Zaplacená učitelka

Bohatý šéfík koupí pro svého panického syna kurtizánu na zaučení.

Šéf si mě posadil naproti stolu a stoupl si k oknu, aby si přesně promyslel řeč k věci, o které se zhruba zmínil už včera v telefonu. Naznačil mi, že má pro mne speciální úkol, který se mnou musí probrat osobně. Věděl, že jsem pro každou špatnost, věděl, že nejen vyhovím, a udělám to ráda a věděl i to, že si při tom i užiji. Seděla jsem nedočkavá na židli, nohu přes nohu a chvěla jsem se nedočkavostí, aby konečně řekl přesně, jaký budu mít úkol. Věděl, že miluji vůni peněz a že moje kladné sklony k čemukoliv jej sice přijdou draho, ale že za to odvedu tu nejlepší práci. Mnohokrát už si to osobně vyzkoušel a já si díky tomu pomohla k drahým šperkům a k luxusním večeřím s dalšími dárečky a překvapeními. Žena jej zanedbávala a mně bylo starého pána líto, zvlášť, když tak krásněl voněl penězi.

Přistoupil ke mně a položil mi ruku na rameno. To už jsem zrychleně dýchala nedočkavostí. Hluboký výstřih upozorňoval na moji naducanou podprsenku, která, pokud se neuklidním, exploduje. Sledoval moje prsa a sám se začal potit chtíčem. Stoupl si za moje záda a oběma rukama mi ty dva obry vzal do dlaní a tlačil je k sobě. Tlačil, třepal, snažil se jim dostat přímo na pokožku, ale podprsenka byla natolik těsná, že mi je masíroval jen přes halenku. Sehnul se ke mně, jednou rukou mi chtivě jezdil po kozách a druhou rukou si sáhnul do kapsy a vytáhl paklík bankovek. Zašustil mi s nimi před očima a řekl: „přivoň si“. Nasála jsem tu vůni ošahaných a opotřebovaných peněz a byla jsem rozhodnutá udělat opravdu cokoliv.

„No tak nenapínej mě a řekni o co přesně jde. Mám být na někoho hodná?“ řekla jsem s očima zabodlýma do bankovek.
„Ano. Pomazli se s nimi, ať vidím jak ti ty penízky sluší,“ povzbudil mě a přehodil chuchvalec bankovek do mých dlaní. Byl to pro mě stav podobný orgasmu. Natáhla jsem nosem znovu tu vůni a ve vteřině je zmuchlala svojí nadržeností.

„Chovej se k nim slušně, kotě. Ještě nejsou tvoje,“ mrkl na mě šibalsky šéf. Stočila jsem si je úhledně do ruličky, zasunula do výstřihu a zamrkala na něj s omluvným a pokorným pohledem.
„Tam moc v bezpečí nebudou,“ zasmál se a já jej už nahlas prosila o upřesnění, jaký úkol mě vlastně čeká.

„Na zbytek dne jsem ti vypsal dovolenou. Půjdeš domů a budeš mít návštěvu. Chci tě dopřát synovi, protože už mi jde strašně na nervy. Je pořád sám, ženskou nikdy neměl a věčně jen sedí doma na zadku. Nedělá nic jinýho než čte, vzdělává se, ale nikam nechodí a roste z něho bábovka. On snad není po mě, protože já v jeho věku… . Dělá doma, takže mu jen zavolám, abych mu pod nějakou záminkou předal tvoji adresu…..“ a zadíval se jestli se vyjádřím kladně, což ostatně stejně očekával.

„A kolik jsem za to dostala?“ zeptala jsem se a moje ruka už dychtivě sahala po jeho poklopci. Tentokrát však nechtěl žádné intimnosti. Jen mi jemně vzal ruku, políbil ji a řekl, že to co mám mezi prsy je jen část a zbytek mi donese syn zhruba za 3 hodiny.

„Teď tě odvezu domů aby ses mohla připravit. Jak to uděláš, to nechám na tobě, ale prosím tě, sveď ho. Pošlu ho k tobě se záminkou těch peněz a ty udělej třeba nemožné, abys ho dostala, jinak z něj už zešílím. Tak šup šup, odjíždíme“ a jak jsem před ním cupitala, tak mě popoháněl plácáním po zadnici. Nastoupila jsem do výtahu a strašně se těšila na zážitek, který se blížil. Mám jen 3 hodiny času a to se musím vykoupat, přemalovat se a rozhodnout, co si vzít na sebe.

„Práce dost a času málo,“ přemýšlela jsem si pro sebe typicky ženským rozumem v duchu. Šéfik se ve výtahu na mne přimáčkl a zajel mi rukou tvrdě mezi stehna.
„Těšíš se, kotě?“ zeptal se a já cítila jeho palec přímo na poštěváku. Roztáhla jsem nohy, pokrčila v kolenou a nastavila mu svoji mrdnici, aby se dostal kam by se mu zachtělo. Olizoval mi výstřih jazykem a já si přetáhla halenku nad prsa, aby se dostal co nejblíž. Přes tenkou látku krásně viděl bradavky, do kterých kousal docela silou až jsem vyjekla.
Vykasala jsem si sukni přes boky do pasu a jednu nohu jsem opřela o stěnu výtahu, takže mohl pohodlně přímo k mojí kundě, která už hořela po čemkoliv tvrdém. Ale najednou se narovnal, poplácal mne po mojí chlupatici a užil si zastavení výtahu, aby se pobavil nad tím, jak zmatkuji a snažím se co nejrychleji upravit, aby nikdo venku nepoznal, co se tam dělo. Bohužel mi nedal moc času, takže halenku jsem stahovala před pár lidmi, kteří nastupovali do výtahu po nás.

„Nestyď se. Dostaneš odškodné,“ zasmál se a věděl jak na mě, protože jen zmíňka o penízkách mě naladila zase do klidu. Jeho auto zastavilo před domem, rozloučila jsem se a při vystupování mne ještě povzbudil plácancem přes prcinu se slovy:
„Buď moje kurvička“.

Doma jsem pouklízela, co se kde válelo a skočila do vany. Tam jsem si promyslela jak zbytek proběhne. Budu ho provokovat už mezi dveřmi, pozvu ho dovnitř a udolám ho. Holítkem jsem si upravila svůj kožíšek, důkladně se vymydlila, opláchla a s ručníkem se vydala napříč bytu.
Utírala jsem se před zrcadlem v ložnici a prohlížela se ze všech stran. Sebevědomí mám i když postavu modelky ne. Můj zadek patří mezi větší kusy. Při chůzi se mi půlky třou o sebe a navzájem se nadzvedávají až se moje boky chtě nechtě vlní. Jsou chvíle, kdy se za něj stydím, ale stačí jeden uslintaný pohled chlapa a vyšlapuji si jako bych měla zadnici přímo výstavní.

Pas je štíhlejší i když bříško není ploché, ale líbím se sama sobě a to je důležitý. A prsa? Tak na ta jsem hrdá. Jsou velká, stejná, bradavky světle hnědé a tak je moc ráda předvádím a provokuji s nimi. Podebrala jsem je u zrcadla dlaněmi a promnula je. Moje ruka zajížděla až k pičce. Jela přes oblé bříško, prsty zakroužily okolo pupíku a směřovaly k chloupkům. Pročesaly mi kožíšek a nohy se automaticky roztáhly. Roztáhla jsem si pysky a sledovala v zrcadle růžový poštěvák, který byl už dost probuzený.

Tak tohle všechno nechám nedotknuté pro toho panice. Obleču si župánek a budu dělat jako, že přišel strašně nečekaně. A protože budu polonahá, tak to mě vyburcuje ještě k větší chuti ho zaučit. Vklouzla jsem do župánku, který končil těsně pod zadnicí a zavázala ledabyle pásek. Letmo jsem se zkontrolovala v zrcadle a byla spokojená s tím, že jsem sice zahalená, ale přitom vlastně nahá. Ještě pantoflíčky a vezmu si ty od šéfika. Vysoký tenký podpatek, který vzrušoval mě samotnou. A vlastně to zůstane v rodině, zasmála jsem se v duchu.

Zazvonil zvonek a já se vydala odhodlaně otevřít. Dveře jsem otevřela dokořán a za nimi stál strašně hubený asi třicátník, silné brýle, vlasy pečlivě učesané na pěšinku a vypadal jako pan profesor. No páni, tak na tohle jsem zvědavá, ale moc se mi do toho nechce. Vypadá to na velkou nudu. Pozvala jsem ho dál a zavedla ho do kuchyně, kde se usadil.

„Otec se omlouvá, že z nedostatku času nemůže osobně, ale posílá vám peníze. Prý už budete vědět oč jde.“
„Ano to vím, volal mi a děkuji. Dáte si se mnou kafe?“
„Dnes jsem už jedno měl. Asi nedám“ řekl studeně.
„Ale dáte, já vím, že dáte,“ usmála se na něj lišácky, „přece mi nedáte košem, mám na něj chuť a nerada piji sama.“
„Dobrá, ale slabší a bez cukru“ svolil.
„Smetánku mi do něj dáte?“ zeptala jsem se a začala se chichotat nejapné narážce, kterou ale stejně nepochopil.
„Nebo naopak. Chcete do něj mlíčko vy ode mě?“ a opřela jsem se silněji o stůl u kterého seděl, aby si všiml jak se mi zhoupla prsa.

Začal polykat a já doufala, že už myslí na stejné věci jako já.
„Ano to bych prosil,“ pokl a těkal očima po místnosti.
Ten musí mít úplně zpocené ruce, pomyslela jsem si. Je to takový ten úředníček, který zná asi jen čísla v účetní knize. Ale já ho zasvětím. Ohnula jsem se u linky, abych našla hrnečky a cítila jsem jak mi župánek povyjel kousíček nad zadnici. Zároveň jsem ucítila jak mi kundičku promazává šťáva.
No, doufejme, že se dočká. Trošku si nenápadně povolím pásek u župánku a začnu tvrdší vlnu. Župánek se malinko rozevřel, že sice dole pičku zahaloval, ale nahoře prsa byly už krásně vidět skoro po bradavky. Však stačí rozhodit nožky a uvidí i víc, uklidňovala jsem se. Položila jsem před něj kávu a přitáhla si židli těsně k němu. Ucítil moje tělo v bezprostřední blízkosti a orosilo se mu čelo.

„Tady máte ty peníze a já pomalu půjdu,“ řekl přiškrceným hlasem a bylo vidět, že se v duchu snad modlí, aby alespoň těmi penězi změnil téma, které viselo ve vzduchu. Jenže to se moc spletl, protože já a penízky, to jde pěkně dohromady a to mne také nakoplo k ještě většímu útoku. Dívala jsem se na ně, jak tam tak ležely na stole a moje ruce byly ve vteřině jako magnet. Sekla jsem po nich svými dlouhými nehty a už jsem je měla v hrsti všechny.

„Máte rád peníze?“ zeptala jsem se a nespustila z nich oči. „Cítil jste někdy jak voní? Říkal jste si kolik lidí je mělo asi v ruce?“ a nabrala jsem nosem vůni bankovek.
„Ano, peníze jsou důležité a člověk si může cokoliv zařídit, koupit a tak,“ řekl s otevřenou pusou, protože sledoval jak se k těm bankovkám mám.
„To je ono! Koupit! Můžete si cokoliv koupit,“ mrkla jsem na něj a vypnula hruď, aby viděl že moje kozy by chtěly masáž.
„Co kdybychom to brali tak, že teď jste si mne koupil?“ vyklopila jsem ze sebe a on ztěžka zalapal po dechu.
„Ale, ale, to nejde, to, to jsou peníze mého otce a já na takovéto věci nejsem a…..“
„A co? Otec se to nemusí dovědět a já mám takovou chuť, že to stejně jinak nedopadne,“ řekla jsem odhodlaně a drze mu sedla na klín.

„Podívej se, co bys všechno měl. No jen se pěkně podívej,“ pobídla jsem ho a župánek rozvázala úplně. Moje mlíkárny se vyvalily ven a já mu přitáhla hlavu za vlasy mezi ně. Už se poddal a já si užívala doteky jeho obličeje na mých kozách. Jen si tam ten obličej válel a víc asi neuměl nebo se bál.

„Pojď, zavedu si tě vedle do pohodlí,“ vstala jsem a šla před ním směrem do ložnice držíc ho za ruku. Šel poslušně jak pejsek a sledoval moji zadnici, jak se krásně vrtí, kroutí při chůzi a vyzývá ho k čemukoliv, co by si přál. Zastavila jsem se u postele a posadila si ho. Přisedla jsem a začala mu rozepínat knoflíčky u košile. Neříkal nic a bylo tam až trapné ticho.

„Kolik jsi jich měl, samče?“ zašeptala jsem do ticha a on jen na sucho polkl a nebyl schopný odpovědi.
„No ták, pověz to svojí micince, rozepla jsem poslední knoflík a přetáhla mu košili přes ramínka, které jsem i já snad měla větší. Proti jeho postavičce jsem byla obryně. Ale pořád jen seděl, mlčel a snažil se vydýchat to, co ho mělo čekat dál.
„Neřekneš to svojí panence?“ ptala jsem se neodbytně dál a položila ho na postel s tím, že mu sundám kalhoty. V tom si zakryl poklopec a jen špitl, že ještě žádnou.

„To je ale ostuda, však věk na to už máš a panicové dneska jsou snad maximálně do 20tého roku, ne? Něco s tím uděláme, chceš? Budeš můj žáček, chceš? Ukážu ti úplně všechno,“ řekla jsem už s nadrženým hlasem a odstrčila ruce, kterýma si zakrýval zip u kalhot.
Rezignovaně to vzdal a já mu zip konečně rozepnula a potom mu stáhla s jeho pomocí kalhoty, které odletěly na křeslo v rohu. Teď ležel bezmocně na posteli a tak jsem na něj hbitě naskočila. Měl na sobě ještě světlemodré slipy pod kterými se ale nerýsovalo nic. Docela mě to překvapilo, protože jsem byla zvyklá, že mužům ze mě ocas stál skoro hned. Sedla jsem na něj rozkročmo a župánek, který jsem svlékla jsem odhodila na stejné místo, k jeho kalhotám.

„Pojď, pocumlej mi trošku bradavky,“ zatoužila jsem chtivým hlasem a nahnula se nad něj tak, že moje obrkozy se mu válely po obličeji. Nechal se chvíli ukájet mými prsy, ale pak jsem mu znovu musela říct, aby otevřel pusinu, že chci cítit jeho jazyk. Přidržela jsem si prsa u sebe a dávala mu střídavě jednu bradavku po druhé do pusy, ze které se mu mrskal nemotorně jazyk. Bylo mi to k smíchu, ale zároveň mě to celé šíleně vzrušovalo. Bradavky stály a ztuhly a on o ně brnkal jazykem čím dál víc rafinovaněji.

„To je ono, vidíš, ono to půjde,“ vzdychala jsem blahem.
„Teď se podíváme na tvého ptáčka“ a sesedla jsem z něho, abych mohla zkontrolovat rozkrok. Pořád nic. Pořád byl měkký a to mě kupodivu lákalo čím dál víc. Vytáhla jsem mu nástroj ze slipů a zblízka si ho prohlížela. Vypadal sice scvrkle, ale byl delší, dost masitý a ležel na tak velkých koulích, jaké jsem jsem viděla poprvé v životě.

„Však uvidíme co to s tebou udělá, až si tě vezmu pořádně do parády,“ pomyslela jsem si a pošimrala ho bříšky prstů na koulích, které mi hned učarovaly.
„Trošku ho prozkoumáme,“ řekla jsem nahlas a pomaloučku ho honila. Byl měkký a neposlušný. Sehnula jsem obličej blíž a mazlila se s ním tváří. Povalovala jsem ho po obličeji, něžně a pomaloučku honila a druhou rukou jej šimrala na pytlíku.

„Podíváme se co se z něj probudí,“ řekla jsem už trošku zklamaně, ale mazlila se s ním dál. Že by mu snad ani nestál? Kdo ví proč vlastně ještě nikdy žádnou neměl. Nebo že by to byl jen stres a tréma?
„Já se omlouvám,“ vyrušil mě z přemýšlení a bylo na něm vidět, že se cítí trapně.
„Ne, to ne, to se neomlouvej, neboj se, ono bude dobře“ a mrkla jsem na něj okem.

„Dáme mu chvíli pokoj a ty se zatím pojď podívat na moji buchtičku,“ přetočila jsem se na záda a stáhla ho k sobě. Byl hubeňoučký a drobný a dalo se s ním pohazovat, jak s plyšovou hračkou. Ležel vedle mě na boku a váhavě mi zajel rukou jemně mezi stehna, které jsem pohostinně roztáhla.
Jeho prsty mi hladily kožíšek z chlupů a když to trvalo už moc dlouho, pomohla jsem mu tím, že jsem svými prsty rozevřela pysky, aby viděl to červené a šťavnaté masíčko, které čekalo na jeho dotyky. Celá kunda byla ulepená šťávou a mlasklauž jen tím, že jsem si ji roztáhla.
Najednou to bylo jako popud k tomu, aby přeskočil mezi moje stehna a začal rejdit okolo jazykem. Bral to po pyskách, okolo díry a přes poštěváka to vzal jen tak omylem. Šílela jsem vzrušením a čekala na víc, ale on se k ničemu dalšímu neměl. Jen mrskal jazykem dokola kolem, ale bylo vidět jak si to užívá.

„Ochutnej i šťávu, broučku,“ poradila jsem mu a pomohla mu hlavu zabořit do moji pičky. Nabral ji nejdřív nosem, protože jsem mu pomohla trošku neobratně a nedočkavě. A hned na to se zavrtal jazykem do mindy a začal lízat víc jak obstojně. Překvapením jsem zvedla hlavu a sledovala jak si do taktu pomáhá zadkem, kterým šukal do rytmu matračku pod ním.

„Ty jsi to už někdy dělal a ne, že ne“ hekala jsem vzrušením a on mě v okamžiku přestal lízat, aby mi vysvětlil, že teorii zná z filmu, kabinek, internetu, ale v praxi to ještě nezažil.
„To je jedno, lízej, lízej víc,“ zakřičela jsem naštvaně, protože na kecy jsem zvědavá nebyla. Drapla jsem ho znovu za vlasy a zase jsem mu hlavu natlačila mezi stehna. Vytasil opět jazyk a i když omylem, ale podařilo se mu zajet přímo do díry. No to bylo šílený už úplně! Vzdychala jsem slastí a bylo mi všechno jedno, hlavně aby měl obličej od mojí šťávy. Jeho zadek rumploval do matrace tak, že jsem se bála aby nestříknul do slipů a chtě nechtě jsem ho zastavila. Nadržená k zbláznění jsem ho znovu povalila na záda a chytla ho za péro. Měl lofas celý horký od toho bodání do postele na prázdno, ale pořád byl k nepoužití.

„Pokouřím ho“ zavelela jsem a olízla ho od koulí po žalud. Nasála do pusy a rozjela kuřbu.„Sice dlouhý, ale líný,“ pomyslela jsem si a kouřila dál.
Žužlala jsem mu žalud, kmitala jazykem po uzdičce, špičku jazyku strkala do čurací dírky, sjela jazykem na koule a snažila se obě nasát do pusy, ale stěží se mi tam vešla jedna, a znovu k žaludu. Jeho čurák značil dobrodružství, ale stát nechtěl a nechtěl.
V puse mi jezdil, ale pořád byl ohebný jak žížalka. Střídala jsem kouření s honěním a moc si přála, abych ho viděla v plné polní. Přilehla jsem k němu, ocas mu honila bez přestání střídavě rychle a pomaloučku a povzbuzovala ho do ucha.

„Trošku nám chlapeček zlobí, co? Asi se nechce naučit jezdit v nadržené kundě, co, kloučku?
Najednou jsem v ruce ucítila, že jeho péro už nemá tak poddajný tvar. Nebyl tvrdý, ale zřetelně už tuhnul.
„Povede se to, půjde to, jsi šikulka“ a nasála ho do pusy hluboko, že mi to samotné bylo až nepříjemné.
„Tomu se říká, mít ho až na mandlích,“ pomyslela jsem si pobaveně.

Rozjela jsem kuřbu, která mi teď chutnala mnohem víc, když jsem cítila výsledek. Jeho lofas rostl v moji puse až mi zuby začaly překážet. Kouřila jsem nejlíp jak jsem uměla, sála ho a podlizovala jazykem, cumlala mu koule a najednou mi před očima vyrostl čurák, jakého jsem si vždy přála, ale nikdy neměla. S větší chutí a vervou jsem si ho cpala do pusy, abych si ho užila, ale teď už jsem jej zasunula sotva z poloviny. Dál, i když jsem se moc snažila, to nešlo.

„Tak to je gól. Takovej nenápadnej týpek, ale kanón máš jak obušek!“ pochválila jsem ho. Bylo na něm vidět, že je hrdý a spokojený a já ho vybídla, aby už zasunul. Lehla jsem si na záda a rozhodila nohy. Znovu jsem si roztáhla pysky a poťukala si na poštěváka, který chtěl vybuchnout. Dva prsty z každé ruky jsem si strčila do pičky a roztáhla ji, aby viděl díru pěkně zřetelně.

„Pojď, nasaď ho a prcej, honem!“
„Dobře,“ zachroptěl a s čurákem v dlani zamířil rovnou k středobodu našeho oboustranního zájmu. Vykřikla jsem nedočkavostí když se jen dotkl žaludem mých pysků.
„Co je?“ vyděsil se a malinko couvl.
„Nic, šukej mě konečně“ a na ten povel do mě toho narostlýho šulina vrazil takovou silou, že mě posunul na posteli skoro o půl metru
„Cítím ho, cítím ho celýho, šoustej, dělej, pojď, cítím ho,“ řvala jsem jak v transu a pomáhala mu svými přírazy. Zadek mu lítal a bodal do mě jak šicí stroj. Najednou se vzepjal a pokřivil se mu obličej.
Pochopila jsem, že chce stříkat, ale já to ještě nechtěla. Nohama jsem ho odstrčila, že mu ten lofas vyklouzl ven a nabídla chvíli klidu. Lehl vedle mě a cumlal mi bradavky. Cucal je jak kdybych byla kojná. Rukama si pomáhal je nadhazovat a masírovat a převalovat z dlaně na dlaň a užíval si je ve velkým stylu. Tekla mi z toho šťáva až po stehnech a chtěla jsem se už prošukat k orgasmu. Nasedla jsem na něj a válela jsem mu kozy po obličeji.

„Nepřestávej“ a napíchla jsem se na tvrďáka s přesností jako bych na něj viděla. Cumlal a olizoval bradavky dál, než jsem se rozjela pro orgasmus. Nabodávala jsem se, nadskakovala, dudy mi lítaly všude okolo, takže měl teď málo šancí je chytat a olizovat nerušeně dál, ale to mi v tu chvíli přestalo vadit, protože v moji mrdnici se odehrávalo něco, co zažije jen žena.
Podbřišek mě šimral, poštěvák mi kvetl do velikosti malinkýho čuráčka, stěny v kundě svrběly jak cítily toho klacka, co se o ně uvnitř otíral, pysky byly nateklé a závojíčky okolo dírky se rulovaly nahoru a dolů v rytmu toho nabodávání. Peklo! Ten jeho čurák mě tlačí, pálí, možná trošku i bolí, ale je tam tak krásně napěchovanej a dělá mi tak dobře, že to ani nejde přestat.
Otevřela jsem oči a viděla jsem, že on má oči zavřené a cosi si mumlá. Rajtovala jsem na něm dál, jen tělo jsem nahnula, abych slyšela co si breptá, protože mu nebylo rozumět. Ovšem jak jsem se nahnula na tom jeho utahováku, jeho žalud mi narazil přímo na dělohu a ozval se i G bod. Do teď to byla slast, ale tohle už bylo něco jako předzvěst orgasmu.

„Mami,“ uslyšela jsem s uchem u jeho rtů. Mami? Dělá mu snad dobře hrát si na mami? Možná proto ho probudil k životu ten chlapeček a klouček. V tu chvíli mi to ale bylo absolutně jedno.
„Maminka je moc spokojená, víš to?“ zašeptala jsem udýchaně do ucha a on prudce otevřel oči.
„Neřekl jsem mami,“ protestoval, ale jeho přírazy se zrychlily.
„Mě to nevadí, synáčku. Nemysli na to a udělej mamince dobře,“ pokračovala jsem po svém.
„Neřekl jsem nic takovýho,“ hádal se se mnou, ale buchara do mě tlačil s větší silou než dosud.
„Pojď, maminka se těší až tě uvidí stříkat. Ukaž to mamince,“ provokovala jsem ho a mě samotnou to hnalo víc a víc dopředu.

Prsty se zaryl do prostěradla a už jen sípal. Prostěradlo málem trhal nehty, ale bylo vidět, že moje provokace mu chystají semeno k výstřiku. Přitiskla jsem mu cecky k hrudníku, tvář na tvář a přitom se důrazněji silou napichovala na jeho obrklacek a šeptala jsem mu uhekaně:

„Chci tvoje semeno, chlapečku! Chci se na tobě udělat a vidět tvoje semeno, ty můj maminčin klučíku“

Ale to už protestovat nedokázal, jen se držel křečovitě prostěradla, oči měl zavřené, čurákem zajížděl prudkými pohyby do moji chlupatice a cedil přes zuby:
„Dej si. Vem si co ti patří, mami. Já už budu ale cákat“
„Nebudeš, nejdřív já,“ vykřikla jsem vystrašeně a v tom mi kundou projel poslední cuk, který mi tu moji pizdu rozhicoval do běla a slast orgasmu mnou projela jak šíp. Zadnice se mi třepala jak kdyby byla z aspiku, dudy se třepaly v rytmu a moje kunda cukala, že jsem svůj orgasmus vykřičela do stěn a házela vlasy ze strany na stranu.

„Mami já budu, ma-mi, já už bu-du,“ koktal a já z posledních sil seskočila, abych chytla jeho utahováka a namířila si ho na ty moje kozy. Jeho koule byly napěchované semenem a potřebovaly ulevit, klacek byl oteklý a všechno kolem prosilo o jeho výbuch.
Poslední mrsknutí jazykem od koulí po uzdu a už to teklo, cákalo a stříkalo všude okolo. Chytala jsem to svými prsy a snažila se neošidit moje cecky o žádnou kapku z jeho smetany. Vycákal se a tepal mi v dlani.
Cukal a já pár vteřin sledovala ten gigant a pak ho jazykem očistila do poslední kapky. Byl cítit mojí kundou a jeho semenem. Pomazlila jsem ho celou svojí tváří i jazykem a nechala ho chvíli odpočívat. Když se probral ze stavu, který připomínal kóma, nasadil výraz, který byl provinilý a stydlivý, spokojený a přitom nešťastný.

„Vůbec nic nebylo špatně a ty mi nemusíš nic vysvětlovat, jasné?“ mrkla jsem na něj, roztírala si jeho semeno po bradavkách a celých kozách a on jen smutně kývl.
„To mi nestačí,“ dodala jsem, „ještě mi slíbíš, že se zastavíš častěji a bude to celé gradovat a gradovat a zažijeme to celé, bez zábran od začátku, ano?“
„Ano“ a oči mu svítily konečně spokojeností.
„A že to zůstane jen mezi námi, to si snad ani nemusíme připomínat,“ dodala jsem ještě, aby se uklidnil na celých 100%. Ulehčeně se usmál a kývl tak přesvědčivě, že to uklidnilo i mne.

Autor

4.8 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x