Patrik a Markéta 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Patrik a Markéta

“Už mi nestačí jen slyšet tvůj hlas, chci cítit tvoje tělo vedle mého, tvoji kůži na mojí kůži, chci cítit, jak se náš pot mísí, chci s tebou splynout v bezbřehé vášni, cítím, že tě miluji, že tě chci…“

Patrik nevěřil svým očím, znovu a znovu pročítal těch pár řádků.      
Chtěl Markétě odpovědět stejně krásnými slovy. Chvíli přemýšlel, moc ho toho však nenapadalo. Nakonec se rozhodl, že než plýtvat slovy a časem, bude lepší za ní hned zajít. Hodil na sebe bundu a vyběhl ven.

Ještě nestačil zvednou ruku na zvonek, když se dveře otevřely a v nich stála Markéta.
Stačil jediný krok, chytil ji v pase a přitáhl k sobě. Když pozvedla hlavu a podívala se na něj, sklonil se a rty zlehka otřel o její. Špičkou jazyka se jemně dotkl spodního rtu a když na to pootevřela rty od sebe, zajel s ním kousek dovnitř, kde se setkal s jejím. Pomalé a něžné zkoumání brzy vystřídal vášnivý polibek.         
„Tohle je má odpověď,“ řekl Patrik, sotva se od sebe zadýchaně odtrhli „neumím napsat tak krásnými slovy to, co bych ti chtěl říct.“
„Nemusíš nic psát.“
Markétě ta odpověď stačila, věděla o jeho zájmu po celou dobu. To dnešní incident a prožitý šok, snad způsobili, že k sobě konečně našli cestu.

„Pojď, nebudeme tu takhle stát v otevřených dveřích,“ vzala Patrika za ruku.
Hned za dveřmi se na něj otočila. Patrik cítil, že je malinko nesvá. Zlehka jí projel prsty ve vlasech, sklonil hlavu. Znovu jen lehce přejel po rtech, cítil jak se zachvěla.           
„Taky tě moc chci, už dlouho,“ pošeptal jí do ucha, „kde máš pokoj?“
„Nahoře“ kývla bokem hlavou.
Pomalu ustupovala ke schodišti. Dívala se při tom Patrikovi do očí. Dvěma delšími rychlými kroky byl znovu u ní, chytil ji a přitiskl na sebe. Jazykem se dobýval mezi rty, sotva je pootevřela, vnikl dovnitř. Rukama zajel po zádech pod tričko, cítil její horkou kůži, sálající horko pronikající skrz prsty do něj.

„Tady ne,“ zašeptala Markéta tiše.
Otočila se a vyběhla po schodech nahoru do patra. Pohlédla dolů na Patrika, tvář se jí rozjasnila tím nezaměnitelným úsměvem, kývla ukazováčkem, aby se vydal za ní nahoru.

To Patrikovi nikdo nemusel říkat dvakrát, za chvíli byl v jejím pokoji. Držel Markétu, líbali se a jejich ruce prozkoumávali tělo svého protějšku.          
Patrik zajel pod tričko, po bocích stoupal nahoru, dokud palci nenarazil na zvedající se překážku. Krásnou překážku. Přejel zlehka po obou bradavkách. Markéta zatajila dech a pak hluboce vydechla. Zachvěla se. Opustil její ústa, s malými polibky se skláněl níž. Políbil ji na špičku bradavky, jazykem ji obkroužil kolem dokola. Přenesl se na její sestřičku, kde zopakoval to stejné.
Markéta jen lapala po dechu. Přitiskla mu hlavu na svá prsa. Hrál si s jejími bradavkami, něžně kroužil po prsou. Z úst jí uniklo zasténaní rozkoše.           
Patrik chytil lem jejího trička a vytahoval jej nahoru. Zvedla ruce a za vteřinku se tričko válelo na židli.
Hned za Markétou byla postel, položil ji na ni, vlasy se jí rozprostřely kolem hlavy. Stál nad ní, byla tak krásná. Vztáhla k němu ruce. Odhodil i své tričko, lehl si k ní. Sklonil hlavu k prsům, střídavě je drtil polibky a jazykem, sál vztyčené bradavky. Rukou jezdil po bříšku, krouživými pohyby se dostával stále dál, níž až ke kalhotám. Jedním prstem pod ně zajel, Markéta se rozechvěla touhou. Zvedl hlavu a pohledem se vpil do jejích modrých očí. Prsty rozepínal knoflík a zip kalhot a díval se do roztoužených očí pod ním. Rukou zajel do právě otevřeného prostoru, pohladil ji.

Markéta se celá roztřásla pod jeho doteky, jeho pohled ji přitahoval a když zajel pod kalhoty, vzepjala se k němu. Nadzvedla zadeček, chtěla ven z toho sevření, ven z těch obepnutých kalhot. Chtěla cítit volnost, chtěla cítit jeho na svém těle.          
Věděl to. Hned jak se nadzvedla proti jeho ruce. Vstal, přesunul se mezi její nohy. Opřený o paže se zase sklonil k bříšku, rty po něm jezdil až k otevřenému trojúhelníku. Skloněný nad ní, rukama zachytil kalhoty a když se opět zvedla, stahoval je dolů.

Zůstala před ním ležet jen v kalhotkách, malém titěrném kousku látky. Posadila se, Patrik zatím ještě klečel, když se dotkla kalhot, přejela po poklopci. Ten dotek na něj působil jako elektrický proud. Pohlédl dolů, pozoroval, jak prsty rozepíná kalhoty a stahuje je dolů ke kolenům. Jak dlaní odspodu přejíždí po slipech, pomalým zkoumavým pohybem. Jeho penis už i tak vzrušeně stál. Když začala stahovat i slipy, uvolnila ho ven a oběma ukazováčky po něm přejela, vyrazil ze sebe přidušený sten. Pozoroval, jak jemně prstem klouže po žaludu, roztírá malou kapičku na vrcholku, jak ji přitahuje. Jak se blíží a rty se jej dotýká.

„Aáách…“ Patrikův hluboký výdech ji vyrušil. Pohlédla na něj.
„Nepřestávej, prosím…“
Znovu se k němu sklonila, jazykem dotkla žaludu, malé dírky. Pak jej celého vzala do úst. Jezdila po něm, jednou rukou ho stiskla a druhou pohladila kulky. Nechal ji chvilku, nechtěl ji už rušit, ale věděl, že tohle by dlouho nevydržel.
„Miláčku?“
„Ano?“ zvedla k němu zrak.
„Jestli budeš pokračovat…“
„Chci pokračovat…“ nedala se Markéta.
„Ale s takovou budu za chvíli stříkat,“ upozorňoval vzrušeně Patrik.
„Chci to vidět,“ její oči se upřeně upíraly na penis, pod stiskem cítila, jak v něm začíná cukat.
„Lehni si, postříkám ti prsa a bříško,“ napadlo Patrika.

Sotva se Markéta položila pod něj, začal stříkat. Bílé stříkance a kapky dopadaly na její tělo. Když skončil a zůstal nad ní klečet, přejela zvadlý úd prstem, setřela kapku, která zůstala osamocená na žaludu a prst olízla.
„Chutná?“
„Hmm, docela jo,“ vrněla pod ním Markéta.
„Taky bych tě chtěl ochutnat.“

S těmi slovy se posunul níž, dlaní přejel po mušličce, stále ještě skryté látkou. Cítil probouzející se vlhkost, vsakující se do kalhotek. Položil si hlavu do jejího klína a vdechoval tu omamnou vůni. Ukazováčkem zajel z boku pod kalhotky a přejel po štěrbince. Vnímal, jak se Markéta nadzvedává a tiskne se k němu. Využil zvednutého zadečku a stáhnul konečně ty kalhotky dolů.            
Objevil se před ním květ, částečně ještě uzavřený, ale to byla jen otázka času, kdy rozkvete. Přejížděl po něm dlaní a prst, ukazováček, který zakončoval celý tah, se bořil do otevírající se štěrbinky. Hlavou zajel do té studánky, jazykem si rozevíral víc štěrbinku, přidržel závojíčky a projel přes ně až k poštěváčku.

Markéta se napnula ve sladkém opojení, ale za chvíli se zase uvolnila a plně si užívala Patrikova laskání.
Ten přejížděl a kroužil jazykem kolem poštěváčku, vtáhl jej do úst mezi zuby a pod tlakem po něm jezdil. Prstem projel rozevřenou štěrbinkou, až k dírce. Když ucítil jak je krásně mokrá, neodolal a jazykem se pustil i na toto místo. Zajížděl s ním do dírky, kam jen to šlo, vychutnával si tu sladkou šťávu proudící, díky jeho laskání, z jejího nitra.
Po chvíli se vrátil zase zpět k poštěváčku, znovu bral tento terč útokem. Do dírky zajel jedním prstem, zkoušel hloubku, pak přidal i druhý prst, vtěsnali se tam krásně oba. Projížděl ji a cítil jak se začíná třást, jak na ni přichází vlna orgasmu. Stěny se stahovaly kolem prstů, přestal s nimi jezdit, ale nevytáhl je ven, jen s nimi lehce pohyboval uvnitř.

To Markétě prodlužovalo nádherné stahy orgasmu, ale nenarušovalo ten krásný okamžik. Když Patrik cítil, že už odeznívají, znovu začal pomalu jezdit kundičkou.
„Prosím, pojď už dovnitř,“ žadonila Markéta, „chci tě celého.“
Patrik se nenechal prosit. Vždyť po tom toužil tak dlouho. Být součástí jednoho těla. Jeho ocas už opět stál vzrušením, chytil jej, přiložil ke kundičce a projížděl po závojíčcích, po poštěváčku a zase dolů k dírce. A opět místo zasunutí projel kudičkou nahoru. Moc dobře viděl, co to s Markétou dělá, jak je rozpálená.

„Prosím… prosím…“ Markéta už vyschlým hlasem šeptala.
„Ano, strčím ti ho tam, lásko,“ Patrik už neváhal.
Pomalu zajížděl do nitra, nechtěl nic uspěchat. Velmi pomalými pohyby si ji vychutnával. Markéta se pod ním kroutila ve vášnivé extázi, zkoušela se domoci rychlejšího přirážení, ale nedal se.
„Líbí se ti to?“
„Joo, je to… nádhera…“
„I takhle?“
Patrik náhle změnil rytmus, stále pomalu vysouval, ale o to rychleji a razantněji přirážel.
„Ano… to je… ono. Nepřestávej…“ Markéta už sotva dýchala, „ už… zase… budu.“
To Patrika ještě víc rozpálilo. Ještě třikrát takhle přirazil a už cítil, jak se kundička kolem něj stahuje. Ten pocit, urychlil další výstřik.
„Lásko? Máš něco?“ držel se z posledních sil.
„Neboj, můžeš, stříkej…“
Poslední přiražení, Markétina stahující se kundička dokonale ždímala stříkající ocas.
„Ano, aaach…“
Patrik se sesunul k ležící, oddechující Markétě. Zasypal celou její tvář polibky. Markéta se na něj usmála, zase viděl ty její ďolíčky ve tvářích, úsměv, který tolik miloval.  

Autor

Navigace v seriálu<< Patrik a Markéta 01
4.9 21 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ferda

Nádhera !!!!!!!

Kittikit

Tak jsme se konecne dockali dalsiho dilu. Ten, doufam, nebude za dalsi tri roky … 😉

Junior

Musím Tě zklamat, tohle jsem našel v archivu a převedl. Víc jich v archivu není.

Gourmet

Škoda. Moc pěkné.

dedek.Jeff

Harmony patřila k oblíbeným autorkám a je škoda, že skončila. Její povídky byly z pohledu ženy zajímavé, psané čtivou formou, plné romantiky. Zásoby z archivu jsou vyčerpané. Pokud si chceš oživit její tvorbu, klikni si na kolonku tým v záhlaví eFenixu a najdi si ji v sekci autoři. Určitě si počteš.

Junior

Ano Harmony je velká škoda. Třeba seriál Kemp se mi líbil a myslím, že by mohl pokračovat. Ještě jsou v archivu dvě nepřevedené povídky, ale to už bude všechno. Tomáš teď zjednodušuje převod takže se jich určitě dočkáme.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x