Stopařka 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Stopařka

Mirka měla před opravnými zkouškami, na které se připravovala v tichu a pohodlí rodinné chaty. Odstěhovaná na celé prázdniny, si přes den všímala jen učebnic, laptopu a odmítala být kýmkoliv rušená. Večery trávila sama a přes velikou únavu, po celém dni v knihách, si občas v duchu posteskla, že nemá žádného rozptýlení. Nakonec však stejně usínala dřív, než si mohla slíbit odpočinkový plán na druhý den. Každé ráno se budila strachem ze studia a pak se automaticky potápěla do listů knih a elektronických stránek noťasu. Nedbala na sebe, nevnímala okolní svět a jen se čas od času nechala rozptýlit rodiči, kteří ji přijeli navštívit aspoň na chvilku.
„Holka, ty jsi strhaná. Zajdi si i k vodě nebo na zábavu večer. Holky se po tobě ptaly. Diví se, že za nima nezajdeš,“ prosila Mirku starostlivá maminka.
„Blázníš? Teď? Zajdu až budu moct,“ odsekávala dcerka a pokračující rozhovor by raději měnila ochotně za učivo.
„Tak si aspoň zajeď na nákup. Nebo tady zhniješ! Na, tu máš klíčky a zajeď si za vesnici. Nakup tam, utrať si za něco pro radost a zase se vrať. Však budeš za hodinu zpátky a to ti nijak neublíží,“ ryla neodbytně maminka a posílala otce, aby dcerce vnutil klíče od auta.

Mirka se nakonec nechala přemluvit, protože pod nátlakem naznala, že je potřeba jakákoliv pauza.
„Nakonec nákup není až taková zábava, tak ani nemusím mít výčitky,“ volala, už s jiným nábojem v sobě Mirka, když sedala za volant rodinné ojetiny. Zamávala, zatroubila a vyjela směrem z vesnice. Potřeba se učit, aby znovu nerupla, ji stejně malinko hryzala a tak se rozhodla vzít to nejkratší cestou. Nemyslela na starého plechového miláčka, který brázdil silnice už dlouhé roky a potřeboval přístup spíš jako stařeček, než závoďák. Takže výjezd z vesnice sice zvládl, ale zkratku po polňačce, oplatil nezodpovědné řidičce stávkou. Uprostřed hliněných hrud se udýchaně zastavil a vyčerpáním bez upozornění usnul.

Vzteklá Mirka vyskočila z auta, zalomila rukama a s řádným kletím, že sebou má jen peněženku, nasupěně do rezavého kmeta kopala. Ani její sandály ho neprobudily. Dřímal a odpočíval si na čerstvém vzduchu jako nemluvně. Vytočená Mirka v rychlosti popřemýšlela jak z téhle šlamastyky ven a pomalým krokem se vydala k hlavní cestě. Parno jí vařilo mozek, sluníčko pálilo do odhalených částí těla a rozčilením neviděla na krok. Na kraji silnice se zastavila a bylo ji jasné, že je, díky situaci, donucená stopovat. Potřebovala něčí pomoc, protože vnitřek veteránů ani za mák nechápala.
V tichém dni stála bezradná na kraji prázdné silnice a rozhlížela se oběma směry. Vyhlížela hodnou chvíli, ale rozpálený asfalt zel prázdnotou a tichem. Sluníčko, opřené do jejího těla, mladé kuřátko krásně grilovalo a protože nebylo před ním úniku, byla Mirka nucená odhalovat dál opálenou kůži, protože látka na těle pálila. Špagetová ramínka svlékla, schovala pod pažemi dovnitř tílka a šortky zařízla malinko víc do zadečku, aby umělá látka nedráždila červené opáleniny.

Popocházela sem a tam, kopala do kamínků, trhala a okusovala dlouhé stonky trávy, až po dlouhé době, zaslechla blížící se motor. Vyskočila doprostřed silnice a mávala na černou tečku v dálce.
„Prostě mi zastavit musí!“ razantně máchala rukama nad hlavou. Řidič zbystřil mladinkou kůstku před sebou a nedalo mu, než si pochvalně písknout. Krásně tvarovaná a pevná stehna, dlouhé nohy, štíhlá postavička i odhadem volně poskakující trojky. Spoře oděná a podle proseb k zastavení, i chtivá. Mlsně se přibližoval, zpomalil, aby zaparkoval na polní cestě, která vedla k původnímu problému.
„Potřebujete pomoct?“ přicházel třicátník ke šťastné holčině.
„No děkuju, že ste zastavil. Čekám tu šíleně dlouho a potřebuju pomoct nebo aspoň poradit. Támhle na cestě mi chcíplo auto,“ máchla směrem k dřímajícímu šrotu a zajásala si radostí nad jistou pomocí, až kozičky znovu rajcovně povyskočily. Nedalo se to přehlédnout. A už vůbec se to přehlížet nechtělo. Tuhle podívanou si nenechá ujít žádný muž a obzvlášť ne Tomáš, který si v křehotinkách doslova liboval. Se zalíbením okoukal každý detail hopsajícího tělíčka. Z čeho ale skoro nedýchal, byl pohled na jasně vyrýsované pysky pod tenkou látkou letních šortek. Unikátně obepnutá micina, která se dokázala hýbat zároveň s každým pohybem majitelky. Během rozhovoru o možné příčině defektu, oči sjížděly k rozpůlené studnici samy od sebe. Mirka si toho okamžitě všimla a protože chtivé pohledy nesnášela, točila se k zachránci zadečkem, čímž si moc nepomohla.

„Tak mi půjčte klíčky. Podívám se vám na to,“ mlsně kroužil okolo mláděte Tomáš.
„Tady máte,“ podala mu je odhodlaně, protože jediné na co se těšila, byla rychlá oprava, vzdát se nákupu a odfrčet s výčitkami domů. Tomáš sedl za volant, proti slunci mhouřil pohled na čičinku před kapotou a pokusil se nastartovat. Po chabém pokusu klíčku v zapalování se stařičký veterán jen na moment probral ze spánku a škytl, aby v zápětí znovu nabručeně usnul. Přeochotný pomocník jedním pohledem na budíky zjistil, že rafička benzinu je na nule. Že je nádrž prázdná dokazovala i vyčítavě svítící kontrolka.
„Myslí to vážně nebo má něco za lubem?“ přemýšlel v duchu a sledoval opálené předěly na čekající kostře u auta. Pomuchlaný zadeček, který před tím zmáčkla do šortek a nápadně vykukující ramínka, ho mylně ujistily, že nejde o závadu, ale že se mladá slepička nudila a zřejmě chtěla zažít trošku letního povyražení. Vystoupil z auta a opatrně se šoural k čekající Mirce. Rozhodnutý, že si ji naposledy vyzkouší, než zaútočí na ty její minišortečky.
„Je to zlý?“ olízla rozpálené rty Mirka a s polozavřenýma očima čekala verdikt.
„Moc zlý. Tohle se asi jen tak nespraví. Ale napadlo mě, že bys…“ zalhal a hned se odmlčel když byl těsně u ní.
„Co bych? Bože, naši mě zabijou!“ znervózněla Mirka.
„Ty sis ho půjčila bez dovolení?“ sondoval před atakem Tomáš dál, aby nebyl za úplného násilníka.
„To ne. Ale nesmím jezdit po zkratkách,“ úpělo strachy před domácí scénou už dost nervózní pískle.
„Ráda děláš něco, co je zakázaný?“ natiskl se už bez okolků Tomáš a nedopřál Mirce ani vteřinu na to, aby se stihla připravit. „Pomůžu ti. Když budeš na mě hodná. Ráda stopuješ nahá?“ mačkal se neodbytně dál a rukou za jejími zády, jistil případný útěk.

„Copak jsem nahá?“ zkusila drze promluvit překvapená Mirka, protože netušila jak z téhle situace ven. Sympaťák se jí líbil, ale proti němu stála spousta dalších věcí, které ji brzdily.
„A nejsi snad?“ trhl tílkem bez ramínek až se obě kozičky zase rozskákaly.
„Co děláš?“ zakryla si Mirka stydlivě nárazník rukama. Snažila si ho natáhnout zpátky, ale Tomáš byl silnější a jistější v pohybech.
„Však to takhle chceš! Netvrď mi, že ne! Děláš ráda blbce z chlapů? Nahá, na polňačce, auto do šrotu a přitom ti jen došel benzín…“ sázel jí do obličeje všechny svoje výtky, pevně ji držel a přitom z ní strhával ty zatraceně sexy šortky.
„Jakto? Co tomu teda je? Neblbni sakra!“ bránila se Mirka a tancovala na špičkách, aby zvládala útoky zezadu i zepředu.
„Jsi jen bez benzínu, mrcho!“ cpal už nenechavé pracky přímo mezi krásná stehna. Zvládl vtlačit ruku pod látku šortek a zajel přímo k pyskům. Zmáčkl, zatahal, zavibroval a nedal pokoj dokud Mirka nepodlehla. Ještě chvíli se bránila nenechavým tlapám, ale jen co se probojoval přímo k poštěváku, zjihla jako na povel. Chytila se mužské paže, napomohla k přístupu roztaženýma nohama a se zvláštní úlevou se opřela dlaněmi do rozpálené karoserie. Horkost z podbřišku byla větší než rozpálená kůže na dlaních a proto ani nevnímala bolest. Už jen se zakloněnou hlavu se nadrženě oddávala zvědavým Tomášovým prstům. Na to, že se ani neznali a nestihli představit jeden druhému, jim tahle souhra vyloženě sedla.

Nadrženec se nebál přitvrdit a Mirka se nebála podvolit.
„Tak co? Už se mi přiznáš?“ chrčel jí do ouška a drandil poštěváka kolem dokola. Druhou rukou strhával kraťásky ke kolenům, odkud už samy sjely až k zemi. Stačilo jen jednou nohou odkopnout, což Mirka hned udělala, aby mohla podat své stehýnko do volné Tomášovi paže. Zaklesnutá, roztažená a podepřená si nechala tahat frajtra a cvrnkat do něj jako do kuliček.
„K čemu se mám přiznat?“ dopomáhala si k většímu vzrušení houpáním boků a jen sem tam nahlédla k trápené kundici. Už jen ten pohled jí podlamoval koleno, které jediné jistilo její postoj.
„Žes chtěla přesně tohle!“ lísal se Tom k vrnící kočce.
„Chtěla,“ mrouskala se Mirka, přiznávala se i k tomu, k čemu nechtěla a nabízela dál mokrou čičinku. Při zvuku zipu se sama pustila na oplátku do díla. Napomohla stáhnout kalhoty i slipy, odvedla a posadila Tomáše pohodlně na přední sedadlo spolujezdce, vystrčila zadeček k nedalekému lesu a párkrát mlsně olízla naběhlý žalud.
„Pokračuj!!!“ vyhekl ze sebe Tomáš a zatlačil hlavu na tvrdý ocas. Nechal si cumlat jahodu a ojíždět jazykem celé lofaso až ke kořeni. Roztahoval nohy, aby si mladá holčina zalízala i v análu. Roztahoval půlky od sebe a špulil se na ni víc, než ona kundou směrem ke krmelci.
„Lízej mi ji! Lízej mi prdel, dělej!“ odvazoval se a nějak vnitřně tušil, že z křehké slečinky dostane tu divokou šelmu na povrch. Mirka se nenechala pobízet a bez okolků zarejdila jazykem na anální dírce. „Víc! Přitlač! Vecpi ho tam!“ honil si Tomáš lofas a diktoval si oblíbené libůstky. Mirka konečně pořádně podebrala chlupaté půlky chlapské zadnice a s hlubokým nádechem se rozhodně nacpala jazykem až dovnitř hnědého potrubí. Zajížděla tam hladově a nadrženě, nad nosíkem sledovala hoňku docela ucházejícího ocasu a prcinu špulila do lesa s přáním, aby šel někdo kolem a přidal se. Učivo se jí z hlavy znenadání vytratilo a nemyslela na nic jiného, než si užít.
„Lízej ji! Zkus i prsty!“ skučel hekotem na celé auto a roloval si předkožku až na doraz. Mirka olízla prst a pomalu špičkou dráždila a roztahovala chlapskou řiť. Zkoušela zajíždět po troškách kam jen honimír dovolil. Čekala na stopku, která nepřicházela a tak, podle nabuzenosti pomocníka usoudila, že je potřeba přitlačit. Další prst vecpala něžně k ukazováčku a za pomoci jazyku opatrně přišukávala. Rajcovalo ji, jak mohla prstovat, aniž by někdo nadával nebo se bránil. Líbilo se jí mít v moci mužskou zadnici a sledovat chování bezbranného chlapa u sebe v autě.

Pohled, kdy před ní ležel na zádech, s nohama nahoře a tvrdým ocasem, měl přesný účinek na větranou kundu. Vytáhla oba prsty a do roztažené černé díry, zarazila pracně znovu celý jazyk. Ocas vzala do vlastních rukou, takže s mokrým jazykem, uvězněným v zádeli, obouruč tahala za předkožku. Mazlila se nosem s přepážkou pod koulemi a dorážela jako profikurva.
„Nech toho! Takhle se udělám! Takhle brzo budu!“ varoval Tomáš rozjetou lízalku, ale pro ni to byl spíš povel k silnější akci. Vytáhla jazyk, nasála žulový ocas a nechala Tomáše, ať se mlátí na sedačce. Skučel a prosil, protože si chtěl užít s mladým masem i jinak. Nechápal, kde se v ní bere tahle zkušenost, protože líp mu to do té doby žádná neudělala. Mirka se už nekontrolovala a neposlouchala jeho škemrání. Knihomolství se v ní hluboko zapsalo, že teď si náležitě užívala všechno, co jako mladá holka flinkala. Plivala Tomovi do análu, sliny natlačovala prsty dovnitř a dál si užívala jeho proseb a bezmocnosti. Možná mu tak vracela i drzost, se kterou po ní vyjel. Z očí jí šlehaly plameny a zákeřně dráždila všechno od uzdičky až po zadnici. Občas zabrnkala napnutým žaludem o svoje bradavky, zasyčela, vycenila zoubky, olízla se hned po tom co zarejdila v nabízené prdeli a nedala Tomášovi zákeřně vydechnout. Ruce samotné jí už bolely od důkladného honění a dlaně se mastily od vytékajících šťáv z vyhecovaného čuráka. I když se samec snažil vydržet a oddaloval výstřik, přišla chvíle, kdy to naprosto vzdal. S nohama zaklesnutýma o svoje paže se nechal ještě párkrát projet kmitavým pohybem, nechal si promnout pytlík a ve chvíli, kdy potvora jela jazykem až k žaludu se vycákal až ke stropu. Semeno lítalo vzduchem, Tomáš křičel blahem a Mirka dolizovala celé nadělení. Chutnala semeno, které na ni zbylo a nechala se laskavě pohladit po vlasech, na důkaz díků. Upocený, zadýchaný a totálně vyřízený pomocník, se se zálibou díval na nadržené vysoustruhované tělíčko a s velmi smutným pohledem, jen mlčky poukázal na už líně ležícího pašáka na břiše.

„Já jsem tě varoval,“ zabrnkal o svoji okrasu Tomáš a mlčky se zvedl, aby se oblékl a rozmyslel, co dál.
„Tak říkáš, že chybí jen benzín,“ přitočila se Mirka a hladila mužnou hruď krásnýma trojkama.
„Chybí,“ usmíval se nad samičím počínáním, které mu bylo víc než příjemné i když se právě vysemenil.
„A co kdyby se pro něj zajelo tvým autem, já si skočím ještě nakoupit a zajedeme zpátky sem, napojit tady toho starouška,“ vlnila se kolem něj Mirka jako okolo tyče a poklepávala na plechovou karoserii.
„Hmmmm, tak já jsem pro,“ souhlasil Tomáš a už oblečený, jistými kroky mířil ke svému povozu, kde pak jen čekal na Mirku, která v rychlosti zamykala plechárnu a natahovala si své kousky oblečení.

Autor

Navigace v seriáluStopařka 02 >>
4.3 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x