Trojka

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Trojka se shemale

Trojka se shemale.

Už dva roky mám přítelkyni o 15 let starší, seznámil jsem se s ní na oslavě osmnáctin jednoho kamaráda, kam byla jako jeho příbuzná pozvána a kde si mě doslova  ulovila.
Nijak se netajila, že je na zajíčky a také hodně náruživá. Ukázala mně v posteli (i jinde) věci, o kterých jsem ani netušil, že se dají dělat a postupně si mě vycvičila podle svých představ, takže jsme v sexu tvořili ideální pár.

Poslední dva měsíce na ní ale pozoruji určitou změnu. Už to není tak ohnivé a vášnivé jako dříve a když jsem se jí ptal, jestli se něco děje, nebo jestli ji něco netrápí, odpověděla, že sama přesně neví.
„Myslím Karle, že začínáme upadat do stereotypu, asi by to chtělo nějak oživit,“ přemýšlela nahlas.
Neuměl jsem si představit, co by ještě dokázala vymyslet nového, ale když jsem se jí na to zeptal, odpověděla, že až na to přijde, tak mně to poví.

Uběhlo pár dní, když mně po milování sdělila, že by to chtěla zkusit ve trojce. Překvapila mě, protože trojku jsme už párkrát zažili. Vždy si na to přivedla nějakou hezkou dívku od sebe z firmy a vždy to byla pěkná jízda.
Zeptal jsem se tedy, co na tom má být nového a dočkal jsem se jen tajemného úsměvu a teprve po delší době to z ní vypadlo.
„Víš, není trojka jako trojka, já bych teď chtěla pozvat shemalku,“ vysvětlila mně. „Už o tom přemýšlím docela dlouho, a teď je myslím ta správná doba to vyzkoušet, co ty na to?“

Já jsem vždy ochotně přistupoval na všechno, co navrhla, protože to vždy bylo zajímavé, ale nad tímhle návrhem jsem se přeci jen trochu zarazil. Viděla, jak jsem se zarazil a začala na mě dorážet, abych se vyjádřil.
„Víš, Ireno, že jsem vždy se vším souhlasil, ale o tomhle nic nevím. Žádnou shemale neznám a ani nevím co s ní dělat?“
„To nevadí, tu zajistím sama. Jedna moje obchodní partnerka z Německa to už vyzkoušela, nemůže si to vynachválit a může nám ji zařídit. Je to nějaká Brazilka. Viděla jsem ji na fotkách a vypadá úžasně. Snad nejhezčí ženská, co jsem kdy viděla, akorát má mezi nohama pěkně velký penis,“ smála se Irena.
Vstala a chvilku štrachala v nočním stolku a pak mi podala několik fotografií. Na nich byla vážně nádherná ženská, doslova dokonalá. Na pár fotkách byla v různém spodním prádle a plavkách a na posledních dvou už zcela nahá, s naplno ztopořeným penisem.

Zatím jsem za nejkrásnější ženu považoval Irenu. Vysoká, urostlá a správně tvarovaná bruneta, zelené oči, nádherná tvář ale ta dívka na fotkách mně doslova učarovala. To bylo něco, co neumím popsat. Postava bez chybičky, dlouhé, tmavé vlasy a tvářička anděla. Doslova. Trochu mě mátl ten ohromný penis ale i tak jsem pocítil zachvění v podbřišku.
„Tak co na ní říkáš,“ vyzvídala Irena.
„Máš pravdu, vypadá úžasně,“ přiznal jsem. „Co s ní ale budu dělat já, vždyť má penis,“ podotkl jsem.
Irena se ale jen začala smát.
„Ten je přeci hlavně pro mě, miláčku, teda, když budeš chtít, tak i pro tebe samozřejmě,“ dodala honem.
„Do mého zadečku to přeci děláme normálně a když tě já dělám připínákem, tak si to taky užíváš, ne? Já tě ale nenutím, neboj, stačí, když se k ní hezky přidáš a společně mě naplníte obě dírky,“ smála se.
Věděla dobře, jak mě navnadit a mě už se ten nápad také začal líbit, dokonce při představě, jak s nějakou dívkou společně šukáme Irenu, začal můj penis reagovat a bouřit se.
Samozřejmě jsem s Irenou nakonec souhlasil a dokonce jsem se na tu shemale už těšil.
Plán Irenu tak rozpálil, že se na mě doslova vrhla, nasedla na mě a brutálně přirážela, dokud se neudělal.
Společně jsme se pak osprchovali a já odešel domů.

Druhý den odpoledne, mně Irena volala, a vzrušených hlasem oznamovala, že se jí všechno podařilo zařídit a že Anita přiletí v sobotu odpoledne.
„Hezky se ty tři dny šetři, aby si byl ve formě,“ nabádala mě a smála se jak malá holka, co se těší na panenku od Ježíška.

V sobotu jsem dorazil hned po obědě. Irena měla všechno skoro připravené a už jen čekala na catering, který doveze občerstvení.
„Půjdu se vysprchovat a upravit. Převezmi prosím to občerstvení, až ho přivezou, prosím,“ požádala mě a zmizela v koupelně.
Než se dala do kupy, měl jsem už všechno hotové, občerstvení jsem připravil na stůl a když se Irena vrátila, šel jsem do sprchy také a pak už jsme jen čekali, až Anitu doveze firemní auto z letiště.

Irena si na tu událost oblékla něco jako indické sárí, hedvábné, v tmavém odstínu.  Moc jí  slušelo a zvýraznilo její postavu. Udivilo mě, jak je nedočkavá a tak jsem jí navrhl, že si zatím dáme skleničku.
Popíjeli jsme a pak bylo už slyšet auto na příjezdové cestě.

Společně Anitu přivítali a já zůstal koukat málem s otevřenou pusou, když řidič otevřel zadní dveře, ven se vysunuly štíhlé nožky v lodičkách a pak vystoupila ta nejkrásnější dívka na světě a zářivě se na nás usmála. Nebyla tak vysoká jako Irena ale měla dokonalé křivky, obtažené v bílých šatech nad kolena a bez ramínek, takže krásně vynikla její ramena, štíhlé paže a labutí šíje.
Tohle přeci nemohl být chlap, říkal jsem si, ale to už se Anita s Irenou políbily na uvítanou a pak jsem hned přišel na řadu já.

Vyfasoval jsem polibek na rty, další krásný úsměv,  při kterém zazářily její bělostné  zuby jako perly a pak už jsme šli dovnitř.Irena nás usadila, nalila šampaňské a jako správná hostitelka se starala, aby vše probíhalo jak má.
Anita byla roztomilá, neustále se usmívala, povídala si s námi a po nějaké době, začala Irenu líbat a hladit. 
Bylo co pozorovat. Obě ženy byly nádherné a jejich hrátky na mě působily jako červený hadr na býka. Skoro jsem zapomněl, že ta nádherná dívka má pod šaty nejméně dvaceticentimetrový klacek a začal jsem jí hladit vyšpulený zadeček, což ocenila zářivým úsměvem.

Po chvilce přerušily mazlení a odešly do koupelny, odkud se vrátily v županech, ruku v ruce, samý úsměv a poté co mě Irena vyzvala, abych se také osprchoval, zapadly do ložnice.
Nedočkavý jsem sprchu rychle zvládnul a sotva se osušil, spěchal jsem za nimi.
Obě se už vleže objímaly, líbaly a laskaly a tak jsem na nic nečekal a přilehl si na stranu, kde ležela Anita a přidal se k tomu laskání. Anita ležela na pravém boku, zády ke mně, líbala mou přítelkyni, ale když mě ucítila za zády, dala  ruku za sebe, krátce s ní zapátrala a nakonec uchopila můj nadržený penis a hebkou dlaní ho lehce hnětla.
Na oplátku jsem jí hladil obliny zadečku, přejížděl prsty lehce po jejím vyklenutém boku a pomalu sjížděl dlaní po jejím stehně dolů a zpět.

Hlavní akci ale vedla Irena. Sklonila hlavu Anitě na prsa, jazykem objížděla její vztyčené bradavky a rukou  nedočkavě  honila její chloubu, jako by se nemohla dočkat, až se naplno postaví. Když k tomu nakonec došlo, nevím, kdo z nás byl více překvapen z toho, co se Anitě vztyčilo v klíně. To už nebyl ani penis ale kláda, snad pětadvacet centimetrů dlouhá a její mohutnost nápadně kontrastovala s drobným a štíhlím tělem Anity. Se svým penisem jsem si rázem připadal jako nedochůdče.
Ireně ale doslova svítily oči a rázem se stulila Anitě do klína, aby se s tím monstrem mohla pořádně pomazlit. Anita jí to usnadnila tak, že se otočila na záda a tím mě také umožnila pohled na svoje nádherná, pevná prsa, kterým jsem se samozřejmě začal ihned ochotně věnovat. 
Sledoval jsem při tom po očku Irenu, jak se mazlí s tím mackem, jak si ho bere do pusy, přidržuje za koule a se slastným výrazem se k němu tulí.

Nechal jsem tedy Anitiny prsy a začal se věnovat zadečku a klínu Ireny. Byla už pěkně mokrá, takže jsem do ní snadno pronikal prsty a dráždil ji uvnitř.
Brzy začala pocukávat zadečkem, kroutit boky a to už jsem věděl, že bude brzy chtít penis dovnitř.
A taky že ano, za chviličku se nad Anitou rozkročila, rukou si její péro navedla na vchod do své mušličky a začala se na něj pomalu narážet. Asi to šlo ztuha, protože se její vzrušený výraz začal střídat s téměř bolestivou grimasou, ale ve svém úsilí nepolevila, dokud se na něj nenabodnula v plné jeho délce. Na chvilku znehybněla, vypadala, jako když musí nabrat dech a pak se začala pomalu, pomaličku pohybovat nahoru a dolů. Tiše u toho sténala, ale rozhodně si to užívala.

Přesunul jsem se za ní a sledoval, jak jí ten gigantický nástroj proniká do vagíny, roztahujíc při tom do ruda prokrvené pysky, jako středověké beranidlo. Obě se při tom aktu držely navzájem za prsa, až jim tam naskakovaly rudé skvrny, dráždily si bradavky a v duetu sténaly rozkoší.

Pozoroval jsem Ireninu naběhlou kakaovou dírku až jsem neodolal, nabral na ukazováček gel a pomalu jí ho do zadečku zasunul. Prohnula se u toho jako luk a blaženě zasténala. Pohyboval jsem s ním dovnitř a ven ve stejném rytmu jak přirážela, až jsem cítil ten obrovský tlak, který penis v jejím lůně při pohybu vytvářel.
Ještě několikrát jsem si prst nageloval a když se mě její prdelka zdála dost promazaná a připravená, nasadil jsem svůj penis na zadeček a začal ho tlačit dovnitř.
To už  její tělo prožívalo doslova bouři, kroutila se, sténala, ale stejně mě ještě povzbuzovala.
„Jó, jó, dej mi ho tam, pomalůů, ták, ták, jó,“ vyrážela ze sebe vzrušeně, když jsem pronikal hluboko dovnitř.

Byl to můj první zážitek tohoto druhu a skoro jsem se bál, abych jí neublížil, ale přes to všechno sténání, vypadala spokojeně a tak jsem pokračoval.  Zážitek to byl úžasný, těsný zadeček mě jako vždy pěkně vzrušoval a nárazy Anitina penisu to vše jen umocnily.
Brzy jsem sténal stejně hlasitě jako ony a když Irena zrychlila své přirážení, měl jsem co dělat, abych jí stačil a když se udělala, rychle jsem ji následoval.

Vyndal jsem ho z ní až když mě zcela zvadnul. Chvilku poté se zvedla i Irena a k mému překvapení z vyklouzl Anitin penis stejně velký a tvrdý, jako když začaly.
Leželi jsme vedle sebe, oddychovali a sbírali síly na pokračování.
Anita se jen usmívala, oběma nám dala pěkného francouzáka a pak se zeptala Ireny, jestli teď nahoru může jít ona. Souhlas samozřejmě dostala, protože Irena nikdy neměla hned tak dost, o tom už jsem něco věděl a tak se nad ní přesunula. Irena roztáhla nohy, rozevřela si pysky a pomohla Anitě se zásunem. Po druhé už to šlo daleko snadněji a za chvilku už Anitina opálená prdelka kmitala o sto šest a její penis znovu plenil Ireninu naběhlou jeskyňku.

Odpočíval jsem, sledoval tu nádheru a penis mě zase začal tvrdnout.  Počítal jsem s tím, že mám dost času až se holky vyřádí a že pak nakonec vyklepu Irenu ale překvapila mě Anita. Otočila se ke mně a takovým velice roztomilým gestem ruky mi nabídla svůj zadeček.
„Prosím,“ dodala se šibalským úsměvem, když viděla, jak jsem zaváhal.
Ale co, hodil jsem rozpaky za hlavu, však se svět nezblázní, vyzkoušet se má všechno, řekl jsem si. Popadl jsem gel, namazal svoje kopí a statečně zaútočil na ten nádherný zadeček.

Šlo to skoro samo, trochu jsem zatlačil a byl jsem tam. Anita našpulila zadeček, abych vklouzl co nejhlouběji a jízda začala.
Chytil jsem Anitu za prsa, pěkně se přitiskl a začal přirážet. Trochu nám to ze začátku nevycházelo, ale pak jsme sladili rytmus a už to šlo jak po másle. Anita přirážela do Ireny, já do Anity, pevně jí tiskl prsa a bradavky a tak začala brzy pěkně sténat a já jí s Yrenou přizvukoval.
Anita měla zadeček volnější než Irena a tak jsem to vydržel pěkně dlouho, ale stejně jsem se udělal dříve než ona. Pěkně jsem jí naplnil zadeček semenem a teprve za dlouhou dobu co jsem v ní vyměkl a odpadl, se konečně udělala Anita, skoro současně s Irenou.
Až jsem se bál, že rozboří postel, tak to s nimi mávalo a cloumalo, než konečně odpadly udýchané vedle sebe na postel.

Já jsem ten oddychový čas potřeboval jako sůl a Irena tentokrát zjevně taky, jen Anita se zdála nezničitelná.
Za pár minut si už chtěla povídat, líbat se a mazlit. Hladila mě po břiše, líbala a pomalu sjížděla rukou dolů, až narazila na můj ochablý penis. Velice zručně si s ním začala pohrávat a tak jsme se spolu mazlili, až mě vzala za ruku a položila si ji na ten svůj klacek, který stále ještě stál.
Přišlo mně to divné, ale nechtěl jsem se jí dotknout a tak jsem se snažil,  jak jen jsem dokázal.
Fakt to bylo hodně divné, držet v ruce cizí penis, ale když jsem se u toho díval do té její nádherné tváře, na dokonalá prsa, dalo se to zvládnout a když mě pak nabídla, že mi ho vezme do pusy, vůbec jsem se nerozpakoval.

A dobře jsem udělal. Bylo to ta nejlepší kuřba, co jsem v životě zažil. Anita svým jazykem a rty, předváděla učiněná kouzla a sála jako vývěva. Za pár minut ho dokonale postavila ale, když se potom tak nějak divně na mě podívala a já pochopil, že by to chtěla oplatit, jen jsem omluvně zakroutil hlavou. Naštěstí se toho ujala odpočatá Irena a oplatila ji to i za mě.

Nechtěl jsem svoje ztopoření promrhat a tak jsem se nasměroval za kouřící Irenu a zezadu do ní zasunul a konečně jí trochu protáhl lasturku. Bohužel jsem už orgasmu nedosáhl a když neuspěla ani Irena u Anity, usoudili jsme, že je už čas toho nechat, jít spát a nabrat síly na druhý den.

Pokud vás zajímá, co se dělo druhý den, napište to do komentářů.

Autor

Navigace v seriáluTrojka se shemale 2 >>
4.5 50 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zvedavec

Co se dělo druhý den?

Daniel Poledne

Druhý den taky popiš.

Kittikit

No, necim, jestli bych ustal holku s ptakem. Ale jak se rika, proti gustu zadny disputat.

Harai

Podle mě výborná povídka, která si zaslouží pokračování. Určitá tabu se blbě píšou, takže pochvala a transparentně 5*

Gourmet

Nejhezčí holky v Thajsku jsou shemale. Akorát nejsou drobné a mají větší ramena. Ne, nezkusil jsem to. Ale možná jsem měl, když to čtu…

Harai

Zkusit se má všechno. Ne,že bych podobnou zkušenost měl, ale…

Harai

Jednou jsem zkoušel napsat lehce bisex povídku, ale nedokázal jsem se při psaní přenést přes určité zábrany a nebyl jsem si ani jistý přijetím čtenářů. Takže tě chápu… Jen by mě zajímalo to blízké okolí, nechceš to specifikovat?

Juli

Tomu rozumím 😘

11
0
Would love your thoughts, please comment.x