V hlavní roli nevěra

PŘÍBĚH PRVNÍ: LETNÍ BYT

„Tak jsme tady. Vítám vám v prapůvodním sídle všech Thomasů,“ řekl Paolo a otvíral dveře do starobylé, ale zrekonstruované budovy bývalé tvrze.
Dovnitř vstoupila jeho snoubenka Ester a její matka Amalia. Ženy byly obtíženy zavazadly, neboť zde měly strávit skoro celé léto a to, z hlediska garderoby, není jen tak.

Paolo si dům zapůjčil od strýce Martina, který byl stár a nejezdil sem už tak často. O dům se staral správce. Ten nyní mohl odjet na zaslouženou dovolenou a starost o objekt převzal Paolo.

***

Dům skýtal veškeré pohodlí. Velká terasa a bazén byly nezbytným doplňkem pro horké letní dny a dole pod skálou šumělo moře, kde u mola kotvila malá jachta.
V patře byly pokoje, kdy jeden zabrala Amalia a snoubenci spali spolu. Nebyly sice sezdáni, ale Amalia chápala, že mladí chtějí být co nejvíce spolu a ona jim tu takříkajíc „kření“. Aby jela matka s nimi, na tom trvala Ester, neboť otec od nich odešel již dávno a ona ji nechtěla v rozpáleném městě nechat samotnou.
Paolo se příliš nezpěčoval, neboť na Amalii pohlížel jako chlap a zralá žena, byť šlo o matku jeho holky, se mu líbila.

Bylo ji sice již přes čtyřicet let, ale stále si uchovávala mladický elán a svěžest a ani tělo nebylo k zahození. Problematické partie měla vyrýsované cvičením i zásahy plastických chirurgů a zbytek byl prostě krev a mlíko. Ester takovou tu ženskou plnost postrádala a vedle matky vypadala poněkud vyhuble, ale zase měla jiné přednosti a byla i skvělá milenka. Sexuální umění Amalie Paolo pochopitelně neznal.

***

„Oh… oh… Paolo… ne… matka… přijde… oh… ohhh,“ sténala Ester, zapřená o kuchyňskou linku, sukýnku vykasanou na zádech a zezadu ji obšťastňoval Paolo s bermudami staženými ke kolenům.
Ester se příliš nebránila, protože jí mrdající klacek dělal dobře, jen se bála, aby je tu matka nepřekvapila, protože by se před ní styděla. Před ní se nechtěla s Paolem ani vášnivěji políbit. V tom byla taková zvláštní.

Nyní tu stála rozkročená, hekavě přijímala mlaskavé přírazy a spěla k vyvrcholení. Netušila, že ve dveřích jim v zádech stojí Amalia, vzrušeně je pozoruje a sama se rukou tře v klíně.
I na ni doléhaly roky bez sexu, což nesla těžce, ale známosti na jednu noc nepěstovala a na nějaký vážný vztah, jako pětačtyřicítka s dospělou dcerou, mohla zapomenout. Aspoň to tak sama cítila. Teď cítila něco jiného. To, že je velmi, velmi potřebná!

***

Sotva se večer přelil v hlubokou noc a dům ztichl, vykradla se Amalia z pokoje a tiše stála u dveří pokoje Paola a Ester, kde naslouchala tlumenému sténání a milostným vzdechům milující se dvojice. Nemohla si pomoci, ale její vzrušení a nadrženost dosáhly takové síly, že musela masturbovat několikrát denně a toto její touhy alespoň částečně tlumilo a urychlovalo orgasmus. Představovala si sebe, jak úpí pod nárazy tvrdého klacku a vždy spolehlivě vyvrcholila a kousala se do rtů, aby nevykřikla nahlas, když se v křeči rozkoše zhroutila na koberec. Pak sešla do kuchyně se napít a vydýchat se z prožité slasti.

***

„Jééé… ááá,“ vykřikla leknutím jedné noci, když se otočila od ledničky a proti sobě spatřila temnou postavu.
„Promiňte… nechtěl jsem vás vylekat. Jdu se napít. Vy taky?“
Byl to Paolo.
Amalia v pološeru viděla, že je nahý. Ocas mu sice visel splihle k zemi, ale přece jen ji ten pohled vzrušil,. Paolo si vzal plechovku coly, pomalu pil a stál proti ní, jako by se nechumelilo. Amalia se cudně pootočila.
„Už se známe tak dlouho, jsme skoro rodina…. Co kdybys mi konečně tykal?“

Přišlo jí to komické, vykat jí a stát tu proti ní nahý.
„Rád,“ souhlasil Paolo a podal jí ruku.
Amalia ji stiskla, jenže Paolo ji přitáhl k sobě a políbil ji pevně na rty.
„Tak na tykačku.“
Amalia zalapala po dechu, ale mrazivé vzrušení jí projelo celým tělem. Jak si ji přitiskl k sobě, pocítila tlak jeho ocasu na stehně.
Sama nevěděla, co dělá, ale náhle ho objala rukama a donutila ho polibek ne opětovat, ale líbat se. Paolo otevřel ústa a vyšel vstříc jejímu útočícímu jazyku. Líbali se vášnivě a divoce. Tlak na stehně zesílil. Sjela rukou dolů a nahmátla tvrdou kládu.
„Proboha… ten je tlustej,“ projelo jí myslí a představa, jak takový rozměr rabuje kundičku její holčičky ji rozrušila.
„Promiň… omlouvám se… Paolo… takhle… jsem… to… nechtěla,“ vytrhla se z objetí a prchla do pokoje.

Byla zmatená, rozrušená i vzrušená zároveň a potřebovala být sama.

***

Ráno na sebe s Paolem sotva pohlédli, zatímco Ester byla v dobré náladě a plánovala nákup ve městě.
„Víš co? Jeď sama. Není mi dnes nějak dobře. Půjdu si lehnout. Nevadí ti to?“ poprosila Amalia dceru, která pokrčila rameny.
„Nevadí. Projdu si pár butiků a koupím si třeba nějaký plážový šaty,“ ušklíbla se a šla se polibkem rozloučit s Paolem, který pospával na lehátku u bazénu.
Polibek se trochu protáhl ve vášnivou líbačku, než se Ester vymanila z objetí.
„Nech si to na večer.“

Sotva utichl zvuk odjíždějícího auta, Paolo vstal, protože věděl, že si s Amalií musí promluvit a tušil, že ona s ním také. Zastihl ji ve skladě vedle bazénu, jak se snaží vytáhnout ven malý plastový stolek.
„Ukaž, pomůžu ti,“ řekl a popadl stolek za hranu.

***

Ester náhle zjistila, že si doma zapomněla lístek s napsaným nákupem. Nedá se nic dělat, musí se vrátit. Sjela autem k bráně, vrátky proběhla na terasu a mířila do kuchyně, když ze skladu u bazénu slyšela nějaké vzdechy.
Potichu došla ke dveřím, zvědavě nakoukla dovnitř a zastavil se jí dech.

Paolo stál, vzpíral se rukama o plastový stolek a na zemi před ním klečela Amalia a strojové pohyby hlavou v jeho klíně a mlaskavé zvuky jasně napovídaly, co dělá.
„Aaah… oooh… joooo,“ vzdychal slastně Paolo s přivřenýma očima jak se Amalia zjevně činila s patřičnou dokonalostí a znalostí.
Pusu měla vyplněnou tvrdým ocasem a jezdila po něm se snahou dostat ho do sebe co nejhlouběji, aby ho zase vytlačila ven a tak stále dokola, až Paola uspokojí. Kupodivu, kouření uspokojovalo i ji. Už dlouho neměla v puse pulsující péro a právě živý ocas a slastné mužské vzdechy jí uvolňovaly vlhkost v klíně a chuť na šoustání. Nyní ale bylo prvotním cílem uspokojení Paola.

„Jo… už… budu,“ vzdychal a rukama ji začal tlačit za hlavu a narážet si ji na ocas.
„Fgmm… gfmm… hgmmm… mlask,“ funěla Amalia a zrychlovala strojové pohyby a pevněji sevřela rty.
Náhle se péro zacukalo a pusu jí plnil výstřik hustého semene. Rychle ho polykala i když to neměla v plánu a nepustila ocas z pusy, dokud mu nezačal měknout. Poté mu ho ještě něžně olízala a vstala.
„Jsi skvělá,“ řekl usmívající se Paolo. „Zasloužíš si odměnu.“
„Já vím,“ odvětila Amalia. „Ale dnes už ne. Ester se brzy vrátí.“

Ester se nevrátila brzy, i když sex matky s Paolem dlouho pozorovat nevydržela, zato si potřebovala pročistit hlavu, co dál. Takhle si letní pobyt u moře nepředstavovala a že sebou vzala i matku, byla velkou chybou.

***

Čas dál plynul v neměnném rytmu. Jen Ester odmítala s Paolem souložit s výmluvou na nějaké náhlé potíže. Ten nenaléhal, ale ani tento půst ho nedonutil k věnování více pozornosti Amalii, což Ester nenápadně pozorovala s vnitřním uspokojením. Matka-děvka mu vykouřila ocas a tím to mezi nimi skončilo. Přesto se rozhodla k další zkoušce.
Opět se sama vypravila na nákup a auto odstavila kus od domu a pěšky se vrátila zpět. Všude byl klid, dokud nedošla k otevřenému oknu do jídelny.
„Ah… ah… ah,“ znělo zevnitř a Ester tam opatrně nahlédla.

Amalia ležela zády na stole a opřená o lokty sledovala, jak jí kundičku projíždí tvrdý Paolův ocas. Ten stál, držel ji za kotníky roztažené nohy a vnikal do ní prudkými strojovými přírazy.
Amalia hlasitě sténala a vzdychala prožívanou rozkoší a prsa jí divoce poskakovala po hrudi.
„Jooo… pořádně tě… omrdám… uhhh,“ funěl Paolo, též celý v zajetí slasti z mrdání krásné paničky, matky svý holky.

Víc už Ester sledovat nehodlala. Tiše se vytratila ven a dala se do pláče. Její přítel ji zradil a byl nevěrný s její matkou!
Kdyby se vyspal s nějakou kamarádkou, bylo by to klasická nevěra, ale tohle? Matka se mu klidně oddá a svede ho pro svý nenaplněný touhy. Tohle Paolovi nikdy neodpustí… a vlastně ani matce. Oba ať jdou k čertu!
Paolo zatím dál nerušeně šoustal Amalii a na závěr si ji vzal zezadu, prohmatal jí balony prsou s nalitými bradavkami a vystříkal se do zmáčené kuindy až po okraj.

Po společném osprchování se vrátili k lenošení u bazénu, kde je pak také Ester zastihla.
„Hele, co mám,“ pochlubila se několika sexy modely zakoupenými v butiku za nehoráznou cenu, což jí bylo jedno.
Paolo módní přehlídku ocenil pochvalným mručením a taky Amalia prohlásila, jak jí to krásně sluší.

***

V noci Ester svému chlapci poskytla nadpozemský sex.
„Nech mě… já sama,“ řekla mu hned na začátku a nejdříve ho olíbala a polaskala po celém těle. Poté mu vykouřila péro s polknutím semene a při druhém čísle si ho osedlala a dovedla oba dva ke slastnému orgasmu. Paolo, unavený a blažený, ji zasypal sladkými polibky a tak spolu i usnuli.

***

Ráno se probudil v posteli sám. Ester ale nebyla nikde k nalezení. Zašel do pokoje k Amalii.
Ta se ulekla.
„Co tu děláš? Co když nás tu uvidí Ester?“
„Právě, že jí nemůžu nalézt. Prolezl jsem celej dům. I auto tu je. Kam zmizela?“ dumal Paolo.
„Nešla si zaplavat do moře?“ napadlo Amalii.
„No, nevím. Říkala, že je moře na ni studený a ty nebezpečný spodní proudy… proč by tam chodila?“

Náhle pocítil ruku, jak mu přes trenýrky sevřela ptáka.
„Co děláš?“ odskočil od ní.
„Seš teď můj… to nevíš? Včera sis mě k sobě připoutal. Myslíš, že bych ti jen tak dala, aniž bych neplánovala, co dál?“
„Ale… ale… já přece mám Ester,“ vyplašil se Paolo.
„Já ti ji neberu. Ale kromě ní budeš muset uspokojovat i mě,“ usmála se Amalia svůdně, stáhla si ramínko noční košilky a poskytla mu pohled na nahé nalité prso. Chvilku ho nechala se kochat, než si ramínko zase natáhla.
„Běž, než se holka objeví. Já se zatím osprchuju.“

***

Ester se ale stále nevracela a to již znervózněla i Amalia.
„Jdem k moři, to je poslední možnost. Pak volám policii.“
Po betonové schodišti sbíhali dolů, kde se o skalnaté pobřeží rozbíjely velké vlny.

Pak spatřili její roztříštěné tělo! Ester evidentně spadla nebo skočila seshora z terasy sem dolů.
Amalia hystericky vykřikla hrůzou a padla Paolovi do náruče. Ten měl sám co dělat, aby to ustál při pohledu na zkrvavělý ranec těla jeho dívky.
Sám netušil proč to udělala, nebo tušil? Těžko říct. Každopádně však v tuto chvíli všechno skončilo…

PŘÍBĚH DRUHÝ: ZKOUŠKA VĚRNOSTI

Chodil jsem s Miladou již rok. Vztah nám pozvolna spěl ke svatbě. Hnízdečko lásky v podkroví rodinného domku stačilo jen trochu upravit a vznikl by hezký byteček a mohli bychom se vzít a pracovat na miminku. Zatím jsme to trénovali nanečisto aspoň dvakrát
denně. I po roce nás sex neomrzel.

S jejími rodiči, otcem Ladislavem a matkou Eliškou jsem si rozuměl, takže naší lásce nic nepřekáželo v cestě.
Navíc Eliška byla Žena s velkým „Ž“! Velmi zachovalá třiačtyřicítka přitahovala každýho chlapa, kolem kterého jen prošla. A v létě, když si oblékla jen to nejnutnější, to už všichni doslova slintali. Krásně tvarované nohy, bujný dekolt, zadek, břicho tak akorát, hříva vlnitých havraních vlasů a jemný parfém, to vše z ní činilo královnu erotických snů a při honění ocasu si leckdo představoval právě ji, jak mu ho svírá svými smyslnými rty a on jí ejakuluje do pusy… no zkrátka, byla to nádherná zralá kočka.

Já jsem měl svou Miládku, jíž jsem říkal „Milejdy“ a Elišku jako bonus, kdy jsem ji mohl beztrestně okukovat a být jí nablízku. Hlavně v létě, když se po zahradě producírovala v úsporném plavkovém modelu, bylo na co koukat. I Ladislav se své ženě rád věnoval, hlavně v noci, kdy se domkem linuly tlumené vzdechy právě z ložnice.
Miládka většinou tvrdě spala, usouložená z našich hrátek, zato mě se občas samovolně stavěl ocas pod představou, co se dole děje. Ale že bych je chodil šmírovat, to ne.

***

Nyní s erotickou bohyní Eliškou sedím na gauči a povídáme si. Ladislav kamsi odešel a Milada mi volala, že se zdrží u kamarádky.
Eliška oblečená do nějaké kostkované maxikošile, měla vysoko odhalené nohy, což nutilo můj zrak nehledět jí do očí, ale zdálo se, že ani ona nefixuje moji tvář, ale něco jiného.
„Doufám, že vám to stále klape ve všech směrech,“ zavedla hovor do osobnější roviny.
„Ale jo… vyhovujeme si,“ polkl jsem.
„Ty víš, jak to myslím. Nechci, aby Miládka měla nějakýho nekňubu, co myslí jen na sebe, nebo je nešikovnej,“ pokračovala.
„Se jí zeptejte. Jsme spolu už rok. Myslel sem, že před sebou nemáte tajnosti.“
„Ona je v tomhle taková odtažitá. Nechce se o tom moc bavit a já zase chci vědět, jak na tom je. Je to přeci mé dítě,“ soudila a po chvíli dodala. „Jednou se vezmete a co dál? Co kdybychom to zkusili spolu?“
„Jak… to… myslíte?“ zalapal jsem po dechu.
„Nikdo tu není. Když se pomilujem a ty si to necháš pro sebe, budu vědět, že Miládka je v dobrým rukou…“ ševelila a svůdně si rozepnula knoflík u košile a já zahlédl žlábek mezi jejími poklady.

„Přece víte, že spolu.. .to… normálně spíme,“ namítal jsem a nemohl odtrhnout zrak od košile, kde látku napínaly stojící bradavky.
„To vím. Ale co když je s tebou nespokojená nebo neuspokojená. Jen ti to nedokáže říct nahlas. Já zkušenosti mám a když vidím tvý kalhoty, myslím, že bych ho chtěla vidět naživo,“ a bez rozpaků se mi jala rozepínat kalhoty.

Začal jsem jí pomáhat, čímž trochu ztuhla, jako by to nečekala. Stáhl jsem si kalhoty i trenky ke kolenům a objevil se polotuhý ocas.
„Máš ho docela velkýho,“ vzala ho do ruky a pomalými pohyby ho začala honit.
Držela ho opatrně jako vzácný porcelán. Pak jako by přemítala co dál, nadechla se, sklonila hlavu a vzala ho do pusy.
Pocítil jsem sevření rtů a vnímal, jak mi narůstá a tuhne. Zakmitání jazyku po žaludu bylo příjemné, ale krátké. Eliška se totiž náhle vztyčila.
„Půjdu do ložnice. Dej mi chvilku a pak přijď za mnou, ano?“

Když odešla, chvíli jsem zůstal sedět, zasunul si ptáka do kalhot a šel do předsíně. Obul jsem si boty a vyšel ven.
Tam k mému úleku a překvapení stála Miládka s tátou. Oba se usmívali, Milada mi skočila kolem krku a divoce mě líbala.
„Já věděla, že to uděláš!“
„Tohle je opravdu kluk pro tebe,“ ozvalo se za námi.
Tam stála Eliška a také se usmívala.
„Kluka ve věku mý dcery jsem ještě nesváděla, ale líbilo se mi to. Je vidět, že máš charakter a odepřeš si jinou ženskou, když seš zadanej.“
Ladislav se taky vyjádřil pochvalně o mé věrnosti a že mi teď dceru svěří bez obav. A svatba může být klidně co nejdřív.

Až do večera jsem byl z tohoto rodinného testu dost mimo, ale jelikož jsem prošel, mohl jsem se cítit jako vítěz. Oba rodiče mi nabídli tykání a otec otevřel nějakou archivní slivovici, kterou prý schovával na podobný slavnostní okamžik.

Co z toho vyplývá za ponaučení? Vždycky si nechávejte prezervativy v autě. Nikdy nevíte, co se může stát.

***

Úspěšná zkouška ovšem ve vztahu nezaznamenala pokrok. Stejně jsme se s Miladou o pár měsíců později rozešli.

***

EPILOG

S Eliškou jsem se potkal za asi deset let, když jsem si šel něco vyřídit na Katastrální úřad a tam jsem na ni narazil. Poznala mě hned a po vyřízení mé žádosti jsem ji pozval do kavárny.
I po těch letech to byla krásná žena. Roky sice letí, ale Eliška o sebe stále pečovala a nejedno mužské oko na její zralou krásu rádo pohlédlo.

Když vplula do kavárny, čas jako by se zastavil a přítomní muži zapomněli na své protějšky a sledovaly ladnou chůzi svůdné gazely v nejlepších letech, jak sebejistě kráčí na vysokých podpatcích v sukni končící proklatě vysoko nad koleny. Když si sundala kabát, naditý hrudník sliboval alpské vrcholky svádějící k pokoření.
Jestli si toho všeobecného zájmu byla vědoma, nebo ji to nezajímalo, měla Eliška oči a uši jen pro mě. Měli jsme si co vypravovat. Když jsem jí vypověděl svůj příběh, začala ona.

„Miládka už je zase v tom. Ten blbec ji zase zbouchl a přitom už má tři haranty. Věřil by tomu? Jak je uživí, když je věčně bez práce? Prej hledá to nejlepší a myslí si, že na něj všude čekají s otevřenou náručí… Hledá ji už dva roky. Mezitím je doma, a tak šukají jak králíci. Milada je jako koule a to ani nemusí být těhotná. Ani bys ji nepoznal. Škoda, že to dopadlo, jako to dopadlo,“ vzdychla a smutně se pousmála.
„Máš vnoučata ráda?“
„Ale jo, miluju je. Promiň, že jsem se tak rozjela. Spíš nemusím jejího Jirku. Je to lempl. No a Milada si za to může sama. Opustila tě a teď to má.“
„Rozešli jsme se i z jiných důvodů,“ mínil jsem.
„Já vím, že chybu jste udělali oba. Ale to už je za námi. Jsem ráda, že jsem tě viděla. Jsi stále stejný, vtipný…“ oči jí svítily.
„I ty jsi nádherná. Moc ti to sluší. Stále vzpomínám na ten den…“ a Eliška se zapýřila.
„Nech si ty lichotky. Už mi není dvacet ani třicet…“ začala hledat peněženku, že zaplatí a půjde.

Chytil jsem ji za ruku a pak mi dlaň sklouzla do její. Sama mi ji sevřela.
„Taky na to vzpomínám… možná… kdyby… Ne. Byla to zkouška a tys obstál.“
„Ale teď už s Miladou nechodím,“ stále jsme se drželi za ruku. „A na parkovišti mám auto.“

Mlčela a zjevně zápasila sama se sebou.
„Dokončíme, co jsme tehdá začali. Bude to krásné… “ ševelil jsem a Eliška byla jak na jehlách.
„Já… nevím… nejsem… nečekala jsem… tak… kde máš auto?“ najednou vstala a zamířila ven.

***

Pokoj v malém motelu byl hezký a čistý. Eliška hned zmizela v koupelně, kde se záhy rozšuměla sprcha.
Když vyšla ven, ručníkem si střídavě zakrývala prsa a chomáč chlupů v klíně a rychle zmizela pod přikrývkou.
„Nemáš se za co stydět,“ snažil jsem se ji chlácholit, ale Eliška trvala na tom, že se nemá proč odhalovat a že nahá už prostě není hezká a přitažlivá.

Sotva jsem i já opustil koupelnu a vyšel ven nahý, zaskočilo mě přítmí pokoje, jak Eliška zatáhla závěsy.
„Co blbneš?“
„Nechci, abys sis mě prohlížel. Rozhodla jsem se sice s tebou milovat, ale já už prostě jsem stará,“ zněla odpověď. „A máš kondom, doufám?“
Kondom jsem pochopitelně měl a světlo jsem si prosadil alespoň zapnutou lampičkou na nočním stolku.

Zajel jsem rukou pod deku a nahmátl její nahou pokožku. Hřála jak kamínka a reagovala stejným způsobem. Vzájemně jsme se hladili a líbali dlouhou dobu. Jako bychom chtěli dohnat ten ztracený čas a dokončili to, co jsme před lety začali. Její tělo bylo dokonalé. Samozřejmě, nebyla to mladice, ale zralá žena, ale udržovaná a… patřičně nadržená.

„Spíš vůbec s Láďou?“ zeptal jsem se, protože jsem vnímal, jak se ke mně tiskne, divoce mě líbá a v klíně teče jak rozvodněný Nil.
„Moc ne… Už ho to tolik nebaví… ale teď mlč… hmmm,“ znovu se mi přisála na rty a jazykem mi prozkoumávala celou ústní dutinu.
Prsa měla měkká a docela velká, takže se krásně mačkala. Dvorce měla temně rudé nalitou krví a špunty jí stály a přímo žadonily o polaskání a jemné okousání či promnutí rty.
„Dej mi ho tam… ošoustej mě,“ svíjela ve ve slastných křečích a rukou mě tahala za tvrdého ptáka.

A tak jsem si ho opatřil gumou, přesunul se nad ní, s její pomocí nasadil ocas na štěrbinu, zatlačil a lehce do ní pronikl. Na pár přírazů jsem v ní byl zaražený po kořen.
Oba jsme vnímali slast ze spojení, které jsme měli udělat už dávno. Jen pro to nebyly ty správné podmínky. Rytmicky jsem přirážel, Eliška mě objímala a tlačila za zadek na sebe, vzpínala se pánví proti přírazům a hlasitě slastně sténala.
„Panebože… ještě… přitlač… omrdej mě… už… budu… budůůů,“ řičela ve stoupající slasti, až dosáhla svého vrcholu a stahy mě ždímala zaražený ocas, který vypustil bílou smetánku.
„Anoooo… stříkej… jooo,“ vzdychala opojeně, i když veškeré semeno končilo v ochraně a nemohla nic cítit. Možná jí šlo jen o ten pocit.

Sotva jsme se rozpojili, odběhla opět do koupelny a pak se začala oblékat.
„Co je? Já myslel…“
„Nemysli a oblíkej se. Potřebuju hodit domů. Už je pozdě,“ nenechala mě nic říct.
„Tebe Láďa hlídá, nebo co, že tak spěcháš?“
„Neřeš to. Prostě, bylo to hezký, ale to neznamená, že s tebou budu rajtovat až do večera. Srovnej si radši svou nevěru, já si to srovnám se sebou a je to. Rozhodně nepočítej, že si to někdy zopáknem,“ byla opravdu rázná a nekompromisní.

Cesta domů proběhla mlčky. Eliška mi jasně dala najevo, že tohle byl jen jeden jediný úlet, který se nebude opakovat. Vyhodit se nechala na kraji vsi a při vystupování řekla.
„Přeju ti šťastnej život a na mě, prosím, zapomeň.“

Ve zpětném zrcátku jsem viděl, že se ani jednou neohlédla. Proto jsem neviděl ani stružky slzí, jak jí stékaly po tváři.

PŘÍBĚH TŘETÍ: PORNO V DOMĚ

Seděl jsem v křesle a na kolenou mi seděl čtyřletý syn Vojtík. Povídali jsme si, když nečekaně prohlásil: „Až zas budeš v práci, přijde pán a bude ubližovat mamince.“
„Co to říkáš?“ zděsil jsem se.
„Vždycky přijde, smějou se a pak se zavřou v obýváku a tam slyším… “a začal napodobovat hekavé zvuky známé z filmů pro dospělé. „Pak volají… ještě… a… pšitlač, ale já tam nesmím. Oni se tam zamykají.“
„A co teda děláš?“
„Dřív jsem mamku volal a ona hned přišla a říkala, že jí ten pán nic nedělá, že to je taková hra a abych o tom nemluvil,“ vyprávěl Vojtík tak přesvědčivě, že tohle si malé dítě nemohlo vymyslet.
„Ale teď si mi to řekl.“
„Ty seš přece můj tatínek. Ale toho pána nemám rád. Ten nejvíc křičí a maminku to asi bolí.“
Stočil jsem hovor jinam a pak sledoval manželku, jak přišla z nákupu.

Večer skončil jako jindy. Pochutnali jsme si na večeři, o tom žádná. O rodinu se Věra starala skvěle, ale zjištění, co se tu děje za mé nepřítomnosti, mě dost dostalo. Proto, když se ke mně v posteli začala tulit, jsem ji odmítl. Byla sice překvapena, ale odtáhla se, otočila ke mě zády a po dlouhé době jsme oba usínali i bez obyčejné pusy na dobrou noc.

***

Její nevěra mě hnětla celou noc a ráno jsem se na Věru utrhoval a byl podrážděnej. Stále jsem viděl, jak si její tělo bere někdo jinej a vráží ptáka tam, kam mám právo zasouvat ho jen já!
Věra se tvářila jako jindy, ptala se mě na denní program a dokonce si broukala nějakou písničku.
„Už se těší na mrdačku,“ pomyslel jsem si rozzlobeně a šel do práce.

U vedoucího jsem si vyprosil volno na pár hodin a o půl jedenácté jsem tiše otvíral dveře bytu. Neměl jsem představu,kdy by měl můj náhradník přijít, ale zkusil jsem to. A vyšlo to. V dětském pokoji jsem slyšel šramotit a hrát si Vojtíka a z obýváku se ozývaly zvuky divoké soulože.
„Kurva, to se trochu nemůžou krotit? Vždyť se to rozléhá na celej byt!“ vnímal jsem ty zvuky, krev se mi hrnula do hlavy a bezděčně jsem svíral pěsti.
„Já je zabiju. Oba!“
„Áááh… ještě… přitlač… božeeeee… už… budu!“ slyšel jsem sténat Věru.
„Drž… děvko… hezky… ti… vystříkám píču… máš ji krásně… úzkou,“ hekal cizí hlas.
„Jooo.. jséééémm… stříkeeej,“ zaječela Věra v extázi.
Na víc jsem nečekal a vrhl do pokoje jako Zorro mstitel.

Věra s cizím mužem seděli na zemi, byli oblečení, v rukou mikrofony a právě česky namlouvali z videa puštěné porno.
Oba se vyděšeně otočili a vzájemně jsme na sebe zírali.
„Co tu… děláš?“ koktala Věra vylekaně.
„Co vy tady děláte?“ opáčil jsem přísně.

Muž vstal a podával mi ruku.
„Richard Krejčí. Dabing Adult Entertainment. Právě zde dabujeme jednu z našich zakázek. Vaše paní vám to neřekla… bojí se, že byste to nezvládl. No, teď to tedy víte.“
Tak nějak automaticky jsem mu nabídnutou ruku stiskl a stále si v hlavě přehrával jeho slova.
„Dabing, Věra, porno“… a zase „porno, Věra, zakázka.“
„Dělám dabing a přivydělávám si tak. Neřekla jsem ti to, protože nevím, zda bys to pochopil. O nic nejde. Jen to dabujeme… vidíš sám, ne?“ soukala ze sebe Věra.
„Jak dlouho už to děláte?“ zajímalo mě a chápal, že opravdu tu nejde o nevěru, ale o práci.
„Asi dva měsíce,“ řekl muž. „Měl jsem jednu dabérku, ale marodí s hlasem a já dostal od ní tip na vaši paní. Asi vám to měla říct.“
„Máš tu dítě, sakra! To ti nedošlo, že vás slyší? Proč tu asi jsem? Protože mi řekl, že tu nějaký pán ubližuje mamince. Kurva! Kolik mu je let, že už musí poslouchat zvuky šoustání? Tohle mě sere! Dělejte si to dál, ale ne, když je Vojta doma!“ láteřil jsem a Věra klopila hlavu, vědoma si své viny.
„Promiň. Tohle mi… nějak… nedošlo. Už se to nestane!“
„To doufám. Sbohem!“ otočil jsem se a vrátil se do práce, spokojenější, že nejde o fyzickou nevěru, ale o zajímavý netradiční přivýdělek.

PŘÍBĚH ČTVRTÝ: V DÍLNĚ

Kožedělný obchod pana Luise Lopéze v městečku Gauglí prosperoval. Zejména opasky a jiné výrobky pro místní „gauchos“ šly na dráčku a zakázky se jen hrnuly.

Luis už celou práci nezvládal, a tak přijal do dílny pomocníka, mladého šikovného Juana Torrese a sám se věnoval už jen jemné práci a uměleckému zdobení pásků kovovými cvočky, nebo i drahými kameny, dle přání zákazníka.
Práce měl tak dost, zato měl málo času na svou mladou ženu Angeles. Tu si vzal před deseti lety, kdy byl ještě plný sil a dívku zaujal jako urostlý a zajištěný zralý muž, v očích místní společnosti ta nejlepší partie. Angeles byla šťastná, že si vybral právě ji a opravdu se do něj zamilovala a byla neskonale spokojená. Tak to trvalo skoro deset let.

Za tu dobu ovšem neotěhotněla a příčinu lékaři zjistili v Luisovi a jeho málo živých spermiích, ale nevylučovali, že časem může k oplodnění přirozenou cestou dojít. Jen mít trpělivost.

***

Přijetí nového zaměstnance přijala Angeles pokrčením ramen. Do manželova obchodu nikdy nemluvila i když Juan se jí jako muž líbil. Byl jen o málo mladší než ona sama, a bylo si s ním o čem povídat.

Časem zjistila, že jí jeho přítomnost láká čím dál víc a trávila v dílně více času, jako nikdy dřív. Aby nezavdala příčinu k pomluvám klevetivých žen, docházela do dílny „jako“ za manželem a s Juanem se bavila vždy tak, aby bylo vidět, že tam spolu neprovádí nějaké nepřístojnosti. Byla přece jen ctnostná vdaná žena. Byť vnitřně zoufalá a neuspokojená.

***

„To už přestává všechno!“ rozčilovala se Angeles v kuchyni, protože už od rána se jí do hlavy vkrádala myšlenka na Juana a v noci se jí dokonce zdálo, že s ní souložil. Nejen, že se jí to líbilo, ale po probuzení zjistila, že je v klíně celá mokrá.

To předtím usnadnilo ranní sex s Luisem, který po delší absenci na ní nastoupil s přístupem nadrženého kance.
Po úvodní líbačce se věnoval jejím prsům. Měla je krásně pevné a kulaté. Objel jazykem dvorce, bradavky se vztyčily, a hned je sál a mnul mezi rty a Angeles hlasitě slastně sténala.
„Ooh… ááách,“ vyjekla, jak prudce zajel do klína a hned co nejvíc roztáhla nohy, aby byl v ní co nejhlouběji.
Luis hned začal přirážet, Angeles se usmívala, prsa se jí komíhala v rytmu přírazů a netrvalo dlouho a „Ah… božeee… jááá… cítím… ooááááhhh,“ projela ji tělem slast vyvrcholení.

Luis prudce přirazil a dávka semene byla nasávána do dělohy. Za okamžik z ní vyjel změklý ocásek, vystříkaný a nepoužitelný.
„Doufám, že konečně otěhotníš,“ podotkl Luis stylem, jako že ona za to může, vstal a šel do práce.
„Víš, že je chyba v tobě… tak mě, ksakru, neštvi! Stačí, že mám v hlavě Juana a teď ještě ty s těma blbýma poznámkama… přestává mě to všechno bavit!“ rozmrzele si Angeles bručela pro sebe a šla do kuchyně, kde jí ale práce také šla od desíti k pěti.

***

Od strastí manželství i domácího sexu jí opravdu pomáhala jen přítomnost Juana. Ve vší počestnosti, pochopitelně. Mladý muž, nyní bez stálé přítelkyně, byl stále plný úsměvu, pohody i… přitažlivosti, jak si Angeles uvědomovala stále víc.
Zpočátku jí to vadilo, postupem času jí to začalo spíš dělat dobře. Dokonce i při sexu s Luisem si představovala tvář Juana a nebránila se tomu.

Při setkáních a povídání byla k Juanovi stále otevřenější i v intimních otázkách a postěžovala si mu o svých starostech. Stal se pro ni jakousi vrbou. Letmé dotyky nebo pohlazení ruky v ní vyvolávaly vlny mrazivé slasti, až se toho sama lekla. Kam tohle zajde?

***

Bylo léto. Angeles na sobě měla džínovou minisukni a tílko bez rukávů. V podstatě nemusela nosit ani podprsenku, ale nyní ji měla, neboť bradavky jí v lehkém větru stály a přes tenkou látku tílka byly příliš viditelné. Na nohám měla páskové sandály a takto vplula do dílny, kde Juan zrovna řezal kus kůže na budoucí pásek.
„Ahoj, je tu Luis?“
„Ahoj. Ne, odjel do města,“ čistil si Juan ruce do kalhot a kývnutím jí nabídl židli. „Něco k pití?“
„Díky. Tak já… asi půjdu,“ přešlapovala na místě.
„Kam spěcháš? Potřebuješ něco?“
Stál Juan proti ní a erotické dusno by se dalo přímo krájet.
„No… asi později… já… ehm… tak se měj,“ byla Angeles celá nesvá a otočila se k východu.

Juan k ní přiskočil, popadl v pase, smýknul s ní stranou a břichem přirazil k regálu. Angeles se hned rukama vzepřela a vzrušení a nadrženost už nedokázala skrýt. Vzrušené dýchala, když jí vyhrnul sukni na záda, odsunul kalhotky stranou a zezadu do ní napasoval tvrdý stojící ocas.
„Jo… áách,“ slastně vzdechla, jakmile v ní byl zaražený v celé délce. Byla krásně mokrá a pták do ní vjel jak nůž do másla.
„Ano.. .anooo.. .ááááh,“ přirážela mu naproti, sténala a zalykala se slastí.
Pevný zadek sváděl k plácaní otevřenou dlaní a sama ho povzbuzovala, ať ji nešetří a úplně řičela rozkoší pod pleskavými údery dlaní.
„To už… jsem… dlouho… nezažila… božeee,“ ječela a z kundy jí vytékal proud šťáv.

Přirážející pták v ní volně lítal, to jí ale neubralo na stoupající rozkoši a mačkání prsou a laskání bradavek ji přivedlo k bouřlivému orgasmu.
„Anoo… ano… jooooo,“ zaječela hlasitě na celou dílnu a silné poševní stahy Juana přivedli na vrchol a ten ji vyplnil mocnou dávkou hustého mladického semene.

„Uhhh… to jsem potřebovala,“ posadila se Angeles na židli a otírala si vytékající semeno.
„Co s námi bude dál?“ zajímalo Juana.
„Co myslíš?“ ušklíbla se. „Jsem vdaná a tak to zůstane.“
„Jo, ale sex je s tebou skvělý.“
„Užila jsem si, co už dlouho ne, ale nic víc nečekej. Kdyby to někdo zjistil, tak máme oba průser,“ usmála se a pohlédla na hodinky.
„Zvládneš ještě jednou, než se Luis vrátí?“ a rukou mu pohladila ptáka. „ale raději půjdem dozadu.“

Přesunuli se do zadní místnosti, kde ulehli na starý otoman, na kterém si Luis občas zdříml a nyní posloužil k nevěře jeho manželky.
Juan slastně zafuněl, když mu ptáka obemkly vlhké rty a jemně objížděl kmitající jazýček. Angeles kouřit uměla, o tom nebylo sporu. Ocas se poslušně napřímil a slastnou masáží ztuhl do potřebné tuhosti.
„Máš ho pořádnýho.“
„Přímo pro tebe,“ přikývl Juan a začali se líbat.
V divokém a vášnivém líbání se váleli po otomanu, Juan neopomněl rukama se věnovat jejím prsům i prsty jí zasouval do dychtivé kundičky.
„Pojď,“ zaprosila Angeles a roztáhla nohy.

Nalehl na ní, hned se ho chopila a nasadila na pysky. Opět nastal hladký pronik až na dno. Byla nádhera ležet mezi roztaženými stehny vdané krásky, která chce být uspokojena a zároveň uspokojuje partnera.
Vzepřený na loktech jí Juan jazykem dráždil bradavky prsou a vášnivě se s ní líbal.
„Anoo… oohh… už budu,“ drmolila sténající Angeles zcela poddaná vášni a slasti.
Pevně ho objímala, a přirážela mu naproti čím dál rychleji.
Projížděl ji prudce a hluboko a cítil, že už bude stříkat. Angeles začala hlasitě sténat, vlnit tělem a vykřikla, jak jí zalil nádherný orgasmus.
Juan prudce přirážel jak stroj a slastný pocit vyvrcholení vyhnal dávku semene do jejího těla.

Zůstali v pevném objetí dlouho poté, co mu ochablý pták vypadl ven, následován čůrkem šťáv a semene.

***

Nevěra zdárně pokračovala.
Kdykoliv Luis nebyl v dílně, obskakoval mu manželku jeho zaměstnanec. Ač se tomu žena bránila, do Juana se zamilovala, Kdykoliv přišla do dílny za manželem, nevynechala nestřežené chvilky, aby se Juana aspoň letmo nedotkla nebo mu rukou neprojela v kalhotách nářadí.

Pokud byl Luis někde na cestách, skončili milenci na otomanu v zadní místnosti.
Nejdřív se na uvítanou vášnivě objímali a líbali a Juan ji rukou projel po těle až na zadeček.
„Ty nemáš kalhotky?“ řekl, když pod sukní nahmátl holou kůži.
„A potřebuju je snad?“opáčila Angeles s úsměvem.

V šedesátdevítce se dlouho vzájemně mazlili a laskali. Juan vylizovat uvolňované šťávy a dráždil jí klitoris, zatímco ona ho kouřila sevřenými rty a laskala mu koule. Bylo to oboustranně opojné a slastné.
Pak už stačilo do ní hladce vniknout a rozjet mrdání v různých polohách.
„Seš skvělej… jo… jo… božeee,“ pevně ho rukama objímala a s široce roztaženýma nohama si užívala hluboké strojové přírazy do mlaskající kundy.
Byla nádherně těsná a přitom mokrá a masáž ocasu byla fantastická. Zezadu, zepředu, všude mu držela, kvílela, sténala, líbali se a prsa měla samou modřinu od otlaků.
„Jeětě… přitlač… áááááh… joooo… úúúúž,“ valila se jí tělem stoupající slast a brzy Juan pocítil orgasmické stahy.
„Teď drž,“ zvedl jí nohy, zapřel o ramena a nalehl na ni celou vahou.
„Ááááh… aahh… seš… hluboko… oooh,“ nasadila bolestný výraz, ale on ji soustředěně mrdal a cítil ptáka až nadoraz.

Mladé pružné tělo oddané jeho ocasu, to byla ta správná slast.
„Už,,, budu… už… tě… vystříkám,“ hekal Juan, pot se z něj řinul a přirážel stále rychleji.
„Jo… jo… stříkeeej… už… budúúú… áááách,“ sténala zpocená Angeles se šťastným úsměvem a při jejím vyvrcholení do ní proudily dávky semene.

***

Takto a v jiných obměnách to trvalo skoro půl roku, než Angeles oznámila manželovi, že konečně otěhotněla. Luis byl šťastný, Angeles rovněž, jen Juan měl utrum se sexem s vnadnou paničkou svého šéfa.
Angeles nikdy neprozradila, ko je pravým otcem malého Luise.
Sama to přesně nevěděla a třebaže se nabízelo, že nejpravděpodobnějším otcem je Juan, o rok později bylo zbytečné o tom byť jen uvažovat, neboť se Juan zabil na motorce. Na rovné silnici zničehonic dostal smyk a z útesu se zřítil do moře. Takové alespoň byly závěry policie.

Luis musel sehnat nového zaměstnance a tentokrát se jím stal starý José Salivar, sám bývalý obchodník s kožedělnými výrobky. Proč znovu nevyhledal nějakého mladého výkonného pomocníka, věděl jen on sám.

Autor

3.9 40 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Jsem z toho rozpačitý. Taková série mini příběhů, kde mi chybí tradiční Shockův šok, tedy překvapivá pointa. Tady vůbec nic překvapivého není a to s těmi prezervativy v autě je poměrně známá historka. Tak se bojím, jestli náhodou Shockovi neoschlo pero. Doufám že nikoliv, protože jeho předchozí díla byla skvělá.

Kittikit

Shock se nam nejak rozepsal … 😁

Marťas

Taková minisérie nahlédnutí do nevěry. Ona ta pointa je. Jen je potřeba popřemýšlet.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x