62.jpg

Život vdovy 2. díl

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Život vdovy

V úkrytu únosců, jakémsi suterénním bytě, se konala oslava. Na stole ležela taška plná peněz a kolem křepčila trojice mužů. Akce se zdařila. Mají pět milionů Euro, což je dost na bezpracný zbytek života a to je přece nutno oslavit. Muži popili alkohol a pak dostali chuť potěšit se i jiným způsobem.

Ten, kterému ostatní říkali Drápe, byl asi i vedoucí bandy, otevřel dveře k zajatcům a sjel vilným pohledem Elsu a Alex. Chvíli se po nich pásl pohledem, až Alex popadl za paži.
„Pojď… uděláme si hezky.“
Alex se rozkřičela začala se bránit a to už do potyčky vstoupila Elza, která pochopila, o co jim jde.
„Zbláznili jste se? Je jí šestnáct! Jestli vám jde o tohle, vemte si mě. Půjdu dobrovolně.“
Dráp pustil Alex a ušklíbl se.
„Tak ty. Budeš možná ještě lepší,“ a plácl ji přes zadek.

Elsa si s muži musela připít na úspěch a pak už ji svlékali očima, až ji popadl mužík, ostatními nazývaný Káčko a odvedl si ji do vedlejší místnosti s vyskládanými matracemi. Tady únosci spali.
Káčko byl trochu při těle a výbavu měl docela mrňavou. Když se svlékl, pod břichem mu skoro nebylo nic vidět.
Elsa se svlékla bez průtahů a teprve pak nastala u muže erekce a objevilo se jakési tuhé párátko.
Hned mu ho začala kouřit, ale i když ho celého bez problémů vsála do pusy, muž se ne a ne udělat. Zato situace využil muž, zvaný Packa, který přiskočil zezadu a mezi vyšpulené půlky ohnuté Elsy vrazil tvrdého ptáka, prudce a až po koule.

„Ach… aú… oooh,“ vykřikla nad vniknutím, ale jinak necítila velkou bolest.
Pochva se hned roztáhla do potřebné šíře, pronikající ocas se jí rytmicky třel o stěny a vyvolával slastné mrazení a uvolňoval vlhkost.
„Kuř… děvko!“ funěl tlouštík a přece jen se udělal a Elsa polykala hořkoslanou dávku semene a dál ho cumlala, až do ochabnutí. Zezadu ji zatím dál sjížděl Packa a zepředu jí pusu utěsnil Dráp.
„Dělej, Packo, ať ji můžu… ehhhh… protáhnout prdel,“ funěl a užíval si její ústní umění.
„Au… oh… oh… uuu… uuh,“ hekala Elsa bolestně při Packových prudkých dorazech na dno pochvy, ale nemohla nic dělat a jen čekala, než jsem se zvířecím funěním do ní vykropil.

Pak vnímala, jak se na ni chystá Dráp, který už jí roztahoval půlky. Na anál jí plivl slinu a zatlačil naběhlým žaludem na svěrače.
„Uuhhh… seš… velkej… pomaluuu… uh,“ zaskučela a on se pomalu do ní dostával dál, až po kořen.
Hned ji začal projíždět strojovými přírazy a když byla už dost roztažená, přetočil se s ní na záda, ona na něm seděla a mezi nohy se jí tlačil Káčko.
Zasunul ho dovnitř a hned přirážel. Dráp, zasunutý v zadku, ji jen lehce nadzvedával a cítil přes přepážku pulsující Káčkův ohon.
„Božeee… jooo… ohhh,“ sténala Elsa, mrdaná v sendviči a pak jí hekající ústa ucpal Packa a musela ho kouřit.
Později hopsala Drápovi na koníčku, Káčko si nechal kouřit péro a Packa čekal, až se Dráp udělá aby on ji vyšoustal vkleče, kdy si ji pevně držel v pase a narážel na nadržené péro.
Nato se muži šli napít, dočista se zpili a na vymrdanou Elsu zapomněli.

Když se ráno probudili, byli svázáni jak balíci a zajatci a peníze byly pryč!

***

SOUOSTROVÍ IKEBAARA (O ROK POZDĚJI)

„Je to soukromý ostrov, dámo, tam vás nemohu odvézt,“ lkal v přístavu Tabwakea kapitán lodi.
„To je v pořádku, kapitáne, jsem očekávána. A nebojte se, dobře vám zaplatím,“ usmála se mladá žena, pokynula nosiči zavazadel a vstoupila na palubu.

Po pár hodinách plavby se na obzoru objevila šedá šmouha.
„Ostrov Meballea, váš cíl,“ řekl kapitán.
Pobřeží se zvětšovalo a ostrov rostl před očima do výšky i šířky.
Loď zajela k vybudovanému molu, kde už je očekával muž, který loď uvázal a pomohl ženě s výstupem na molo.
„Slečna Piomini?“ otázal se a ani nečekal na souhlas, jal se vyložit i zavazadla. „Račte, prosím dál po molu, kde již čeká vaše služebná.“
Žena tedy kráčela ke břehu, kde se jí hned uklonila domorodá dívka.
„Jsem Annaweh, vaše komorná. Račte prosím se mnou. Ubytujete se, odpočinete a pak…“

„Drahá Glorie, jak bych tě mohl neuvítat osobně,“ ozvalo se náhle a na pobřeží náhle vyšel Francis s rozpřaženou náručí.
Glorie se usmála, objala ho a mlaskl přátelský polibek.
„Doufám, že tohle bylo jen na uvítanou před služkou,“ zašeptala mu Glorie do ucha a Francis se usmál. „Jistěže. V soukromí to bude lepší.“
Pak se Glorie zase ujala služebná a se zbytkem rodiny se setkala u večeře.

***

Elsa jí ukázala teprve měsíc starého Francise juniora a Alex s Lawrencem ji přátelsky pozdravili.
Při jídle jim Glorie sdělovala, co je doma nového a po večeři se Lawrence omluvil, že se musí ještě učit a Elsa s Alex se s ní zavřely v soukromí, aby si pokecaly. A u toho chlapa nepotřebovaly.

„Kam jdeš?“ zastavil chvátajícího Lawrence na chodbě Francis.
Chlapec se zastavil.
„Musím se ještě učit, tati. Píšem zítra písemku.“
„Hm. Tak hlavně neudělej ostudu. Nezapomeň, že jsi Chapman… no běž, ať to učení nezmeškáš,“ propustil syna a usmál se. Předtím na konci chodby zahlédl Izabell, dceru jednoho domorodého páru z personálu a věděl, že se Lawrencovi líbí. No co, je mu třináct a už s ním cloumají hormony. Jen na sex snad nedojde… jsou to ještě děti.

Vstoupil do ložnice, připravené pro Glorii. Annaweh právě dokončovala úpravu lůžka a kontrolovala, zde je vše v pořádku.
Francis se na ni podíval. Všechny domorodé ženy byly krásné. I ve zralejším věku stále vyzařovaly silnou přitažlivost, vášeň a chtíč. Na ostrově se Chapmanovi obklopili personálem domorodých žen i mužů a brali i manželské páry, které již měly děti. To kvůli Alex a Lawrencovi, aby tu měly společnost a kamarády, než si tu zvykly žít.
No, a Lawrence teď pálí za Izabell a Alex pokukuje po Booksowi, synovi správce domu. Že on pohledy opětuje, Francis věděl. Předpokládal, že on si zatím kvůli pánovi na Alex netroufl, ačkoliv nemá oči všude a taky holce táhne na osmnáct.

„Krásná práce, děkuji,“ kývl na Annaweh a pomalu k ní přistoupil. Byla to mladá dívka, něco přes dvacet let a jako ostatní dívky, byla krásná. Co Francis věděl, tak s nikým nechodila. V domě pracovala už přes rok a byla vždy usměvavá, pracovitá a poslušná vůči svým zaměstnavatelům.
„Myslíš, že bys mi mohla zkrátit dlouhou chvíli?“ objal ji Francis v pase a dívka se nijak nebránila.
„Co máte na mysli, pane?“ zašeptala, ale to už ji Francis sáhl na záda, rozepnul zip a šaty jí sjely z těla a dívka tak stála tak před ním ve spodním prádle.
„Ne… pane… já… já… ještě neměla muže,“ byla Annaweh jak vyplašené ptáče.
„Nebudu ti činit bolest, jen mi ho vezmi hezky do pusinky. Lízej a saj a pozor na zoubky,“ stlačil ji Francis do kleku a dívka mu z kalhot uvolnila ocas, rukou ho neuměle honila a pak ho vzala do pusy.
Nejdřív jen olizovala naběhlý žalud a jazykem ho sjížděla po celé délce a pak ho sevřela rty a pomalými rytmickými pohyby ho sála, až do vystříkání.
„Jo… jooo… seš skvělá… úúúh… už… už,“ vzdychla Francis a jak to na něj přišlo, držel jí hlavu a ejakuloval jí do pusy.
Annaweh dávku semene spolkla, pak mu ocas olízala do čista a postavila se.
„Jste spokojen, pane? Mohu už jít?“ začala se oblékat.
„V pořádku… již tě nebudu zdržovat,“ drmolil Francis a třebaže se dívka stále usmívala, zahlédl v jejích očích záblesk opovržení.
„Asi jsem to přehnal, svádět personál,“ povzdechl si Francis a šel se natáhnout. Než se ženský vykecají, on si zatím trochu odpočine.

***

Když ženy probraly vše důležité a Alex odešla, vyprávěla Elsa Glorii, jak se dostali až sem.

„Prchali jsme po celým světě, ale před Interpolem nás zachránila až tahle skála v oceánu. Místní náčelník nám prodal neobydlený ostrov za docela směšnou částku a za zbytek peněz jsme si to tu upravili. Jsme energeticky soběstační, voda je tu taky, ale spousta věcí se samozřejmě musí dovážet. Na druhým konci ostrova je malej hotýlek pro movitou klientelu. Provozujeme ho s náčelníkem napůl, takže nějakej zisk je… peněz ale moc nepotřebujem. Lawrence navštěvuje školu přes video a asi pak poletí studovat do Států a Alex se zaučuje v řízení hotelu, kterej plánujeme rozšířit. Já jsem s dítětem a Francis i já bychom ještě chtěli holčičku. Už jsme si tu zvykli a jsme tu spokojení.“
„Docela vám závidím,“ řekla Glorie. „Jsem ráda, že jste mě sem pozvali.“
„Řeknu ti upřímně, kdyby to bylo na mně, tak to neudělám. Francis mi ale všechno prozradil, co tys zamlčela, když jsme se setkali…“
„To se nedalo říct,“ protestovala Glorie.
„Já to chápu… asi bych mlčela taky… no, je to za námi a protože Francise miluju, dělám to kvůli němu.“
„To jako byl tvůj nápad?“ podivila se Glorie.
„A čí asi? Francis by asi rád, ale bál se a já když teď nemůžu, budu ráda, že vím, s kým je,“ děla klidným hlasem Elsa. „Vím, že mi nebude nevěrný trvale, protože ty zase odjedeš, ale jako každej chlap je potřebnej a nechci, aby šukal místní holky a ještě jim třeba náhodou umotal dítě. Ty seš, promiň, jednorázovka, už jste spolu spali, takže úplně nová nevěra to pro mě není.“

Glorie byla ohromena její otevřeností, jak jí cpe Francise do postele. Glorie doufala, že si spolu zašukají, ale tajně a ne s vědomím Elsy. Nějak ten sex ztrácel náboj. Na druhou stranu měla své vlastní plány, ty se rozhodla naplnit a na to Francise potřebovala. A tak s nabídkou Elsy souhlasila.

***

Když Glorie odešla spát a po chvíli opustil salonek i Francis, přesunula se Elsa do knihovny, kde v rohu za skříní bylo ve stěně osazeno malé kukátko, které na druhé straně tvořilo součást obrazu a kukátko byla zaměřeno přesně na postel.
O existenci této pozorovatelny věděla Elsa od služebné a pravděpodobně i Francis, protože kdo by to tu tajně nechal udělat? Teď se to hodilo a Elsa byla zvědavá, jak to tedy mezi Glorii a Francisem bude probíhat.

Když přitiskla oko ke kukátku na lůžku Francis právě Glorii ulehl mezi rozevřené nohy, jazykem pronikl mezi chlupy k závojíčkům vystupující z pysků, které už byly nalitě a vlhké vzrušením.
„Óóó… ááááh,“ sténala Glorie a trhala tělem ve výbojích slasti.
Francis ji dál laskal a rukama mnul prsa, kde dlaní přejížděl hroty vztyčených bradavek.
Klitoris byl také nalitý a na polaskání zareagovala hlasitým sténáním a křikem nabuzené samice.
„Božeeee… jééééh… úúúh,“ a tekla jak dravá řeka.
Francis se posunul nad ní a lehce do ní vnikl, jak byla rozdychtěná a mokrá.
„Ááánooo… tooo… je… kráása,“ propnula se Glorie a vnímala rozkoš z proniku i silného tření o poševní stěny.
„Mlask… mlask,“ zněly rytmické přírazy do promazané kundy a Francis, vzepřený na pažích hleděl Glorii do tváře, sevřené ve slastné křeči a s přivřenýma očima.
Když pociťoval příznaky vlastního vyvrcholení, zrychlil přírazy a jazykem olízl naběhlé bradavky.
„Jééh… jooo… úúúúh… booooožeeee!“ vzepjala se Glorie proti přírazům a ve strnulé křeči začala stahovat pochvu v neklamném znamení orgasmu.
Jelikož muže pevně objímala nohama, musel pustit semeno do ní a trhavými výstřiky ji vyplnil dělohu. Glorie ho držela v pevném objetí a pustila, až když odezněla prvotní slast a rozkoš.

„Bylo to nádherné,“ pronesla později, uvolněná a uspokojená. „Už jsem skoro zapomněla, jaké to je. Věřil bys, že jsem od té doby s nikým nespala?“
„Ale jdi. Vždyť chlapy musíš přitahovat jak magnet,“ mínil Francis.
„Jo… jako hračku do postele, to jo. Ale já chci vztah a dítě,“ nesouhlasila Glorie a v duchu doufala, že aspoň to poslední přání se jí splní.

Na druhé straně kukátka si Elsa třela rukou mezi nohama a cítila, jak úplně teče vzrušením. Nikdy by jí nenapadlo, že ji může vzrušovat sledování soulože vlastního muže s cizí ženou. Jak ráda by tam teď byla a hekala pod tvrdými přírazy jeho ocasu… Nic naplat, šestinedělí chtěla dodržet. Nic se nemá uspěchat.

***

Ráno se Elsa ptala Glorie, jak je u nich spokojená.
„Jestli se mě ptáš na noc, tak ano. Jen je tu trochu horko a pokud tě zajímá..tamto… víš, Elso, neptej se. Už to, že spím s tvým mužem je divný a že ty to víš a schvaluješ je ještě divnější. Ano, jsem za to ráda, ale… ráda ti Francise přenechám.“
„Nezlob se, drahoušku. Tak jsme s dohodly a já mám klid, který potřebuju. Dítě mi dává zabrat. Prsa už mám celý vytahaný a vůbec… sex mi teď nic neříká,“ lhala Elsa statečně. „Francis je muž se vším všudy a nechci… ale to jsem ti už říkala. Zkrátka, co děláte v noci mě nezajímá, ale dokud tu budeš, budu ti za jeho potěšení vděčná.“

***

Nastala noc. U Glorie v pokoji se opět zjevil nahý Francis a byl s lehkými rozpaky přijat. Elsa už si hladila klín u kukátka a vzrušeně sledovala to živé porno.
Nahá těla se o sebe třela, mazlila, líbala, vzdychala a sténala.
„Udělej mi to…“ žadonila Glorie a tahala ho za vztyčený ocas k sobě.
„Máš ho… oh… tvrdýho… oooh… jo… ještě… vííííc,“ drmolila, jak do ní tvrdý ocas pronikl, rytmicky v ní jezdil a vzpínala se pánví proti přírazům.
Rozměr ocasu ji krásně vyhovoval a třel se ji o stěny ve slastných vlnách rozkoše. Francis si užíval ty slastné okamžiky, kdy leží mezi roztaženými krásnými stehny mladé ženy, která bývala jeho sekretářkou, posléze tajnou a nyní povolenou milenkou.
Glorie pod ním hekala, sténala a vřískala v nastupujícím orgasmu.
„Anooo… už… zááás…ááh,“ zalykala se pod neustávajícím atakem tvrdého péra a hned se mu otočila a zase slastně vzdychala pod hlubokými proniky zezadu.
Prsa měla již celá bolavá a omačkaná a překrvená kunda ji už skoro bolela.

Francis klečel za ní, pevně ji držel v pase a celý zbrocený potem ji mlaskavě šoustal a sledoval mrdající ocas zajíždějící jí mezi půlky. Pak to nevydržel, vyjel z ní a ocasem ji zarejdoval do zadku.
„Áááh… bože… po… malůůů,“ zakňučela Glorie bolestně. Elsa na pozorovatelně strnula, ale ocas do ní vklouzl docela snadno a začal se strojově pohybovat v pevném sevření střev.
„Udělej… se… vystříkej… mi… kundu… chci… toooo,“ sténala Glorie a ocas v zadku ji nijak zlášť neuspokojoval.
Francis ještě párkrát přirazil a svalil se na záda.

Glorie se ho hned chopila, pohonila ho a poté na něj nasedla. Francis jen pozoroval, jak jeho tyč mizí v černém drnu klína s rozevřenými růžovými pysky, lesknoucí se vytékajícími šťávami.
Zatím co si Glorie řídila pohyby na ocase, on jí mnul a mazlil prsa, pevné a hezky tvarované s hroty bradavek, které reagovaly na laskání zasténáním.
„Joo… to… je… onooo.“
Glorie začala i zrychlovat odsedy, sténala v nastupujícím vrcholu a udělala se.Francisovi v ocasu začalo škubat a za hlasitého zavzdychání se do Glorie vyprázdnil.
Oba byli tak znaveni, že ležíce jeden přes druhého, hluboce usnuli.

***

O MĚSÍC POZDĚJI

„Ne… nemůžeme,“ bránila se Elsa poté, co ji Francis zaskočil v ložnici, když se převlékala.
Chůva byla s dítětem na procházce, čehož Francis využil, když už mocně toužil po manželce. Glorie už dávno odjela a koho jiného by tu měl prcat?
„Ale jo… už múžeš… neboj se,“ obranu definitivně utlumil polibek, který Elsa opětovala a sama mu začala pomáhat ve svlékání.
Francis hnětl její tvary a erekce ocasu byla násobena božským pohledem, jak mu žena, po které už dlouho toužil, mu honí péro, chce ho a dostane ho tam, kam správný ocas patří.

Stál u postele a sledoval, jak mu Elsa začíná ocas kouřit. Ten jí s mlasknutím zmizel mezi jejími rty a hlava se pohybovala po ocase stále rychleji. Ve slabinách zacukalo a semeno se nezadržitelně valilo ven. Elsa nechala pocákat postel a částečně i sebe.
Pak se mu nastavila, aby zase on jí polaskal nadrženou kundičku.
Dala nohy široko od sebe a blaženě zasténala, jak pocítila první dotek jazyka na pyscích a ven se vyvalil potůček šťávy. Polaskání klitorisu v ní vyvolalo výbuch slastných výkřiků a zmítání těla v předtuše orgasmu.
„Vraž ho do mě… vraž mi ho tam,“ ječela nadrženě a tahala ho za vlasy na sebe.

Francis se nenechal pobízet, přisadil ocas na štěrbinu a přirazil.
Nadržená pochva ho ochotně přijala v celé délce, až po kořen. Oba naplnila slast z těsného spojení, krásného sevření a silného tření. Hned rozjel strojové přírazy, vášnivě se líbali, než jí v polibcích sjel na prsa a laskal naběhlé bradavky.
„Ano… ještě… přitlač… ah… ah… už… budu… jo… joooo,“ vyhekávala, jak v ní stoupal pocit dlouho nepocítěné rpzkoše a pak exploze slasti, značící vyvrcholení.
Pevně ho chytla za zadek a Francis ztuhl a plnil jí dělohu hustým semenem, jak i on prožíval neskutečnou slast.
Odvalil se stranou a vydýchával se.
„Já… bych… ještě… chtěla,“ pípla Elsa.
„Ano lásku, dej mi chvilku,“ zaprosil.

Pak zavřel oči a po chvíli vnímal v klíně teplý dech a pak mu ústa obemkla měkký ocas a začaly ho jemně sát. Ten začal na laskání reagovat, tuhnul a mohutněl.
Elsa se na něj obkročmo a obráceně vyhoupla, aby jí mohl polaskat kundičku. V šedesátdevítce se tak vzájemně uspokojovali a připravovali na další kolo milování. Francis nelibě nesl chuť vlastního semene, jak jí z pochvy vytékalo, ale co mohl dělat a snaživě ženu uspokojoval a dráždil.
„Projeď mě zezadu, ano?“ zavrněla Elsa, když měl ocas plně připraven.

Francis za ní přiklekl, roztáhl jí půlky a ocasem zajel mezi pysky.
„Ach… anoooo,“ vydechla Elsa, pevně rukama zapřená proti přírazům.
Muž ji ale mrdal pomalými, táhlými pohyby a zezadu jí rukama mnul a mazlil visící prsa.
To bylo velmi příjemné, ale Elsa to chtěla jinak.
„Mrdej mě… tvrdě… prosím… chci to… ano… joooo,“ žádala si tvrdší přístup a Francis poslechl.

Tvrdé péro nyní cítila až na dně a hluboké a prudké přírazy v ní probouzely divokou šelmu.
„Jo… jo… mrdej svou… couru… svou… mrchu… jsem… jen… tvoje… anoo… dělej mi too… božee… jooo,“ křičela a žádala si divokou soulož a Francis, překvapený nečekanou reakcí ženy, dělal, co mohl a čurák mlaskavě sjížděl kundu, která vypouštěla moře šťávy, které jí po stehnech stékalo na postel.
Dvojí táhlé zasténání a vzdychání znamenalo slast z vyvrcholení a oba pak vedle sebe leželi bez vlády.

Elsa po dlouhém půstu našla zase radost v sexu a obnovila svou vášeň, Francis se zase mohl milovat a mazlit s tělem své ženy, matky svého syna a jak doufal, brzy i dcery….

Autor

Navigace v seriálu<< Život vdovy – 1. díl
4.7 26 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gourmet

Fakt dobré! Vidím zde prostor pro zapojení ratolestí a domorodého obyvatelstva. 😁

Gourmet

První díl byl jinde a jindy… a tak to vždy.

Harai

Protože ty chceš jen kladné komentáře. Jakýkoliv náznak nespokojenosti tě vytočí.

Kamil Fosil

Pěkný, napínavý, dobře vystavěný příběh. V dalším pokračování by se na ostrov mohla vrátit Glorie.
Francisovo se vyprázdnění do ní nemuselo zůstat bez následků, a tak by mu do roka a do dne mohla přivézt další dva potomky, dvojčátka, holčičku a chlapečka.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x