Na dovolené

Na dovolené

Let jsme zvládly i s Ivanou celkem dobře a na letišti na nás dýchl tropický den. Asi hodinu trvalo, než nás delegáti rozesadili do autobusů a pak skoro další hodinu cesta do hotelu. I když v autobusu byla klimatizace, cítila jsem potůčky potu, které stékaly po mých zádech. Konečně jsme se dostaly na pokoj. Do večeře zbývala asi hodina a tak jsem ze sebe svlékla propocenou halenku a sukni a jen v kalhotkách a podprsence ulehla na postel.

„Já si dám sprchu,“ oznámila Iva a zmizela v koupelně. Počkala jsem, až vyšla a následovala ji. Teď jsme ležely jen v osuškách na postelích a vnímaly ticho. Skoro jsem usnula, když se nade mnou objevila Ivina hlava. „Nepůjdeme k večeři?“ zeptala se. Vyskočila jsem z postele a přemýšlela, co si obleču.
„Hlavně nic extra, normálně se obleč, jako u nás,“ smála se Iva, když viděla mé rozpaky. Nenápadně jsem mrkla, co si obléká. Triko, kalhotky a sukni.
„No, proč ne,“ pomyslela jsem si a oblékla se podobně. Ještě upravit vlasy a jdeme.

V jídelně jsme zíraly na tu spoustu jídla. Snažily jsme se uzobnout od všeho, ale bylo to nad naše síly. Přešly jsme k nedalekému baru a usadily se. Pomalu jsme usrkávaly drink a rozhlížely se kolem. Únava se ale začala hlásit a tak jsme se odebraly na pokoj. Tam jsme ze sebe shodily oblečení a nahé vklouzly pod prostěradlo. Za chvilku jsme spaly.

Následující čtyři dny jsme se seznamovaly s okolím a dokonce jsme vyjely na menší výlet do nedalekého města. Cítila jsem, jak na mě dosedá stesk po manželovi. Když jsem se o tom zmínila před Ivou, ta se přiznala, že je na tom podobně. Den uběhl jako každý jiný a my se večer usadily na baru. Protože jsme si už odpoledne daly nějaké pití, začaly jsme být po několika panácích nápadně veselé. Když se ale kolem nás začali točit cizí chlapi, raděj jsme vycouvaly a zmizely na pokoji.

Než jsme se stačily vysprchovat, vypily jsme ještě každá dva panáky fernetu, který jsme měly jako lék na průjem, před kterým nás varovala spousta lidí. S hlavou v oblacích jsem vklouzla pod sprchu a ještě mokrá přeběhla na postel. Iva byla vzápětí za mnou. Ležely jsme a odfukovaly. Alkohol v nás hřál a my nemohly usnout. Iva se otočila čelem ke mně. Cítila jsem vůni jejího sprcháče a tu ve mně začala narůstat touha, dotknout se její pokožky.
Iva měla zavřené oči, ale občas mrkla. Neodolala jsem a dlaní pohladila její rameno. Obě jsme ztuhly a po chvilce se na mě podívala a položila ruku na můj bok. Pohladila jsem ji a čekala, co udělá. I ona nechala ruku klouzat po mém boku. Trošku mě to vyvádělo z míry, protože jsem nikdy takto nehladila jinou ženu, ale cosi uvnitř bylo silnější a já pokračovala. Když jsem se pozvedla, Iva se ke mně přitočila a políbila mě na ústa. Jen se naše rty dotkly a hned se zase odtáhly. Zůstala jsem a přemítala, co se vlastně stalo. Nechápala jsem to, ale toužila po pokračování.

To na sebe naštěstí nedalo dlouho čekat. Iva se sklonila a opět se přisála na má ústa. Já okamžitě vyrazila jazykem a už jsme se objímaly a líbaly. Cítila jsem, jak se moje štěrbinka rozevírá a vlhne. Pohladila jsem Ivin pevný zadeček a pak vklouzla prsty do jejího klína. Okamžitě jsem narazila na vlhkou puklinku, která se ochotně rozevírala, a já klouzala prsty mezi mokrými lupínky. Pohladila jsem tuhý poštěváček a povolila stehna, aby Iva mohla laskat mou broskvičku.
Místností se nesly jen naše vzdechy a vůně našich vlhkých štěrbinek. Iva převzala iniciativu a začala líbat a okusovat mé bradavky a pomalu se sunula přes pupík k mému rozkroku. Měla jsem trošku divný pocit, ale současně jsem se nemohla dočkat, jak bude pokračovat. Když jsem ucítila její horký dech a vzápětí dotek jejího jazyku na poštěváčku, zasténala jsem slastí a rozevřela doširoka stehna.
Iva začala úplný koncert a moje štěrbinka se topila v přívalu šťávy. Náhlá křeč zachvátila mé tělo a já prožila dosud nepoznanou slast dívčího milování. Křičela jsem a zmítala sebou. Ivin jazýček však neopouštěl mou buchtičku a moje šťávy vystřikovaly na její obličej.

Unaveně jsem ležela a promítala si zpět právě ustupující orgasmus. Jemný dotek mě probudil k vědomí. Překulila jsem se na Ivu a začala se jí věnovat podobným způsobem. Trošku jsem měla obavy, jak zvládnu obdělat její buchtičku jazykem, ale když jsem ji okusila, nemohla jsem přestat. Iva křičela slastí, tiskla stehny mou hlavu a na obličej mně dopadaly kapky jejího nektaru.
Posunula jsem se vzhůru a přisála rty na její ústa. Obě jsme toužily po dalším vzrušení. Zatím, co jsme si jazýčky vzájemně čistily obličeje, otíraly jsme se navzájem ostrými hroty bradavek a na mokré buchtičky si tlačily nohu. Naše touha se zvyšovala, a když jsem se nakonec otočila nad Ivou, vnikaly jsme si navzájem v 69 jazyky do štěrbinek. Přisála jsem se na její mokré lupínky a jazykem vybírala z hloubky její dírky horkou lávu. Její slaná chuť mě dováděla k šílenství. Iva na tom byla podobně, takže další vrchol na sebe nenechal dlouho čekat.

Po sérii orgasmů jsme v těsném objetí usnuly až k ránu.
Snídani jsme sice zaspaly, o včerejším večeru už nepadlo ani jedno slovo. Naopak jsme se obě chovaly, jako by se nic nestalo. Snažily jsme se to nějak pochopit, ale moc se nám to nedařilo.

Autor

5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x