vystříkaná v posteli

Zkusit se má všechno 01

Toto je 1 díl z 1 v seriálu Zkusit se má všechno
Počet zobrazení: 117

Jak jsem poznal Veroniku

S Květou jsme spolu byli už skoro pět let. Náš bohorovný vztah upadal do klasického stereotypu, ale i přes to, snad pro ten mysl neobtěžující zvyk, jsem jí chtěl požádat o ruku. A taky proto, že jsem jí miloval… Kdybych tehdy věděl, jak jsem pošetilý…

Květa si našla milence. Věděl jsem to už nějakou dobu, ale co, já taky nejsem zrovna obraz ctnosti. Jednou jsem jí řekl, že mám jednání v Ostravě, poctivě jsem si sbalil kufry, sedl do auta a odjel na druhý konec Prahy za Veronikou. Veronika je nádherná holka. Dlouhé kaštanové vlasy až po pás, smyslné rty, malý nosánek a pohled dokonalé kurvy.

Má nádherně tvarované troječky a prdelku jak dva oříšky. Květa je pořád moc hezká ženská, ale nikdy pořádně na sex nebyla, s ničím novým nepřišla, a já jí nechtěl nějak ranit, kdybych jí řekl, že mě to pořád stejně nebaví, tak už spolu nějakou dobu ani nespíme. Tehdy, když jsem Veroniku držel v náručí mě veškeré myšlenky na svatbu přešly.

Poznali jsme se asi před rokem. Byl jsem s kamarádem v baru, trochu jsme popíjeli a klasicky, jak už to tak bývá, u baru stála s kamarádkou ta nejvíc sexy ženská, jakou jsem kdy viděl. Měla malinkatou koženou sukýnku, právě tak dlouhou aby byla přesně pod čárou ponoru, a rudé tílko s výstřihem a odhalenými rameny. Jo, to byl můj sen, mít holku, co se nestydí za svoje tělo, co klidně ukáže, že má ty nejdelší nohy na světě…

Když si všimla, jak lačně po ní koukám, pohodila hřívou tmavých vlasů a napila se ze sklenice. Kamarád mě asi hodinu na to opustil, že musí za manželkou, ale mě se teda rozhodně nikam nechtělo. K Veroničině přítelkyni se připojil nějaký mladík a Veronika také osiřela. Odhodlal jsem se jít na bar a pozvat jí na drink, ale než jsem to stačil udělat, vzala si kabelku, zaplatila a šla ke dveřím. Spěšně jsem hodil obsluze nějaké peníze a chvátal jsem za ní.

Nevím, jestli čekala na mě, nebo na taxíka, ale stála venku. Podívala se na mě zpod svých dlouhých řas.
„Potřebujete něco?“ zeptala se mě.
„Já… já…,“ zakoktal jsem se, „jen jsem vás chtěl akorát pozvat na něco k pití, když jste odešla.“
„Můžeme si to dát u mě, jestli máte rád levnou whisky.“
„U vás si to, slečno, dám moc rád.“ Pochopil jsem její dvojsmysl. Sedli jsme do taxíku a uháněli nočním městem do doupátka téhle bohyně. Jak seděla, měl jsem opravdu královský pohled na její bílá stehna, sukýnka se jí vyhrnula, jak nejvíc mohla, prakticky už seděla jen na holém zadečku. Zajímalo mě, jestli má kalhotky, snažil jsem se nenápadně vyšmírovat skutečný stav věci. Naklonila se ke mně a zaševelila mi do ucha:
„Nemám.“

Šibalsky se na mě usmála a já přesně věděl, jaký to bude mít scénář. Byly asi dvě hodiny ráno. Přijeli jsme ke starému činžovnímu domu na Karlínském náměstí. Odemkla velké dřevěné dveře a stoupala po schodech. Její zadeček se mi houpal před očima, jak loďka na vlnách. Cítil jsem, jak moc jsem vzrušený, jak mi penis dře o lem boxerek, nevydržel jsem to. V mezipatře jsem jí chytil za boky a přirazil ke starému kovanému zábradlí, Trochu se lekla a vyjekla, to mě vzrušilo ještě víc, netušil jsem, že by mě někdy mohla takhle popohánět ženská bezmocnost, ale Veronice se to očividně líbilo.

Zatímco jednou rukou jsem jí tlačil bříškem k zábradlí, takže na mě vystrkovala tu svou k smrti krásnou prdelku, druhou jsem jí zajel do klína a zkoumal její chtíč. Byla nádherně mokrá. Nelenila a jala se mi pohmatu rozepínat pásek a poklopec. Jakmile osvobodila mou chloubu z těsného sevření jeansů, výskla si, zjevně potěšena. Bodejť by ne, nejsem žádný drobeček.

Chytil jsem jí za ruce a přitiskl je svými k zábradlí. Žaludem jsem jí vířil mezi pysky, občas jen tak zlehka a jen na krajíček vniknul. Kroutila se pode mnou a třásla se vzrušením. Nechtěl jsem jí dopřát ten první zásun, po kterém tolik toužila, tak rychle. I přes to, jak na mě špulila půlky, jak se snažila sama se na něj přirazit, vydržel jsem a odstoupil o krok dozadu.
V tu chvíli jako by jí popadl amok, otočila se a se lví zuřivostí se na mě vrhla, přirazila mě zády na zeď a zajela pod košili, chvíli zkoumala mojí hruď, a pak se mi přisála k ústům a jazykem zkoumala, jak chutnám. Ona mi chutnala, ale nechtěl jsem, aby si tak rychle přišla na své.

Odstrčil jsem jí. Chtěl jsem její nadrženost dohnat do stavu šílenství. Uraženě se na mě podívala a vztekle mi plivla do tváře, tohle jsem opravdu nečekal. Tohle mi dělat nebude, chytil jsem ji za paži, cukla sebou, vytrhla se mi a spěchala o patro výš, běžel jsem za ní, tak rychle jak mi to jen rozepnuté kalhoty dovolily. Stihl jsem to jen tak tak, než zabouchla.

Vrazil jsem do jejího bytu tak rychle, až jí rozletivší se dveře málem porazily. Zavřel jsem a zamkl. Přešel  jsem k ní a chytnul jí za bradičku. Ztrácela se v mé dlani. Vzdor, se kterým na mě koukala z tak malé vzdálenosti, mě totálně rozrajcoval. Zatím celé tohle představení bylo beze slov, nechtěl jsem to rušit, tak jsem s ní jenom švihnul na gauč. Sukýnku měla už vyhrnutou, a tílko se jí svezlo na stranu, takže na mě vykouklo jedno nádherné pevné prsíčko se vztyčenou bradavkou. Chytil jsem si ho, a žmoulal v dlani. Odhodila mi ruku, už jsem myslel, že je to další vlna odporu, ale překvapila mě a sama si tílko sundala.

Zvedla se a odcházela pryč, jehlové podpatky se bořily do vysokého a měkkého koberce. Věřil jsem, že její klín bude měkčí. Odvedla si mě do ložnice, velká postel byla dominantou pokoje, a až při bližším ohledání jsem si všimnul nejroztodivnějších hraček rozházených okolo ní. Ta holka je opravdová děvka! Bingo! Sedla si na postel a prolomila mlčení.

„Dělej si se mnou, co jen chceš, pokud to dokážeš.“
„Ráda se pereš, ty čubičko? To se neboj, že si s tebou neporadím.“
Vrhl jsem se po ní, uskočila a v tu chvíli byla za postelí, šel jsem vzdušnou čarou po ní, ale vysmekla se mi, Tentokrát jsem dostal se ke dveřím dřív než ona a stačil otočit klíčem v zámku. Bohužel a bohudík pro mě se dostala do mé blízkosti a nestačila včas ucuknout. Čapnul jsem jí za vlasy a trhnul k zemi. Jak upadla, kozičky se jí zavlnily. Dovlekl jsem ji až k posteli a zatím provizorně jsem jí páskem přivázal ruku k rámu postele. Druhou jsem už přidělal jedněmi z pout, co měla na nočním stolku

„Teď už mi neutečeš, holubičko. Budeš hezky držet a dělat to, co budu chtít a čeho jsi v téhle poloze schopná, ano?“
Zajímavé, jak mi do krve přecházely samovolně nové praktiky, jako kdybych tohle dělal pětkrát do týdne. Spoustu věcí, bičíků, důtek, šněrovadel a kožených udělátek jsem znal jenom z historických filmů o čarodějnicích.

Chytil jsem jí pod krkem, ani necekla, jen zaklonila hlavu a přivřela oči. Přisál jsem se jí zoubky na pravou bradavku, zatímco druhou rukou jsem jí dráždil tu levou. Cítil jsem horko, jaké jí sálalo z klína. Musel jsem jí ochutnat, musel jsem vědět, jak moc to chce. Roztáhl jsem jí kolínka, nebránila se, stejně nemohla, a ani nechtěla. Štávičku měla rozlitou až do půlky stehen. Nádherně voněla, políbil jsem jí ještě nad kundičkou, a jazýčkem sjel od shora až k análku. Byla tak sladká. Musel jsem mít víc! Zabořil jsem hlavu do toho dokonalého klína a jazykem rejdil mezi pysky, začala vzdychat, líbilo se jí to.

Vsál jsem jí poštěvák mezi rty, občas jemně skousl, jen kníkla a ještě víc zvrátila hlavu a s dlouhým „Aaaach,“ na mě víc špulila dírku. Prstem jsem jí sjel od otvůrku až k čokodírce, lehce se zarazila, ale neudělala nic, jazykem jsem pořád vytrvale dráždil její pysky a rejdil ve všech zákoutích pičky. Když jsem jí prst zarazil do zadečku vystříkla mi do obličeje dávku bílé, horké šťávy. Teď když byla nejvíc mokrá a nejvíc v extázi byla ještě krásnější a rajcovnější, zvedl jsem se a jedním mocným pohybem do ní zajel až po koule.

Vykřikla, a doširoka otevřela oči. Říkal jsem přece, že nejsem žádný drobeček. Mrdal jsem jí pořádně a ze všech sil, když mě sama vypudila, vyprostila ruku z provizorního pouta pásku a klekla si přede mě na kolena. Bože! Ta prdel byla dokonalá. Jedna nádherná, rozmrdaná a bílou šťávou zalitá kundička a druhá dírka s pevnějším sevřením. Myslela, že jí ho šoupnu zpátky do kundy, ale to se holka přepočítala, nemá na mě vystrkovat takovou parádu, když o ni nechce přijít.

Zlehka jsem jí zatlačil žaludem na análek, cukla sebou. Vzal jsem ze země další pouta a pro jistotu ji uvolněnou ruku znovu připoutal. Na stěně visel černý bičík. Rukojeť měl dřevěnou a konec spletených pruhů kůže byl roztřepený. Zkusit se má všechno, řekl jsem si. Přišel jsem k ní zezadu, aby neviděla, na co se chystám a přejel jí bičíkem přes zadek. Zasekla se a ani se nehnula, rozpřáhl jsem se a švihl, vykřikla a prohnula se v pase, švihl jsem znovu, znovu vykřikla a začala se smát.

Šťastnější smích jsem dlouho neslyšel. Otočil jsem tedy bičík a tím dřeveným koncem jsem jí začal dráždit prdelku s kundičkou. Tím, že sám sebe jsem odbýval, jsem cítil, že pak ještě hodně vydržím, zatímco ona bude trpět. Klekl jsem si za ni. Rukojeť biče už měla hluboko v pičce a já se rozhodl, že si tu prdelku vezmu, i kdyby nechtěla. Plivnul jsem si na velký, lesklý žalud a rukou ho pořádně promazal po celé délce, pak jsem jí důkladně prolíznul análek.

To už tušila, co jí asi čeká a bylo cítit, jak znervózněla. Plácnul jsem jí otevřenou dlaní přes půlky, roztáhl jí je a mířil přímo do ní, už jsem se dotknul a pomalu se dostával přes prstýnek hlouběji do zadečku, už, už jsem byl skoro celý uvnitř, prdelka se jí nádherně roztahovala, když v tu chvíli se vzepjala a přirazila se ke mně, že jsem jí tam zajel až po kořen.

Poznal jsem, že není ani v tomto směru tak nezkušená, jak se přeci jen tvářila, chytnul jsem jí pevně za boky, a začal zuřivě přirážet. Rozdíral jsem jí tu díru tak mocně, že jsem tomu sám nemohl uvěřit. Byla to taková slast! Ještě jsem to nezažil. Stěny análku mi tak těsně obepínaly péro, s každým přírazem jsem to cítil stále intenzivněji, nepřestával jsem. Tvrdě! Hluboko! Ona sténala, křičela! Pak začala prosit, ne abych jí pustil, ale abych přidal!
Mlátil jsem jí dlaněmi přes půlky, až je měla celé rudé. Už jsem se blížil k mohutnému výstřiku, ještě jednou jsem brutálně přirazil, vykřikla, prohnula se, a společně se mnou si užívala, jak ji vystříkávám dírku.

Po chvíli pulsování v ocase sláblo, a já ho vyndal. Byl to ten nejúžasnější sex v mém životě a já tušil, že nebude poslední. Ztěžka oddychovala.

„Jmenuju se Veronika.“
„Pavel.“ Představil jsem se, zatímco jsem jí vysvobozoval z pout . Lehl jsem si na záda, přitulila se mi k nohám, hlavu v úrovni pasu. Hodná čubička, s ní bude ještě mnoho zábavy, pomyslel jsem si, pohladil jsem jí po vlasech a usnul…

Počet zobrazení: 117

Autor

5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x