Zajda 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Zajda

David se flinkal dalším prázdninovým dnem. Nuda mu ovládala celé léto a protože boj s ní mladicky prohrával, míval čím dál větší roupy. Uzívanost ho nutila k drzosti a provokaci, kdy v duchu prosil sám sebe, aby konečně něco zažil. Den co den trávil u svého počítače, nebo jen tak po venku. Kopal otráveně do kamínků, posedával po lavičkách, vozil se z konečné na konečnou a v hlavě krmil svou fantazií nápady na chvíle, až by něco někdy nastalo.
Díky jeho věku měl nejčastější myšlenky v sexu. Chtěl zažívat a sbírat zkušenosti, aby mohl být před vrstevnicemi a kamarády za obecního bejka. Jeho péro se mu pravidelně celé hodiny rýsovalo v kalhotech a díky tomu si užíval pohledy všech okolo.

Byl na svůj kůl pyšný. A právem. Jeho roh měl potřebnou délku i sílu, hebkost i vůni. Užíval si stanu za zipem kalhot a kde mohl, tak se postojem předvedl. Stačilo mu najít si houf mladičkých slečen a nebo se projet výtahy či MHD. Kdekoliv to šlo, tak našel místo i odvahu. Pyšnil se a pohledy žen mu dělaly dobře na celý podbřišek.
Nadrženost nejen miloval, ale i skvěle ovládal. A reakce, kdy se mladé dívky posměvačně uchechtávaly a našeptávaly si, nebo naopak zralé paničky se mlsně olizovaly, mu topořila tyč ještě víc. Sám věděl, že napnutí v kalhotech povolí, protože bylo pravidlem, že se nějaká chytla a nebo že se někde vyhoní.

I v tento den se potácel od ničeho k ničemu a přes kapsu volných kraťasů si mnul svoji chloubu. Skoro každá žena, která prošla okolo, jej zbystřila. Snad ani jedna se nezatvářila pohoršeně a jemu bylo domýšlivě jasné, že každá z nich si to pak udělá s myšlenkou na to, co viděla.
Procházel ulicí na zastávku, aby se projel opět na konečnou stanici, kde si rozmyslí, kam se půjde ještě prohodit. Na zastávce stál a trpělivě čekal na tramvaj. Všude okolo plno lidí, což mu dělalo jen dobře. Měl větší šanci se otřít, sbalit, zapíchat si, i když jen přes oblečení, do nic netušící samice před ním.

V tramvaji zapadl do tlačenice a oběma rukama se chytil madla u stropu. Mohl tak lépe narážet do okolních zadečků dam a slečen. Vůz se rozjel a jízda začala. Sledoval všechna božská těla okolo. Zastávku od zastávky se měnily nové přírůstky, kdy lidé vystupovali a nastupovali. Letní prázdninový den hřál ze všech stran a tím pádem všichni okolo stáli polonazí.
Z mužských lilo, už jen z pohledu na všechna ta poodhalená těla a ženské čertovské pokolení se odhalovalo, kde mohlo. Bez ohledu na věk, měla skoro každá sukýnku, tílka, šatky a bylo jasné, že stačí ráznější pohyb a ruka se ocitne přímo na kundičce nebo holé zadnici.

David visel na madle ve voze a znalecky si pohvizdoval nad každým polonahým tělem, které se o něj v tlačenici otřelo. Nebyla žena, nad kterou by nezamrkal a nepropnul tělo, aby naznačil zřetelněji bouli mezi stehny.
Jeho drzost mladé slečny urážela a zralé paničky vyzývala. Tak, jako mladá holčina se namyšleně odvrátila a nebo pubertálně rozchechtala, tak skoro každá starší se ráda chytla a s radostí se podívala.
Proto měl David ty zralé raději. Nabízel svoje kopí do prostoru a nabodával zadečky i boky v taktu jízdy. Ojel zadeček před ním, aby vzápětí mohl přeručkovat a napíchnout prdelku vedle. Když i té se nabažil,  stačilo přehmátnout někde nad hlavou a už se otíral o bok další krásky. Dokrmoval svoji nadrženost a v představách jasně viděl, jak jedna vedle druhé vystupuje s ním a hladí na zastávce jeho chloubu.

Zřetelně slyšel škrtnutí zipu a když se víc namáčkl na nejbližší zádelku, tak i cítil jak mu ocas putuje z dlaně do dlaně. Všude okolo slyšel ženské chvály a cítil mokré kundy. Jasně viděl svůj sen před očima, kdy se všechny ženy z okolí seběhnou a jedna po druhé se hbitě svlékají, klekají na zem, vystrkují pizdičky a prosí o zásun.
Stačilo se znovu ve voze namáčknout a ještě jasněji viděl, kdy střídá nabízené kundy a v žádné se ani neohřeje, protože je potřeba rychle se zapíchnout do další vedle. Jako by to prožíval i v reálu, protože měl ocas už celý mokrý. A protože žádná slepička před ním si nestěžovala, tak dál a dál nabourával měkkost jejich prcinek.

Sledoval všechny okolo a hltal polonahá těla. Pohupující se  kozičky mladých dívek nebo zralá, prokojená, prsa starších dam. Útlé boky slečinek a nebo kypré ženské tvary znalých paniček. Kousek od něj postávala jedna starší, která sledovala  divadlo, jaké tady bez ostychu předváděl. Jen, co ji zbystřil, spustil další várku svého představení. Zvědav, co všechno je ochotná sledovat, počkal si na reakci, ze které už poznal kam až může zajít a užíval si divačky, i svého představení. Sledoval jí už s větší drzostí, nabízel nenápadně svůj jazyk a hlavou kýval na spodek, kde se tisknul boulí na prdel před ním.
Mrknul po přihlížející paničce a pokusil se otočit čelem k ní. Obličej zralé dámy zrudnul a oči kmitaly ze strany na stranu. Cítila svoje vzrušení propletené strachem z prozrazení.
„Na druhou stranu když tamty držely, proč já bych nemohla být jedna z nich?“ ptala se v duchu sama sebe a pomalinku přistupovala na zajdovu hru. Takhle, na dálku, se odvážila i mrknout a olíznout, ale ve chvíli, kdy se David rozhodl přemístit až k ní už zazmatkovala.

„Neboj se. Neboj,“ šeptal jí do ucha když se na ní tisknul.
„Ale já…“ koktala tiše dámička a nevěděla kam s očima. Jen nervózně sledovala okolí a bála se lidí, kteří poznají, na co právě přistoupila.
„Jen se drž. Neboj se,“ našeptával David a mačkal svoji tyč na její kundu zepředu přes letní šaty.
Jejich oči vedly dialog, kde hekal jeden víc než druhý. Nabourával látku tenkých šatiček a nahlížel do naducaného výstřihu. Rukou se nenápadně poškrábal na břichu, aby se klouby jeho ruky  alespoň, jakoby náhodou, dotkly těch cecků před ním. Jakoby nechtěně je přejel směrem dolů, aby je v zápětí podebral zespodu.

„Promiňte,“ zasmál se nahlas, aby zamaskoval kecy případných zvědavců. Panička jen zvládla vyvalit oči nad tou drzostí a vypustit spoustu šťávy do kalhotek.
„Šáhnu si, tak drž“ šeptal rozhodně i nenápadně a rukou zajel na její bok. Věděl, co dělá a znal hranice kam mohl zajít. Vystrašeností své oběti se náramně bavil. On, jako mladíček, měl v hrsti ženu starší než byla jeho máma. Dodávalo mu to na sebevědomí a tak ruku nenápadně spustil až na mezinoží svého vyhlídnutého terče.

Tlačenice v tramvaji jim poskytovala dokonalý azyl a tak se nebál zespoda zajet prsty až pod látku šatů. Nahmatal chundelatou kundu a na nich jemné kalhotky. Prodral se rukou až mezi stehna a mokrý ocas mu polepil látku zevnitř jeho boxerek. Tohle bylo přesně to, co nejraději zažíval. Veřejně, se starší, urostlou a nadrženou.

„Tohle ne,“ špitla s přísným pohledem i když držela poslušně dál.
„Řekl jsem, aby ses nebála,“ dral se dál za svým drzoun David a mačkal chlupaté pysky k sobě. Prstem se snažil prodrat se až do díry, ale šlo to ztěžka.
„Vystup se mnou,“ funěl už po býčím zajda.
„Ne,“ lekla se panička a prudce se otočila zády v domnění, že si tím pomohla.
„Ještě lepší,“ pochvaloval si David a prohrábl samici zezadu. Držela a napomohla mu malinko vyšpulenou zadničkou.
„Vystup se mnou!“ dýchal ji do ucha zezadu a zarazil do ní prsty na první tah.
„To nejde,“ bránila se vrtěním hlavy i když sama cítila, že potřebuje uvolnit vzrušení.
„Já tě varuju. Ty nevíš, čeho jsem schopnej, tak se mnou vystup,“ dráždil jí dál.
„Necháme toho,“ couvala řečma panička i když tělem se přibližovala proti jeho prstům.
„Zapomeň! Tohle si nenechám ujít! Na další zastávce vystupujeme, tak se připrav,“ rozkázal David a vytáhl ruku z mokré louže mezi silnými stehny před ním. To už panička neodpověděla a jen bojovala s tím, co ji asi čeká dál. Bylo jí jasné, že vystoupí, ale nebylo jí jasné jestli dělá dobře. Do hloubky to pitvala až do chvíle, kdy se vůz zastavil a otevřely se dvěře.

„Jdi,“ poplácal zadeček a tlačil ji před sebou ven. Poslušně se rozpochodovala a společně se svým nabíječem vystoupila. Stáli na ostrůvku a oba přemýšleli co dál.
„Něco se najde po cestě, pojď,“ chytil ji za ruku a jako v pravěku ji za sebou táhl, aniž by věděl, co bude dál. Přes veškerou absurditu situace za ním ochotně klopýtala a nechala se vést. Dům od domu zkoušel otevírat dveře, až jedny svolily vstoupit.

Zavřel za nimi a přivítala je domovní chodba. Studená, tmavá chodba, kde se rozléhalo jejich nadržené dýchání. David se ani na vteřinu nerozmýšlel a zatáhl svoji kořist do výklenku za výtahem. Opřel ji o zeď, namáčkl tělo na rozehřátá záda a natlačil svůj už vytasený ocas na látku kalhotek.
„Teď ti ukážu!“ nabodl ji pomyslně brázdu mezi půlkami.
„Tohle je šílený,“ špulila svoji nadrženou zadnici panička a nastavovala, jen aby si co nejrychleji užila.
„Zvedni nohu sem,“ popleskal parapet malého okýnka a pomohl jí vytáhnout nohu nahoru. Rozšklebená samice  už s nachystaným bobrem voněla v tom šerém koutě a Davidovi zbývalo už jen odtáhnout látku kalhotek na stranu, aby zajel bucharem až na dno. Nasadil mokrý žalud, přitáhl si zralou dámičku za vlasy ke rtům a upozornil na prudkou akci.

„Budeš muset spěchat, protože já mám semeno už na krajíčku, couro! Hoň si ji k tomu!“ kudlal prameny vlasů a chystal se na záraz.
„Já to stihnu, neboj,“ špitla jeho jednorázovka a sjela prsty od poštěváku až k jeho koulím, které měla slastně na dosah.
„Tak tohle nedělej, nebo nestihnu ani zarazit!“ upozornil a znehybněl zajda. Uklidňoval podvědomě svůj lofas a cítil na něm, jak se chlupatice dala do pohybu, díky hbité honičce dámských prstů. Rozkmitala si poštěváka a sama naklouzla buchtou až po kořen. Nabodnutá se těšila na další pohyb a klitorisu dávala ze stran, co se do něj vešlo.

„Jedem! Drž!“ upozornil a zajížděl pístem konečně sem a tam. Ani jeden z nich nevnímal okolí, oběma bylo jedno, jestli je někdo zahlídne a společně si to náramně užívali. Dámička se nechala kolouškem napichovat a zarývala nehty jedné ruky do staré omítky na zdi, zatím co druhá ruka dělala dobře zduřelému poštěváku. Házela zadkem, krčila stojící nohu a druhou se odrážela od parapetu u okna. Cvičila s jeho ptákem náramně, protože se oběma tempo, jako na povel zrychlilo.

David nestíhal bušit do chundelatého porostu a jen se přidržoval boubelatých boků. S velikou radostí sledoval jak  tvrdý čurák mizí v houští, vyjíždí ulepený a lesklý od šťávy, jako by se právě vracel z deštného pralesa. Stačilo jen pár zápichů když se jim podařilo se zaráz udělat. Chytil se boků, ona rukou zespodu podržela ptáka v sobě a semkla svaly v pizdě. Ještě stačila hlesnout, že může dovnitř a už do ní tankoval semeno, jako do nádrže.

V ocasu mu cukalo a při  posledním zápichu se ještě na chvíli přidržel skvostných vemen vepředu. Pomačkal je v tepu svého ptáka a už jen nechával pomalu vyklouzávat ochabující buchar. Ještě na chvíli si dřepnul ke zkušenostmi voňavé kundě, roztáhl pysky a sledoval, jak kapky jeho spermatu pleskají o zem na tajemné chodbě.
Nešlo jinak, než roztřepané a ne zrovna pevné půlky pochvalně  poplácat, upravit si oblečení a společně vyjít opět na zalidněnou ulici.

„Jak se vlastně jmenuješ?“ zeptala se se zájmem dámička a už si chtěla poznamenat jeho telefonní číslo, aby se domluvili na další schůzku.
„Na tom přece nesejde,“ usmál se David a jen na rozloučenou zamával, aby se dál prodíral mezi lidmi, k dalšímu zážitku. Neskutečně ho hřálo, že opět vyhrál a získal trofej, v podobě dalšího tupě zírajícího zářezu na pažbě pomyslné pistole.

Autor

Navigace v seriáluZajda 02 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x