Ta mladší sestra 1

Toto je 1 díl z 6 v seriálu Ta mladší sestra

Radek se zklamaně posadil na gauč. Celý den se těšil na setkání s Terezou a ona mu klidně vzkáže po mladší sestře, že přijde o hodinu později.
„Mám se prý o tebe postarat,“ zachichotala se mladičká blondýnka a hodila po Radkovi očkem. „Mimochodem, já jsem Magda. Dáš si něco k pití?“
„Třeba kolu, jestli máte,“ povzdechl si.

Šla s ním do kuchyně, Radek pozoroval, jak se sklonila ke spodní přihrádce v lednici. Sukně se jí vyhrnula příliš vysoko a on překvapeně zjistil, že nemůže odtrhnout pohled od bílých kalhotek, zařízlých mezi půlky, které se před ním objevily.  
„Neříkala Tereza, v kolik se vrátí?“ zeptal se, aby přerušil trapné ticho.
Uvědomil si, že Magda postřehla, kam se dívá a zrudl rozpaky.
„Vůbec netuším, zatím se musíš spokojit se mnou,“ usmála se blondýnka.

Radek usrkával ledovou kolu a bezradně mlčel. Nevěděl, co si o tom všem má myslet. Náhle ucítil na stehně nesmělý dotek dívčí ruky. Ztuhl a opatrně se podíval na Magdu, která jenom pokrčila rameny a usmála se.
„Jestli chceš, můžeš si taky sáhnout,“ řekla klidně a pokračovala rukou směrem k jeho poklopci.

„Tohle není normální. Ona mi chce rozepnout poklopec. Co když ji navedla Tereza, aby vyzkoušela, jestli jsem jí věrný?“ blesklo mu hlavou.
To už ale Magda šmátrala v jeho rozkroku a on zaskočeně ucítil erekci. „Jestli je to zkouška, tak jsem v maléru,“ zhrozil se. Přesto sebral veškerou odvahu a nahmatal pod stolem její koleno.

„Můžeš klidně výš,“ řekla klidně Magda. „Jsem o něco napřed,“ zachichotala se vzápětí, když rozepínala první knoflík.
Radek vklouzl rukou pod sukni a roztřeseně přejel po rozpálené kůži k jejímu rozkroku. Přes zvlhlé kalhotky přejel její kundičku a zarazil se. 
„Ona už je vlhká… takhle rychle to snad není možné… musela to plánovat celou dobu,“ napadlo ho.
Naposledy zaváhal, ale potom vklouzl dlaní pod kalhotky a prodral se prstem skrz jemné chloupky do dívčí kundičky.
„To je hezký,“ zavrtěla se Magda a dál zápolila s knoflíky.

„Jestli se teď vrátí Tereza, tak nevím, jak jí to vysvětlím,“ zhrozil se v duchu Radek, ale nedokázal se už zastavit.  Bříškem prstu objel zduřelý poštěváček. Magda vypískla rozkoší a horečnatě se dobývala do jeho rozkroku. Konečně se jí to povedlo a z poklopce vystřelil ztopořený penis.
„Ten je,“ vyhrkla a nadšeně sledovala naběhlý žalud.  
Než se Radek vzpamatoval, obemknula penis dlaní a začala ho toporně honit.
„Dělám to dobře?“ ujišťovala se při pohledu na jeho zrudlou tvář.
„Jo, hlavně pokračuj,“ vyhrkl a najednou zapomněl na Terezu, vnímal jenom blízkost roztouženého dívčího přirození. V místnosti panovalo ticho přerušované vzrušeným sténáním.
„Jéééé… už… už… jseeeem,“ vyjekla náhle Magda a sevřela pevně stehna.

Jakmile se vzpamatovala, hmátla znovu po Radkově penisu, aby mu oplatila prožitou rozkoš. S pootevřenými ústy hltala každý detail jeho ztopořeného přirození.
„Zpomal… ještě chviličku… teď,“ vyhrkl Radek a začal mohutně ejakulovat.
Z penisu vystříkl prudký proud semene, který dopadal Magdě na ruku.
„Fuuuj, to je hnusný,“ otřásla se, ale v rozporu se svými slovy už přivoněla k lepkavé tekutině.
Než se Radek vzpamatoval, olízla si zašpiněnou ruku špičkou jazyka a zašklebila se. „Jak tohle může někdo polykat, to nechápu.“

Náhle zaslechli zvuk klíče v zámku.
„To je Tereza,“ vyjekla Magda a v panice si otírala ruku do papírového kapesníku. „Dělej, obleč se, nebo nás oba zabije,“ upravovala se rychle.
Radek si na poslední chvíli zapnul poklopec a usadil se na gauči, jako by se nic nestalo.
„Ty už jsi tady?“ objevila se ve dveřích vzápětí Tereza. „Postarala se o tebe ségra?“
„Jo, byla v pohodě,“ odpověděl Radek, který se ještě nevzpamatoval z jejího náhlého příchodu. „Kdybys věděla, jak se o mě postarala, tak nás oba zabiješ,“ mihlo se mu hlavou.

Tereza ho chytla za ruku a táhla za sebou.
„Pojď ke mně do pokojíku, už jsem se na tebe těšila,“ mrkla na něho významně.
Radek si uvědomil, že má vpředu na slipech mokrý flíček od zbytků mrdky a zděšeně se zastavil.
„Já na to dneska nemám náladu,“ vykrucoval se.
„Udělala jsem ti něco?“ zarazila se Tereza. „Vždyť jsi mi ještě před chvílí psal, jak se na mě těšíš.“
„Jenomže to jsem ještě nevěděl, že mi tvoje ségra vyhoní ocas,“ prolétlo Radkovi hlavou, poslušně se ale nechal odtáhnout do dívčího pokojíku, kde se Tereza dychtivě vrhla k jeho rozkroku.
„Co to je?“ zarazila se při pohledu na mokrý flek na slipech a ihned ho prozkoumávala. „Vysvětlíš mi to?“ podívala se na Radka výhružně.
„Jak jí to mám vysvětlit? To přece ani nejde…“ zpanikařil Radek.
Vzápětí ale dostal zoufalý nápad.
„Já vím, že je to trapný, ale už jsem to nemohl vydržet. Tak jsem si ho vyhonil u vás na záchodě,“ vyhrkl.

Tereza se zachmuřila, ale potom se jí na tváři rozlil spokojený úsměv.
„Ty mě máš tolik rád, že beze mě nevydržíš ani chvilku?“ přivinula se k němu a za odměnu ho jemně políbila.
„Kdybys věděla, co se před chvílí odehrálo, tak mi ho utrhneš,“ pomyslel si s úlevou Radek.
„Tobě už zase stojí,“ vyjekla spokojeně Tereza, vytáhla ven ztopořený ocas a obemkla ho vlhkými rty. Radek si vychutnával její laskání, v duchu se však vrátil k předchozímu zážitku s její mladší sestrou.
„Kdyby aspoň nevypadala tak mladě… do hajzlu, vždyť já ani nevím, kolik jí vlastně je… musím to nějak nenápadně zjistit od Terezy.“  

Vzpomínka na Magdu způsobila nečekané vyvrcholení. Bez předchozího varování ejakuloval Tereze do úst. Znechuceně vyplivla ocas a nechala si zkropit tvář sprškou semene.
„Taky jsi mě mohl varovat,“ otírala si zhnuseně obličej.
„Magda by to určitě spolykala,“ napadlo Radka. Nemohl zapomenout na její mladší sestru. Znovu přemýšlel, kolik jí tak může být.  „Nerad bych měl nějaké problémy, kdyby se na to přišlo,“ lekl se.

Tereza si mezitím nedočkavě stáhla kalhotky a on se zabořil mezi její nohy. Nasál vůni vzrušeného dívčího přirození a hlavou mu bleskla myšlenka, jak asi voní kundička její sestry.
„Tohle není normální, ještě chvíli a prozradím se,“ zakazoval si podobné myšlenky. Přesto si vychutnával lízání s představou mladičké blondýnky.
Dneska se mi to líbilo,“ přitulila se k němu potom Tereza, která netušila o jeho fantaziích.

Radek ji s výčitkami pohladil po tváři. „Já myslel, že se na mě budeš zlobit… kvůli tomu předtím,“ řekl tiše.
„Nejdřív jo,“ připustila Tereza. „Ale potom mi přišlo hezký, že ses mě nemohl dočkat.“ Na okamžik se zamyslela. „A to ti vůbec nevadilo, že je doma ségra?“ zajímala se.
Radek ztuhl.
„A je to tady,“ pomyslel si. „Co jí mám odpovědět?“ Nerozhodně pokrčil rameny.
„Vlastně mě to trochu vzrušovalo,“ přiznal se opatrně a pokradmu se podíval na Terezu, co tomu říká.
„Je na tebe moc mladá,“ mávla rukou bez obav.
„Kolik jí vlastně je?“ zeptal se zdánlivě lhostejně Radek.
„Před nedávnem jí bylo osmnáct,“ odpověděla. „Ještě je panna,“ mrkla spiklenecky na Radka. „Líbilo by se ti to?“

Radek vytušil nástrahu a lhostejně pokrčil rameny.
S tím ať se dře někdo jiný,“ ušklíbl se. Když mu ale hlavou prolétla vzpomínka na její mladičkou kundičku, které se dotýkal před malou chvílí, rozechvěně se otřásl.

Tereza naštěstí přestala vyzvídat a Radek se uklidnil. „Prostě si jí nebudu všímat,“ rozhodl se. „Budu se chovat, jako by se mezi námi nic nestalo.“
Jeho předsevzetí však vzalo zasvé, když se při rozloučení potkal s Magdou na chodbě. Stačilo, aby se Tereza na malou chvíli otočila, a už mu Magda provokativně sevřela rozkrok. Stačil jí včas odstrčit ruku, přesto se ještě na chodbě třásl strachem z přistižení.

Autor

Navigace v seriáluTa mladší sestra 2 >>
4.7 80 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
17 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Typický Harai – stále to samý… sestry, bratr, přítel…holky hned ochotně roztahujou stehna, všichni jsou nadržený…. Když mi bylo 18, hergot, asi jsem žil na jiný planetě. Vím, je to fantazie, ale trochu reality by neuškodilo. Řečeno s klasikem „můžu si stěžovat, můžu nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžu dělat.“ (Nečíst).

Clark

No jo, každý máme nějaké sny.

Juli

🤔 chtěl to taky😜. Pěkná povídka 😊.

Marťas

Trochu tě chápu, leč je jiná doba. Chápu, že jsou to erotické povídky, ale občas pomalejší start by neškodil. Rád se vracím k povidkam Freda, MB, Jeffa a jiných. U tebe mi chybí asijské povídky, ale jinak rozptyl témat máš dobrý a hlavně miluji tvé návraty do minulosti.

Gourmet

Mě se to líbilo. Harai píše velmi dobrým stylem, tak nepřemýšlím o tom, zda za mých mladých let to nebylo jinak. 5*

Erebus

Docela dobrý
Tak trochu hup na věc ale kdo jsem, abych kritizoval 🙂

Kedar

Forma dobrá, snaží se to být jednoduché a čtivé. Je to ale zoufalá nuda. Naprosto ohrané téma, bez fantazie, navíc zcela mimo realitu. Tyhle věci se prostě nedějí tímhle způsobem. Jasně, je to fantazie, jenže naprosto bez nápadu. Pokud tohle má být seriál, už předem je jasné jak se bude vyvíjet. Upřímně jsem udiven, že tohle Tě baví psát.

Kedar

Mě povídky jsou tu jenom dvě. Ta druhá se ani nesnaží být v realitě, na futuristické vizí je založena. První je reálnou zkušenosti, napsaná jinak než jakým způsobem píšeš ty. Takže se nedivím, že ti to nesedlo, každý jsme zcela jinde. Ber to jen jako zpětnou vazbu. Tady stejně nelze nic moc porovnávat, pouze se občasně pobavit. Ale autor by měl mít odezvu.

Gourmet

Nenech se odradit a piš dál! Za mě opravdu dobrý 😀

Tomas

Mne sa poviedka pacila a budem rad ak autor bude v serii pokracovat 🙂
Je to ako pise. Kazdy ma svoj styl a nieco co sa paci jemu. Ja si rad najdem v poviedke svoje. Tato splna co sa mi paci.

Johan

Povídka je super a vůbec není nereálná, mě se stalo něco podobného, akorát matka – dcera a stalo se to před mnoha lety v době mého mládí

Junior

Skvělý začátek série. Teď je jen otázka jestli to Tereza udělal schválně a domluvila se dopředu s Magdou nebo jestli to Magda jen zkusila a co z toho bude dál.

Denis86

Začátek serie je to pěkný těším se jak to bude pokračovat dál .

17
0
Would love your thoughts, please comment.x