Zajda 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Zajda
Počet zobrazení: 84

Noc po vydařeném dni byla slastná. Mladý zajda spokojeně usínal ve svém oblíbeném natural pyžamu s myšlenkami na zážitky z tramvaje, i na konečnou kořist.

„Zas tak dobrá nebyla,“ uchichtával se namyšleně a byl přesvědčený, že žena z domovní chodby zážitek s ním i oplakala. Cítil se jako páv. Pyšný na svůj roh, který tradičně před spaním hladil a chválil. Dopředu si ve fantazii maloval plán na další den a věděl, že zažije něco neméně odvázaného jako dnes. Po nějaké hodině prospání ho probudil močový měchýř, takže se nahý se ztopořeným údem rozešel po bytě. Prošel chodbou, když uslyšel jemné vzdychání z ložnice svého rozvedeného otce.

„Aha, tak tu zase máme Zlatku,“ pomyslel si v duchu a zaposlouchal se do opatrného vzdychání jejího libida. Stál za dveřmi ložnice, mastil si pomaloučku ptáka a v duchu namrdával novou samici svého táty. Byla to sice obrmamina, ale se šťávou, jakou u žádné jiné ještě nepoznal. Měla v sobě tolik eromagnetu, že s ním mávala při každém pomyšlení. Několikrát se u nich prohazovala a protože byla Davidovi tátou i představená, dalo se počítat, že to není chvilková záležitost. Tenhle odposlech mu dělal velice dobře na stojící brko. Poslouchal jak šeptala perverzní řečičky do fotrova ouška a opřený o zeď ložnice se ukájel, nad svým přáním ji ojet. Tu noc s nimi prožil společný orgasmus a aby byl úplně spokojený, tak dávku spermatu vystříkal posměšně Zlatce na špičky lodiček. Semeno nechal být a hrdě královsky odešel do svého pokoje, kde konečně tvrdě usnul.

Hned z rána, po probuzení, vyběhl ještě rozespalý na záchod, který se díky nočnímu překvapení nekonal. V momentě mu nedošlo, že jeho náhradní mamá se pohybuje v kuchyni, zatím co jeho otec už dobré dvě hodinky vydělává. Zaběhl na WC, podržel si nad mísou svoji chloubu a vychcal ze sebe všechno, co v sobě ve spánku zadržoval. Pak se sebevědomím jemu vlastním si svoji tyč začal honit. Pomalinku a jen tak opatrně, aby získal potřebnou tvrdost a sílu. Naleštil si kopí, opláchl ruce i obličej a vykročil jako toreador zpátky do pokoje. V předsíni zaslechl puštěnou vodu v kuchyni a hned mu vyrostly čertí rohy. Svůj směr do pokoje ve vteřině změnil a přeskočil ke dveřím kuchyně. Stál pořád nahý a šíleným úmyslem. Dostal každou a tak dostane i Zlatku. To mu bylo jasné předem. Vzal za kliku a vstoupil do kuchyně tak jak byl. Nahý a nadržený. Hrál rozespalého a klackem mířil přímo na Zlatku, která si jej měřila u kuchyňské linky.

„Koukám, že noc byla asi veselá,“ pousmála se s naprostým klidem, který Davida malinko srazil na kolena. Přece jen byl zvyklý na pohoršující pohledy a vyplašené chování samic. Ale bylo jasné, že když tohle prošlo bez povšimnutí, tak tuhle hru musí dohrát do konce. Jako by se nic nedělo, se došoural až ke Zlatce, aby si nacpal do pusy kolečko salámu, líně se opřel o linku a provokativně přežvykoval.

„Byla strašná. Při tom vašem trapným hekání nešlo usnout,“ prohodil ledabyle s namyšleností sobě vlastní a chtěl tak Zlatku ztrapnit, aby vzápětí mohl zaútočit na bezbrannější ženskou, než se zdála.

„Strašný říkáš, jo? Až ti z toho stojí piňďa ještě teď, že? Já jsem to tvý noční šmírování našla támhle zaschlý na svých lodičkách, milej zlatej,“ vrátila mu úder zkušeněji a pohladila jeho trčící stroj utěrkou.
„Líbí se ti, že?“ maskoval svoje překvapení David a startoval svůj útok už na tvrdo když se přitočil ke Zlatici ještě blíž.
„Necpi se tam, kde na to nestačíš,“ zchladila ho ironickou poznámkou a stála kamenně dál jako by se nechumelilo. Její rostlé ženské tělo dostávalo takového poznámky od nabuzených chlapů dennodenně a protože náturou nebyla plachá, uměla s každým naložit.
„Myslíš, že bych na tebe neměl?“ přimhouřil oko a svoji drzost rozbalil už přímým dotykem na její koze.
„Myslím, že neměl,“ držela dál Zlatuše a nechávala sebevědomé ruce šmátrat ve svém výstřihu.
„Mám ti to ukázat?“ přejížděl ztuhlou bradavku palcem a těšil se ze sebe, jak hezky zvládá každou, kterou si namyslí.
„Nemáš co ukázat. Pochop to,“ s ledovým klidem dál smečovala jeho drzost.
„Tak chceš nebo ne? Bojíš se, co?“ tlačil svého kokota do látky nočního trika a rukou hrabal ve výstřihu dál.
„Od tebe? Čeho bych se bála? Děláš ramena a přitom se jen vyptáváš,“ sykla s nezájmem Zlatka a otočila se ke své práci u linky.

Zajdu tohle srazilo. Zažil všechno, při svých hrátkách s ženami, ale s opovržením se nesetkal. Lákal ho stud jeho obětí, váhání, ale nikdy se nesetkal se stejně sebevědomou protivnicí. Jeho ego se válelo pod Zlatčinými pantoflíky a ona po něm zdárně, díky svým kilům, šlapala. Z posledních sil se vzepjal a přistoupil k mlčící Zlatce. Beze slov se namáčkl na její tučnou zadnici, zezadu ji chytil za kozu a volnou rukou si chystal píst. Přetahoval ho tak, jak to měl rád a čekal na couvající chování jeho píchačky. To ho mělo dostat do extáze, ale bohužel, tentokrát se netrefil ve výběru. Zlatka byla provokatérka, větší než on sám a to ho brzdilo v jeho sebevědomém vystoupení.

Role se obrátily ve chvíli, kdy se Zlatka začala sama vrtět a svlékat. Sama si dozadu nahmátla jeho čuráka, aby si jej přihonila a ochutnala dlaní. Vedla si ho za sebou, jako pejska na vodítku, do ložnice a David poslušně capkal. U postele se na něj naposledy podívala, než ho shodila do ustlaných peřin. Stačila vteřina k tomu, aby naskočila na jeho mladé tělo, přitiskla mu oholenou a macatou kundu na obličej a nechala si dělat dobře. Sem tam pohonila jeho kopí ručkou a jinak si užívala jazyku, který se dral dovnitř mezi masité pysky. Prolízání poštěváku ji dostalo do obrátek a začala svojí velkou prdelkou narážet v rytmu na Davidův zrudlý obličej. Nedalo jí jinak, než ho pěkně kundou přidusit a nadzvedávala se jen ve chvíli, kdy jeho tenké pastelky volaly o pomoc. Nechala jej nadechnout, aby se vzápětí přisála dírou k jeho nosu. David jen nasával vůni zralé ženské a ocas mu praskal ve švech. Když se slitovala, přelezla do většího pohodlí měkké matrace, lehla na záda, roztáhla nohy jak čuba a už táhla jeho ruku za zápěstí ke své díře.

„Ukaž co umíš,“ nechala se nahmátnout a uvolněně čekala na první zásun jeho tenkých prstů. Při prvním se na něj zadívala, při druhém souhlasně přikývla, při třetím požádala o další, u čtvrtého začala vzdychat a teprve, až v ní klouzala celá pěst, se spustila jako děvka. Nabodávala se proti jeho zápěstí, mačkala si kozy a nabízela jednu bradavku k ocumlání, protože druhou měla ve vlastní puse. Cucala hlasitě stejně jako on. Její hekot doprovázely jeho steny a a mladý David si v duchu dělal další zářez na pažbě. S myšlenkou na to, že tu, kterou právě fistí, šuká jeho otec, se mu ocas stavěl do velikosti, kterou na sobě ještě neznal. Být nejlepší, ho dralo dopředu a byl ochotný všeho, jen aby se za ním prosebně plazila i tahle samička. Zlata si určovala tempo a David poslušně vyhověl každému přání. Sám už ale byl netrpělivý, protože chtěl co nejdřív zasunout. Nabízel svůj lofas jako na trhu, tlačil jej ke Zlatčiným rtům a už nahlas škemral o spojení.

„Už tě chci mrdat! Už mě pusť,“ skučel s plnými koulemi a dral se celým tělem mezi roztáhlá stehna.
„Chci na koně!“ zavelela Zlata, hodila jej na záda a nasedla na trčící maják. Napíchla se, zavrtěla zadnicí, opřela se o zeď za jeho hlavou a začala se napichovat. Při každém zabodnutí se prohnula v pase a David jen zespodu vnímal obrovské cecky, houpající se ze strany na stranu. Viděl ty obrovitánské světlé koláče dvorců a snažil se rukama natáhnout. Nešlo mu to. Jeho mrdnice zaklekla chtivé ruce, aby neposloužila. Chtěla si jen užít a k tomu se nechtěla nechat ošahávat od kdejakého sebevědomého zajíčka. Nabodávala si pizdu na použitelný klacek, vyhekávala ze sebe nastřádané vzrušení a hnala se do zdárného konce. Stačila chvilka a zajda zespodu poznal blížící se největší orgasmus v jeho éře.

Zlatka se klepala na jeho ocasu, tělo nechala rozechvěné a nahlas prosila všechny svaté o řádný konec. Byla rozjetá jako lokomotiva a nevnímala svoje okolí. Jen nenápadně nechala odeznít svůj orgasmus, aby se dál hnala za dalším. Přepíchla se z kundy na anální díru a rozjela peklo číslo dvě. Ruce opřené za Davidovou hlavou, nohy široce roztažené a napichovala se jako smyslů zbavená. David skoro nedýchal, protože poprvé nebyl pánem situace. Snažil se vstřebávat celou soulož a držel krok s rozjetou Zlatkou. Cítil, jak moc je v celé chvíli na druhém místě a zápasil sám se sebou, aby zvládal její choutky. Ve chvíli, kdy mu ocas svírala Zlatčina úzká prdel, už kroutil šlapky. Ten tlak, který ždímal a nabourával tvrdost lofasu, ho přiváděl k šílenství. Anál nikdy ještě nepoznal a snažil se odolávat slasti, poznávané teprve poprvé. Zlatka sebou házela v taktu mrdačky, nabodávala se až bolestně a zuřivým hekáním dávala najevo, že je spokojená.

„Já už budu,“ chytal její kozy v letu David a s vážností upozorňoval na bublající semeno v koulích.
„Ještě nemůžeš! Ještě vydržíš!“ rozkazovala mezi napichováním Zlata.
„Nevydržím to! Přestaň na chvíli! Neskákej!“ prosil nahlas zajda a palce u nohy zatínal o rám fotrova letiště.
„To tak! Líbí se mi to! Prostě vydrž!“ určovala dál situaci náhradní mamina a ani na chvíli nechtěla s napichováním přestat.
„Neblázni! Prosím! Už budu!“ fňukal mladíček, podepřel se lokty a z posledních sil párkrát zespodu přirazil, až to i rozjetou Zlatu nadhodilo. Neukočíroval to a už semeno pumpoval do té čokoládové úzké díry. S vítězným pokřikem dokazoval sám sobě, jaký je samec. Už si byl opět jistý sám sebou a zase nahodil chladnou tvář. Čekal klasiku, kdy se ho žena znovu doprošuje a doufá v další zážitky s ním. Bohužel se nedočkal, protože Zlatka mu to dala sežrat.

V naprostém klidu z něj vstala a i když udýchaná z akce, mlčky přešla do jeho pokoje. On zvědavostí klopýtal za ní. Čekal, jak se bude prosebně rozvalovat na jeho pelesti, nebo ho provokovat masturbací, kdy bude škemrat alespoň o ještě jeden orgasmus. Stál mezi dveřmi a sledoval Zlatku, která se s jeho tričkem v ruce opřela nohou o stůl a utírala si vytékající jeho semeno ze zadní dírky. Jen s otevřenou hubou pozoroval, jak tričko mizí mezi půlkami a je celé ulepené jeho vzácným sekretem. Po dokonalé očistě prošla znovu okolo něho, bez jediné hlásky, aby ulepeným tričkem si odešla do předsíně otřít špičky lodiček, kde do rána zaschlo semeno z nočního Davidova šmírování.

„Máš se hochu ještě co učit. Když už si hraješ na takového nadsamce, tak místo nočního šmírování, se uč na živé ženské, než se svojí dlaní,“ vracela mu svoji uraženost, hodila po něm použité tričko a odešla do koupelny, kde ze sebe chtěla smýt jeho pachuť. David nezvládl odporovat, protože myšlenka na to, že jeho semeno ženská jen obyčejně utřela, mu dotrhala ego. S ochablým ocasem, který se neschopně bimbal mezi stehny, se odpotácel do pokoje, kde v rychlosti na sebe hodil letní oblečení a zmizel z bytu jako spráskaný pes, aby mohl kdekoliv zase najít svoje staré sebevědomí.

Počet zobrazení: 84

Autor

Navigace v seriálu<< Zajda 01
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x