Večírek

Když mě Jiřina pozvala na večírek, nešlo to odmítnout. Byla právě čerstvě rozvedená a slavila svou nově nabytou svobodu.
Koneckonců jsem se jí ani nedivil. Její manžel Dan byl věčně vzteklej žárlivec a rozhodně to nebyl člověk, se kterým bych chtěl sdílet domácnost.
Zatímco on žárlivě střežil ctnost své hezké manželky, sám si s věrností hlavu nelámal.
Jednou jsem ho nachytal, jak v kolárně obšťastňoval vdovu Šrámkovou z pátého patra, což byla velmi zachovalá „pětapadesátka“.
Do děje jsem vstoupil, zrovna když mu ho pusou stavěla. On si ji pak otočil zády, ohnul přes manželčino kolo a narval jí ho do zadku. Šrámková ječela, že tam ne, ale pak jen hekala a vzdychala, jak jí to asi dělalo dobře. Konec akce jsem nedokoukal a raději tiše zmizel.

Na večírek jsem dorazil včas a pořadatelce předal láhev vína s blahopřáním a přivítáním mezi svobodné a nezadané.
Jiřina představila svou kamarádku Janu, atraktivní černovlásku. Ta když se svlékla do trička, přítomným klukům sklaplo.
Jana se vyznačovala vypracovanými svaly a též prý byla nositelkou černého pásu v judu. O něco se pokoušet bylo tudíž nebezpečné.
Ostatní zvané lidičky jsem znal. Hanka z pětky, taky rozvedená panička, Mirka z osmičky, má spolužačka ze základky a Jitka, taktéž stejný ročník a dcera naší sousedky.
Kluky tu zastupoval Tomáš, můj spolužák, bydlel v trojce, Karel, kamarád Jiřiny a já. Chyběl jen náš známý erotoman Martin, ale Mirka nám se smíchem sdělila jeho vzkaz, že prý až přefikne ten svůj nový objev, hned přijede.

Zábava se vyvíjela vcelku slibně a tradičně. Vymýšlely se různé hry a úkoly a s přibývajícím alkoholem v krvi, odvážnější a odvážnější. Až došlo i na populární flašku.
Pokukovali jsme po Janě, jestli jí to nevadí, ale ta se ukázala jako velmi veselá a společenská.
Seděli jsme v kruhu, vedle mě Hanka a Jiřina.
A láhev už se roztočila a… hrdlo ukázalo na Janu. Ta se hned a bez rozpaků vzdala trička a dala všem na odiv své pevné trojky v krajkovém prádle.

Uběhlo hezkých pár kol a blížil se zlatý hřeb večera. Na koho to padne a bude už muset donaha.
Láhev se roztočila a… Jana!
„No co, nemám se za co stydět,“ ušklíbla se a rozepnula si podprsenku.
Kluci hned mlaskli nad krásou pevných prsou a vůbec jejího hezkého těla a v klíně se jim povážlivě vyboulily trenýrky.
Další kolo padlo na Karla. Neměl na vybranou, stáhl si trenky a jeho vztyčený penis navštívil naši společnost. Holky se chichotaly, ale Karel se ušklíbl a hned rozjel další kolo.
Nyní nám dala prsa na odiv Hanka. Taky bylo na co koukat.
Vzápětí dvě kola po sobě prohrála Jiřina a po podprsence už musela komplet donaha. Cudně si stáhla kalhotky, ale černý trojúhelník klína nešlo úplně zakrýt. Jana se rozhlédla okolo a hodila do placu nápad, že odteď budeme nazí všichni a že si zahrajeme několik kol výměnu. To znamenalo, že holky si klukům sedly na klín a poté, co na někoho flaška ukázala, se vyměnila s holkou naproti.

Nikdo nic nenamítal a Jiřina se mi hned uvelebila na klíně. Bylo jasný, že mi rukama prohmátla ocas a já jí klín i prsa. Ostatní na tom byli podobně.
Láhev ukázala na nás. Naproti byl Karel s Mirkou. Holky se vyměnily a já viděl, jak Jiřina dosedá a Karel si drží ztopořený ocas a pomalu mizí v jejím klíně. Jiřina dosedla a vydechla.
Já zareagoval podobně a vztyčený penis zajížděl do vlhkého klína Mirky.
„Hmm,“ jen vzdychla a ostatní po nás pokukovali.
Pak někdo zazvonil. Jiřina musela vstát, hodit něco na sebe a jít otevřít. Byl to Martin. Nejen, že svou partnerku, jak tvrdil, odblanil, ale ještě ji přivedl.
„Tady máte Veroniku,“ opile prohlásil, postrčil ji do pokoje a odpotácel se do kuchyně. Vstali jsme a s Verčou se seznámili.
Ta, červená až za ušima, cudně klopila zrak, ale po pár panácích na přivítanou se svlékla do erotického krajkového prádélka a zcela mezi nás zapadla.
To už jsme hráli karty, někdo se jen tak bavil a Martin chrápal v dětském pokoji, až okna drnčela. Veronika nám sdělila, že byli předtím ještě v hospodě, kde Martin dost pil, až takhle dopadl.

Večer pokročil. Bylo k půlnoci a spícího Martina v pokoji doplnila Mirka, která usnula u stolu, a do pokoje jsme ji přenesli.
S Hankou jsem pak zašel k ní domů pro nějaké pornokazety, a když jsme se vrátili, viděli jsme, že teď už asi nebudou potřeba.
Tomáš se v kuchyni líbal s Veronikou a zbavoval ji posledních zbytků prádla. Sám byl nahý a penis mu stál v pozoru. Veronice se to však příliš nelíbilo. Zvlášť když ji vyzvedl na kuchyňskou linku.
„Nech mě… ne… Martinéé,“ ale to už na ni Tomáš vyštěkl.
„Neřvi! Proč myslíš, že tě sem přivedl. Abys nám taky dala … tak se necukej.“
Veronika ztuhla: „To by… mi… nikdy neudělal.“
Ale Tomáš už ji pozvedl za stehna a prudce ho do ní zarazil. Veronika vyjekla, začala se vzpínat, ale proti Tomášovi neměla šanci. Ten si ji jednou rukou obejmul v pase a začal tvrdě přirážet.
Veronika přidušeně hekala a po chvíli se uvolnila a změnila názor: „Ano… ještě,… mi to… dělej…už… oooch… bože… ty máš ptáka… ano… ano… úú.“
Tomáš funěl a mocně se do ní zarážel, až hekl: „Tady máš sladkou odměnu!“ a stříkal jí do dělohy horké semeno.
„Ach… ano… ano… pořádně mě vystříkej,“ hlasitě vykřikovala Veronika a v orgasmické křeči se přitiskla na Tomáše. Pak se odpotácela do koupelny.
„Ta nevypadá jako čerstvě odpaněná,“ řekl jsem Hance, která souhlasně kývala hlavou.
„Martin kecá,“ podotkla a zapnula televizi.
Na balkóně se něco hýbalo.
Popošel jsem blíž. „Hele, Hani, další,“ pozval jsem ji na další podívanou.

Tam se Karel vášnivě líbal s Jitkou a ještě ji rukama obíral. Přejížděl ji zpod sukénky pod triko, na záda a dopředu na prsa. To by ovšem nic nebylo, kdybych nepřišel až těsně k oknu.
Před Karlem totiž seděla na bobku Jana a kouřila mu péro. Pomáhala si i rukama a honila mu ho rychlými pohyby.
Zase si ho zasunula mezi rty, když se najednou Karel zachvěl a zhoupl v kolenou.
Poznal jsem, že se udělal a bylo vidět, jak Jana usilovně polyká dávku semene.
Pak vstala, utřela si semeno z koutku pusy a se slovy: „Tak to bychom měli,“ vyšla z balkonu.
„Musím to mlíko zapít,“ podotkla, když mě míjela, zatímco její místo už nahradila Jitka.

Když mu ho znovu postavila, Karel si ji opřel o zábradlí, zasunul ho do ní zezadu a pak tvrdě přirážel a Jitka hekala a vzdychala na celé sídliště. Při tom pohledu se mi postavil ocas a napnul nohavici riflí.
Čísi ruka mi ho zezadu nahmátla a přejela. Lekl jsem se a otočil.
„Proč se jen koukat? Nechceš jít do ložnice?“ svůdně se usmívala Jiřina a popadla mě za ruku, abych si to náhodou nerozmyslel.
„Budeš hodnej chlapec,“ šeptala, když zavřela dveře „a sedneš si tady na židli.“
Pak na mě obkročmo usedla a nastavila prsa mým ústům a jazyku, zatímco ruce mi tlačila dozadu za opěradlo.
Náhle „cvak, cvak“, ruce jsem měl secvaklé pouty. A z toho se nešlo dostat.
„Co je?“ bezmocně jsem sebou začal házet.
„Klid,“ šeptala Jiřina: „to je jen taková hra.“ A přes oči mi uvázala šátek. Cítil jsem, že v místnosti nejsme sami, ale nedalo se to poznat.
„Kdo tady ještě je?“ zeptal jsem se.
„Ššššš,“ odpověděla Jiřina a pak mi něčí ruka zajela do kalhot. Uvolnila tuhý ocas, obemkla u kořene, pomalu si ho zastrčila do pusy a začala kouřit.

Uměla to skvěle. Pohybovala rytmicky hlavou a já jen vzdychal a jemně jí přirážel. Penis jí v puse jezdil sem a tam a pohybem přes sevřené rty jsem cítil, jak už brzo budu. Což byl zřejmě i její úmysl.
Začala mi ho rychle honit a lízala a objížděla žalud, že jsem zaúpěl: „Úúuž.“
Z penisu vytryskla dávka semene. Jiřina, nebo kdo to byl, si ho pohotově zasunula do pusy a vše spolykala. Povadlý penis mi očistila a pak na mě obkročmo nasedla a vjela mi jazykem do pusy. Cítil jsem chuť semene, jak mi tam rejdila jazykem. Rukama mi šmejdila po těle a hladila a honila mi povadlé péro. Jazykem mě lízala, všude mě líbala, až mi opět skončila v klíně. Mnula mě koule, líbala je a sála, lízala a kouřila mi ptáka, až se konečně postavil.
„No konečně,“ vydechl hlas.

Někdo na mě nasedl a ocas začal mizet ve vlhkém klíně. Šlo to lehce a brzy jsem byl v ní zabořený až po koule. Začal jsem přirážet a ona mi šla naproti. Ječela, sténala a vzdychala jak divá. „Och… ano… krásně mi to… och, och… děláš… ještě… už… už… budu,“ táhle vyjekla a já cítil orgasmické stahy kolem ocasu.
Pak sesedla, ale znova nasedla a já poznal, že tohle je jiná holka. Voněla jinak, líbala jinak, přirážela jinak. Uchopila mi penis a pomalu na něj nasedala. Průnik byl snadný, a když dosedla až nadoraz, přisála se mi na rty a nastal souboj jazyků.
Rozvzdychala se a začala mě častovat nadávkami.
„Dělej… vymrdej mě… pořádně vymrdej mou píču… šoustej mě jak děvku… přitlač… chci to,“ ječela. Nemohl jsem toho moc dělat, ale přirážel jsem, co to šlo. Evidentně ji to dělalo dobře, protože náhle se jí tělo vzepjalo a pak uvolněně sesedla. Na penisu jsem cítil ruku.
„Ten už bude,“ řekl hlas.
Bylo slyšet, jak někdo odchází.

„Cvak“, pouta povolila. Šátek mi sjel z očí a já spatřil usmívající se Jiřinu.
„Dobrý?“ zeptala se a já se jen podíval na ni a své trčící péro, mokré od jejích předchůdkyň a vystartoval jsem na ni.
Povalil jsem ji na stůl, za kotníky jí roztáhl doširoka nohy a pěkně si ji přirazil na stojící péro. Takhle nemohla nic dělat a jen ječela, sténala a jezdila po desce stolu v rytmu přírazů.
Jazykem jsem jí laskal a zuby drtil naběhlé bradavky, až prosila, že už nemůže. Měla zřejmě jeden orgasmus za druhým. Každý příraz mlaskal stále víc a já neúnavně přirážel.
„Ty děvko, já… tě tak zmrdám! Chceš pořádně opíchat?“
„Ano, ano… hrozně chci… och, och, och… chcíííí,“ svíjela se Jiřina.
Vyjel jsem z ní, abych si na chvilku odpočinul a zrakem spočinul na rozevřeném pulzujícím klínu se stružkami šťáv, které jí stékaly po stehnech na stůl. Znovu jsem jí roztáhl nohy, zapřel si je o ramena a s mlasknutím ho do ní zarazil až po kořen.
Jen mi koule pleskaly, jak jsem začal tvrdě přirážet.
„Já… už… zase… och… och… Bože… už… nemůžu, jsi… hluboko… ah… ah… už… budu.“
Chytla mě za zadek a přitiskla v křeči orgasmu k sobě. Poševní stahy mi sevřely ocas a to už bylo na mě moc.

Párkrát jsem ještě přirazil a už to ze mě šlo. Pumpoval jsem do ní záplavu semene.
„Jooooo,“ kňučela a svíjela se a pánví mi přirážela naproti.
Když jsem z ní vyšel, zůstala ležet s roztaženýma nohama a vydýchávala tu jízdu. Políbil jsem ji a unaveně se vypotácel z pokoje.
V obýváku v křesle seděla Jana a s doširoka roztaženýma nohama právě vydýchávala svůj vrchol. Prsty se uspokojovala v klíně a na videu sledovala porno. Měla slastně přivřené oči a mě ani nezaregistrovala. V druhém rohu se na mě smál Jitčin zarostlý klín s naběhlými pysky a krůpějemi šťáv. Právě jí mezi nohy vlezl Tomáš a už jí tvrdý ocas vnikal do těla.
„Ano… ano… ještě… oooch… Bože!“ sténala slastně.

V kuchyni Veronika kouřila Karlovi ptáka. V poklidu seděl u stolu a popíjel kafe, které mu Hanka právě uvařila.
„Chceš taky?“ zeptala se, když mě spatřila.
Jen jsem kývl a usedl vedle Karla. Ten vedle mě vzrušeně funěl.
„Pij mlíčko!“ a stříkal Veronice do pusy svou dávku.
Dopil jsem kafe, a třebaže Hanka měla chuť a pokoušela se mě vzchopit rukou i pusou, nemělo to úspěch.
Karel vedle už píchal Janu, Tomáš Jitku, a tak Hanka šla se mnou domů a spolu jsme si to rozdali až ráno.
Tak jsme zakončili večírek.

Autor

3.7 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Není to úplně můj šálek, ale každý je na něco jiného.

Shock

Co je vlastně tvůj „šálek kávy“? Zdá se, že se ti stále nemůžu trefit do noty… 🙂 🙂

childe

Naopak do noty se mi trefuješ dost často. Z poslední doby to byla „čarodějnice“ a „život na zámku“. Když si projdeš mé komentáře zjistíš to.

Shock

Myslím to samozřejmě v dobrém 🙂 Vzhledem k minimu komentátorů se aspoň ty vyjadřuješ ke všemu, tak abych věděl o čem psát, abych tě potěšil 🙂 🙂

Martin

Tvůj rozptyl žánrů povídek je hodně velký . Pro mě je ta povídka spíše slabší . Klasické hrobeso , opravdu takové každý s každým .

harai

Ehh… Hry se vymýšleli??
Já za to fakt nemůžu. Čtu povídku a bouchne mě to do očí. Ale jinak povídka dobrá.

Shock

jojo, čtu to po sobě 150x + korektor – holt jsme jen lidi 🙂

Šmajda

A sakra, a to jsem včera během čtení ještě ladil drobnosti, ale tato bota utekla dvěma korektorům :-D.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x