Sestřenice Tereza 01

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Sestřenice Tereza
Počet zobrazení: 424

Letní prázdniny pro mě, kluka z malé vesnice, znamenají především čas klidu bez školy, každodenního dojíždění do města i od lidí v něm.
Ne, že by mi vadili, společnost mám rád. Rád se bavím, ale prostě se nemusím bavit každý den. Naopak jsem někdy raději sám a volný čas dokážu využít po svém, ať už hraním her, čtením knih, výcvikem psa, nebo koupáním v bazénu…

Rodiče chodí do práce, takže během prázdnin, pokud zrovna nemají svých pár dnů dovolené, mám celý dům jen pro sebe, což je naprosto ideální.

I v době, kdy se odehrává tento příběh, jsem měl mít dům o prázdninách jen pro sebe a tak jsem těšil, jak se budu věnovat svým koníčkům.
Jenže, syn míní a rodiče mění.

Bratr mé matky měl tři syny a jednu dceru, která z nich sice byla nejstarší ale pořád byla mladší než já. Chlapci byli trochu grázlíci a sestřenice Tereza to s nimi neměla jednoduché.
Představa, že s nimi bude trávit další prázdniny, bude je hlídat a oni jí budou otravovat a štvát, jí zřejmě znechutila natolik , že se její a moji rodiče dohodli, že sestřenice bude trávit prázdniny u nás.

Terezu a její rodinu, jsem moc nenavštěvoval, vlastně jsem jí vídal jen o Vánocích a narozeninách.
Ve chvíli, kdy přijela k nám a vystoupila z vozu, jsem musel uznat, že za těch několik měsíců, co jsem jí neviděl, doznalo její tělo změny, které na něžném pohlaví hodnotím více než kladně.
Ňadra, velikostí tak akorát, byla ukrytá pod tílkem přesně tak, aby dala na obdiv svou krásu, ale zároveň nechala prostor pro fantazii.
Boky a zadek, které dávaly tušit, že sestřenka už není tou malou holkou, za kterou jsem jí vždycky měl, ale už je dospělou ženou. Vždyť nedávno oslavila osmnácté narozeniny.
Nohy opálené, na pohled hladké a díky krátké sukni, vystavené na obdiv v celé své kráse.
Sestřenka zkrátka vyrostla do krásy a ta představa, že tu s ní budu trávit několik týdnů prázdnin, najednou nebyla tak hrozná.

Říkal jsem si, že se nenechám přítomností Terezy nijak rušit a budu si užívat svého oblíbeného volna tak, jak jsem byl zvyklý.
První víkend se mi to podařilo, sestřence se věnovali hlavně rodiče.

Hned v pondělí ale ráno odešli do práce. Já dlouho vyspával, skoro do dopoledních hodin.
Vyrušilo mě však šplouchání vody, které se ozývalo z bazénu, nacházejícího se pod mým oknem. Bylo mi jasné, že se Tereza koupe a že na sobě bude tím pádem bude mít ještě méně oblečení než v den, kdy přijela v úsporném tílku a malé sukničce.
Podíval jsem se nenápadně z okna a naskytl se mi pohled na Terezu, zrovna vylézající z bazénu v plavkách, které skrývaly naprosté minimum jejích předností.
Prsa se pohupovala v horním díle plavek, který byl ledabyle uvázaný za jejím rozkošným krkem. Zřejmě si ho uvazovala sama. Okamžitě mě přepadla touha, nabídnout jí příště s úpravou horního dílu džentlmenskou pomoc.
Dolní díl plavek toho také moc nezakryl.
Zakrýval opravdu jen to nejnutnější, což mělo zřejmě sloužit ke snazšímu opálení a minimalizaci těch bílých míst, co vždycky kazí celkový dojem.
Dojem z předvedeného představení byl velmi dobrý.
Tereza se natáhla na lehátko a začala se opalovat. Já jsem si musel ulevit, jinak bych se boule v kalhotách nezbavil celý den.

Tereza měla výdrž, polehávání u bazénu jí zřejmě bavilo.
Jako správný hostitel jsem se musel postarat o to, aby u nás nehladověla, proto jsem jí šel k bazénu navrhnout, zda již nechce usednout k obědu, který jsme měli připravený od matky.
Na mou otázku ohledně oběda měla Tereza negativní odpověď.
„Hlad ještě nemám, dopoledne jsem jedla vychlazené ovoce a navíc v tomhle horku nemám moc na jídlo chuť. Ale když už jsi tu, mohl bys mi namazat záda? Začínají mě už lehce pálit a bohužel si tam nedosáhnu.“

Tuhle nabídku jsem nemohl odmítnout, byl jsem rád, že je Tereza tak zodpovědná a mně to otevírá možnost prozkoumat její tělo zblízka.
Samozřejmě, namažu tě, podej mi ten krém.“

Krémem jsem nešetřil, dal jsem jí ho na záda tolik, že utvořil silnou vrstvu a skoro nešel rozetřít, čehož si Tereza všimla.
To nesmíš! Toho krému stačí málo, takhle se to nevstřebá. Rozetři mi to ještě na krk, ramena a ruce,“ nastavovala Tereza části svého těla.
Samozřejmě té boule v kalhotách,
kterou jsem měl ráno, jsem se na dlouho nezbavil. Ještě, že Tereza ležela na břiše a nemohla jí vidět.
Rozetřel jsem krém na místa, na která si přála, ale stále ho na zádech měla víc než poctivou vrstvu.
Kolik tam toho ještě je?“ tázala se.
Dost…,“ odvětil jsem.
No, tak to rozetři ještě níž,“ odpověděla suverénně.

Nevěděl jsem, jestli jsem slyšel dobře nebo mě šálil sluch.
Opravdu řekla, abych jí namazal ten zadeček a stehna, po kterých jsem celou tu chvíli tak pokukoval?
Řekl jsem si, že stydlivá tedy rozhodně není, a rád jsem jí vyhověl.
Byl jsem příšerně vzrušený, třásly se mi ruce, zrychlil se mi dech a kvůli vzrušení a nervozitě jsem si tu chvíli ani nedokázal dostatečně užít.
Roztíral jsem krém důkladně, po zadečku i po stehnech, ale mezi stehna jsem si zajet nedovolil. Nejen kvůli obavě z její reakce, ale hlavně kvůli své stydlivosti.
Tereza celou dobu byla očividně klidnější než já, položila hlavu na lehátko a užívala si mou péči.
Když byla práce hotová, poděkovala a dál se věnovala opalování na břiše.

Já toho využil, sundal jsem si kalhoty, tričko a vlezl jsem do bazénu.
Bylo mi jedno, že nemám plavky ale jen trenky, protože chladná voda v bazénu byl jediný způsob, jak se zbavit erekce, tak, aby jí Tereza nepostřehla.
Erekce si nevšimla, ale to, že se koupu v trenkách, jí neuniklo.

Ty se koupeš v trenýrkách?“ zarazila se.
Proč ne?“ vysoukal jsem ze sebe odpověď. Žádná výmluva mě v tu chvíli nenapadla.
To nemáš plavky? Jestli jsi zvyklej se koupat na Adama, nechám tě tu samotného a půjdu dovnitř…“

Nevěděl jsem, co jí odpovědět, stále ještě jsem byl vzrušený z předešlého zážitku a těžko jsem hledal slova.
Vysoukal jsem ze sebe jen odpověď, že to není třeba a že stejně brzo přijdou rodiče z práce.
Zamířil jsem zpět do domu, kde jsem si ve svém pokoji opět musel ulevit.
Přesto jsem měl Terezu v hlavě po celý zbytek dne a došlo mi, že ty týdny prázdnin, který tu sestřenka bude, nebudou tak hrozné, jak jsem si původně myslel…

 

Počet zobrazení: 424

Autor

Navigace v seriáluSestřenice Tereza 02 – svlékací karty >>
4.4 12 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dedek.Jeff

Vítáme mezi námi nového autora a přejeme, jak říká Fred, aby mu pero neoschlo. Příběh se sestřenkou je teprve na začátku a tak doufám, že to nejlepší nás teprve čeká.

Shock

Začátek dává tušit, kam to směřuje, Těším se na další díl…. a může být už klidně delší 🙂

harai

Na rozjezd super, těším se na pokračování

dedek.Jeff

První komentáře autora určitě potěšily. A protože znám pokračování příběhu, můžu potvrdit, že vývoj děje je zajímavý a taky delší.

Bob Romil

Za mě dobrý, nevrhli se na to hned po pár minutách, což zvyšuje napětí a očekávání do dalších dílů 🙂 Držím palce.

harai

U kratší povídky se lépe udrží pozornost. Já třeba u těch dlouhých hodně přeskakuju části textu…

Trysky

Myslím, že i přesto, že se tam toho moc nedělo, to má ten správný náboj a šmrnc.

Martin

Dobře rozjetý začátek a jako na potvoru useknutý v nejlepším 😀😀 Děj dává tušit kam se bude ubírat i bych řekl , že sestřenka bude pěkná potvůrka co umí škádlit . Těším se na další pokračování . I když není zapnuté hodnocení dávám 👍

10
0
Would love your thoughts, please comment.x