Vesnice 02

Toto je 2 díl z 5 v seriálu Vesnice
Počet zobrazení: 680

Jana seděla v kuchyni a nepřítomně hleděla před sebe. Byly to zhruba dvě hodiny, co provedla tu hroznou věc. To, jak se nechala přemluvit na striptýz a poté podlehla své touze. Ještě teď v sobě cítila pulsující tlustý a dlouhý ohon, který do ní stříkal velké dávky semene. Takhle si to opravdu nepředstavovala. Nedokázala pochopit, proč jí netrápí fakt, že vlastně souložila s cizím mužem, který jí navíc vystříkal? Proč jí víc trápí, že se jí to vlastně líbilo? Zvuk bytového zvonku jí probral ze zamyšlení a ona se zvedla a šla se podívat, kdo to zvoní.

”Když nepřijde Mohamed k hoře…” začal s úsměvem předseda v okamžiku, kdy Jana otevřela dveře a spatřila jeho tlustou postavu za nimi stát.
Mlčky poodstoupila a pustila předsedu do bytu. Ten hned zamířil do obýváku, kde jej Jana našla už sedícího na gauči.
”Jistě Vám soudružko už došlo, že tenhle byt jste s manželem nedostali jen tak” začal, když si jí všiml.
”Hlavním důvodem jste byla Vy. Takže, jelikož jsem opravdu udělal velkou výjimku, když jsem Vám ten byt přidělil, tak budu taky očekávat za toto protislužby.” Jana už  moc  dobře tušila o jakých službách to mluví.
”Chcete prostě, abych s vámi šukala,” pravila nevrle. Předseda se začal smát.
”No to taky, to taky. Proto jsem vlastně přišel. Myslel jsem, že jsem jasně řekl, že se máš dostavit ke mě, ale nějak ses k tomu neměla.” Jeho hlas zněl trochu naštvaně.

Zvedl se z gauče a přistoupil k Janě. Hned jí uchopil kolem pasu a přitáhl si jí k sobě, aby jí začal líbat. Jana se zprvu bránila, ale pak mu polibky začala oplácet. To už cítila, jak jí nadrženě ohmatává. Jedna ruka zadeček, druhá ruka prsa.
”Kdypak se vrátí soudruh manžel z práce?” zeptal se udýchaně po tom, co se dolíbali.
“Asi tak za tři hodiny,” odpověděla Jana a nechala předsedu, aby jí začal rozepínat šaty.
Byl jí odporný. Tlustá postava by měla odpuzovat každou ženu. Zároveň však i celá ta věc byla nějak vzrušující. Šaty jí brzy spadly na zem a ona opět byla jen ve spodním prádle. Znovu se přisál na její rty a jazykem se pokoušel proniknout do úst. Nechala ho a postupně se uvolňovala. Jako by jí samotná mysl nabádala, aby si to pokusila užít. Že takto to bude snazší. A rozhodně bylo.

“Nepůjdeme raději do ložnice?” zeptala se a už ladným krokem mířila z obýváku. Cestou, než vyšla na chodbu se otočila na předsedu a přitom si rozepnula podprsenku, kterou hodila na zem. Předseda se usmál a v rychlosti ze sebe stáhl kalhoty a košili. Jen v trenýrkách a tílku pak šel tam, kde by měla být ložnice. Janu zde našel už ležet úplně nahou.
”No je vidět soudružko, že jste chytrá žena,” pravil a lehl si na postel a hned začal Janu líbat a rukama ohmatávat velká prsa. Jedna ruka přitom sklouzla níž do klína.
Pozvolna roztáhla nohy, aby měl lepší přístup ke kundičce. Překvapilo jí, jak rychle byla vlhká vzrušením, takže bez větších problémů do ní předseda zasunul dva prsty. Vlna rozkoše začala prostupovat celým tělem a z úst se jí linulo slastné sténání.
”Je vidět, že jste kompletně připravená. Takže to nebudu prodlužovat,” pravil potěšeně předseda.

Na ta slova vyndal prsty z kundičky a v rychlosti si stáhl trenýrky. Jana konečně viděla, jak mu z pod velkého pupku trčí tvrdý úd. Oproti prodavačovu ptáku to byl prcek. Dokonce i její muž ho měl delšího. Tloušťkou se mu však vyrovnal. Jana proto doufala, že se jí to aspoň trochu bude líbit. To už však na ní předseda nalehl celou svou váhou a ona pocítila, kterak si žalud naběhlého údu razí cestu k nadržené kundičce. Brzy už rozhrnoval orosené závojíčky a pak pocítila, jak pomalu, ale  nekompromisně do ni vniká. Vyšla mu pánví vstříc a díky tomu do ní ten ptáček, jinak to ani nazvat nešlo,  zajel až po koule. Kupodivu, i tak krátký průnik v ní vyvolal mohutnou vlnu rozkoše, která vystřelila do celého těla.
“Ach.. ach.. aaaach.. hmmmm,” zasténala a začala přirážet proti jeho pohybům.
Předseda se snažil přirážet rychle, jako králík. Pták mu vyjížděl až na samý okraj kundičky, dokonce žaludem na chvíli vyjel až ven, aby se zase prudce zarazil až na doraz. Díky tomu nahrazoval absenci délky a Janě tak způsoboval neskutečnou rozkoš. Ta byla umocněna i tím, že jí jednou rukou mačkal prs  a druhou pevně držel za bok, těsně u zadečku.

Potil se. Ano předseda se hrozně potil. Pot mu stékal po čela až na obličej a pak kapal na Janino tělo a zejména obličej. Jí to však v tuto chvíli nevadilo. Přirážela a sténala rozkoší, protože jí předseda svou tlustou postavou šoustal opravdu dobře. I proto se s ním začala vášnivě líbat a nechala ho, aby jí líbal na každém možném záhybu nahého těla. Zejména se zaměřil na prsa. Jana se pomalu blížila ke svému vyvrcholení. A podle toho, jak mohutné byly vlny rozkoše, které jejím tělem prostupovaly, tak odhadovala, že bude opravdu veliký.
”Ach bože, mrdejte mě pořádně soudruhu. Už to na mě jde. Bože už budůůůů” zakňučela, aby upozornila na tento fakt.
”Jo ty čubko. Udělej se… udělej se… líbí se ti to s tlustým prasetem?” hekal a přitom chytl Janu pod hlavou a mírně jí nadzvedl tak, aby měla obličej co nejblíže k jeho. Přitom ještě rázněji a rychleji přirážel.
”Jóóóóóóóóó…” dralo se jí z úst, jak předseda jezdil ptákem v kundičce.
”Jsem děvkaaaaa bóóóóžeeeeee uuuužžžžž…,” vyjekla po několika rychlých přírazech.

Pak už to bylo jako výbuch bomby. Jana se celá roztřásla a oči obrátila v sloup. Z úst se jí vydral ohlušující výkřik rozkoše, která zaplavila celé její tělo. Orgasmus byl opravdu mohutný. To cítil předseda i na ptáčkovi, kterého doslova kunda drtila. Po asi minutě, kdy cítil to hotové zemětřesení, které Janou procházelo, se předsedovo milenka složila na záda. Bezvládně tak ležela a oddychovala. Toho předseda moc nedbal. Užíval si mazlení s velkými pevnými prsy a jakmile ucítil, že sevření kundičky povolilo, začal zase přirážet. Tentokrát však pomaleji. Cítil totiž, že vzrušení ho začíná přemáhat a že by mohl každou chvíli i stříkat, což on by nerad. Chtěl si to pořádně užít. I proto se víc věnoval rukama tělu Jany, kdy jimi přejížděl po bocích a prsou a přitom se s ní začal líbat.
”Jak jste správně řekla soudružko, jste děvka,” pravil, když se do líbali a on začal více přirážet.
”Říkal jste něco o nějakých mých činnostech” vzdychala do rytmu. Jen se pousmál.

“Mrdat, mrdat, mrdat, mrdat!!”
Jana to hned pochopila. Nebylo to tak složité a vlastně to i tušila. Uvolnila se a znovu si začala užívat menší úd, který jí protahoval kundičku.
”Tak se předveďte předsedo. Pořádně mě vyšukejte a vystříkejte,” zavzdychala tak toužebně, až jí to samotnou překvapilo.
Na ta slova předseda vytáhl ptáka z kundičky a klekl si. Zatím co si rukou udržoval úd v pohotovostním stavu ukázal na Janu. Pochopila hned. Klekla si na všechny čtyři a s vyšpuleným zadečkem očekávala, až do ní předseda zajede. Což se také brzy stalo. Malý pták vnikl do mokré kundičky a začal jí opět zběsile protahovat. Jana si pomyslela, že je dobře, že má kundičku tak úzkou, jinak by ten úd ani necítila. Takhle si však mohla to králičí přirážení vychutnávat. Navrch se dostavilo i vzrušení z toho, že je šukána starším tlustým chlápkem. To vše způsobovalo, že se blížila k orgasmu stejně rychle, jako se k němu blížil i on.

Předseda držel Janu pevně za zadeček a přirážel. Bylo to úžasné. Cítila, jak se kundička kolem údu stahuje a jak se žalud tře o sametové stěny. Tak to také cítil její nabiječ,  kterému tohle způsobovalo neskutečnou rozkoš. Zvláště, když v odrazu zrcadla, které tvořilo dveře skříně, viděl sebe a Janu. „Jako v nějakém tom pornu ze Západního Německa.“ pomyslel si spokojeně. Prsa se jí krásně pohupovala v rytmu přírazů a to ho neskutečně vzrušovalo.
”Och, předsedo vy jste úžasnej. Pořádně, dělejte, mrdejte, už to zase na mě jde!” začala Jana kňučet a tělo se jí roztřáslo v návalu orgasmu.
To už na předsedu bylo taky hodně a v okamžiku, kdy pocítil další silné  sevření kundičky, která se svíjela v křečích orgasmu, vypustil do ní mohutné výstřiky lepkavého semene. A byla to opravdu štědrá dávka.

Za nějakých pět minut už seděl předseda na gauči v obýváku. Oblečený, ukojený a vrcholně  spokojený.
“Soudružko myslím si, že tu budete šťastní. Zvláště, když budete tak dobře plnit své povinnosti,” pravil, zatím co usrkával z kávy, kterou mu Jana připravila.
”No pokud to šukání bude vždy tak úžasné….,” odpověděla mu s úsměvem. Předseda se nemohl vynadívat na ta pevná, velká prsa, která se jí krásně houpala na hrudi. Mlsně se olízl. Už se nemohl dočkat, až zase bude Janu šukat. Ale teď si musí dopít kávu a jít plnit své další povinnosti.

Počet zobrazení: 680

Autor

Navigace v seriálu<< Vesnice 01Vesnice 03 >>
4.4 13 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Emil Kulik

Velmi nepřirozené oslovení např. „soudruh manžel“, to je s prominutím hloupost. Potom oslovení „soudruhu předsedo “ při souloži je naprosto nepravděpodné…spíše jsem sa zasmál takové hlouposti….Jinak skvělá povídka staršího data.

Bob Romil

K oslovení soudruh manžel bych napsal, že takhle přesně mluvili tihle „velmi důležití“ funkcionáři, pro které bylo nejpřednostnější ze všeho něco vytřískat pro sebe. A sami důsledně požadovali, aby byli oslovováni soudruhu. Zrovna tak ve škole jsem slyšel žádost, aby se dostavil soudruh otec na pohovor, když spolužák měl neomluvené hodiny.
Oslovení při souloži by mohlo padnout, pokud by se mu chtěla obvzlášť zavděčit. Ale berme to jako zajímavý výlet do historie. 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x