Trojka se shemale 2

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Trojka se shemale


Zážitky z noci s Anitou, Yrenou a vypitý alkohol, mohly za to, že jsem spal jako špalek. Probudil jsem se až před polednem a když jsem se zmátožil, slyšel jsem obě, jak se vedle v pokoji smějí a švitoří.
Nenápadně jsem se vypařil do koupelny a teprve pak, když jsem se vysprchoval a zcivilizoval, vyrazil za nimi.

Zastihl jsem je v družném rozhovoru nad zbytky pozdní snídaně, ke které si nezapomněly otevřít další láhev šampaňského. Obě už byly evidentně osprchované a nalíčené, Yrena byla ve svém oblíbeném hedvábném župánku pod kterým se rýsovalo černé krajkové prádlo a Anita měla na sobě neuvěřitelně eroticky působící průsvitný top, končící u pupíku, kratičkou sukýnku ze stejného materiálu, která naprosto nedokázala zakrýt její stejně průsvitné, bílé kalhotky.

Popřál jsem oběma dobré ráno, obdržel od každé polibek, od Anity navíc mazlivé pohlazení a pak jsem měl co dělat abych se trefil do křesla, protože jsem nemohl odtrhnout oči od Anitiných tmavých bradavek, prosvítajících tenounkou látkou topu a penisu, který se zřetelně a téměř výhružně rýsoval pod pružným materiálem kalhotek.
Obě si toho nemohly nevšimnout a také to daly najevo hlučným smíchem.

Když se Yrena konečně přestala smát, začala mě zpovídat.
„Karle, ty na ní můžeš oči nechat, řekni mi, co se ti na ní líbí více, prsa nebo snad ten penis?“ dobírala si mě.
Musel jsem nad odpovědí trochu zapřemýšlet, ale pak jsem pravdivě odpověděl, že se mi líbí celá, ale právě s tím penisem mám tak trochu problém.
Nedokázal jsem upřednostnit jen některý kousek jejího těla, protože ona byla dokonalá jako celek. Prsa, paže, zadeček i boky, nádherné štíhlé nožky, ploché bříško, to vše tvořilo úžasný celek, nahoře korunovaný překrásným, jemným obličejíčkem, kterému vévodily veliké oči a když na mě laškovně zamrkala dlouhými řasami, úplně mi vyschlo v krku a byl jsem rád, že mě Yrena nalila skleničku, kterou jsem ten knedlík v krku rychle spláchl.

Když si Anita odskočila, začala si mě Yrena laškovně dobírat a smála se tomu, jak si Anitu stále prohlížím.
„Já vím, že ti ten její ocas leží v hlavě ale nic si z toho nedělej, Anita takhle působí prý na všechny muže, ale ty se také nemáš za co stydět,“ chlácholila mě. „Mně ten tvůj úplně postačuje a vyhovuje, Anita je jen takové zpestření, povyražení a byla bych ráda, kdyby sis to užil jako já.“
Ještě chtěla něco dodat, ale vyrušila jí Anita, která se právě vrátila. Posadila se vedle Yreny a začala se s ní hladit, líbat, mazlit a pozvolna si u toho vzájemně svlékaly tu trošku oblečení, co měli na sobě.

Byla to pěkně žhavá předehra, která mohla za to, že se můj penis vztyčil jako žerď praporu před bitvou a když si Yrena klekla před Anitu a vzala si do pusy tu její sbíječku, kterou se marně pokoušela zasunout do krku, začalo mě v něm hezky pocukávat.
Yrena se skoro dusila, z koutků jí tekly sliny jak buldokovi a nakonec to vzdala. Odstrčila Anitu, aby si ji vzápětí zase přitáhla hlavou ke své a něco jí šeptala.
Anita se usmála, pokývala a přesunula se přede mě. Lekl jsem se, že mi ho bude také chtít strčit do pusy, ale ona si klekla, stáhla ze mě boxerky a dlaní mi ho začala mazlit tak vzrušujícím způsobem, že jsem měl rázem na špičce kapičku.
Anita ji nenechala bez povšimnutí, sklonila hlavu, kapičku olízla, pak se zatvářila, jako degustátor vína při koštování a se spokojeným úsměvem polkla můj penis jako malinu. Její rty pumpovaly nahoru a dolů, jazyk kroužil po žaludu a při obzvlášť hlubokém zásunu, jsem snad cítil i její krční mandle.
Celou dobu se mě přitom dívala přímo do očí, pravou rukou dráždila varlata a levou mě hladila po břiše a občas dráždivě zaškrabala nehty.

Yrena nás celou dobu pozorně sledovala, upíjela bůh ví kolikátou sklenku šampaňského a přitom si jemně projížděla prsty závojíčky a laskala hrbolek poštěváčku.
Byl jsem na pokraji totální exploze, snažil jsem se Anitu upozornit, ale nedbala a pracovala pusou ještě aktivněji, až se mně z toho točila hlava.
Skončilo to explozí, která mě samotného překvapila a zřejmě i Anitu, když se pokoušela spolknout vše, co ze mě tryskalo. Jako by to nemělo konce.
Její, pevně sevřené rty ze mě doslova pumpovaly jeden výstřik za druhým, zatím co její dlaň moje koule hnětla a vymačkávala, jako by plnila závazek socialistické práce, s tím, že ve mně nesmí zbýt ani kapička. Přestala až v okamžiku, kdy jsem byl vyždímaný jako citron a lapal po dechu.

Ve chvíli, kdy se ode mě odtrhla, se k ní přidala Yrena. Chvilku se s Anitou líbala a pak si ke mně přisedla každá z jedné strany a vznikla z toho taková propletená trojka. Ruce, nohy, prsa a ústa jsem už nedokázal rozpoznávat, ale bylo mně to jedno. Oddával jsem se doznívající rozkoši, s Anitinou bradavkou v puse a s Yreniným jazykem na podbřišku mně bylo jako v ráji.

Obě děvčata záhy přešla na vzájemné laškování a tak jsem se mohl dojít opláchnout , trochu občerstvit a vydechnout.
Díval jsem jak Yrena kouří Anitě giganta a pak na něj nasedá jako na dostihového koně, cválá a z úst jí vycházejí vzrušené výkřiky. Pohazuje hlavou, až jí vlasy létají kolem hlavy a z jejího rozkroku slyším mlaskaní, které prozrazovalo, že je maximálně vzrušená a teče jako Nil, až měla Anita zmáčený celý podbřišek a stehna.

Yrena podléhá velikosti údu na který se narazila, s hlasitým výkřikem klesá na hruď Anity a tiskne se s k ní, přestože jí celým tělem probíhají křečovité vlny orgasmu v mohutných vlnách, jaké jsem u ní ještě nezažil. Konečně se utiší, uvolní a jen velké kapky potu jí stékají po zádech, jako by právě uběhla marathon pod Saharským sluncem.

Po té dřině si děvčata odskočila do koupelny a zlatý hřeb nastal po jejich návratu.
Občerstvily se, jak jinak, než šampusem a Yrena dostala skvělý nápad, že mi ho do něj namočí a budou olizovat. Netušil jsem, jak se dá odpadlík rychle probudit k životu, když ho na střídačku olizují dva mrštné jazýčky, které spolu nakonec ještě začnou soutěžit. Obě se u toho smály jak bláznivé a předháněly se, která toho více slízne. Namočit, olízat, namočit, olízat, za chvilku už zase junior stál v pozoru a hrdě vystrkoval hlavičku, jako by právě dostával řád práce. Problém byl ale v tom, že když už zase hrdě trčel, nešel ohnout do sklínky a tak ho obě začali polévat.
Jedna polila a druhá to hned zespod chytala do pusy ale i tak toho spoustu skončilo na podlaze.

Všichni tři jsme byli celí ulepení, ale nikomu to nevadilo. Anita sice učinila pokus mě celého olízat, ale byla přemožena Yrenou a nakonec se to zvrhlo v úplný boj o péro, z čehož jsem měl já velikou legraci, ovšem jen do doby, než mě Yrena v záchvatu smíchu nechtěně kousnula. Tehdy jsem to okamžitě zarazil a navrhl společnou sprchu.
Nápad byl přijat s nadšením a tak jsme se přesunuli do koupelny, kde si mě obě dračice společně vydrhly po celém těle tak, že jsem měl až rudou kůži.
Yrena pak trvala na tom, že jim musím oplatit stejným a tak jsem napřed vydrhnul jí a pak i Anitu, která trvala na tom, abych jí obzvláště důkladně umyl zadeček a penis.
Poprvé jsem držel v ruce jiné, než svoje péro, ale v té rozjařené atmosféře mi to ani nepřišlo.

Když jsem jí ho mydlil a stahoval předkožku, předváděla slastné vzdychání, mnula si prsa a naznačovala obscénní gesta. Toho se hned chytila Yrena a začala mě přemlouvat, abych ho Anitě vzal do pusy. Rozpačitě jsem otálel, ale to mě hned zahrnula výčitkami, že jsem sobec a spoustu dalšího a nakonec mně sama přistrčila moji hlavu k Anitě, že mě prakticky nic jiného nezbývalo.

„Představuj si, že je to jen velký poštěváček,“ dodala pak se smíchem.
Sevřel jsem rty kolem toho obrovského penisu a čekal, co to se mnou udělá. Nestalo se ale nic strašného. Anitin úd voněl po sprchovém gelu, byl hladký a teplý a mě už to najednou nepřišlo tak hrozné.
Když se pak k nám přidala i Yrena, která se ke mně rozkročená přitiskla bokem a začala líbat a hladit Anitu, hodil jsem vše za hlavu a snažil si to užít.
Prostě trojka jako z erotického filmu pro dospělé. Holky zakousnuté do sebe, já Anitu v sobě, jednou rukou si ji přidržoval, druhou hladil Yrenu v rozkroku a dráždil ji mušličku a zadeček až zase začala krásně vlhnout. Když se ještě k tomu přidala Anita tak až se vlnila v bocích, padlo rozhodnutí, že se přesuneme do ložnice.

V posteli proběhlo velké, hromadné mazlení, kouření, lízání, osahávaní a pak Yrena rozhodla, že uděláme vláček. Lehla si na záda, roztáhla nohy a mezi ně si naštelovala Anitu, aby do ní mohla dobře vniknout. Mě pak požádala, abych se věnoval zezadu Anitě, která už si stačila i nagelovat zadeček a naznačovala, jak se těší.
Chvilinku jsem se jen díval, jak Yrena absorbuje toho úderníka a pak chytil Anitu za ty krásně oblé půlky, zcela žensky vypadajícího zadečku, pěkně jí je roztáhl a pomalu zasunul, až spokojeně zavrněla.
Pár vteřin nám trvala synchronizace, ale pak už to jelo jak po másle. Yrena se musela cítit jak pod bucharem s příklepem. Nejdříve do ní přirazila Anita a hned na to já do Anity příraz zatuploval.

Hezky dlouho jsme si takhle hráli na příklepovku, když Yrena skoro zaječela, že už to na ní jde a že nás chce do sebe oba. Doslova mě převalila na záda, nasedla na mě svým zadečkem zády ke mně, trochu se zavrtěla, abych do ní pronikl co nejhlouběji, pak se na mě položila a svoji mušličku nabídla Anitě, která ani na okamžik nezaváhala, hned do ní zasunula penis a začala přirážet.
Byl jsem pod jejich vahou jako přišpendlený, sotva jsem se mohl hýbat a tak jsem ji jen jednou rukou chytil za ňadro, mačkal jí bradavku a druhou rukou dráždil naběhlý poštěváček.
Yrena Anitu hlasitě povzbuzovala a ta se nenechala přemlouvat. Stále zrychlovala, až Yrena vzdychala jak parní lokomotiva a nakonec se za hlasitého jekotu a mohutného škubání udělala tak bouřlivě, div neomdlela.

Já sám jsem se pod tou zátěží sotva hýbal a neměl se jak udělat i když jsem byl vzrušený na maximum a tak když se Anita odpoutala, převrátil jsem Yrenu na záda, a přes její hlasité námitky jsem jí ho znovu zasunul do zadečku a protahoval ji tak rychle, že jsem se konečně po pár vteřinách konečně udělal také.
Skončili jsme zpocení vedle sebe, oddychujíc, jak kovářské měchy a Yrena rezolutně prohlásila, že pro dnešek končí. Prý je už schopná dojít maximálně do sprchy a pak někam na večeři ale další hrátky až do zítra nepadají v úvahu.

Nerozmlouval jsem jí to a ani Anita, všichni jsme toho měli dost. Dali jsme, teď už jednotlivě sprchu, oblékli se a šli do blízkého baru na večeři. Ani nebudu popisovat, jak místní vošousti slintali nad oběma ženami a já se cítil pyšně jako páv.

PS: Uf, to ale byla dřina, připadám si, jako bych složil vagón uhlí.

Autor

Navigace v seriálu<< Trojka
4.8 33 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harai

Dobře napsané a chápu autora, že se při psaní zapotil. Možná mohl ještě víc pustit z otěží svoji fantazii, ale co si budeme namlouvat, tohle téma se fakt nepíše lehce. Sám mám už delší dobu rozepsaných seriál, kde se částečně bisex námět vyskytuje a stále váhám se zveřejněním (a taky dopsáním)

mimik

souhlas, pekne napsany a klidne se vic odvazat, @Harai nevahej

Gourmet

Ani se mi to nechtělo číst, protože jsem si myslel, že to bude nechutné. A ejhle nebylo, moc pěkně jsem si početl! Blahopřeji!

FranK

Jo tohle se četlo fakt pěkně.
FranK

Marťas

První díl jsem četl jenom tak ze zvědavosti. Moc mě toto téma nebere. Ale protože byl první díl napsán řekl bych lehkou rukou, tak jsem se začetl i do jeho pokračování. Téma hodně nevšední, ostatně holku s pérem najdeme spíš v Asii. Dávám za nevšední nápad a kultivované zpracování povídky 5* Věřím, že se autor hodně zapotil a asi i hodně přepisoval než dosáhl tohoto výsledku. Opravdu pěkně se to celé četlo a má to hlavně děj. 👍

6
0
Would love your thoughts, please comment.x