Vypočítavá mrcha

Počet zobrazení: 59

Na podnikovém večírku se veselilo až do rána. Kdo zvládal, přestěhoval se do nonstopu a kdo odpadával, byl prohlášený za slabocha a s posměchem se mu popřála dobrá noc. Alkohol rozvazoval jazyky, rozepínal knoflíčky a barvil tváře do červena. Slečinky z kanceláří se nad ranní kávou chichotaly kolegům v povolených kravatách a do detailu si nechaly ochotně okukovat vnady.
Odér nad jejich plně obsazeným stolem ostudně špuntoval všechny poloprázdné lahve za barem a nestydaté řeči všech přítomných přiváděly do rozpaků obsluhu, i ostatní zoufalce sedící okolo. Noční zapíjecí akce se zvrhla v jedno nespoutané povídání a kasání se všech přítomných. Pánové nenápadně platili jeden po druhém a odcházeli ruku v ruce v párech se svými kolegyněmi. U stolu zůstala sedět už jen Monika s rozjetou Míšou, která se právě opilecky přiznala ke svému tabu příběhu.

„To si děláš srandu? A jak to jako probíhá? A kdy?“ koukala na svoji kolegyni Monča a tvářila překvapeně, ale zároveň i nevěřícně.
„Nedělám, no. Ti říkám. Přijdu k ní do kanceláře, s radostí jí předvedu, co po mě chce a mám za to slušný prémie,“ vychvalovala se a prozrazovala naivně tajemství, které mělo zůstat jen mezi ní a šéfovou z patra.
„A co všechno chce jako vidět?“ posmívala se Monika i když v duchu se vypočítavě viděla jasně na místě Michaly, protože cítila peníze navíc.
„Normálka. Ona se chce jen dívat, tak jen roztáhnu nohy, nechám si ji prohlížet a pak se udělám,“ smála se Míša a dopíjela panáka opileckým koutkem.
„Já ti to stejně nevěřím! Však je to nepříjemná perza! A jen se dívat? Co by z toho měla?“ zkoušela sondovat co nejvíc Monika.
„Tomu děvče věř. Ona to na mě vybalila už před rokem. U ní v kanceláři. Na přímo se mě zeptala, jestli bych do toho šla. A já jsem souhlasila, protože ty odměny na výplatnici mě baví!“ ujišťovala Michala šokovanou kolegyni a nedocházelo jí, že poslední tučná výplatní páska bude opravdu poslední.

„Já mám teda dost. Tak ty si ji honíš v práci už přes rok a já to vím až teď! Takový orgie za pár dvěřma a ani se nepochlubíš,“ vyčítala Monča a objednávala další rundu, aby se dozvěděla ještě víc. Tahala co nejvíc zážitků z opilé kamarádky až do svítání. V rychlosti už dost unaveně zaplatily a odjely taxíkem k domovu. Zatím co Michala spokojeně usnula a ani o sobě nevěděla, Monika do poslední chvíle, co udržela víčka otevřená, přemýšlela nad novinkou, kterou se dnes dozvěděla. Zkoušela si představovat tu tvrdou a věčně nepříjemnou šéfovou, která po nich jen štěká a nutí k výkonům, které nemají pořádně proplacené a k tomu si vybavovala tu podšitou lišku Michalu, která si halabala vejde do šéfovic kanceláře, roztáhne nohy, nechá si nahlídnout pod kalhotky, pak se vyprstí a má vyděláno.
„Mrcha jedna!“ vztekala se závistivě před spaním opilá Monika a pomalu se oddávala přicházejícímu spánku. Druhý den vyspávala opici s přestávkami na toaletu a užívala si kocovinových stavů. Snažila se neposlouchat zvuky z kuchyně, kde manžel připravoval nedělní oběd a léčila si bolehlav přineseným vývarem a tichem v bytě. Až neodbytný telefon ji vyštval do ještě víc podrážděné nálady. Telefon, ve kterém Michala prosila všechny svaté, aby se Monika nikde neprořekla a vyslepičené téma zůstalo jen mezi nimi.

„Neboj se. Je to mezi mnou a tebou. Neboj. Já to nikomu nepovím,“ zákeřně slíbila Mona, i když už dopředu věděla, že hned druhý den zkusí Michalu vyšachovat ze hry. Touha po prémiích jí hnala dopředu a nátura bestie bez mrknutí ujišťovala vyplašenou Michalu, že nic se nikdo nedozví. Že jí nic nezávidí a nijak neodsuzuje. S ušklíbnutím a vyplazeným jazykem se do mobilu rozloučila jako nejskvělejší kamarádka. Sebevědomě sázela na své tělo, které bylo nejvíc sexy z celého firemního patra. Uraženě proklínala nadřízenou, že si na tohle placené hraní nevybrala právě ji. Zkoušela se hladit a představovat si lesbickou teroristku šéfovou až do chvíle, kdy znovu usnula po projuchané noci. K ránu vstávala už docela čilá a odpočatá.

Do práce se rozjela s optimismem a každého z vesela zdravila už od dveří výtahu. Plná elánu přiskotačila do kanclíku, pozdravila kolegy a dál energicky poletovala po místnosti, aby si na spolupracovnících vyzkoušela roli svůdné mrchy. Docela to i zabíralo. Pánové se začali chytat, nahlíželi do plného, rozepnutého výstřihu a dvojsmyslnými větami laškovali se skotačící mrškou. Holky ji s posměchem smečovaly pokusy o sexbombu dne, Michala jen tiše sledovala zvláštně vyměněné chování do teď tiché Moniky a v duchu se modlila, aby dodržela slovo, které jí po telefonu dala.

„Holky jdu za šéfkou, kdyby mě někdo hledal,“ zašveholila Monča, chytila desky s návrhy a zmizela mezi dveřmi. Na chodbě uvolnila další dva knoflíčky, pohladila si skákající cecky, které pro dnešek neuvěznila do podprsenky, upravila těsnou sukni a hlasitě zaklepala na dveře velitelky. Po zvolaném – DÁLE, se naposledy rozhlédla po chodbě, aby spočítala svědky a zákeřně poslala vzdušnou pusu šmírující Michale. Ta se odporoučela málem k zemi, protože jí došlo, že na sebe asi prozradila to, co neměla. Monika se usadila naproti paní šéfové a čekala až příjde na řadu. Sledovala svoji panovnici při telefonátu, kritickým pohledem hodnotila její tělo, tvář i gesta a nešlo jí do hlavy, že by zrovna tahle osoba byla na mladé slečny. Věděla, že lidi okolo jsou různí, ale setkat se s někým takovým v reálu jí přišlo moc divné. Naslouchala velitelskému hlasu, kdy elegantní čtyřicátnice rozčileně probírala reklamaci a nešlo jí do hlavy, jak tahle bezcitná osoba si může užívat libůstek, jako běžný člověk.

Nenápadně nahlížela i sama sobě do járku mezi uvolněnýma kozama. Zrovna tohle byl popud k tomu, že se začala malinko kroutit na místě. Zkoušela se vypínat v zádech a pokusovat tužku. Větrala nenápadně polorozeplý výstřih a nutila se k dalšímu útoku, protože pička začala, na povel zlatokopky, vlhnout. Slabost pro ženské tvary ji napomáhala k odhodlanému představení a drzost potvory rýsovala bradavky přes látku košilky.
„Tak co jste chtěla, Moniko?“ štěkla z předchozího telefonátu nazlobená šéfová a zabodla oči do lejster před sebou. Místo odpovědi tichem zašustila bělounká látka neposedné košilky a nehty zaťukaly o umělé knoflíky. Monika se odhalovala čím dál víc a nespustila oči ze své vedoucí. Opřená do opěradla si podebrala oba cecíky z rozeplé košilky a nasála jeden po druhém.
„Tak co jste k sakru chtě…“ zvedla zrak velitelka a zalapala po dechu. Monika byla rozjetá jako parní lokomotiva, ale nebyla schopná odpovědi. Chtěla dnes šéfku mlčky dostat do kolen a vymasturbovat si přídavek na výplatní pásce. Jen se dívala zpříma do překvapených očí a tahala si tvrdé bradavky na kozách větších, než měla Michala s šéfovou dohromady. Nechala paničku polknout na prázdno a vykasala sukni, aby si to překvapená vedoucí nerozmyslela. Roztáhla nohy a zařízla kalhotky mezi pysky. Zatáhla a prohnula se nadrženě v pase. Znovu povytáhla a zase zařízla. Bez kompromisu to několikrát zopakovala, aby nakonec ukázala mokrý flíček na bavlněné brance u pěšinky k orgasmu. V kanceláři nastalo ticho. Šéfová semkla překvapené rty, nahnula se co nejblíž a pochvalně kývla odvážné slečince na důkaz, že předvádí účinnější divadlo než její předchůdkyně.
„Udělám si to. Teď a tady. A jen pro vás!“ zašeptala odhodlaně ve chvíli, kdy svlékla promáčené kalhotky a poslala je po lesklé desce pracovního stolu ke spokojené divačce.
„Jen do toho,“ přitakala velitelka a sledovala dál přestavení odvážné podřízené. Monika roztáhla nohy a nabídla micku do světla proti oknu. Leskla se mokrem a voněla až pod nos chtivé dámy naproti. Projela prstem pysky, zabrnkala po už zduřelém poštěváku a promastila šťávou třísla až k análu. Nabrala šťávu na prsty a rozmazala ji mokrou ručkou po celém nadrženém spodku. Užívala si tuhý poštěvák, který lechtal uprostřed dlaně a horko na kůži, když do sebe zajela co nejhlouběji. Dvěma prsty se zkoumala zevnitř a rty nasávala růžovou bradavku jednu po druhé. Obě vlhly za hlasitého mlaskání, ať už z prstů a nebo z tajemné dírky. Cpala do sebe prst po prstu a drancovala si kundu, co nejdál od kraje. Nahmatávala měkkou tkáň a dráždila kdejaký výstupek vevnitř. Plně se oddala své hře a spokojeně přihlížející šéfová ji už nezajímala. S hlavou zakloněnou předváděla zvědavé lesbě, jak to umí rozjet. Beze studu a pochybení, si roztažená masturbovala micku, masírovala pysky a kroutila poštěvákem.

Prodlužovala představení, co to šlo. Ale ve chvíli, kdy špičky prstů nahmátly zatoulaný a věčně hledaný hrášek uvnitř, se už rozjela na přímou cestu pro hlasitý konec. Zkroucená na židli cpala do sebe skoro celou dlaň a se zaťatými zuby syčela vztekle do taktu. Kdyby mohla, tak by snad i tloukla pěstí do stolu, protože tenhle stav se nedal vydržet. Sedala si na zastrčenou ruku a zuřivě přirážela bokama. Narážela tak z hurta, že jí i vyčesaný drdol povolil. Jen na okamžik vytáhla úplně promáčenou dlaň, aby si přivoněla a olízala veškerou slanou příchuť. Potom hned zasunula nadrženě všechny prsty do útrob a znovu nadskakovala.
„No ták! Udělej se! Nebudeš litovat!“ mávala peněženkou šéfová, což Moniku nakoplo k ještě živějšímu představení.
„Jo!“ zaskučela poslušně. Nadržený podbřišek ji přinutil vstát. Pak už jen vyhodila jednu nohu na stůl a rukou zvedla sukni. S druhou rukou pořád mezi pysky, nahmatávala a tahala všechno, co zvědavé prsty uvnitř potkaly. Masírovala si palcem tvrdý poštěvák a prsty drancovala brázdu k zbláznění. Měla ve tváři výraz, jako by byla pološílená. Jen škvírkami mezi víčky sledovala přibližující se velitelku. Nechala ji v klidu usadit na přisunutou židli a za jejího povzbuzování, sbírala veškeré kundí síly k mohutnému orgasmu. Bradavky na skákajících kozách narážely o látku košile, poštěváku už svítila kontrolka, že se blíží konec a kunda se začala nekontrolovaně stahovat. Stačilo pár zástrků, přiblížený obličej paní šéfové a Monice se spodek uvolnil způsobem, který znala do teď jen ona a její manžel. Jen namířila drze kundu proti přihlížející zvědavé tváři, podržela pysky od sebe, naposledy brnkla o frajtra a vystříkla mohutně přímo do obličeje přihlížející šéfky. Ta se nechala ochotně zkropit. Nastavovala se, chytala do pusy proud ženské fontány a prsty si tuhle živočišnou masku roztírala po celém promáčeném dekoltu. Monča už jen dohoňovala citlivého frajtříka a vykapávala poslední zbytky na nastavenou dlaň paní vedoucí. Sledovala pobaveně, jak velitelka, bez dechu, ochutnává štědrou nabídku a připadlo ji, že se role otočily. Teď šéfová zobala z dlaně Monice.

„Sakra, ty jsi potvora!“ narovnala se šéfka proti spokojené podřízené a pomalu jí zapínala knoflík po knoflíku. Monika to brala jako pochvalu a tak se s úsměvem nechala obsloužit. Po nezbytné úpravě sukně a košile, kdy ji šéfka oblékala jako svoji panenku na hraní, si spravila účes a sbalila desky, které ani nebyly potřeba.
„Jdeš si za svým a to se mi líbí! Tohle umím ocenit! A teď jdi,“ mrkla šéfka uznale na Moniku a naznačila odměnu prolistováním nevypsaných šeků.
„Kdykoliv byste mě potřebovala, budu naproti,“ hodila bokem mezi dveřmi a s úsměvem se vracela za stůl v kanceláři, kde netrpělivě usrkávala kafe už zvědavá Michala.
„Řeklas jí to, že?“ nervózně sondovala aniž by si všimla jak je Monika spokojená a celá voní kundí mrdkou.
„Neřekla. Ukázala. Myslím, že máš po prémiích,“ vysmála se jí prospěchářka a jako pravá mrcha si slastně vychutnávala tichou nenávist a šeptem vysyčené nadávky na svoji adresu.

Počet zobrazení: 59

Autor

5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x