, že by mou dceru měl poprvé píchat někdo, kdo to neumí. Ta přijde o zážitek ztráty panenství a připraví jí to třeba trauma nebo odpor na další styk. To já nechci! A ty evidentně nejseš ten, kdo by se toho mohl zhostit!“
„Jak tomu chcete zabránit? Zakážete Jessice aby se mnou mluvila? Mám ji rád… ona mě… ale nechceme hned jít do postele. Ano… chci se s ní milovat, ale… až ta chvíle nastane… sama mi řekla, že ještě není připravena.“
Alice mávla rukou.
„Není připravena, protože ty nejsi připravenej. Bojí se, protože ty se bojíš. Jste oba nezkušený… to je to. Je hezký, že nikam nespěcháte, ale… nic. Nebudu se ti tu zpovídat. Zkrátka, pokud má Jessica s tebou spát, je třeba abys nabyl zkušenosti. Jsi ochotnej se toho zhostit?“

Bret polkl. Paní Parker se mu tu zcela otevřeně nabízí.
„To jako já a… vy? Spolu… To přece nemyslíte vážně?!“
„Proč ne? Já v tom nevidím problém. Budu tě vést, aby jste si to oba užili. Nechci s tebou pravidelně spát. Podívej, jsem už dlouho sama. To trochu leze na mozek a člověk má svý potřeby. Těžko se shání někdo diskrétní nebo kdo mě uspokojí bez dalších nároků. Ty do toho přesně zapadáš. Já tě něco naučím a přitom si to užiju. Dál už se nebudeme vyhledávat To mi tu slíbíš. Tak ano nebo ne?“
Bret stále doufal, že se mu to jen zdá.
„Jste matka mý holky!“
„Ne. Jsem Alice, co tě má naučit souložit. Nic víc, nic míň. Bereš?“

Bret přikývl. Koneckonců, Alice ho k tomu víceméně dotlačila a on jednak získá zkušenosti a zapíchá si se ženou, za kterou slintá kdejakej chlap. Vždyť jí ještě nebylo ani čtyřicet a je to ženská v nejlepší formě. A jestli svou nadrženost maskuje za učení je jedno. Rozhodně si nemůže přát lepší učitelku sexu, než zralou zkušenou ženskou.

Alice ještě z něj vymámila přísahu, že od zítřka bude zase vše jako dřív a pak ho odvedla do ložnice, kde se svlékli a ulehli na, k sexu dlouho nepoužité, letiště.

***

Přisáli se na sebe rty a Alice na něj hned zaútočila jazykem. Proplétali si vzájemně jazyky a dlouho se líbali, až se odtáhla.
„Líbat umíš,“ ocenila ho a pak vyzývavě čekala a dívala se, jak se dotýká jejích prsou, mne je a mačká.
„Mačkej je… víc… můžeš… i tahat… oúúú… ne tolik… oh… oh… jo… dobře… oouuuu,“ vzdychala, jak jí laskal prsa a dlaní přejížděl tvrdé bradavky.

Bret poprvé v životě svíral v ruce nalitá velká prsa a byl z toho vzrušen na nejvyšší míru. Péro mu stálo jako svíce a Alice ho sevřela a zkušeně popotahovala. Byla potěšena, že se nejedná o žádné párátko, ale pořádný penis, který by ji mohl uspokojit.
„Lehni si,“ řekla mu a poté se mu přesunula hlavou do klína a ocas si zasunula do pusy.
„Gmm… hmm… mlask… hezky… je… gfmmm… tvrdej… fhmmm,“ sála mu důkladně ptáka a rukou ho svírala u kořene.
Cumlala mu žalud, laskala uzdičku a jazykem mu ho sjížděla po celé délce až po koule, které jemně mnula mezi rty i rukou. Když ho pak pevně sevřenými rty rytmicky sála, Bret náhle zaúpěl a udělal se.

Alice pocítila záškuby, rychle ho vyplivla, ale první prudký výstřik ji zasáhl do obličeje.
„No, tohle jsem nečekala,“ konstatovala a sáhla po ubrouscích, aby očistila sebe i ocas.
„Promiň,“ hlesl Bret, ale žena se na něj usmála, jako že je to v pohodě.
Posunula se na něj a nechala si promnout a polaskat visící prsa. To měla ráda a přinášel jí to slast, zvláště dráždění bradavek.
Když se nabažila slastí, pohonila mu tuhnoucí ocas a lehla si zase ona a dala mu na odiv svou kundičku. Bret fascinovaně hleděl na hustý tmavě hnědý porost s růžovou rýhou štěrbiny.
„Můžeš mě ochutnat,“ šeptla Alice a prsty si sama roztáhla vnější pysky, kde se skrývaly závojíčky malých pysků a odkud vytékaly šťávy slasti.

Bret ji tedy zabořil obličej do klína, přes chlupy pronikl k rozevírající se štěrbině a lízal ji po pyscích a všude kde tušil, že by to ženu mohlo vzrušovat.
Alice si rukou třela naběhlý klitoris a hlasitě sténala. I neumělé lízání ji přivádělo do víru slasti a rozkoše. Bret se však sám učil, sál ji a mnul mezi rty plátky závojíčků a Alice vzdychala a sama si vzrušeně přejížděla prsa a tiskla tvrdé bradavky.
„Pojď… do… mě… prosíííím,“ sténala a kroutila se v rostoucí rozkoši.
Bret se na ní srovnal, ona mu sama pomohla se zavedením a pak už jen přirazil a cítil, jak do ní proniká. Ocas mu sevřely poševní stěny a vlhko. Vnímal, jak do ní zajíždí dál, až po kořen. První pronik do ženy ho naplnil slastí.
„Ohhh… anooo,“ vydechla Alice slastně a sama přirážela pánví proti zasunutému ocasu.
Bret vnímal těsnost a sevření pochvy a začal podvědomě přirážet.
Nejdříve pomalu a pak stále rychleji. Alice ho nechala, přitáhla si ho za hlavu a líbala se s ním.
Po delší chvíli přírazů Bret cítil blížící se vrchol a ještě zrychlil tempo. I Alice to poznala a pobízela ho.
„Ahh… ahh… ještě… už… taky… budů… júúúú,“ sténala a jak jí projel tělem blesk slastného vyvrcholení, výstřik semene jí zalil útroby.

Podařilo se jim hned napoprvé vyvrcholit společně. Alice brala prášky, takže ji výplň semenem nechala chladnou. Výdrž se ještě Bret musí naučit. Ale už ne s ní. Ona byla spokojená, on snad taky už ví co a jak. Napoprvé toho asi mnoho nepochytil, ale už není panic.
„Máš to za sebou. Nic dalšího ale už nebude. Slíbil jsi to,“ vstala Alice z postele a zamířila do sprchy. „Jestli chceš, druhá koupelna je nahoře.“
Když později vyšla z koupelny ven, byl Bret pryč.

***

O měsíc později Jessica přišla o panenství, ale po prázdninách se stejně jejich cesty rozešly, přesně jak Alice předvídala.

***

Přešlo několik let.
Jessica studovala v Carolině a domů jezdila stále míň a míň a Alice se cítila opuštěnější stále víc a víc. Měla sice pár románků s několika muži, ale o nic vážného nešlo. Všichni byli ženatí a sex s ní brali jako příjemné povyražení z manželského stereotypu.

Těžce ji zklamal poslední milenec Marek, který jí tvrdil, že jeho žena je zcela frigidní, ošklivá a prakticky spolu nežijí. Překvapením bylo, když o týden později hned ráno vplula do její kanceláře atraktivní kolegyně Marylin, vlepila jí facku a vyštěkla, ať jejího Marka nechá na pokoji.
„Ty seš jeho žena?“ třela si Alice tvář a snažila se ve tváři krásné ženy najít chyby, kvůli kterým ji Marek nemiluje.
„Ne. Ale budeme se brát! A nestrpím, aby ho sváděla taková coura!“ křikla Marilyn nepřátelsky a vrátila se na své pracoviště o patro níž.
Marek tedy nejen, že nebyl ženatý, ale ještě měl před svatbou s mladou pohlednou ženou a navíc o ní z práce! Alici bylo do pláče.
S muži skončila a doma se přecpávala zmrzlinou, čokoládou a brečela jak želva nad romantickými filmy s čistou láskou.
A jí by přitom bohatě stačil sex… bez lásky.

***

Blížil se další večer osamělé ženy. Alice se uložila k televizi, přepínala programy, ale zatím ji žádný nezaujal. Pornokanál s programem 24 hodin denně raději přeskočila, protože by z toho akorát měla mokré kalhotky a silné vzrušení.

„Crrrr,“ zvonek u dveří málem přeslechla.
Otevřela dveře a zarazila se překvapením.
„Brete?“

„Dobrý večer paní Parker. Jsem to já,“ usmíval se na ni mladý muž ve vojenské uniformě.
„Co… tu… děláš?“
„Dostal jsem povolávací rozkaz. Dnes jsem se rozloučil s rodinou a napadlo mě pozdravit ještě Jessicu. Je doma?“
„Studuje v Carolině… já myslela, že i ty. Spěcháš někam?“
Alice celá ožila.
„Ne. Jedu až zítra. Dnes přespím u kamaráda. Já taky studoval… no a nakonec mě zlákala armáda. Za týden letím na misi na Střední východ,“ vyprávěl Bret, zatímco Alice snášela něco na zub.

Bret ji sledoval a v duchu hodnotil její tělo i svěžest, která se po těch pár letech z ní nevytratila.
Donesla i láhev vína a přiťukli si na setkání.
„Dobré,“ mlaskl Bret a zabodl oči do Alice. „Ale vím o ještě lepší ochutnávce!“
Alice mlčela, ale usmívala se a plaménky vášně v očích jasně říkaly: „Udělej to.“

A najednou ležela na zádech, ani se nijak nebránila, protože sama doufala, že takto večer dopadne, a tak se ochotně nechala svléknout. Vzájemně se vášnivě líbali a hladili po těle.
Tělo jí zalila slast z mazlivých dotyků a Bret byl opojen jejím tělem, které nyní mohl milovat už jako zkušený milenec a ne vyjukaný panic.
Alice mu ocas sevřela rukou, přetáhla předkožku a jazykem objela nalitý žalud. Pak mu polaskala uzdičku a přejížděla jazykem po celé jeho délce ke kořenu a zase zpátky. Lízala ho jako nanuk a její oči se vpíjely v jeho.
„Chceš… ho… tam… vrazit?“ hekal Bret na vrcholu slasti a Alice kývala horlivě hlavou
„Ano… pojď do mě… udělej mi to.“

Projeli všechny možné pozice a v závěru Alice klečela a ocas ji tvrdě šoustal zezadu. Bret ji drtil visící měchy prsou a mnul jí naběhlé bradavky.
„Ah… užžžž… ahhh,“ sténala Alice jak přetopený kotel.
Razantní přírazy jí přinášely maximální rozkoš a když ji ruce uchopily v pase a přírazy se zrychlily, vykřičela svou slast hlasitě do místnosti.
„Jo… jo… panebože… úúúúúhhhh… ooááááhhh.“
„Uhhh… úúúúúh,“ Bret vyvrcholil a uvolnil stavidla semenovodu.
Pulsující pochva nasávala semeno a v orgasmických stazích svírala ocas až do samovolného vypadnutí.

***

Ráno se rozloučili vášnivým polibkem s příslibem opakování po návratu z mise.

O dva měsíce později Bret Manson padl v Afghánistánu při bojovém střetu s nepřítelem.

Autor

4.6 47 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
guest

pěkné jako vždy

Laděk

Chybí tam, že Alici selhaly pilule a zatímco US Army chystala pro Bretovy rodiče na památku do trojúhelníku poskládaný Hvězdy a Pruhy, ona si „vychutnávala“ jinou „památku“ – ranní nevolnosti spojený s jejím neplánovaným těhotenstvím …

Bob Romil

Tohle nebyla učitelka sexu, ale ředitelka zeměkoule 🙂 Takhle všem všechno řídit a organizovat, to pak skončí zákonitě sama. Zase na druhou stranu, pro mladýho kluka slušná nabídka, co se blbě odmítá.

Juli

Taky mne jedna nádherná žena s Láskou přiváděla k poznání. Můžu potvrdit, opravdu to stálo za to 👍.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x