Zrcadlovka

Denisa patřila ke zralým dámám, které moc dobře znají svoji cenu. Po rozvodovém řízení se jakoby znovu narodila a z hluboka nadechla. Otevřený nový svět plný svobody a bez jediné známky vypočítavého manžílka, jí nasliboval spoustu možností, které nešlo nevyužít.

Večery trávené ve věčné samotě vyměnila za tancovačky, zábavy s přítelkyněmi, výlety, pořádné dovolené a spousty flirtování. Už se nechtěla vracet do vrstev bývalého manžela a tak si dopřávala jen samé mladé parťáky k pobavení. Čerstvé zaječí masíčko jí vyhovovalo z mnoha důvodů. Nejen, že krásně vonělo a sálala z něj energie, ale i mladé názory jí byly blíž než dennodenní rutina u pračky či sporáku.

Ráda si dopřávala hvízdání mladých samečků, když prošla v letních šatičkách nebo s úsměvem odolávala opáleným atraktivcům, kteří se pro ni dokázali kolikrát i poprat.
Vyrážela na večírky, kde se nechala obletovat vypracovanými krasavci a nechala si nosit drink za drinkem, když si mládenci mysleli, že třeba v alkoholovém opojení půjde další cesta snáze.

Jenže Denisa znala velice dobře svoji cenu a tak cestička pod její krajkové kalhoty byla dlouhá. Zajíc měl nejen dobře vypadat, ale musel být znát hlavně mozek. Šlo to stěží, protože mladí pánové měli životní cíle přeci jen často jiné, ale občas se zadařilo.

V den, kdy s radostí přijala pozvánku od své kolegyně, která delší dobu básnila o vernisáži svého bratra, se po pravdě nemohla dočkat večera. Ne ani tak kvůli lovu na zajíce, Tady šlo spíš o nový zážitek v jeden další prázdný večer. Tetelila se blahem, když místo hopsání okolo pračky vybírala to nejluxusnější prádélko z bohaté výbavy a místo pocení nad správně zahuštěnou rajskou se oddávala parfémované páře v lázni, která dodávala tělu tu pravou energii na večer.

S vlasy stočenými ručníkem do turbanu prošla okolo haldy prádla chystaného na žehlení a s potěšením si připoměla, že nikdo jiný než ona, na vyžehlené ložní nečeká. S horkou kávou usedla do houpacího křesla v krbu, srkala černý kofein, sledovala si provoněnou kůži, která v odrazu ohně zmatněla jako samet a ledabyle hlídala hodiny na zdi, protože věděla, že pravá dáma určitě nechodí mezi prvními. S dopitým hrníčkem procházela domem do kuchyně, aby se rozloučila s myčkou i dřezem a pustila se do konečné úpravy svého zevnějšku.

Dokonalý a vyzývavý make-up, stokrát pročesané vlasy i odvážné šatečky, doladila doplňky z drahých kamenů, nazula nožky do extrémně vysokých podpatků a vyrazila přivolaným taxíkem k slavnostně otevírané vernisáži.

Proplula s pozvánkou v ruce okolo uvaděče, nechala jeho mlsné pohledy klouzat po svém krásně tvarovaném těle a vrhla se do davu, vyhledat svou kamarádku. Pro začátek si dopřála její společnost, než se, se sklenkou šampaňského, odpojila vlastní cestou okolo obrazů. Tu a tam pronesla pár vět ze slušnosti, kochala se zvláštním uměním na zdech a proklapávala se sexy pohyby mezi lidmi.

Až po čase, kdy se začala porozhlížet po větší zábavě než byly vystavené zvláštní výtvory, si všimla mladíka, který ten večer obsluhoval. Štíhlý černovlasec s opáleným tělem, které prosvítalo přes sněhově bílou košili, se davem s platem skleniček, ladně pohyboval na dlouhých nohách v perfektně padnoucích černých kalhotách. Jeho pohledy ohnivého hřebečka mu bleskaly z černých očí a sebevědomě nešetřil zářivým úsměvem, plným zdravých, bílých zubů. Stačil jeden pozvednutý koutek a šibalský pohled do očí Denisy, aby si umanula, že zrovna tohoto samečka si odvede domů na hraní.

Zbraně měla dokonalé, velké a suverénní, takže zapojila všechno, co mohla, aby si splnila představy, které v hlavě rostly a rostly. Vlnila se a sváděla každým pramínkem vlasů, dokud se mladičký pikolík nechytil a nepřistoupil na její hru. Chemie zapracovala okamžitě, protože pár gesty dokázala zajíčka zpracovat.
Letmými doteky, laškovným olíznutím rtů, či kroucením zadečku při chůzi, si jej lákala na svoji stranu, dokud mu pod prázdnou sklenici na tácu nevsunula svoji vizitku s telefonním číslem. Pak zmizela jako Popelka.

Následovalo pár dní oťukávání po mobilu, flirtování, pár společných večerů v kině, s večeřemi a bohatou zásobou kytic i radostných chvilek, až si byla Denisa jistá, že tohoto muže si dopřeje komplet se vším. Pozvání na další večer zprostředkovala Dena sama s tím, že si mladinkého Patrika pozvala k sobě domů na večeři. Měla v plánu oplatit všechny dosavadní dobrůtky, svou vyhlášenou domácí kuchyní.

Přípravy probíhaly od pátečního odpoledne, kdy se v lednici chladilo značkové vínko, marinoval se losos, dům byl čistý a uklizený a paní domácí sexy jako vždy. Proklapávala chodbami v nových šatech, urovnávala a dolaďovala poslední chybičky a se zazvoněním se rozcupitala nedočkavě k domovním dveřím, kde stál její krásný hřebec.

Uvedla jej do kuchyně, aby si nalili první sklenici vína, usadila ho na vysokou židli u barového pultíku a radostně se pustila do napůl připraveného lososa. Jen ho vytáhla z chladničky a odtrhla fólii, rozlynula se po kuchyni skvělá vůně, kterou musel Patrik jasně pochválit. Hladový, nebo spíš chtivý všeho, se zvedl z barové stoličky, aby se nenápadně přiblížil k vyšlechtěné paničce a přes rameno sledoval její kuchařské umění. Nalepený na spoře zahalené tělo, využil situace, opřel se rukama o linku, přilepil na Denisu svoji štíhlou postavu a s úvodním polibkem na šíji ji šeptal zvídavé otázky ohledně večeře, do blonďatých vlasů.

Husí kůže prozradila první záchvěvy vzrušení, čehož si mladý Patrik okamžitě všiml. Nedalo mu jinak, než potrápit voňavé tělo víc. Už se neptal a jen sázel polibek za polibkem od pramenů vlasů po odhalené paže. Doteky rtů nechtěl rušit dlaněmi a proto se dál přidržoval mramorové pracovní desky na lince a jen malinko dorážel rozkrokem na zralý a skvostný zadeček.

„Počkej nebo to nedovařím,“ uchichtla se Denisa a snažila se pootočit, aby oplatila stejnou měrou, než mládence zažene rozšafně utěrkou.
„Jen pokračuj a nenech se rušit,“ přimáčkl jí k desce silou vysportovaného těla a nedovolil ani na vteřinu, aby se paní domácí vyrušila od vaření.

Natlačil ji a zamezil jakýkoliv další pohyb, takže Denisa s příjemným přinucením vzala nůž, aby očistila poslední kousky zeleniny na gril. Jen zajela ostřím do mladinké cukety, už cítila další horký polibek za uchem a tlak na prdelce.
S roztřesenou rukou se snažila krájet stejně silná kolečka, i když nejradši by ostrý nástroj zahodila a dosedla netrpělivě na studenou desku. Bojovala s horkými rty a šikovným jazykem, aby si udržela pozici dámičky, která sice pomalu, ale zato jistě tála v bezbrannou ovečku.

„Ukaž mi jí. Prosím, jen mi ji ukaž,“ šeptal sexy zastřeným hlasem.Denisa se usmála a beze slova se opřela kolenem o desku plnou slupek. Roztažená a nabídnutá, dál čistila a porcovala zeleninové kousky na vroubkovanou pánev a snažila se moc nepodřizovat jemným dotekům Patrikových prstů. Jel dlaněmi od podkoleních jamek až nahoru k zadnici, kterou chytil pevněji do dlaní. Zmáčkl, chvíli hnětl jako těsto až se nedočkavými prsty pustil do roztaženého rozkroku.

Zlehýnka odlepoval bílou průhlednou krajku, aby jen stranou nakoukl na oholenou brázdičku vypouštějící první potůčky. Už notně tvrdý sledoval průhledné nitky kundí mrdky, které se natahovaly od hebkých pysků k žíznivé látce kalhotek. Jen špičkou prstu se něžně dotkl voňavé kundice, aby pak celé tohle vzrušivé představení znovu zahalil, uklidil a usedl zpátky na stoličku.

Denisa s úsměvem ani nehnula brvou. Dál pokračovala v přípravě luxusní večeře a občas se sama nahnula tak, aby dopřála zvědavému divákovi stejný pohled jako před chvílí. Provokovala, nechala si dolévat vínko a pokračovala ve svém kuchařském umění, dokud celou místnost neprovoněla nebeská vůně.

„Prostři. Už je hotovo,“ pobídla Patrika, který jen seděl a zkameněle zíral.
„Tohle budeme muset na chvilku odložit,“ odpověděl s vážnou tváří.
„Stalo se něco?“ vyptávala se Denisa najednou zaraženě.
„Něco ano,“ slezl z barové stoličky a popošel k zralince Patrik, aby na její stehno namáčkl bouli schovanou zatím v kalhotách.

Denisa nevydržela, odhodila přichystané chňapky a jednou rukou si mladíka přitáhla, aby druhou mohla nabízený tvrdý hangár ošahat. Jediný dotek malou ručkou dokázal dát oba do pohybu. Jazyky se znenadání mečovaly, rty se navzájem ocucávaly, ruce jezdily po celém těle a Patrik tlačil Denisu směrem ke koupelně, aniž by to zpozorovala. Jen přirozeně ustupovala jeho chtivosti, nechala si rozepínat knoflíčky letních šatů a na oplátku pomáhala z oblečení urostlému mladíkovi.

„Tady to chceš?“ rozhlédla se po koupelně a první co jí napadlo byla vana plná pěny se sexy šploucháním.
„Přímo tady,“ ukázal na obrovské zrcadlo nalepené na stěně proti prostorné vaně.

Postavil se k němu, odhodil poslední kousek oblečení, pokynul Denise, aby poklekla a nasměroval jí tvrdý ohon přímo ke rtům. Pochopila ihned a bez jediného protestu se chopila práce. Poslušně nasála připravený ocas a přejížděla jazykem naběhlé žíly. S pohledem zabodnutým do Patrikových očí, olizovala veliký žalud. Kmitala jazykem po uzdičce, cpala špičku do čůracího oka a znovu drsnou stranou chuťových pohárků rejžovala celý lofas od koulí až po jahodu. Nechala si mladými dlaněmi vyčesat drdol, aby měl Patrik něco k přichycení a ochotně si nechávala prošoustávat rtěnkou upravenou pusu.

„Podívej se na sebe do zrcadla! Sleduj se u toho!“ přikazoval své vyvolené mladík a sám se zalíbením pozoroval odraz v zrcadle, protože si připadal jako v grupáči.

Denisa uposlechla, natočila se čelem k zrcadlu a sledovala kouřový um, který jí začal ještě víc bavit. Pochutnávala si na trčounovi, dokonce i sama na sebe několikrát mrkla a mrskala jazykem po ohonu až zajda syčel slastí. Připadala si jako v pornofilmu, což jí vzrušilo o to víc.

„Sleduješ děvko, jak ti to sluší?“ přitvrdil Patrik, aby se jeho hrubost dala srovnat s ocelovou tyčí v Denisčiné puse. Přichytil ji znovu za vlasy a směrem do zrcadla jí drsně přišoustával mezi mandle až se panička dusila. Pokoušela se bránit roztaženými prsty, které zarývala do mužných, nahých stehen, s ovšem pořádnou dávkou opatrnosti. Nechtěla mu ublížit a přijít tak o divokou jízdu, která byla na spadnutí.

„Dám si tě zezadu, ukaž se,“ přinutil ji na kolenou opřít se tváří do studeného skla a zkřížil jí ruce za zády. Dena našpulená a přichystaná jen čekala, co bude dál. Sledovala v odrazu Patrikovo počínání, kdy se v kleku za ní rozhodoval s bimbajícím čurákem mezi stehny, jestli trápení oběma prodlouží nebo rovnou zasune.

Nedalo mu znovu se dotknout prsty hebké a oholené miciny. Pohladil pysky, rozlepil je od sebe a na okamžik zarazil tři prsty dovnitř. Druhou rukou jí přidržoval obě zápěstí za zády a zespodu jí znásilňoval vzrušením nateklou pičku. Projížděl dírou, mezi prsty mnul oba jemné pysky, tahal frajtra a ztopořeným ocasem narážel do ženského stehna. Utíral do zralé kůže první kapky, objevené na špičce žaludu a dál prstoval čvachtající brázdu, která už byla jasně připravená k prvnímu mrdu.

Tekoucí šťávou si provokativně směrem k zrcadlu potřel ohon, ušklíbl se na obraz dospělé krásky a zarazil až po koule natěšený kořen. Rukou přidržoval dál Denisčiny ruce za zády, druhou se přichytil za blonďatou hřívu a nabodával si ji v taktu ženského hekotu. Dena vzdychala až se zrcadlo zamlžilo, vnímala mladý lofas, který plenil její nadržené mezinoží a nechala se tahat za prameny vlasů, protože milovala pocit krocené klisny.

Místo plácání po zadečku jí stačily tvrdé přírazy, kterými ji Patrik k zrcadlu přišpendloval jako uloveného motýla. Sledovala se pekelně rozparáděná, s rudými líčky, rozhoupanými prsy a tvrdými bradavkami. Nemohla si odolat a při prudkých přírazech dokonce v zrcadle olízla svůj obraz. Rozlíbala se s dvojnicí, což už mladý hřebeček nevydržel. Pustil se blonďatých opratí, osvobodil Denisiny ruce ze zajetí, přechytil se na krásně klenutých bocích a rozrumploval načatý píst v prokrvené a citlivé micce.

Denisa využila volných rukou, jednou se opřela o chladivé podbarvené sklo a druhou zajela přímo k prosícímu poštěváku. Tahala jej do chvíle dokud neucítila horké semeno na vyšpuleném zadečku a svůj orgasmus nevylízala do chladivého kusu skla, na kterém byla tváří nalepená. S roztřepaným tělem sváděla boj se silným orgasmem. Rozhoupané kozy se třepaly ve vzduchu, zadnice se chvěla, kunda cukala, prsty se do ní zatínaly a jazyk z posledních sil olizoval zadýchaný mráček na zrcadle.

Patrik ždímal a utíral poslední kapky do papírových ubrousků, které našel na odkladači, vysoušel pokropený zadeček a se zalíbením sledoval spokojenou paničku, kterou dokázal slastně zničit při téhle rychlovce.

Denisa odfrkovala jako pravá klisnička až se pomalinku začala sbírat na nohy, aby mohla nahá projít domem před mladým hřebečkem, který se nemohl vynadívat na její krásu. Oba odmítli jakékoliv oblečení a tak v provoněné kuchyni usedli k prostřenému stolu, aby se konečně posilnili slastnou večeří k dalším hrám zdárně začaté noci.

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x