Ve spárech čarodějnice

Autobus se hrkavě rozjel, Kamil se uvelebil na sedadle a zavzpomínal na včerejší večer, jak tu sousedovic Helenu přece jenom dostal.
Říkalo se o ní, že je ještě panna. V devatenácti letech! Kamil do ní investoval večeři, kino, diskotéku, panáky, ale kromě lehkých polibků a dotyků se k ničemu víc neměla. Cestou domů se mu nakonec podařilo zatáhnout ji ještě do kupky sena. Po chvilce mazlení ale znova vše ukončila, že to stačí.
Kamil už to ale nevydržel, navalil se na ni a tvrdého nadrženého ptáka jí vrazil do panenského klína. H „Prosím tě, nedělej to! Já nechci….nééé…to…aúúú….bolí…nech mě… néééé!“ křičela Helena, ale Kamil jen funěl, prudkým přírazem ji zbavil panenství.
Po sérii prudkých přírazů až po kořen, ji mohutným výstřikem potřísnil břicho, prsa až do vlasů.
Helena fňukala, že byl hrubej, ale nakonec vstala a pomalým krokem ho vrávoravě následovala.

Rozešli se bez rozloučení, ale Kamil dosáhl svého, a co bude dál, ho nezajímalo. Chodit s ní rozhodně nehodlal.
To před týdnem bylo něco jiného. Na zábavě nabalil pěknou kočku, nalil do ní pár vodek a venku si to pěkně rozdali.
Dívka si hned dřepla a začala mu cumlat povadlý ocas.
„Pořádně kurvičko, pořádně ho kuř!“ vzdychal Kamil opojeně a dívka se opravdu snažila.
Když mu stál, ohnula se o zábradlí, rozkročila se a nastavila mu zadeček. Krásně si s ní zašoustal pěkně naostro, v závěru ho orgasmické stahy přivedly k vrcholu, a tak ji hezky dělohu vykropil semenem.
Pak mu kamarádi s posměchem řekli, že je to ta největší rajda v okolí, která dá každýmu, kdo jí koupí panáka.
No, a ještě předevčírem ukecal bejvalku Evu, aby mu dala, ze starý známosti.
Nakonec si nechala říct, oznámila mu, že je to naposled a na seníku mu jen podržela, nic víc. Nestálo to za nic, a tak ji na závěr zarazil ptáka do zadku, protože věděl, že to nemá ráda. Vzpouzela se a bolestně sténala, jak ji žalud roztahoval svěrač a tlačil se dovnitř, až v ní byl až po kořen. Zadeček mu ho krásně svíral, že stačilo pár pohybů a už ji plnil semenem. Než se Eva vydýchala ze zážitku, už ji bimbal povadlým ocasem před očima.
„Otevři svojí rozkošnou pusinku, ale pěkně ho očisti,“ řekl jí, a aby se nevzpouzela, omotal si její dlouhé vlasy kolem paže a trochu zatáhl.
„Aúúú…ty parchante!“ zaječela Eva, ale poslušně vyplázla jazyk. Olíznula ho a lízala pořád dál.
„Olízej mi i koule!“ zazněl příkaz, a tak jazyk hned kmital po jeho chlupatých koulích. Lízala už tak dlouho a intenzivně, že jí jazyk skoro bolel.
„Kdy už budeš?“ zeptala se nazlobeně.
„Nepospíchej,“ smál se Kamil. „Teď ho saj.“
A tak musela otevřít pusu a ocas ji vjel do vlhkých úst. Kamil funěl slastí, zasouval ji ho hlouběji do úst a začal přirážet. Eva pochopila, že chce stříkat do pusy, aby polykala jeho semeno.
Kamil zrychloval přírazy, až vyjekl: „Oooch…úúžž, ty děvko!“
Přes rty cítila záškuby, jak jí do pusy pumpoval sperma. Polykala, aby se neudusila. Polykala a polykala, jak Kamilův ocas stříkal semeno v trhavých dávkách.
Eva neměla problém s polykáním, a tak mu ho ještě jazykem očistila a řekla: „Tak! Hezky sis zašoustal, co? Tak se měj a mně už, prosím tě, dej pokoj!“
Nazlobeně si natáhla kalhoty a slezla ze sena dolů. Pak mu se škodolibým výrazem odtáhla žebřík, aby musel složitě šplhat po trámech a odešla pryč.

Takto Kamil zacházel se všemi dívkami, které se mu dostaly do středu zájmu. Balil holky a sotva je dostal, nechal je být. Zbavil panenství nebo zlomil srdce nesčíslnému počtu dívek. Kupodivu, nikdy se nedočkal žádné pomsty od některé zhrzené lásky, zvlášť když si jejich přízeň vynutil násilím.
Některé ztrátu panenství asi vzaly jako zbavení se problému a některé o nepříjemném zážitku raději mlčely.
Pouze jednou se jistá Jitka se svým zážitkem svěřila bratrovi a ten si na Kamila počíhal a dal mu pořádnou nakládačku. To byl však jen ojedinělý případ.

Autobus zastavil a Kamil šel do práce. Pracoval jako strojař v projekční kanceláři místního podniku.
S kolegyní Miladou z vedlejší kanceláře už měl navázán bližší kontakt. Byla čerstvě vdaná a při jeho „namlouvacích“ pokusech zůstávala neutrální. V podstatě neřekla ani ano, ani ne.
Při jednom firemním večírku se trochu líbali a muchlovali v temném koutku u záchodků, ale k intimnímu sblížení nedošlo.
Kamil však jen čekal na další příležitost. Ta se mu naskytla hned dnes dopoledne. Procházel kolem kopírovací místnosti a viděl Miladu, jak kopíruje nějaké písemnosti. Potichu za ní vešel a zamkl dveře. Milada, zaujatá prací a v hluku stroje nic nepostřehla. Teprve když k ní zezadu přistoupil a vzal ji kolem pasu, lekla se a prudce otočila.
„Uff, tys mě vylekal,“ oddechla si. „Co tady blbneš?“
„Jsme tady sami, tak využívám situace,“ odpověděl, více se k ní přitiskl, políbil a rukama ji zajel pod sukni. Milada však couvla.
„Hele, nech toho! Někdo přijde!“
„Nepřijde,“ chlácholil ji Kamil, „Zamkl jsem dveře. No tak, Miládko…“
„Ne, nechci! Pusť mě přeci, nech mě!“ vzpouzela se Milada, ale jeho sevření bylo silnější.
Rychle ji otočil, sukni ji vyhrnul nad pas, kolenem jí roztáhl nohy, odsunul lem kalhotek a už do ní tlačil tuhý ocas.
Milada vykřikla, ale Kamil jí dal ruku přes pusu a cítil, jak do ní pomalu vniká. Chvatně jí rozepnul halenku a hnětl jí přes podprsenku ňadra.
„Uúúúž..tam jsem,“ hekal, když se do ní dostal celý a začal pomalu přirážet.
Milada rezignovala a jen bolestně sténala. Svírala ho v sobě co nejvíc, aby to měla rychle za sebou. Průnik byl bolestivý. V podstatě nic příjemného necítila, a tak mu jen držela. Kamil v extázi přirážel čím dál rychleji, až přirazil naposled a plnil jí dělohu semenem.
„Do mě ne! Neberu prášky!“ vykřikla Milada, když v sobě pocítila záškuby, ale bylo už pozdě.
„Bože, ty jsi ale idiot! Jestli něco bude, tak…,“ nedořekla a dávala se do pořádku.
Kamil si ho taky uklízel do kalhot a koktal: „Ale Miládko, já myslel…přeci jsme si říkali…dohodli.“
„Ty jsi ještě malej kluk, viď?“ soucitně pronesla Milada s ironií. „Vůbec neposloucháš, co kdo říká. Já ti neslíbila vůbec nic! Na dnešek zapomenu, ale s tebou už nechci mít nic společnýho, tak už mi, prosím tě, dej pokoj! A běž laskavě, ať to tu dodělám.“
Otočila se ke stroji, dokončit práci a Kamil zkroušeně odešel.

A ještě jednu pilulku hořkosti ten den musel spolknout.
„Projekce AGP,“ zvedl telefon.
„Ahoj Kamile, tady Mirka. Hned jsem tě poznala,“ zašveholil hlas ve sluchátku a pokračoval v záplavě slov, zatímco Kamil přemýšlel, odkud zná nějakou Mirku.
Ahááá, vzpomněl si na kamarádku sestřenice, kterou nedávno odpanil a zaposlouchal se, co vlastně chce.
„…Ale zatím ses neozval, tak to zkouším já, neva viď? Víš, ráda bych si někam vyšla, je mi smutno a…potom…víš. Třeba bys taky rád někam šel?“ s otázkou v hlase domluvila Mirka.
„No víš, já teď nemám moc času. To víš, práce a tak…Já se ti někdy ozvu, ale teď fakt nějak,“ plácal Kamil nesmysly, tak jako pokaždé a druhá strana to pochopila.
„Hmm, je mi to jasný! Vyspat se s holkou umíš, ale na vztahy moc nejseš. Hanka měla pravdu. Víš co, vlez mi na záda, ale seš fakt pěknej hajzl!“  práskla s telefonem.
Kamil odložil sluchátko, pokrčil rameny a dál už se tím nezabýval.

Autobus na cestě domů byl narvaný k prasknutí.
Kamil si vydobyl místo nad schody a škodolibě sledoval boj ostatních o místo na schodech. Na příští zastávce, když se dveře zavíraly a zmáčkly lidi ve voze jak sardinky, využil Kamil situace a protáhl ruku k pozadí jedné hezké blondýnky v minisukni. Lidi se zmáčkli a přitiskli mu dlaň přímo na zadeček.
Kamil cítil pevnost dívčina zadečku a skrčil trochu prsty, sjel níže na okraj minisukně a pohladil ji po stehně.
Bylo to příjemné. Jaké pocity měla dívka, nebylo jasné, jen poznal, že se snaží dostat se z dosahu neznámé ruky šmátralky. V narvaném autobuse to byl však marný boj.
A tak to na další zastávce vzdala a se sveřepým výrazem v hezké tváři, raději vystoupila.

Pak náhle nastoupila ONA a Kamilovi se zatajil dech. Byla to již starší žena, ne výrazně krásná, ale přesto z ní vyzařovalo něco, co ho k ní přitahovalo. Vypasované džíny, nadýchaný hrudník, zajímavý obličej, krásné oči a dlouhé černé vlasy, vzadu stažené.
Jak nastoupila a stála na posledním schodu, obličej měla komicky přímo proti zipu Kamilových kalhot. Podívala se nahoru na Kamila, usmála se a mírně se pootočila.
Za jízdy si ji Kamil ze shora prohlížel a jak si představoval, že mu ho v této pozici kouří, cítil, jak mu penis tuhne.
Blížila se další zastávka. Lidé se začali přemísťovat k výstupu a žena byla opět nechtěně čelem ke kalhotám, když vtom autobus prudce zabrzdil. Žena obličejem narazila na Kamilův klín, ale hned se rukama vzepřela. Jak se však chytla moc vysoko, dotkla se i v nohavici napnutého penisu. Kamil ucukl, žena se taky hned pustila, ale zvedla hlavu vzhůru, a tak zvláštně se na Kamila podívala, až celý zrudnul. Další zastávka. Lidi se hrnuli ven i dovnitř, Kamil a žena zůstali ve stejné pozici.
Náhle Kamil cítil na klíně jemné pohyby rukou. Pohlédl dolů a viděl ji, jak mu rukou lehce přejíždí po ztuhlém klacku, který se jasně rýsoval pod kalhotami.
„Co..co?“ zakoktal a žena vzhlédla a znovu se mu svým zvláštním pohledem vpila do očí.
„Tohle je pěkná výbava. Ta už určitě potěšila nejednu holku. Nechceš mi taky udělat radost? Jsem strašně opuštěná,“ tiše pronesla, postoupila o schod a zašeptala: „Bydlím nedaleko…“
Kamil, hypnotizován jejím pohledem, vystoupil s ní a zamířili k malé vilce v jedné boční ulici.
„A jsme doma,“ řekla tajemná žena a odemkla dveře. Byt byl přepychově zařízen.
Žena se postavila čelem ke Kamilovi: „Jmenuji se Darja. Slib mi, že budeš hodný chlapec. Jsem už dlouho sama.“

Kamil se taky představil a dali si seznamovací polibek. Vjeli si vzájemně do úst jazyky a dlouho je proplétaly, než se Darja odtáhla.
„Líbat umíš hezky. Teď běž nahoru, je tam koupelna a pelíšek. Já si dám sprchu tady dole.“
Kamil nahoře viděl ložnici s prostorným letištěm a začal věřit na prozřetelnost, která mu do cesty přihrává takováto náhodná a zajímavá setkání.
Když vyšel ze sprchy, žena už byla v ložnici. Ležela v županu, ale na správných místech rafinovaně poodhalená. Štíhlé nohy odkryté k pasu, odhalený dekolt se žlábkem mezi ňadry a dlouhé vlasy rozpuštěné.
Kamilovi se z toho pohledu postavil penis a napínal osušku, kterou měl kolem pasu. Darja se usmála. „Pojď ke mně.“ A stáhla mu ji. „Ach bože…to je krása,“ řekla zastřeně a hned mu trčící ocas obemkla vlhkými rty.
„Mmmmmmph,“ funěla, když jí vjížděl a vyjížděl z úst. Divoce ho sála a Kamil sténal stoupající rozkoší, zpracováván jejími ústy a vrážel ji ocas stále hlouběji do krku.
Náhle se zachvěl a ze špičky mu vytryskla dávka semene. Darja všechno spolykala a pak se Kamil přemístil mezi její nohy.
Lízal, sál a drtil mezi rty klitoris, zatímco Darja sténala a svíjela se ve slastných křečích.
Kamilovi už ocas znova stál, a tak na ni nalehl. Pochva byla horká a vlhká a ochotně ho přijala. A začala jízda.

Darja ho pevně obemkla nohama kolem boku a mocně mu přirážela. Vzdychala, sténala a nehty mu zaryla do zad.
„Ááách.. jsi úžasný.. dělej… dej mi do těla…ano, ano…ještě…óóch!“ křičela v orgasmu.
Kamil cítil stahy jejího klína, ale které zároveň jakoby mu braly energii z celého těla.
„Co se to děje?“ zasípal a cítil, že slábne.
Darja mu pošeptala do ucha: „Ale, chlapečku, jak myslíš, že bych vypadala po osmi stech letech, co jsem tady? Jen vaše síla a mladost mě udržuje takovou, jaká jsem!“
„Kdo..js..te?“ z posledních sil šeptl Kamil.
„Karnagell, strážkyně podsvětí.“ A pak už Kamila zahalila mlha smrti.

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš

Výborná povídka, jako vždy. Mám pocit, že shock má rád témata hajzlík a trest. A vždy to dokáže napsat zajímavě a poutavě, že to není jak ze šablony.

Shock

Nemyslím, že téma potrestání nějakého zmetka je moje hobby. Většinou se rozhodnu během psaní, co s ním nakonec udělám :-). Tohle je povídka ze sekce „fantasy“ a přibude ještě něco, na více dílů, pokud o to bude vůbec zájem, protože vzhledem k minimům komentářů, člověk nemá přehled o tom, co je zrovna in.

Tomáš

Já bych to podle komentářů nehodnotil. Slide podle počtu přečtení plus hodnocení. Taky jsem si myslel u Domu zrcadel, že budou lidé komentovat a ono nic. Nezájem. Takže chápu, jak to dokáže otrávit. Nenech se…

childe

Další netradiční povídka. Fantasy má velmi rád. Stále mě udivuje velký rozptyl v žánrech autora. Příběh celkem zajímavý i když pohádkový, ale to vůbec nevadí.

Venidet

Povedená práce 👍😉😈 doufám, že přijde další díl.

Shock

To těžko, když je mrtvej…. 🙂 Ale výše jsem psal, že cosi obdobného chystám. Možná tak „potěším“ i všechny milovníky historie v rozsahu let 1850-2000 n.l. včetně 2.sv.v.

bert9k

Pěkná povídka.

Pokračovat se dá. Je to fantasy. Může být reinkarnován, odsouzen sloužit nějaké megeře ap.

Martin

Tušil jsem pomstu nějaké zhrzené ženy , ale takový konec jsem nečekal 😀

Knight Rider

Tahle povídka teda byla na mě silné kafe .

Juli

Pěkná originální povídka, každému co jeho jest.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x