Syn a matka

Tlustý ocas mlaskavě rozrážel růžové pysky úzké pochvy a rytmicky nořil se dovnitř až po kořen. Dívka, nabodnutá na této tyči, již nebyla schopna žádné reakce a byla jak hadrová panenka. Silné tření a velikost údu jí přinesly několik silných orgasmů a teď už jen apaticky čekala, až se muž uspokojí. Pak už cítila, jak ocas v ní mohutní a muž začíná zrychleně dýchat.
„Už… budu,“ zafuněl a proud spermií jí projel pochvou až do dělohy.

Dívka se pokusila o úsměv a pohladila vadnoucí ocas, mokrý od jejích šťáv a s vytékajícími zbytky semene na špičce.
Muž se taktéž usmál.
„Hele, je ti vůbec osmnáct?“ zeptal se, jako by to po provedené akci mělo nějaký význam.
„Jasně,“ kývla dívka a dodala. „A panna taky nejsem, jak sis jistě ráčil všimnout.“
Pak očima zabloudila na hodiny na stěně.
„Fííha. Musím letět, abych ještě něco naspala.“
„Jo běž. A pozítří budeš zase mít noční službu, tak se stav,“ podotkl muž a spokojeně se převalil na záda.
Jojo, je to krása být hlavním vedoucím na letním táboře mládeže a mít pod sebou skupinu vedoucích oddílů, což jsou povětšinou mladé holky…

Zita se dopotácela do chatky a padla na lůžko, až staré dřevo zapraštělo. Celé tělo ji bolelo, hlavně kundička dnes zažila středověk. Ale za ty orgasmy to stálo.
„Teda, tys to hlídání dneska natáhla,“rozespale se ozvala z vedlejšího lůžka praktikantka Jitka a pak už chatku naplnilo tiché pravidelné oddechování.

***

Uplynulo dvacet let.
Její tehdejší souložení na táboře nezůstalo bez následků, ale otěhotnění, ani narození syna Viktora nikomu neoznamovala a jméno otce v rodném listě zůstalo prázdné. Zůstala se synem dobrovolně sama jako svobodná matka a díky péči rodičů to zvládala bez větších potíží. Nyní jí táhlo na čtyřicítku, ale cítila se ještě mladá a plná života.

Z Viktora byl devatenáctiletý mladý muž a studoval na Vojenské univerzitě v Brně, neboť jeho touhou bylo stát se profesionálním vojákem a Zita jeho přání respektovala a podporovala. Uvědomovala si sice, že syn bude doma ještě méně než dosud, ale zároveň věděla, že jí tyto chvíle dostatečně vynahradí.

***

Stalo se to při oslavě jeho osmnáctin. Byli spolu na báječné večeři v exkluzívní restauraci, doma pak ještě popíjeli nějaký koňak a Zita dodnes neví… snad v lehké opilosti a rozjaření náhle byla odnesena v náručí do ložnice a pak si pamatuje jen přenádhernou rozkoš a uvolnění za léta nastřádané touhy po milování.

Ráno se probudila a hleděla na nahého syna a jeho chloubu, která i v klidovém stavu se jí zdála veliká.
Když se Viktor probudil, bez velkých okolků ji pomiloval, vyplnil ranní dávkou spermatu, a tak se vlastně stali milenci. Zita se tomu nebránila, přijala roli matky i milenky. Nikdy o tom, co se stalo, otevřeně nehovořili. Že je Viktor na starší ženy, ani kde nabral všechny ty milostné techniky, netušila, ale když jí několikrát vyznal lásku, ráda mu dala své tělo. Užívala si každou chvíli a doháněla milostný půst z uplynulých let.

***

Nyní seděla v křesle, vysprchovaná a uvolněná z pracovního dne a nehnutě odpočívala a skoro dřímala. Náhle otočila hlavou a před ní se vypínal velký tvrdý ocas. Z částečně shrnuté předkožky čněl naběhlý temně rudý žalud a úd sebou škubal, jak byl nalitý krví s naběhlými žílami po obvodu.
Zita se usmála, otevřela ústa, ocas obemkla rty, jednou rukou ho sevřela u kořene a druhou v dlani prohmátla visící chlupaté koule. Věděla, že to má Viktor rád a po chvíli kouření mu kulky i olíbala a promnula mezi rty.
„Ohhh,“ vzdychal Viktor a cítil, jak se mu nadržeností klepou kolena.
„Líbí… gmm… se… ti… to… fgmmm?“ ptala se ho.
„Anooo… mami… už… budu… stříkat… ah..ah,“ začal hlasitě vzdychat a Zita přestala kouřit, nastavila prsa a začala ho rychle honit.
„Ááááh… jééé,“ vyjekl Viktor a proudem semene jí pocákal prsa a zasáhl i bradu.
Zita ho dál honila, dokud ocas nezměkl a pak se odebrala do koupelny si tu nadílku smýt.
Když se vrátila, Viktor ji uvítal opět vztyčeným pérem.
Odebrali se do ložnice a oddali se mazlení, líbání a hlazení.

Zita neměla velká prsa, ale i proto byla stále pevná a Viktor se jimi rád zaobíral, mnul je, tahal a kmital jazykem po vztyčených bradavkách, což se jí velmi líbilo. Pak mu roztáhla nohy a umožnila přístup k tekoucí kundičce. Viktor jazykem kmital po pyscích, slízával šťávu a dráždil poštěváka za hlasitých stenů, kdy Zita většinou dosáhla prvního orgasmu.
Pak ho vzala za ocas a sama si ho zavedla do sebe. Tvrdý ocas do ní lehce pronikl až po kořen a Viktor hned začal přirážet.
„To… je… nááádhera… áááh… přitlač… oh..oh… už… joooo,“ hekala Zita ve stoupající rozkoši.
Jednou vystříkaný Viktor měl větší výdrž a změnil polohu.
Zita mu ho chvilku pokouřila a pak na něj usedla a nabídla mu prsa na hraní. Viktor rozehrál slastný prstoklad, Zita sténala a řítila se přímo na vrchol. Poskakovala na něm ve zrychlujícím rytmu, užívala si v sobě jeho pevnost i velikost a jakmile vykřikla v tělo naplňujícím slastném orgasmu, o chvilku později se do ní uvolnil příval semene.
Bylo to nádherné odpolední milování.

***

Viktor dlel na vysokoškolské koleji a domů jezdil jen dvakrát do měsíce. To pak s matkou promilovali celý víkend. Jiná žena pro něj neexistovala. Jelikož to byl normální mladík a nevyhýbal se žádné zábavě, neměl o přízeň dívek – vojaček nouzi, jenže jejich mladá, štíhlá těla kontrastovala s jeho touhou po plném těle zralé, zkušené ženy.
Zatímco jeho kamarádi slintali po mladém mase, Viktora přitahovala padesátiletá vedoucí kolejí, poručík Babinská.
Byla to svobodná, stará panna, robustní postavy, ale nebyla tlustá a a její megakozy byly ve vypasené uniformě nepřehlédnutelné. Přes svůj věk byla její tvář vcelku hladká bez výraznějších vrásek. Tmavé vlasy překrýval světlý melír a tím jí ubíral roky o několik let. Na koleji pouštěla hrůzu a všichni se jí báli, v soukromí byla tichá a vnitřně nešťastná, jen o tom nikdo nevěděl.

***

„Viktore? Chci vás požádat o pomoc. Měl byste odpoledne čas?“ zastavila ho jednou na chodbě a mile se usmívala, což bylo nevídané.
„Rozkaz, paní por…“ vyhrkl Viktor a skočil do pozoru.
„V klidu… nejsem tu jako váš nadřízený. Domů mi přivezou novou pračku a potřebovala bych pomoci ji dostat do bytu. To je vše.“
„Provedu… ehm… jistě, přijdu,“ usmál se Viktor a zálibně pozoroval siluetu odcházející ženy.

***

Když byla pračka umístěna v bytě, žena mu nabídla kávu a přátelsky s ním hovořila. Mimo službu byla docela sympatická. Pak dostala splín a začala pofňukávat, jak se cítí osamocená a nikdo ji neposkytne ani trochu té lásky.

Viktor k ní přisedl a ve mžiku ji měl na sebe přitisknutou a její jazyk ve své puse! Její přístup ho zarazil, ale nevyděsil. Přijal její hru a chvatně se jí dral na holé tělo.
Obří prsa vězela v podprsence, kterou strhl s divokostí nadržené šelmy a pak už mnul ty mléčné vaky s velkými tvrdými bradavkami ve středu temně rudých prsních dvorců. Že žena neměla děti, nebyly prsy až tak vytahané a zachovávaly si jistou pevnost.
Když jí zbavil sukně, černý hustě zarostlý klín se ztrácel mezi silnými stehny. Kromě obřích prsou Viktorovi už žena nepřišla tak přitažlivá. Do krásy jeho matky měla přece jen už nějaké ty roky za sebou. Ale nevzdal to a ženu na kuchyňském otomanu nejen ošukal, ale ještě i odpanil!
Ocas se mu postavil, a tak ho do ní vrazil, prudce přirazil a na jeden příraz a za jejího bolestného zaúpění cítil, jak proniká nějakou překážkou. Když se do ní zabořil v celé délce ocasu, ihned začal rychle přirážet, žena hekala a sténala. A jak bylo sevření panenské pochvy silné, brzy to na něj přišlo a bez zábran se do ní vystříkal.

Žena byla trochu mimo. Tohle byl první muž jejího života a ještě ke všemu takový mladík a ve vojenské hierarchii i podřízený. Nedalo se nic dělat, stejně už bylo po všem.
Viktor už k dalšímu milování naštěstí neměl, což kvitovala s povděkem a poprosila ho, ať na vše zapomene.
Tím to mezi nimi skončilo a Viktor se zase rád navrátil ke své matce Zitě.

Autor

3.9 63 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harai

Můj poslední komentář k tvým povidkám. Jestli zrovna ty kritizuješ, že jsem šel v poslední povídce rychle na věc a nebylo to uvěřitelné, tak jsi mimo. Jo a incest nepiš, fakt ti to nejde.

Harai

Mně tvoje povídky až tak nevadí, občas si je i přečtu. Jen mi vadí, že při své autorské potenci vyplácáš všechny použitelné nápady.
Irituje mě v tvém podání jenom incest, pro který prostě nemáš cit. A ty to moc dobře víš, přiznej si to…

zvedavec

Tak to už stačilo, pánové. Tyhle spory si řešte na vašich soukromých mailech a ne v komentářích. Napsat dobrou icestní povídku, je umění a málokdo to umí. Hanka víc mluví, než souloží a Dědek snad už nepíše. Za mě povídka dobrá.

Gourmet

Hodně se mi to nelíbí. Velmi popisné, neinvenční, nemá to jiskru. Pokračování tímto způsobem není nutné.

Tomas

Ja zrovna starsie zeny nemusim a aj rychlost celeho pribehu bola.. ze som sa dvakrat musel pozriet ci to fakt pise ten autor ktory taketo skolacke chyby nerobi. Naopak. Vacsinu poviedok ma prepracovanu.

Kamil Fosil

Mne jenom mrzí, že epizoda s poručík Babinskou byla tak krátká.
Když už mu poskytla to nejcennější co měla, tak by ho taky neubylo, kdyby se jí ještě alespoň párkrát věnoval.
Třeba o těch víkendech, kdy zůstával na koleji.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x