Tekutý milenec

Měl snad na vybranou? Neměl. Stál na regálu a vyhlížel odsud někoho, kdo má vkus a koupí si ho. Jeho průhledná lahev byla jako skvostné brnění, jeho obsah rajskou šťávou pro hebká těla žen.
Připadal si jako rytíř, který zachrání špatně hydratovanou pokožku. Značkový, přesně načasovaný a na místě, kde si ho prostě musel každý všimnout.
Třeba ta hezká menší blondýnka? Nebo ta honosně vypadající paní? Či snad ta černovláska. Když prošla kolem, všiml si velmi zanedbané suché pokožky. Zavolal by, ať se otočí, bylo by to ale neslušné. Kdo si ho nekoupí, ten si ho nezaslouží.

A pak se to stalo.
Menší rudovláska, která na něj sotva dosáhla, si ho vzala do ruky a četla, co je na něm napsané. Prohlížela, až dokud jej neotevřela a nepřivoněla si. Přivřela při tom oči a pak se tajemně pousmála. To bude ono. Tahle má konečně vkus!
„Ještě tenhle si vezmu a pak tohle.“ pípla u kasy a prodavačka jí všechno zabalila. Několik mýdel, pár líčidel a červený lak na nehty.
„Kupujete jeden z posledních, úplně po nich lidi blázní.“ dodala ještě pohledná blonďatá prodavačka a pokukovala po ní. „Jedna mladá dáma si vzala hned tři, když se asi za hodinu vrátila.“

V tašce to s ním házelo ze strany na stranu, jak jeho majitelka spěchala, aby už byla doma.
Snažil se vykouknout z papíru ven, až se mu to povedlo. Viděl mezi dírkami síťovky chodník, který někam ubíhal. Spoustu nohou, které měly suchou kůži.
Jeho slečna měla krátkou sukni, pod kterou zvědavě nakukoval a kochal se výhledem. Možná to mohlo někomu vadit, z pokřikujících mýdel si ale hlavu nedělal. Stejně ji neměl. Byl jen naplněný po okraj.

Doma ho položila spolu s ostatními na pračku do koupelny. Rozhlížel se a hodnotil, do jaké společnosti se to vlastně dostal. Všechny značky byly pod jeho úroveň, byl extra třída. S ním se bude mýt jinak než s ostatními.
Okouzlí ji, zamotá hlavu a už budou navždycky spolu.

Když vstoupila do koupelny, všichni se na ni zamilovaně dívali. Šampon se těšil, že když jej včera nepoužila, použije ho dnes a vynasnaží se, aby její vlasy dostaly všechnu jeho lásku. Mýdla pěnila nadšením, když viděla, že jde do sprchy. Její mikrosvět plný těšící se kosmetiky Veroniku uspokojoval. Znala jejich touhy a přání a ráda s nimi trávila čas. Přejela očima i po malé, nenápadné krabičce.

Dnes byl ale speciální den. Měla chuť se odměnit a nepochybovala o tom, že se jí to podaří.
Sprchový gel se přemístil na vanu, kde zaujal výsadní postavení.
Veronika se pomalu svlékla do naha a on ji tiše pozoroval. Čekal, kdy jej nahne a nabere, nechá chvíli v dlani a pak si ho pomalu vetře spolu do pokožky. To bylo smyslem jeho existence.
Přímo bublal vzrušením, kdy to přijde.

Veronika byla dnes sama. Těšila se na to, co bude provádět, až se chvěla po celém těle. Pustila sprchu, pořádně teplou, až horkou. Vlezla si pod ni celá, cítila, jak jí stéká dolů po vlasech a pak dolů, po kulatém zadku mezi stehna. Cítila teplo po celém těle, jak z ní splachuje všechnu nervozitu, a naopak startuje vzrušení.
Posadila se na roh vany a nabrala do rukou šampon, který si pomalu vtírala do hustých, dlouhých vlasů. Zavřela přitom oči, zakláněla hlavu, aby si to užívala. Drobná masáž na začátku nebyla vůbec od věci.

Pozoroval její tělo, rozkošná pevná prsa, kterým rychle ztvrdly bradavky z té změny teplot. A možná i z toho, co se jí honilo hlavou. Těšil se, pomrkával po ostatních, kteří už znali Veroniku dlouho, a tak věděli, co s ním bude provádět. Bavili se tím, jak bude překvapený a zároveň mu záviděli.

Když měla hlavu umytou, sprchu upravila tak, aby na ni dopadal jen úzký proud a natáhla se po gelu. Cvaklo víčko a jako když zašumí šampaňské, vylila si jeho hedvábně jemnou šťávu na prsty a do dlaní. Byl chladivý a překrásně zavoněl. Fakt si na tom dal záležet. Musíte na ně udělat dojem, jinak skončíte v koši nebo v kabelce u jejich matky, varovali je v továrně. A to fakt nechcete. Vy pro ně musíte být neopakovatelným pokušením.

Tetelil se blahem, když si s ním masírovala krásná lýtka a pak stehna. Zajížděla si na zadek až dokud nevytáhla ruce nahoru přes smyslné boky k ňadrům, kde se zastavila. Vydechla, až se probral a zaostřil na ni. Zaposlouchal se. To je vážně tak dobrý? Hekla? Zasténala? Mise splněna!

Jenže noc teprve začínala a Veronika si chtěla začít hrát. Vstala a vyndala z nenápadné krabičky podlouhlý pogumovaný předmět, který si se zálibou prohlížela. Pak ho osprchovala a protřela mezi prsty.
Posadila se a nabrala si z něj pořádnou dávku voňavé, chladivé tekutiny.
Čekal, co s ním udělá a ani nedoufal, že by jej znovu rozetřela po měkké a hebké kůži ňader. Jenže ona se toužila vracet neustále na stejná místa. Přesně tam, kde se poprvé zamilovala. Byl v rozpacích, když si jím obkroužila ztvrdlé hroty bradavek, kolem kterých jím kroužila jako by hledala vchod dovnitř.

Už přestaň, ty divoká rezatá prostopášnice! A rozpíjel se jí po prsou, stékal v chladivém proudu dolů mezi stehna, kde si na něj počkala prsty a vmasírovala si jej kolem celého vchodu až po kulatý hrbolek na jeho špičce. Už byla krásně prokrvená a stačilo jemné dotknutí, aby se zkroutila a srazila obě nohy k sobě. Opět se rozechvěla a divoce zasténala. Nemohla odolat.
Poslepu nahmatala hračku, zapnula ji a s potěšením pocítila jemné vrnění. Zase ten její úsměv, když na něj zamilovaně koukala a prosba o další dávku. Uzávěr nechtěl povolit, protože se už druhou rukou věnovala klínu, který nedokázala opustit. Hlasitě zasténala, napůl vzrušením a napůl urputnou snahou dostat se dovnitř lahvičky.

Otevřela ji až zuby. Uzávěr povolil a ona si klouzavým nektarem polila lesklá ňadra, až dokud v lahvičce nic nezbylo. Byl upuštěn na dno a proudem vody se dokutálel až přímo pod ni. Měl dokonalý výhled, vyprázdněný, uspokojený sám sebou. Zároveň se ale projížděl všude po jejím mokrém, kluzkém těle.
Uspokojovala se, klečící v něžném a horkém proudu vody. Oči přivřené, ústa tiše vzdychající, s podlouhlou hračkou vrnící na povrchu vagíny. Viděl, jak si dovedně všímá celého povrchu vchodu a pokládá hračku přesně tam, kde potřebuje. Zároveň ale cítil sám sebe, jak jí stéká v sytých proudech po těle, které sebou cukalo. V pravidelných rytmech pohybovala boky, aby si vycházela vstříc.

Až ji zatekl dolů, v proudech mezi nenasytná stehna. Obratná ruka si jej rozetřela tak, aby ji ochutnával a zároveň způsobil klouzání přesně v místech, kde se jí to teď hodilo. Vzrušeně popadla jeho prázdnou lahvičku a třela se jí po prsou, dokud neskončila v ústech. Víčko odlétlo, jak lahev zkousla, plná vášně.

Už nebyl v rozpacích, miloval se s ní. Cítil se být všude na jejím těle, klouzal po něm až vyšpulila zadek, který si lačně sevřela rukou a plácla se. Našla lepší pozici a vrážela do sebe hlouběji a hlouběji hračku, kterou se divoce uspokojovala.
Kroutila se a svíjela, zachytávala se rukama o madla, která ve sprše byla. Dokud nepodlehla své divoce pracující hračce, která ji vystřelila na vrchol. Sprchový gel se v té poslední chvíli rozplynul a odtekl odpadem dolů, do trubek a pak dál, do kanálu. S pocitem, že opustil svět v nejlepším.

Veronika chvíli ležela, pak si hračku vytáhla a s úsměvem se protáhla. Osprchovala ze sebe zbytky milostné šťávy a pak se osušila. Hračku zpátky do krabičky, ale ne nijak daleko, bude ji brzy zase potřebovat.

Ještě nebyl večer, v prodejně s kosmetikou měli sice před zavíračkou, ale ještě to stihne. Musí. Tohle musí mít pokračování.
„Máte ještě ten sprchový gel, co byl dnes támhle na poličce?“ zeptala se tiše, s malou nadějí v hlase. „Dnes jsem ho tu kupovala a teď ho tady nikde nemůžu najít.“
„Už není, lidi se po něm mohli zbláznit. Však když jste tu byla poprvé, varovala jsem Vás. Vykoupili mi to přímo pod rukama.“ Veronika stála s otevřenou pusou, pak sklopila oči.
„Musí se vyrobit nová várka, takže to nějakou dobu potrvá.“
„Jak dlouho?“ zajímala se zrzka.
Prodavačka, mladá blondýnka s vlasy vyčesanými vysoko nahoru, se na ni tak zvláštně podívala.
“Koupila jsem si teda i jeden pro sebe. Mám ho v kabelce. Jak daleko bydlíš, maličká?“
Rudovláska se prohnula v bocích a mrkla. Chvíli váhala, nedala se ale pobízet dvakrát. Tohle by šlo. Ona už znala kouzlo sprchového gelu z nové řady, teď je potřeba jej předvést dalšímu tělu. Už se nemohla dočkat, až ho znova ucítí. Podělí se spolu o všechno.

Ten večer byl divadlem pro tři.
Připadal si jako rytíř, který zachrání špatně hydratovanou pokožku. Značkový, přesně načasovaný a opět překvapený výhledem. Prostě tekutý milenec.

Autor

4.8 34 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sasha

Krásná povídka. Jemná, něžná, smyslná, originální…

Juli

Lahodná povídka, přímo mňamka 👍👍👍👍👍🤗

Clark

Originální a zábavné, mě by tohle tedy nenapadlo, klobouk dolů.

Tomas

Skvele napisane a precitane jednym dychom! Mile sexi a vzrusujuce..

Bbob

Tak tohle je lahodné !! A přitom vlastně ani jedna zmínka o chlapovi 🙂 Ženy jsou prostě dokonalá stvoření a když je dostane do ruky šiikovný autor, tak je z toho takovéhle počtení – díky za to.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x