Sestřenice Tereza 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu Sestřenice Tereza

Na Terezinu poslední SMS jsem zůstal nevěřícně koukat dlouhé vteřiny, jejímu obsahu jsem nemohl uvěřit. Na odpověď jsem se nezmohl, ale Tereza na ní stejně nečekala. Od zírání do mobilu mě odtrhlo sotva slyšitelné vrznutí dveří, které sestřenka pomalu otevřela a následně kvapně zavřela tak, aby nemohla být nikým viděna a slyšena při přesunu do mého pokoje.

Nyní tu přede mnou stála dívka, kterou jsem v předchozích dnech, a hlavně v předchozích hodinách, přestal vnímat jako malou holku, ale začal ji vnímat jako sexy ženu, která ví, jak zaujmout mladého kluka za pomoci zbraní, které jí příroda nadělila. Stála oblečená v noční košilce, která nebyla nijak vyzývavá, ale to mě nepřekvapilo. Na spaní u příbuzných si přece nebude brát nějakou rajcovní košilku…

Ačkoliv to, co měla sestřenka na sobě, nebylo nijak extra svůdné oblečení, ale spíše klasické pohodlné oblečení na spaní, mně se v něm Terka líbila víc než dost a nemohl jsem se pohledu na ni nabažit. Tereza si všimla mého zkoumavého pohledu a pochopila, že iniciativu musí nadále držet pevně v rukou ona.

„Neboj, tu košilku mám jenom na přechod mezi tvým a mým pokojem,“ jako by Tereza přesně věděla, na co myslím. „Mám ji sundat hned, nebo si mě v ní chceš vyfotit?“ hihňala se.
„Vyfotím si tě v ní,“ odpověděl jsem.

Tereza na nic nečekala a hned zaujala pózu téměř hodnou profesionální modelky. Předklonila se, čímž mi ukázala svůj dekolt a na tváři se jí objevil kouzelný úsměv. Vše podtrhl výraz, který měla v očích, jako by jím říkala „Pojď sem a vezmi si mě“.

Vyfotil jsem takto narychlo asi pět fotek a Terka usoudila, že to stačí: „Nebudeš mě přece fotit jen v košilce.“ Po téhle větě přetáhla košilku přes hlavu a mně se poprvé naživo naskytl pohled na její nádherná prsa s bradavkami, hrdě trčícími mým směrem. Teď už na sobě měla jen černé kalhotky, takzvané „brazilky“, které toho nezakrývaly ani málo, ani moc. Sice byly černé a neukazovaly toho tolik, co ukazují třeba tanga, případně spodní díl Tereziných plavek, ale jejich přední část byla průsvitná, a tak ještě víc probouzela mojí fantazii.

Do mého penisu se valilo víc a víc krve, na kraťasech byla tedy velmi zřetelná boule, což jsem se ani nesnažil zakrýt. Taková snaha by byla stejně marná, Tereza navíc můj rozkrok hypnotizovala téměř nepřetržitým pohledem a zřejmě i díky tomu už byla natolik rozparáděná, že ani nečekala na další sérii fotek a rovnou hbitým pohybem sundala kalhotky.

Od jejího příchodu uběhlo sotva pár minut a Tereza už přede mnou stála celá nahá. V lehkém světle, vytvářeném pouze stolní lampou, jsem viděl jak její rozkošná prsa, tak její vzrušující klín, který byl, kromě tenkého, avšak výrazného proužku ochlupení, zcela hladce oholen.

Sestřenka, stále v ruce držící kalhotky, si lehla do mé postele. Položila se na bok tak, abych měl dobrý výhled na její prsa a klín. Rukou mi naznačila, že je vedle ní místo a že toto místo bych měl obsadit. Jako v tranzu jsem vstal ze židle, ze které jsem dosud sledoval celé představení, a vydal se k posteli. Terka mě ale zastavila v momentě, kdy jsem došel k posteli: „S těma kraťasama sem přece nepolezeš! Sundej je a to pod nima taky.“

To jsem samozřejmě uvítal, protože můj penis se dral ven už hezkých pár minut, takže jsem jedním pohybem sundal kraťasy i trenky a můj nástroj hbitě vystřelil ven. Tereza na posteli změnila polohu, nyní neležela na boku, ale na břiše a sunula se po posteli směrem ke mně. Já stál u postele, s penisem trčícím ke stropu. Tereza se lehce napřímila tak, aby měla obličej přesně ve výšce mého rozkroku. Na nic nečekala a vzala si penis do pusy. Kvapně si ho strčila téměř celý do úst a rychlým, svižným pohybem, při kterém zároveň silně sála, penis zase vyndala ven. V tu chvíli mi bylo téměř na omdlení, vzrušení bylo neuvěřitelně silné, Tereza mě tímto jedním pohybem téměř celého vysála. Celý den jsem na Terezu a její tělo myslel a najednou byla zde v mé posteli, celá nahá a jediným rychlým a zkušeným pohybem trumfla všechno to, co mi do té doby udělala jakákoliv předchozí holka.

Tereza dobře věděla, že mě tímto pokouřením dostane, zespoda se na mě podívala šibalským pohledem, doširoka se usmívala a u toho se labužnicky olizovala. Všiml jsem si, že jednou rukou si hladí rozkrok, podle zvuku, který její lasturka vydávala jsem poznal, že je vzrušená stejně silně, jako já. Pochopil jsem, že bych se neměl nechat zahanbit a její ruku tak nahradila má ruka. Lehl jsem si vedle Terky a rukou začal masírovat její vlhkou kundičku. Klitoris měla pořádně naběhlý a mé pohyby se soustředily zejména kolem něj, což dělalo sestřence očividně velmi dobře. Lehla si na záda, zaklonila hlavu, zavřela oči a vychutnávala si doteky ve svém klíně. Od klitorisu jsem občas sjel níž, až ke vchodu do její kundičky. Tereza byla neskutečně vlhká, bylo vidět, jak moc je roztoužená. Doteky si užívala, ale rozhodně nebyla pasivní. Vzdychající Tereza, stále masírovaná mou rukou, uchopila pevně můj penis a začala ho zpracovávat.

Nevím, jak dlouho to trvalo, ale tímto vzájemným masírováním jsme se dostali až do fáze, kdy nám ruce toho druhého přestaly stačit. Stalo se tedy to, co se stát muselo. A samozřejmě to opět iniciovala Tereza. Posunula se pode mě a rukou si zkušeně nasměrovala můj penis ke vchodu do své kundičky.

Vzájemně jsme se dívali do očí, jako kdybychom nemohli uvěřit, že se to skutečně stalo. Začal jsem zvolna přirážet a Tereza mi vycházela vstříc, zkušeně si určovala tempo a dávala najevo, co se jí líbí. Pochopil jsem, že Tereza je vášnivá a divoká, protože tempo nastavila slušné, žádné mazlení, ale pořádná jízda. Během celého aktu jsme vystřídali několik poloh, zdánlivě nejvíc si Tereza užívala tu, kdy jsem si jí postavil vedle postele tak, aby byla rukama opřená o postel, vystrčila na mě zadeček a nechala mě, abych ji zezadu pořádně ošukal. Přitom jsem jí jednou rukou hnětl prsa a druhou jí dráždil poštěváček. Všiml jsem si, že Tereza si přitom musela svou rukou zacpávat ústa a bránit tak tomu, aby svým výkřikem vzbudila ostatní obyvatele domu.

Tereza byla mnohem zkušenější, než jsem si ještě před pár hodinami myslel, dokonce nějak dokázala vycítit, že se blíží moje vyvrcholení.

„Do mě ne, neberu prášky,“ oznámila. Teprve v tu chvíli mi došlo, že to děláme naostro, bez kondomu. Tereza však ochotně nabídla jiné řešení, odskočila ode mě, sedla si na postel a dodělala mě svýma šikovnýma rukama. Jako poděkování tak schytala pořádnou dávku mého semene, které jí skončilo na klíně, břichu a prsou. Tereza se usmála tím svým kouzelným, svůdným úsměvem, sebrala ony černé kalhotky a semeno do nich utřela. Potom si lehla na postel vedle mě, kde jsem už vydýchával prožitý orgasmu.

„To jsme těch fotek moc neudělali, co?“ smála se teď ještě víc sestřenka.
„No, ty fotky budeme muset dohnat jindy, tohle bylo lepší,“ odpověděl jsem a odpověď jsem záhy doplnil otázkou: „Zůstaneš tu do rána?“
„Ne, neblázni. Není to bezpečný a navíc si nezvykej, tohle tělo si musíš zasloužit. Dneska jsem ti dala, protože sis to zasloužil, vyhrál si karty a já tě nechala čekat na výhru celej den,“ zpražila mě Tereza. Moc jsem jí to nevěřil, z celé téhle akce jsem si odnesl to, že Tereza je tichá voda, která břehy mele. Působí na první pohled jako milá, nevinná holka, ale ve skutečnosti je to nadržená potvora, co si ráda dopřeje pořádný číslo.

„Porazím tě v kartách pokaždý, když si řekneš, pokud mi pak zase dáš,“ řekl jsem odhodlaně.
„No proč ne, dneska to bylo celkem dobrý, já tě snad příště i nechám vyhrát schválně,“ pošeptala mi stále se usmívající Terka.

Po této větě mi vlepila vášnivý polibek, oblékla si noční košili, natáhla kalhotky do který předtím utřela pořádnou dávku spermatu a vykradla se z mého pokoje stejným způsobem, jakým do něj zkraje večera přišla.

Já, ač plný dojmů, do pár minut od jejího odchodu tvrdě usnul, taková dračice jednoho unaví.

***

Ráno jsem se probudil naprosto odpočatý, vteřinku jsem přemýšlel, jestli se mi to vše jen nezdálo. Z toho přemýšlení mě ale brzo vytrhl pohled z okna. V bazénu, který se nachází pod mým oknem, se koupala Tereza, tak jako v prvních dnech jejího pobytu u nás. Nyní ale s jedním drobným rozdílem, koupala se nahá. Rodiče byli v práci a my tak byli sami doma. Tereza dobře věděla, jak skvělý výhled mám z okna svého pokoje na bazén, a tak se vystavovala, seč to šlo. Naznačovala tím, že včerejší noc nebyla jednorázovým úletem, ale signálem, že se náš vztah definitivně posunul jiným směrem. Jakým, to jsem přesně nevěděl, možná to nevěděla ani ona, každopádně to byl ale směr, ve kterém už neměla Tereza potřebu zakrývat přede mnou své tělo.

Rychle jsem se umyl, oblékl a seběhl dolů k bazénu.

„Nechceš zase namazat?“ křikl jsem na Terezu.
„No to víš, že chci. Ale tentokrát i předek,“ zahihňala se opět Tereza svým obvyklým způsobem.

Stejně jako před několika dny jsem se nenechal přemlouvat, vzal jsem opalovací krém a začal jsem Terezu masírovat. Tentokrát ale sestřenka nechtěla namazat zadní část těla, místo toho si lehla na záda a vypnula prsa tak, aby dala jasně najevo, kterou částí mám s mazáním začít. Nenechal jsem se přemlouvat a začal jsem se důkladně starat o oba klenoty najednou, největší péči jsem věnoval bradavkám. Ty sice moc krému nepotřebují, ale viděl jsem, že Tereza si moje pečování o ně velmi užívá. Zaklonila hlavu, zrychleně dýchala a hltala mé dotyky, zvolna přitom začala rozevírat nohy od sebe a odhalovat mi tak svůj vlhký a roztoužený klín. Poprvé jsem její kundičku viděl v denním světle, byla k zulíbání, takže jsem nelenil a přesunul se hlavou k jejímu klínu. Rukama jsem však pořád dosáhl na její hrudník, a tak jsem neustával v hlazení. Jazykem jsem pak začal lehce zkoumat Terezin rozkrok.

To už Tereza nevydržela, zničehonic se zvedla, chytila mě za ruku a vedla mě do domu, v mém pokoji ze mě pak rychle sundala všechno oblečení a lehla si na postel.

„Pokračuj v tom, cos začal venku,“ žádala. „Budeme tady, venku by to bylo nepohodlný, navíc tady můžu být hlasitá, když doma nikdo není. Venku by nás slyšeli sousedi.“

Bral jsem tohle tvrzení trochu s rezervou, ale když jsem uposlechl výzvu a pokračoval s lízáním Terezina klína, začala se projevovat tak hlasitě, že jsem se bál, aby nás opravdu nikdo neslyšel. Nevím, zda si to lízání skutečně tak užívala, nebo zda to pouze hrála, ale její hlasité projevy mě vzrušovaly stejně jako všechno, co Tereza v posledních hodinách předváděla.

Když jsem si Terezinu lasturku jazykem připravil, přišel čas do ní konečně vniknout. Můj penis do její kundičky zajel jako po másle, předchozí hrátky ji dokonale připravily. Tereza byla rozpálená nejen fyzicky, ale i duševně. Jako by to ani nebyla ona, jako kdyby to byl někdo, koho jsem těch několik let vůbec neznal. Tereza byla jak smyslů zbavená, vzdychala, měnila polohy, mluvila sprostě, zkrátka mi předváděla něco, co jsem do té doby nezažil.

Vzhledem k tomu, že Tereza nebere prášky a kondom jsme samozřejmě neměli, skončilo číslo opět výstřikem na Terezino tělo, což jí očividně nijak nevadilo.

Po tomto dopoledním milování, na rozdíl od toho nočního, Tereza z mého pokoje nespěchala. Leželi jsme nazí, unavení a spokojení vedle sebe a teprve až po této, již druhé souloži, jsme si našli chvíli na to, abychom si promluvili.

„Vůbec jsem netušil, že jsi taková mašina, kde se to v tobě bere?“ vyzvídal jsem.
„Sama nevím, prostě jsem přirozená, dělám, na co mám chuť. Překvapuju sama sebe, ještě nikdy jsem tohle nedělala,“ překvapila mě Tereza.
„Počkej, jak to myslíš, že jsi tohle nikdy nedělala? Tos byla panna?“ nechtělo se mi tomu věřit.
„Ne, panna jsem rozhodně nebyla,“ zasmála se Tereza. „Ale rozhodně nijak zkušená nejsem,“ dovysvětlila.

Mně během předchozích hodin přišla zkušená dost. To, co mi předvedla, se nedalo srovnat s ničím, co jsem do té doby zažil s jinou holkou. Měl jsem z ní zkrátka pocit, že je už v téhle oblasti mnohem dál než já, což jsem si nenechal pro sebe.

„Budu to brát jako kompliment,“ usmála se sestřenice, „ale rozhodně nijak zkušená nejsem. Teda, nějakýho toho kluka už jsem měla, se vším všudy samozřejmě, ale nikdy jsem přitom nebyla tak vzrušená a nikdy jsem neměla takovou chuť jako tady. Nevím, asi to dělá to prostředí. Jsme tu sami, jen ty a já, navíc jsi můj bratranec, takže jsi zakázaný ovoce. A víš, jak to chodí s tím zakázaným ovocem, ne?“

Samozřejmě, dobře jsem to věděl, jak to je s tím zakázaným ovocem. Vždyť já to měl stejně, možná i to byl důvod, proč mi Tereza tolik „chutnala“.

Další minuty, nebo spíše desítky minut, jsme proleželi v posteli a probírali všechno možné. Hlavně jsme si ale vyjasnili, zda si to zakázané ovoce budeme vychutnávat dál. Na tom, že budeme, mezi námi panovala jasná shoda.

Celou dobu jsme byli nazí, Tereza musela vidět, jak mě vzrušuje, ale komentovala to jen vtípky na adresu mého stojícího penisu. Myslel jsem, že bychom mohl dát další číslo, ale Tereza mou ruku, pokoušející dorážet na její klín, odrazila se slovy: „Nebudeme to přece dělat pořád. Když mi ho tam strčíš pokaždý, když to půjde, přestane nás to za chvíli bavit. Užívej si to napětí.“
„Neboj se, mě to rozhodně bavit nepřestane, s tebou bych mohl pořád,“ kontroval jsem.
„No to vidím,“ usmála se a pobaveně hlavou kývla směrem k mému stojícímu penisu.

Tereza mě svým odmítáním mučila, dobře to věděla. Ale musím uznat, že měla pravdu. Opravdu tím budovala silné erotické napětí a má touha po ní rostla každou vteřinou. Měla mě přečteného, dobře věděla jak na mě, měla mě na vodítku. Tím vodítkem byla její vagína, kterou mě totálně ovládla.

Leželi jsme tedy dál vedle sebe a jen si povídali, bylo to příjemné a mučivé zároveň. Minuty ubíhaly tak rychle, že jsme ztratili pojem o čase. Z klidu nás vytrhl zvuk přijíždějícího auta – má matka se vrátila z práce. Pro teď tedy naše soukromá chvilka skončila.

Tereza byla stále jak ji pánbůh stvořil, bez oblečení si vyšla už ráno k bazénu, proto se nahá zvedla a ještě mi stihla vlepit polibek a zašeptat: „Možná v noci příjdu.“
„Jen možná?!“ opáčil jsem.
„Možná,“ zahihňala se.

To už stála ve dveřích mého pokoje, ještě se na mě usmála a natočila se tak, abych si ji mohl naposled celou prohlédnout. A pak se otočila a byla fuč. Přeběhla nahatá do svého pokoje. Právě včas, protože jen co za ní zaklaply dveře, otevřely se ty vchodové, ve kterých byla z práce se vracející matka.

Terezu jsem ten den samozřejmě ještě viděl, byť oblečenou a chovající se naprosto přirozeně. Jako kdyby se mezi námi nic nestalo. Jako kdyby na to, co se stalo, nemusela na rozdíl ode mě vůbec myslet.

Já na to myslel pořád a ptal jsem se sám sebe dokola na tu jednu jedinou, v tu chvíli nejdůležitější otázku: „Příjde v noci zase ke mně?“

Author

Navigace v seriálu<< Sestřenice Tereza 02 – svlékací karty
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Takovou sestřenici bys si taky přál….. hezky si spolu „pohráli.“

Martin

Moc vzrušující pokračování . Dobře propracovaný příběh , který nestojí pouze na sexu . Tereza je pěkná mrška a společně toho jistě ještě spoustu zažijí .

Bob Romil

Vzrušující příběh s pěkně budovanou atmosférou a jiskřením mezi oběma.

Urtal

Jak se prosím jmenuje slečna na fotce? 🙂

Bob Romil

Kasia / Kassia / Teen Kasia
https://www.thenude.eu/Kassia_3587.htm
fotka je ze setu Teen Kasia phil-flash.com

Junior

Skvělé pokračování. Chtělo by to další díl.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x

Protected by Security by CleanTalk