V zaměstnání

Počet zobrazení: 28

Po mateřské, v dvaceti sedmi letech jsem nastoupila do nového zaměstnání. Byla to práce spíš administrativní, ale denně jsem přicházela do styku s mnoha pracovníky našeho podniku.
V kanceláři jsem seděla s kolegou Milanem, který byl o rok starší. Ve vedlejší kanceláři seděl náš padesátiletý vedoucí.
Kolega po mně dost okatě pokukoval, ale to bylo všechno. Někdy jsme zavedli řeč, která se stáčela k sexu, ale nikdy jsme nedošli dál.

Uběhlo několik měsíců a kromě políbení k narozeninám jsme mezi sebou nic jiného neměli. Léto bylo v plném proudu a náš vedoucí si vzal dva týdny dovolené.
Seděli jsme v kanceláři, kde bylo dusno a nedýchatelně. Cítila jsem, jak mně po zádech teče potůček potu. Milan na tom byl podobně.
Náhle povídá: „Jedu služebně do města. Nejedeš se mnou?“
Přikývla jsem.
„Proč ne, dáme zmrzku,“ a už jsem stála u dveří.
Usedli jsme do služební škodovky a vyrazili. Bylo to jen pár kilometrů. Milan vyřídil potřebné a už jsme pospíchali do malé cukrárny.

Pochutnávali jsme si na zmrzlině a já povídám: „Ještě chladivou vodu na koupání a jsem spokojená.“
Milan na mě kouknul, dojedli jsme, nasedli do auta a vyjeli.
Hned za městem Milan odbočil a po pár kilometrech najel na polní cestu, která vedla k pískovně. Písek se tady už netěžil, chodívali sem rybáři a několik místních plavců.
Zastavili jsme nedaleko břehu, který byl zarostlý vrbovým křovím. Stačilo pár kroků a před námi se objevila vodní hladina. Na protějším břehu, kde byla pláž se slunili lidé na dekách, na této straně nebyl nikdo.

„Měli jsme se domluvit a já bych si vzala plavky,“ poznamenala jsem zklamaně.
„Na co plavky?“ usmál se Milan a svlékl triko, kraťasy i slipy.
Zahlédla jsem jeho stojící úd, ale to už skočil do vody. Břeh tady byl vyšší a pod ním přes metr vody. Stál po prsa ve vodě a lákal mě taky.
Rozhlédla jsem se. Nikde, nikdo. Otočila jsem se zády k vodě, rozepnula šaty a svlékla je. Pohrála jsem si s myšlenkou, jít do vody v kalhotkách a podprsence. Uvědomila jsem si ale, že vlivem vody by byly stejně průhledné, tak jsem stáhla kalhotky, rozepla podprdu, rukama si zakryla své poklady a skočila do vody. Byla příjemná.
Plavali jsme několik metrů.

„Tak co, dobrý?“ zeptal se celkem zbytečně.
Chvilku jsme stáli po krk ve vodě.
„Měli bychom jít,“ vzbudila se ve mně zodpovědnost.
Vykročila jsem ke břehu, ale ouha. Břeh byl vyšší, než jsem předpokládala.
„Kudy vylezeme?“ zeptala jsem se bezradně.
„Já tě vysadím,“ nabídl se Milan.
Chtěla jsem odmítnout, ale uvědomila jsem si, že jinak asi nevylezu a plavat naproti, k pláži bylo nemyslitelné. Musela jsem tedy přikývnout.
Postavila jsem se těsně ke břehu a Milanovy ruce mě uchopily za zadeček. Jeden delší krok, potlačil mě a už jsem stála nahoře.

Uvědomila jsem si, že jsem mu poskytla pěkný výhled na mou pičulku.
Milan se postavil ke břehu, já mu podala ruku a už stál vedle mě.
Tedy stáli dva. Schválně jsem se podívala a čekala, co udělá.
Trochu zrudl, náhle mě uchopil za ramena a dlouze políbil. Jeho tuhý kolík se opíral o můj kožíšek. Líbali jsme se a já cítila, jak se z mé kundičky stává studánka.
Nepřestali jsme se líbat a při tom mě Milan položil na trávu.
Mé bradavky byly také tuhé a citlivé. Jeho rty je jemně stiskly a jazyk je pohladil.
Pak postupoval dolů, políbil mi pupík a prsty rozhrnuly trs chloupků. Jazykem pohladil mé mokré lupínky, jeden po druhém je sál a olizoval z nich nektar. Rty stiskl poštěváček, až jsem se zachvěla a vzdychla. Sál jej a prsty vnikal dovnitř. Klouzal uvnitř a mé vzrušení narůstalo.

Náhlá vlna zaplavila můj mozek a já jen vzdychala a chvěla se.
Milan jemně sbíral mé mrdinky, které ze mě vytékaly. Počkal, až se uklidním a začal znovu. Věděl, že nebude dlouho trvat a já budu podruhé.
Tentokrát ale před mým vrcholem přestal, posunul se a zasunul svůj kolík do mé jeskyňky.
Objala jsem ho nohama kolem boků a vyrážela pánví proti němu. Jeho žalud se opíral o dno mé dírky a oba jsme cítili, že brzy bude konec. Pěvně jsem ho objala nohama a doslova se na něj pověsila. Vtom zastřela můj mozek mlha a já jen sténala.
Milan narazil divoce úd dovnitř a mou kundičku zaplnila horká vlna jeho semene. Padli jsme na trávu a jen rychle dýchali.

Po chvíli se Milan pozvedl, podíval se mně do očí, políbil mě, pomohl na nohy a skočili jsme do vody. Spláchli jsme ze sebe pot a pomohli si na břeh.
Tentokrát jsem mu docela ráda ukázala svou kočičku. Oschli jsme a vyrazili plnit další pracovní povinnosti.

Počet zobrazení: 28

Autor

4.7 62 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

hezký letní příběh. Jen na můj vkus moc rychlovka….

Denis86

Pěkný letní příběh

Mrdus

Bylo to zajímavé. Krátké ale fajn

Junior

Pěkná povídka. Je to sice rychlé, ale byla to začínající autorka, ale měla potenciál se vypracovat. Povídka je bohužel z archívu.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x