Moje sestra, já a manžel 02

V sobotu jsme si trošku přispali. Jarda mě vzbudil jemným lechtáním a hned se dobýval pod mou noční košilku. Nechala jsem ho chvilku zápasit a pak mu pomohla ji svléct. Sklonil se a já ucítila jeho horký dech na své buchtičce. Hlavou se mně mihlo včerejší mazlení se sestrou a díky tomu jsem byla okamžitě vlhká a náhle jsem cítila obrovskou potřebu, cítit jeho kopí ve své škatulce. Potáhla jsem ho za ruku, a když se položil vedle mě, nasedla jsem na jeho břicho a žalud okamžitě našel cestu do mého nitra. Dosedla jsem a zavrtěla zadečkem, abychom našli nejlepší spojení. Pak nic nebránilo tomu, abych se rozjela.

V sobotu jsme si trošku přispali. Jarda mě vzbudil jemným lechtáním a hned se dobýval pod mou noční košilku. Nechala jsem ho chvilku zápasit a pak mu pomohla ji svléct. Sklonil se a já ucítila jeho horký dech na své buchtičce. Hlavou se mně mihlo včerejší mazlení se sestrou a díky tomu jsem byla okamžitě vlhká a náhle jsem cítila obrovskou potřebu, cítit jeho kopí ve své škatulce. Potáhla jsem ho za ruku, a když se položil vedle mě, nasedla jsem na jeho břicho a žalud okamžitě našel cestu do mého nitra. Dosedla jsem a zavrtěla zadečkem, abychom našli nejlepší spojení. Pak nic nebránilo tomu, abych se rozjela. Skákala jsem na něm jako na koni a prudce se narážela na jeho kolík, který se pokaždé opřel o dno mé studánky. Tekla jsem jako potok a vrchol se nezadržitelně blížil Jarda to vycítil a začal zarážet svůj úd co nejhlouběji. Náhle to došlo. Hlava se mně zatočila, svaly kolem mé dírky se stáhly v křeči a já jen sténala a třásla se. Jarda se ještě několikrát pozvedl a pak jsem ucítila jeho horkou lávu, která plnila mou nenasytnou buchtičku. Padla jsem na jeho hruď a nebyla jsem schopná pohybu. Voňavá směs pomalu vytékala po Jardově pytlíku a stehnech na prostěradlo pod námi, kde tvořila loužičku. Svalila jsem se vedle něj, rukama jsme se hladili a líbali se. Pomalu jsme se vraceli do reality. „Budeme muset vstávat,“ pošeptala jsem mu. Jen přikývnul. Večer jsme totiž ještě slíbili Magdě, že s ní zajedeme k ní pro nějaké věci.
Návštěva proběhla v klidu, její manžel nebyl doma a tak si sestra posbírala dvě tašky oblečení a dalších potřebných věcí a odjeli jsme zpět.
Doma jsme společně uvařili oběd, a když jsme pak trochu uklidili, dohadovali jsme se, co podnikneme. Nakonec vyhrál Jardův návrh. Jdeme na koupaliště. Sbalit deku, krémy, pár ručníků a plavky do tašky bylo otázkou chvilky a už jsme mašírovali. Nebylo to daleko a tak po čtvrthodince jsme už převlečení leželi na dece u bazénu. Voda byla sice chladná, ale sluníčko hřálo a tak jsme si chvilku zaplavali a pak se natáhli a užívali si hřejivé paprsky. Mrkla jsem na sestru. „Ty ses už upravila?“ zeptala jsem se tiše a mrkla do jejího klína. Přikývla a usmála se. „Nepůjdete na pivko?“ nahodil Jarda. Zvedli jsme se už jsme stáli v řadě u stánku.
Domů jsme přišli až k večeru. Vlhké plavky jsme hodili do umyvadla, snědli večeři a usadili jsme se venku s kávou a Jarda donesl láhev koňaku. Nalil skleničky a připili jsme si na zdraví. Další přípitek byl na vyřešení sestřiny krize a než jsme vypili kávu, měli jsme v sobě pár panáků. Jarda se jen usmíval, zato já s Magdou jsme začínaly plést jazykem. „Už nebudu,“ prohlásila sestra, ale když Jarda nalil další rundu, mrkla na nás. „Na co pijeme tentokrát?“ zasmála se a pozvedla skleničku. Pomalu se šeřilo, ale bylo teplo, takže jsme seděli jen ve spodním prádle. Jarda seděl vedle mě a jeho ruka náhle pohladila mé stehno a zastavila se v mém rozkroku. Dobývala se prsty mezi stehna. Podívala jsem se na Magdu. Ta seděla a ničeho si nevšimla. Stiskla jsem stehna a snažila se uhnout. Manžel byl neodbytný a jeho prsty se pomalu dostávaly k mé buchtičce. Nechtěla jsem, aby si toho sestra všimla a tak jsem seděla bez hnutí. Nakonec jsem možná i díky vypitému alkoholu povolila stehna a byla zvědavá, kam až Jarda zajde. Ten pohladil mou vlhkou štěrbinku a vnikl prsty pod kalhotky. Pohladil poštěváček a projel mokrou puklinku. Začal mě prstit a já cítila narůstající vzrušení. Prsty mlaskaly v mé studánce a vůně vzrušení se šířila kolem. Magda, sedící proti mně si stále ničeho nevšimla a já cítila, že už neodolám. Povolila jsem stehna ještě víc a užívala si Jardovo dráždění. Třemi prsty projížděl dírku a občas jimi promnul poštěváček. Mého vzdychání si už Magda všimla a zpozorovala naše dráždění. Netrvalo dlouho a ruka jí sklouzla do rozkroku a sama si hrála se svou lasturkou. To už jsem na ni nebrala ohled a hlasitě vzdychala. Jardovi prsty mě přiváděly k vrcholu. Náhlá křeč mě donutila srazit stehna a narazit se na manželovu ruku. Hlasitě jsem zasténala a mé tělo se zachvělo. Vlny rozkoše zaplavovaly můj mozek. Když pomalu odeznívaly, povolila jsem stehna a Jarda mně nastavil ruku k obličeji. Byla mokrá a voněla mou šťávou. Náhle se Magda naklonila a přitáhla si ji k sobě. Okamžitě vystřelil její jazyk a olizoval lepkavé mrdky. Druhá ruka jí kmitala v rozkroku. Náhle se prohnula a zasténala. Sledovala jsem její vrchol a uvědomila si, že manžel jediný zatím nedosáhl orgasmu. Jediným pohybem jsem uvolnila z boxerek jeho stojící kolík a sklonila se k němu. Vsála jsem ho do úst a začala kouřit. Po chvilce se vedle mě objevila sestřina hlava a její oči se na mě prosebně podívaly. Nemusela nic říkat, uvolnila jsem Jardův kolík a ona ho hned vsála. Hrála jsem si s jeho pytlíkem a sledovala Magdino kouření. Náhle jsem zpozorovala, jak žíly na údu nabývají, a bylo jasné, že brzy vystříkne. Odstrčila jsem sestru a opět vsála žalud, ze kterého v ten okamžik vystříkl horký proud jeho smetany. Polykala jsem vše, co jsem pochytala a posledních pár kapek jsem nechala na jazyku a přisála se k sestře. Nabídla jsem jí pochoutku na mém jazyku. Ona vše ihned vsála a olízala můj obličej.
Teprve když jsme se posadily, uvědomila jsem si, co se vlastně stalo. Taky sestra seděla zaraženě a čekala na mou reakci. Podívala jsem se na Jardu, který se usmíval a pak jsem mávla rukou. „Ale co, vždyť je to v rodině,“ vydechla jsem a sestra si očividně taky oddechla. Jarda nás obě objal a přitiskl k sobě. „No ty se moc netěš, proutníku jeden,“ zahartusila jsem na něj, ale můj smích naznačil, jak jsem to myslela. „Tak mně ho občas půjčíš?“ zeptala se honem Magda. „No, uvidíme,“ uzavřela jsem toto téma. Nakonec jsme si dali sprchu a zalezli do postelí.

(neprošlo redakční úpravou)

Autor

0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x