Stopařka 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Stopařka

Celou cestu v autě se Mirka pokoušela udržovat radostnou náladu právě uspokojeného Tomáše. Nedala mu vydechnout svými doteky, drážděním poklopce, šeptáním do ouška a nebo obnažováním sama sebe. Ze slušné knihomolky se rázem stala vyhladovělá ramlice. Potřebovala vyprášit kožich a v duchu děkovala starému plecháči, že jí dopřál tohle povyražení. Nabrali benzín do kanystru, obešli pár obchůdků na blízkém náměstí a cestou zpátky se k rajcování přidal i Tomáš.
Při výjezdu z městečka, hladil mladé stehýnko a znovu si prsty liboval ve vyrýsované čárce na pipině. Tohle látkové obtáhnutí miloval. Před projíždějícím autem nebo chodci na přechodech, schválně ošahával krásné trojky a s bradavkami mezi prsty, upozorňoval se vtipem všechny okolo, že si tuhle krasotinku právě veze k lesu. Mirka s červenou tváří se jen chichotala a dál poslušně držela, protože její nadrženost už volala o pomoc.

Při čekání na zelenou, se do ní pustil razantněji. Už se rty přitisklými na bradavce pod tričkem, pomáhal vzrušené Mirce vzdychat a dudlání se oddával tak dlouho, dokud nadrženě nedala pokyn k projetí křižovatkou. Srolovaným okýnkem dávala svým projevem najevo, že je snad i ochotná vyběhnout z auta a na počkání podržet každému, kdo by si jen lusknul prsty.
Samotnou ji vzrušovaly pohledy všech kolemjdoucích, nebo stejně čekajících řidičů. Seděla opřená do rozpálené sedačky, mžourala na řidiče vedle v autech, sem tam si provokativně vzdychla a kývnutím hlavy posílala zvědavé pohledy druhých, k hýbající se hlavě pod tričkem, která cumlala a olizovala tvrdé bradavky.

Představení pro okolí, trvalo do chvíle než vyjeli z městečka.
Pak už se Mirka věnovala jen Tomovi. Za jízdy mu honila už zase tvrdé tágo, skloněná s hlavou v jeho rozkroku rozpoutávala jazýčkem peklo na žaludu a svlékala tílko i šortky, aby k plechovému a žíznivému spáči, mohla běžet polňačkou úplně nahá.

U lesa zaparkovali na stejném místě jako předtím. Mirka dopřála stromům pohled na dokonalou postavu a nahá si vykračovala před Tomášem jako pávice. Lákala ho zadečkem ke staré rachotině, u které se rozkročená zastavila s rukama v bok. Ani jeden z nich nepomyslel na případné svědky. Bylo jim jedno jestli někdo přihlíží a nebo se za stromem neviditelně přidá.
Mirka čekala na svlékajícího Toma a ten jí provrtával luxusní zadeček dychtivým pohledem, když téměř klopýtal o padající kalhoty s trikem. Jako mlsný kocour se za ní plížil, aby zezadu mohl podebrat ty pevné trojky. Jen se nasál na krk, žmoulal dlaněmi studentská prsa a nechal si pomalu honit ocas.

„Už buď opatrnější, prosím. Už si dopřej i něco pro sebe,“ prosil Mirku se zavřenýma očima.

„Dojde na to, neboj. Poškádlíme zadeček?“ zrychlila hoňku provokující potvora.

„Neblázni! Neříkej to!“ skučel jí do ucha Tom a mačkal prsa malinko víc bolestivě.

Mirka ochotně držela a libovala si ve chvíli, kdy měla sympaťáka zase v hrsti. Vedla si ho za trčáka k předním dveřím a pomaličku odemykala, aby ho mohla opět potrápit.

„Jen chviličku! Na chvilku si ještě klekni, prosím“ mrkla na něj a navedla ho do pokleku. Tomáš s koleny zabořenými do čalounění, poslušně roztáhl stehna a vystrčil chlupaté půlky na lačnou lízalku.

„Buď opatrná! Nesmíš být moc divoká,“ radil jí dopředu a pak už se jen oddával rejdícímu jazyku na čokodíře.

Mirka si znovu vychutnávala jeho prdel, zespoda dojila tvrdý kůl a podle syčení a Tomových kroutících se chodidel bylo vidět, že sám se sebou bojuje, aby se znovu nevystříkal, dřív než se hodilo.

„Vydrž to! Vydrž!“ funěla mu do zadnice s ručkou plnou žulového ocasu. Tahala za něj, kroutila a masírovala nástroj dlaní, přes naběhnuté žíly na něm. Bříšky prstů lechtala mokrou jahodu. Klouzala po ní jako po ledě, občas s ní zatřepala jako by ji něžně chtěla utrhnout a znovu tlačila jazyk do nabízené chlapské dírky.
Tomáš skučel jako šakal. Prosil, protože opět cítil bod varu v koulích, ale rozjetá Mirka si šla po svém. Nahá se za ním kroutila a i když sama potřebovala nemilosrdně ojet, nehodlala se těchto hrátek vzdát. Tomáš se špulil, narážel proti dívčímu jazyku, rukou se přidržoval volantu a s nohou opřenou o palubovku vyhekával prosby, aby už konečně přestala.

Až po hodné chvíli se Mirka slitovala. Posledním polibkem na obě půlky se s hrátkami rozloučila a s jemným dojením ocasu, se nabídla jako kurvička.

„Udělej mi to! Ohni mě tu a udělej si to na mě!“ zaprosila jen jednou, protože v okamžiku byla na kolenou jako před chvílí Tomáš.

Vyskočil, chytil rozjetou Mirku za ruku a strhl ji na sedačku do kleku stejně jako se vystavoval on sám.

„Vrátím ti to, mrcho! Takhle mě trápit!“ pohladil hebký zadeček a roztahoval půlky, aby zřetelně viděl holé pysky a rozkvetlou kundu. Mirka byla jasně připravená. Okvětní lístky mladé pizdy se leskly od šťávy a zduřelý poštěvák hlídal zatím prázdnou brázdu. Jen prstem jemně projel čáru od tuhého vojáka až po hnědku a se zalíbením přihlížel jak se kočka prohnula celá v pase. Objel stejnou trasu podruhé směrem zpátky a viděl jak se krásné stehýnko vyzývavě opřelo o palubovku stejně jako to před chvílí dělal on sám. Polechtal poštěváka, zakroužil s ním, zabrnkal na citlivou strunu a s potěšením se zaposlouchal do slastného vzdychání své čubičky.

„Chceš to vůbec?“ provokoval otázkou Tomáš a liboval si v překvapeném tónu rozdělané ramlice.

„Bože, chci! Potřebuju to! Zaraž se do mě!“ házela za sebe prosby studentka a měnila se v totálně nadrženou děvku.

„A že nepoprosíš!?“ zdůraznil svoji touhu Tom.

Kurvička jen hodila culíkem, opřela se tváří do benzínem voňavého sedadla, oběma rukama podjela k pičce, roztáhla si pysky jako by se chtěla natrhnout a zaškemrala:
„Prosím!“

Tomáš už sám nezvládal. Brzdil v sobě živočišnou nadrženost a tak se sehnul, aby nabízené pysky krátce ochutnal. Jen na chviličku zarejdil jazykem v mokré slané brázdě, špičkou ohýbal poštěváka a s ocelovým ptákem v ruce, rovnou zamířil do nedodělané micky.
Chytil se dívčího culíku, zatáhl za něj jako za zvon a nabodl si ji na kůl bez kdejakých dalších okolků. Zajel na dno a zaskučel. Musel se ovládat, protože kundu měla tak těsnou, že mu ocas sevřela jak svěrák. Bál se vyjet zpátky ven a tak zabodnutý do mokré tmy se jen nahnul, aby podebral poštěváka mezi prsty. Zkusil se tak ladit do klidu, aby za chvíli mohl pokračovat, ale rozjetá Mirka mu nic neusnadnila. Při pohybech s pošťákem se rozhekala, roztřepala a během pár pohybů ukončila trápení celého spodku v bouřlivém orgasmu. Těsná kunda cukala a tepala na celém ocasu. Žalud ždímaný těsnou tkání ukapával do tmy a Tomáš nezvládl nic jiného, než šulína ve spěchu vytáhnout, sevřít v dlani a s obličejem zkřiveným se rychle otočit směrem k nedalekému lesu.

„Copak si s tebou nezašoustám nebo co?“ nešťastně svíral rozpumpovaný lofas a bál se otočit po zvuku vzdychání za zády, protože mu bylo jasné, že při jednom pohledu na orgasmus prožívající Mirku, by bouchnul jako sopka.

Mladá kočička se slitovala, ovládla svoje nadržené chování a se spokojenou mickou už jen čekala v tichu přirody, aby dílo bylo konečně dokonáno. Tomáš pořád otočený zády, sledoval kůry stromů, oschlou trávu i vyprahlou zem, aby přišel na jiné myšlenky. Prosil sám sebe a přemlouval namodralý ocas, aby vydržel.
Aby zvládl být v pohotovosti ještě alespoň pár minut. Aby ho nevyšplouchl, protože tuhle kočku chce ochutnat beze strachu z ostudy. Mirka s vyšpulenou prcinou čekala, znovu si masírovala dírku prsty, ale tentokrát v naprosté tichosti. Pochopila stav zoufalého milence a tak se ukájela sama, zatím co čekala ukázkově nastavená.

„Jde se na to! Už prostě musím!“ přiskočil najednou nedočkavý samec, chytil kurvičku za boky, nemilosrdně napíchl a rozjel šoustačku, jakou u sebe sám nikdy nezažil. Napichoval ji jako pornoherec, nechal si ždímat ocas čerstvou mickou, pleskal koulema do poštěváku a s hlavou zakloněnou si jel pro trofej.
Oči měl zavřené, protože pohled na rozrajcovanou Mirku mu tlačil semeno ven. Neviděl, že mladá holčina se sama plácá po zadnici, zarývá nehty do čalounění, háže hlavou sem a tam, tahá se za kozy a sbírá se k dalšímu orgasmu.

„Budu!“ hekla za záda a nechala si ještě párkrát protáhnout skulinu, než se zuřivě udělala. V tu chvíli Tom konečně otevřel oči, vychutnal si reálný orgasmus téhle mladinké čičiny a s velikou úlevou si Mirku obstříkal ze všech stran. Zcákal záda, ramena, zasáhl i vlasy a zbytek utřel do zadečkové dírky. Holčina se složila na sedadlo a nabíječ se opřel s vysílením o kapotu. S hlavou složenou na rukách odpočíval ve stoje a občas si nad zážitkem zakroutil hlavou, protože stále nechápal, že se mu něco tak výjmečného poštěstilo.

„Děkuju,“ promluvila první Mirka.

„Ty vůbec nemáš za co!“ opravil ji Tom, když sbíral své oblečení.

„Tak to dáme do kupy?“ navrhovala dívčina do trapného ticha.

Vystříkaný pomocník se radostně pustil do díla, napravil chybu staré ojetiny a při nastartování se posmutněle podíval na jásající slečnu.

„Je možný tě ještě někdy vidět?“ zkusil se se strachem zeptat, protože se bál, aby mladice nechtěla jen tak zapomenout a rychle odjet.

„Budu jedině ráda,“ ujistila ho kladnou odpovědí, která mu zazpívala v uších jako chorál.

Napsala na papírek adresu chalupy, připsala telefonní číslo a přidala instrukce, kdy by byl nejvhodnější čas se zastavit. Potom, s hlasitým smíchem, se až na úplný konec oba navzájem představili. Mirka spokojeně nasedla do už zase bublajícího bručouna, zamávala a krásně uvolněná se rozjela zpátky k chalupě. Tam rodičům se spokojenou tváří vylíčila příhodu s došlým benzínem.

„Holka, promiň nám to! My na to úplně zapomněli, že už sem jsme dojeli skoro na sucho. Nás ta tvoje zabranost do učení tak rozhodila, že jsme zapomněli oba,“ omlouvala se máma i za tátu a byli spokojení, že Mirka to vzala sportovně a nakonec se vrátila i s nákupem, růžová a usměvavá.
Samozřejmě netušili, že za to může Tomáš, který se už teď těšil na večerní setkání se svoji novou kočičkou.

Autor

Navigace v seriálu<< Stopařka 01
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x