Vánoce

Počet zobrazení: 80

Jedná se o povídku lehce inspirovanou písní George Michaela „Last Christmas.“

Alpy nás přivítaly přívalem sněhu, ale tak to má být. Už poněkolikáté jsme s partou přátel trávili Vánoce v Rakousku ve vesnici Forgau.

Byli jsme čtyři kluci a znali jsme se od střední školy. Vztahy jsme spolu udržovali i nadále, ač nám bylo už pětadvacet a každý budoval svou kariéru. Společně s přítelkyněmi nás bylo osm, kdo vyrážel na Vánoce do stylové horské roubenky ve Vysokých Taurech, jak Rakušané říkali Hohe Tauern.

Sympatický pan Walter Polacek s českými předky, ale jinak němec jak poleno, nás přivítal, předal klíče a oznámil, že v chalupě již zatopil a přeje nám hezké svátky. Pak spěchal do tepla domova a my se dál plahočili hlubokým sněhem do stráně, kde stála naše „ubytovna.“ Kdysi to byl asi seník, než z něj majitel vybudoval bydlení pro turisty.

V objektu, který jsme navštívili již počtvrté, nastal malý problém s ubytováním. Domek skýtal ubytování pro deset osob.
Jeden pokoj ale byl majitelem uzamčen a zbyly čtyři pokoje po dvou. To by nevadilo, jenže letos jsem odjel do Alp sám, neboť jsem se v létě rozešel se svou přítelkyní. Kamarádi mi však přichystali překvapení a Jolana sebou vzala kamarádku Gábinu, kterou se mnou uvažovala dát dohromady. A s holkou, kterou jsem znal pár hodin, jsem měl sdílet pokoj? Pokojíky byly útulné, malé a postel byla společná.

„Mě to teda neva,“ prohlásila Gábina a pohlédla na mě.

Pokrčil jsem rameny a popadl svou tašku. „Jsme snad dospělí, ne?“

První krok byl za námi a Jolana s Martinem si oddychli, že zůstanou spolu. Asi se báli, že by se museli nějak rozdělit. Další pokoje obsadili Tomáš s Věrou a Petr s Vendy. Já jsem tedy bydlel s Gabčou. Co jsem stačil poznat, byla to pohodová holka. Mírně oplácaná, ale veselá a hovorná. Ten týden s ní určitě v pokoji vydržím spát. Ale jen spát! Ne šukat!

***

My, chlapci, jsme se hned věnovali vánoční výzdobě interiéru a holky se zavřely v kuchyni. Nanosili jsme zásoby dřeva ke krbu, připravili pití a probírali novinky z doby, kdy jsme se neviděli. Probírali jsme i holky. Jolana a Vendy s námi byli už loni, ale Věra byla nová přítelkyně Tomáše. Byla to hezká rusovláska s patřičnými proporcemi na správných místech. Rozhodně se mi líbila víc než Gábina.

Náhle holky vypluly z kuchyně, každá v ruce mísu a obřadně to složily na stůl.

„Zítra bude klasická štědrovečerní večeře, dnes jen něco malého,“ řekla Jolana a nám se hned sbíhaly chutě.

Ta fůra jídla se brala jen jako něco malého? Udělili jsme holkám řád Zlaté vařečky a děvčata se určitě těšila na speciální poděkování ještě v noci na pokoji od svého přítele.

***

Když dům ztichl spánkem, šel jsem ještě přiložit do krbu a napít se.

V kuchyni jsem narazil na Věru. Lekla se, až jí zaskočilo a pak se usmála.

„Co ty tady? Taky nemůžeš spát?“

„Starám se o krb. Ale spíš co ty tu děláš? Myslím, že v noci se v posteli dělají lepší věci.“

„A co třeba?“ culila se.

„Já nevím… spí se… miluje.“

„Hm. Tomáš usnul hned. Já nějak nemůžu zabrat. To ta změna prostředí asi,“ konstatovala tak nějak posmutněle. „A co ty a Gabča?“

„Co já? Jo ták. Ty myslíš… ne… já ji vlastně neznám,“ a odvyprávěl jsem jí proč tu vlastně Gábina asi je. Zdálo se, že jí to vrátilo úsměv do tváře.

„Tak běž, ať se Tom neprobudí. Aby tě nehledal,“ řekl jsem a postával u sálajícího krbu.

„Myslím, že ne,“ špitla, pak ke mně přistoupila a políbila na tvář. „Dobrou,“ a zmizela.

Hodil jsem do krbu poleno a pomalu šel do pokoje. Ten polibek se mi líbil. No co, bylo to normální kamarádské políbení na dobrou noc.

Z pokoje Jolany a Martina se ozývaly tlumené zvuky divoké soulože. Je jim přáno. Až si najdu novou holku, tak ji taky vymrdám duši z těla…

Gábina tiše oddychovala, ale netušil jsem, že nespí, jen čeká, jestli se o něco pokusím. Když se nedočkala, prsty si přejela přes nadrženou kundičku a v duchu si řekla, že zítra je taky den.

***

Na Štědrý den jsme si naplánovali individuální volno a večeři v pět hodin. Kdo se opozdí, má smůlu.

Jolana a Martin si šli lehnout. Asi dospat tu prošukanou noc. Vendy s Petrem se šli projít do vesnice a my zbylí vyrazili na nedalekou rozhlednu. Věra s Gabčou tu nikdy nebyly, tak by se jim to mohlo líbit.

Cestou jsme utvořili dvojice. Tomáš se víc věnoval a žertoval s Gabčou, Věra se zase držela při mě a očima mi vysílala signály, které jsem neuměl (nebo nechtěl) rozluštit.

Rozhledna se holkám líbila. Byla volně přístupná a z vrcholku byly nádherné pohledy. Stál jsem u zábradlí, Věra se zezadu na mě tiskla a já cítil na zadku i dotyk její ruky, jak mě hladila.

Trhl jsem sebou.

„Nelíbí se ti to?“ tiše procedila.

„Právě že až moc,“ přiznal jsem své pocity.

„Chtěla bych si sáhnout,“ zase zašeptala.

„Jdem dolů,“ odtrhl jsem se od zábradlí, otočil se a viděl jak se Tomáš líbá s Gábinou.

Vteřinu trvalo, než mě zblikli a odskočili od sebe jakoby nic. Věra stále sledovala panorama Alp, Tomáš k ní šel, něco jí šeptal do ucha, sevřel ji v pase a přitáhl k sobě. Gábina šla mlčky dolů, stejně jako celou cestu do chalupy, kdy se Tomáš věnoval Věře.

***

Po skvělé večeři jsme si rozdali dárečky. Vesměs se jednalo o drobnosti, jen milenci si vzájemně dávali osobnější dary.

Už od večeře mě Věra pronásledovala pohledy, které byly stále více zamilovanější. Vysílala v nich vášeň, vzrušení i chtíč. Co mám dělat? Tomáš je můj kamarád, nemůžu přece podlehnout jeho přítelkyni…
Nevšiml jsem si, že stejné pohledy si vyměňují i Tomáš s Gábinou. Jelikož mi byla fuk, nesledoval jsem ji, ani jí nevěnoval více pozornosti než ostatním.

Šel jsem do kuchyně a za okamžik za mnou stála Věra.

„Chci tě,“ řekla prostě, objala mě a vášnivě se na mě přitiskla.

Chvilku jsme se něžně líbali, ale pak jsem se vyprostil z objetí.

„Co blbneš, někdo nás uvidí.“

„No a? Jsem snad něčí majetek? Ten vůl čumí na Gabču, tak já můžu na tebe,“ řekla vzdorně, ale měla slzy v očích.

Sám jsem ji objal a šeptal jí do ucha, že jí taky mám rád.
Vrátili jsme se k ostatním, kde Tomáš Gábinu oblažoval nějakým vtipem a ta se hlasitě smála.

Večer skončil jako vždycky až v brzkých ranních hodinách, kdy jsem u krbu zůstal sedět sám a zamyšleně koukal do plamenů, než jsem usoudil, že se také půjdu pár hodin prospat.
Už jsem sahal na kliku, když zevnitř jsem zaslechl tiché vzdechy „ah… ah… ah… ah,“ což byla nepochybně Gábina a…Tomáš?

Vrátil jsem se ke krbu a přemítal, proč to takhle blbě udělali? Vždyť vědí, že tam spím já, nebo jim to nedošlo a chtíč byl silnější? No co, když na to přijde, i u krbu je příjemně.

Možná jsem i usnul, protože když jsem otevřel oči, klečela na zemi Věra a soustředěně mi kouřila z kalhot trčícího ptáka. Jak ho uvolnila ven, netuším, ale co s ním dělala, bylo neskutečné. Sání, lízání, tepání a líbání mi přinášelo nadpozemskou slast a rozkoš. Očima upřenýma v mé se laskala s ocasem, jako by to byla ta nejchutnější věc, kterou může mít v puse.

„Věro,“ hlesl jsem jen.

„Gmm… mlč… fmmm… ghmm…“ dál ho kouřila, až si klekla a vyšpulila na mě skvostný zadeček.

Roztáhl jsem ji půlky od sebe a spatřil análek a pod ním otevřenou kundičku lehce porostlou rezavými chloupky, žádná divočina.

„Ohhh… to… je… ono… oh… oh,“ zasténala, jak jsem do ní prudce vnikl a šla mi v přírazech naproti.

Zezadu jsem ji přes triko prohmátl svěšené prsy, byly krásně plné a měkké. Mezi prsty jsem promnul trčící bradavky.

„Oooch… úúú,“ kroutila se a zjevně se blížila k vrcholu.

Drže si ji v pase, mrdal ji tvrdě a hluboko prudkými přírazy.

„Ach… ano… ještě… chviličku… uuuu… uuuž… bu… důůů,“ vyluzovala a trhavě škubala tělem.

Vyvrcholili jsme téměř současně. Pevně v ní zaražený jsem ji plnil spermatem, ona vydechovala slastný pocit orgasmu a stahy mi ždímala ptáka do poslední kapky.

„Ještě, že sem není vidět z pokojů,“ řekl jsem, když mi došlo, kde jsme si to odbývali. „Kde je Tomáš?“

„Kde asi? Je konec… jedeme spolu na Vánoce a on ošoustá první kurvičku, kterou potká… chápeš to?“

Bylo jasné, že vztah s Tomem jí skončil. Seděla vedle mě a slzy jí tekly po tvářích.

„Nebreč, máš přece mě,“ objal jsem ji kolem ramen.

„Já vím… taky tě mám ráda. Vlastně ses mi líbil už od první chvíle… ale já byla s Tomem… no, nějak se to zvrtlo. Co budeme dělat?“

„No. Budeme si to muset vzájemně vyříkat. Teď patříme k sobě,“ něžně jsem ji políbil.

***

Boží Hod na chalupě byl rušný. Jolana s Martinem a Petr s Vendy se stali nestrannými svědky partnerské výměny mezi Tomášem, Věrou, mnou a Gábinou.

Tomáš prohlásil, že vytušil, že Věra a já máme k sobě blíže, než by to mělo být a že Gábina se mu zdála opuštěná, tak se o ní více zajímal. Že mezi nimi přeskočila jiskra, se prostě stalo. Gábina potvrdila, že se do Tomáše zamilovala. Nyní jsme mohli své city ukazovat veřejně a s Tomášem jsem si vyměnil pokoj.

***

Hned první noc jsme se pochopitelně s Věrou na sebe natěšeně vrhli. Zpočátku jsme ale dali přednost dlouhému mazlení a hlazení. Přece jen jsme svá těla chtěli objevovat pomalu.
Věra byla holka krev a mlíko, ale plnější tělesné proporce přitom měla krásně pevná. Ať už jde o stehna, zadek, břicho a prsa. Vše jsem musel důkladně prozkoumat a polaskat. Prsa měla, dle vlastních slov, trojky a byly krásné kulaté a pevné. Bradavky měla citlivé, že stačilo krátké olíznutí či pocumlání a hned hezky tvrdly.
Že je rusovláska mi vůbec nevadilo. Kromě vlasů to na ní vlastně nebylo moc vidět. Drobné nepočetné pihy na těle jí přidávaly na celkové kráse a rezavá lištička v klíně mě přímo fascinovala a doufal jsem, že ji přemluvím, aby se nechala zarůst ještě víc. Zatímco holky řeší vyholování, já jsem zpátečník a jdu „proti proudu.“

Po dlouhém poznávání těl a mazlení si mě pusou připravila do pevného postoje, nasedla na mě a poměrně prudce dosedla až po kořen.

„Jooo… krásně tvrdej… jo… oh… oh,“ začala odsedávat.

Nedal jsem se pobízet a plně se věnoval jejím prsům, mnul je, mačkal a kroutil bradavkami.

„Krásně… to… děláš… ooch… jooo… a teď jinak,“ sténala a po sérii odsedů náhle sesedla a vyšpulila na mě zadek.

„Áááh!“ hekla pod mým prudkým vniknutím.

Tvrdě jsem ji mrdal zezadu a cítil rozkoš z masírování ptáka a plným vyplněním pochvy.

Věra také stoupala k vrcholu, ale pomaleji než jsem předpokládal.

„Budu… stříkat… už… to… nevydržím,“ funěl jsem, ale Věra začala ječet.

„To nééé… musíš… počkat… už… taky úúúúh… budúúú,“ sténala a pak to přišlo.
Oboustranný orgasmus námi projel jako blesk. Věra vykřikla a strnula a já s úlevou pustil stavidla semene a stříkal do ní semeno v trhavých dávkách.

Odpadla stranou a čůrek šťáv a semene jí vytékal z naplněného klína.

***

Domů jsme se navrátili jako čtyři partnerské dvojice a zapadli do svých dosavadních životů. Tak jako Tomáš žil s Gábinou, já začal chodit s Věrou. Podařilo se nám sehnat podnájem a posléze se nám souhrou šťastných náhod i jeho poměrně cenově dostupný odkup. No a v tomto bytě žijeme dodnes.

Počet zobrazení: 80

Autor

4.5 42 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomas

Velmi zaujomava poviedka kde to bolo citit neverou sle nakoniec to autor romanticky vyriesil. 🙂 super!

Peter

Po dlouhé době trochu reálná povídka

Marťas

Máš ode mne palec nahoru. Povídka mohla skončit různě i kompletním rozkolem přátel. I když jsou vánoční svátky mohou se strhnout soukromá dramata ve vztazích. To, že se sejde větší skupina přátel tomu jenom nahrává.
Na tuto písničku si vzpomínám, měla super klip.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x