Made in Doma 04

Toto je 4 díl z 4 v seriálu Made in Doma

Už na chodbě před hotelovým pokojem Karolínka zrychlila krok a nadržený pár předešla, aby jim dopřála náznak jakéhosi soukromí. Pár kroků před nimi spěchala odemknout, nechala dveře dokořán a v rychlosti šla najít už sbalenou kameru, aby první zážitek manželovi natočila. Snažila se tam co nejmíň překážet a radši dělala, že tam ani není.

Hned ve dveřích Karolína namířila objektiv moderní techniky na zákazníka, který si právě dovedl profi šmudlu na pokoj. Neměl oči nikde jinde, než na umělé prsatce. Dveře za sebou zabouchl a ihned se vrhl na vodou nalité sedmičky. S něhou je mazlil, protože v duchu mu bylo jasné, že to bude křehký materiál.

Podebíral oba balónky, jazykem jakoby hledal bradavky, žmoulal látku šatů ve středu obrovské kozy a ptal se na pocity, které šlapce měly údajně dělat dobře.

„Tady to máš ráda, že? Přímo tady, viď?“ slintal nad vysněnými bradavkami a jazykem si pomáhal je pomyslně topořit. Prsty jen muchlal látku a tvrdou bradavku tím tvořil alespoň na povrchu.

Alenka se kroutila. Hladila ho mužskou rukou, stírala kapky potu z pleše a jemným pohledem sledovala hbitost postaršího jazyku. Pozorovala jak dlouho si dokáže mrdák hrát a jak dokonale umí pracovat se svou fantazií.

„Ty máš nádherný mlíkárny! Překrásný cecky! Musíš mít asi hodně chlapů, co?“ tulil se tváří k vycpaninám a sondoval to, co ho nejvíc vzrušovalo.

„To mám. Ale zvládla bych i víc,“ natahovala na prsty žvýkačku Alenka, nechala si ohrabávat obrovský dekolt a chovala se jako otřelá profesionálka.

„Paně bože, ty jsi skvělá mrdna! Ty musíš šoustat nejlíp ze všech. Kouříš ráda?“ cpal se dál mezi balónky dědula a hladil siluetu od obrkoz, po štíhlé boky. Jen malíčky zavadil o lem minišatků a už zase vyjel dlaněmi nahoru, aby s opatrností prohladil nafouknuté sedmičky.

Alenka se zadívala do očí Bohyně, která přes hledáček objektivu uznale mrkla na důkaz toho, že se svým prvním zákazníkem jedná naprosto správně.

„Kouřím. I zadky lížu, nastavím kundu, můžete mě i pochcat. Udělám cokoliv,“ popisovala svoji ochotu děvka a rukou zajížděla netrpělivě do rozkroku platícího bodáka.

„To já rád, děvenko! Honem mi to ukaž! Kam si mě zavedeš?“ rozhlédl se po místnosti a v duchu si přál větší pohodlí pro své staré kosti, než bylo křeslo nebo tvrdá podlaha.

S velikou radostí následoval štíhlou kozatku, která se před ním vyzývavě kroutila směrem do ložnice. Karolínka s puštěnou kamerou se hned vydala za nimi, aby zachytila jakýkoliv pohyb i slovo nadržené dvojice.

„Tady vám to bude vyhovovat. Uvidíte. Tady vám udělám dobře,“ poklekla k staříkovi Alenka, rozepnula zip u kalhot a za gumou trenýrek laškovně hledala ptáčka scvrklíka. Schválně hledala delší dobu, aby mohla nehty poškrábat boky, promasírovat třísla a promnout koule. S pohledem vzhůru se ujišťovala, že zvládá svůj úkol dobře. Dědula chrčel a zavíral oči před čůrkama potu z orosené pleše. Ještě chvíli šlapka prohledávala rozkrok, až nakonec vytasila menší ocásek.

„Tady je, nezbeda jeden,“ roztomile ukončila hrátku Alenka, přetáhla něžně předkožku a obnažila měkký žalud.

„Naroste, neboj! Naroste! Vem ho do pusy,“ sliboval stařík a nechal se obsluhovat děvkou z baru.

Alena natáhla jahodu do pusy, rty ji semkla a jazykem malinko podráždila. Oči zvedla vzhůru a jasně viděla, že dědek slastí omdlívá. Spustila kuřbu, na kterou se těšili všichni přítomní a i když se věnovala jen ježdění usliněné huby po klacíku, občas i mrkla do zvědavé kamery vedené řasatým okem její Bohyně.

„Cumlej! Honem. Žmoulej ho! Tak to mám rád. Až do krku si ho narvi!“ řídil si libido staroušek a dělal, jako by měl tágo jako nohu od stolu.

Alenka nasála do pusy celý proutek a pro radost platícímu se dávila, aby se cítil jako král. Účinek to mělo okamžitý. Staroušovi vykvetlo sebevědomí, pochvalně Alence cupoval pramínky silonové paruky a chrčel na celý pokoj. S vrávoráním přerušil akci, protože bylo nutné, aby se pohodlně položil. Na letišti už jen roztáhl nohy, přilepil pohled na probuzený klacík a hlavou pobídl k pokouření, jako velký drsňák.
Čubka se připlížila, obouruč uchopila probuzený poklad a spustila další jazykovou zkoušku na ocasu. S občasným olíznutím do kamery se předváděla jako smyslů zbavená. Dál hrála dávení malou špagetkou, pochutnávala si křehce na koulích, jazyk strkala do análu a starala se s péčí o dědkovo potěšení. Dobře chápala, že k ničemu jinému tam není. Dědula chrčel a roztahoval nohy jako rodička. S každým prolíznutím půlek vytřeštil oči na přítomnou kameramanku a než stačil vyšvihnout pochvalu, Karolínka odložila nasměrovanou kameru na noční stolek, z blízké sbalené tašky vytáhla důtky a přistoupila zezadu ke kouřící transce.

Vykasala jí šaty do pasu, uvolnila si pár háčků na korzetu, nechala bujné poprsí vypadnout zvědavě ven, aby se páprda pokochal naturáliemi a spustila trestání vyšpulené zadnice.

„Přidej ty štětko! Za tohle tě platí? Přidej!“ bičovala vystrčenou zadnici a nabízela rozhoupané cecky k ještě většímu vzrušení ležícího chlípníka.

„Takhle je to naprosto dokonalé!“ chválil si stařec. Hekal už na celé kolo, protože tahle třešinka na dortu mu chyběla. Potřeboval viděl reálnou ženskou krásu, i když zmalovaná transka ho vzrušila bez okolků.

Alenka se rozkouřila ještě důrazněji. Tahala slimáka z podbřišku, jezdila rudými rty na klacku sem a tam, roztahovala nohy a nabízela prdel k dalšímu sešvihání. Spojila tempo důtek s tempem svých rtů a v drsné souhře si pochutnávala na hekajícím dědulovi.

„Chci tě ošukat!“ vyrazil ze sebe bezmyšlenkovitě plátce.

„Slyšíš špíno? Potřebuje tvou kundu!“ švihala dál Alenu po půlkách Karolínka. Pomohla jí drsným strhnutím se otočit a přikázala k nabodnutí.

„Na koně a zády k pánovi!“ štěkla vztekle, místo vykřičníku vlepila couře facku a sehnula se k tuhému bodlu starého pána. Zamířila k análu Alenky, nasměrovala její čokodíru, chytila ji pod vodníma kozama v pase a prudce ji nabodla jako na kůl. Dědek jen zachrčel a roztřepanýma rukama se pokoušel dosáhnout na Alenčin přerostlý poštěvák.
Ta se už napichovala jako by to nezažívala poprvé. Škola na připínáku Bohyně se jí právě hodila. Jezdila anální kundou nahoru a dolů, pomáhala starou ruku směrovat na trčící megafrajtr a tváře si radostně nechala fackovat vyrobenýma sedmičkama. Ten pocit, že je prsatou ženou, s dírou možnou k šukání a ještě k tomu placenou, ji vyháněl zbytky muže z těla ven. Už i vzdychala jako coura. Hekala vysokým hlasem, nadhazovala se a nechávala si oddaně rolovat cizákovu předkožku do zadečku.

Karolínka poprvé ztratila slova. S láskou se zahleděla na svoji vyrobenou panenku, která se sžila s ženským tělem naprosto dokonale. Trestací náturu přebila radost z vlastnoručně vyrobené kurvy. Jen přistoupila bokem k šukajícímu páru, založila ruce na prsou a s tajemným úsměvem sledovala blížící se vystříknutí chroptícího starouše. Neslyšela a nevnímala nic. Jako v kině bez zvuku, jen v tichosti sledovala nadržený výraz uslintaného dědka, spokojenou tvář zmalovaného manžela a horko z návalů citů, které ji uvnitř topily.

„Už budu stříkat!!!“ kroutil palce na nohách mrdák, sevřel v dlani pevně obrovského poštěváka a za prudké hoňky si ještě dopřál tři tempa, než se vycákal do zadní kundy své kurvy. Oddechoval, líně ležel, krotil hučení v uších, ale poštěváku nedal pokoj. Honil ho celou dlaní, druhou rukou podebral umělý cecek a i když měl oči zavřené, dopřával tak čubce sladké finále. Alenka seděla dál na dědkovi, cítila jak jí z prciny vyjíždí vystříkané hádě a s hubou dokořán se blížila do stavu, ve kterém platič málem omdlel.

Karolínka dál sledovala s velikým zájmem tvář nicky, která s ní žila po boku už dlouhé roky a až dneska si pořádně uvědomila, co má doma za poklad. Sledovala žíly na jeho ocasu, sledovala cizí ruku, leštící mohutné kopí vydávané za frajtra a zase se vracela pohledem do tváře, aby si připomněla jak je její věc krásná, i když je v ženském.

Dědek s pažemi nataženými, si už oběma rukama dohrával s tvrdým poštěvákem když Alenka naposledy zavzdychala a s otevřenou pusou vykřičela do stran svůj sladký stav. Svalila se na bok zády k dědkovi a celá od semene se třepala v mohutném prožitku. Stařec se snažil ji uklidnit. Hladil paruku, něžně mačkal nalitá prsa a otíral se jarabáčkem o nahou a prošukanou zadnici.

„To bylo krásné,“ snažil se sladce ukončit celou akci ale Karolínka byla rychlejší. V ruce už zase svírala pevně důtky a mířila dědkovi na hřbet. Měla potřebu, od použitého manžela odehnat celý svět.

„Zmizni! Užil sis, tak vypadni, plesnivče! Nasol litr a táhni!“ natáhla dlaň a čekala na bankovku.

„Počkejte, říkala jste nejdřív pět set!“ zarazil se dědek.

„A teď říkám litr! Užil sis s ní?“ ukazovala na zneužitého manžílka prstem.

Starouch se jen otočil, aby kurvičce věnoval další ze skoro zamilovaných pohledů a ochotně s uznáním vyplatil modrou bankovku.

„A teď práskej pryč!“ vztekala se krásná Bohyně. Švihala ho přísně důtkami po zádech i přes stehna, kde to tlumilo už zase natažené oblečení, ale přesto mrdák v kvapu utekl z pokoje, s rukou chránící hlavu.
Když se vracela z vyprovázecího manévru, vypnula a odložila kameru, nabrala hrst tampónů, odličovací vodu ze stolku a opřela překvapenou, nic nechápající Alenu o čelo letiště.

Pak se rozkročmo se posadila na holá mužská stehna. Vykasala koženou sukni nad boky, přilepila třísla na chlupaté nohy, vzala manželovu ruku a zasunula si ji k mokrému poštěváčku.

„Udělej mi to,“ rozkázala, nalila voňavou vodu na tampón a při dráždění tuhého hrášku smazávala vrstvu po vrstvě, aby se udělala přímo do tváře svého muže.
Toužila prožít obyčejný orgasmus bez hordy ran a křiku, bez supění a zbytečného mluvení. Jen jezdila mokrým tampónem po jeho obličeji, nechala si dráždit poštěváček a pro dnešní večer odmazávala Alenku, jako špatnou a bezcennou fresku. Potřebovala spláchnout tu starou štětku z obličeje svého muže, aby mu mohla dopřát orgasmus, který u ní snad nikdy nezažil. Jen přejížděla mužskou pleť odličovátkem, mžourala očima, dotýkala se svým nosem jeho, hladila mu nohy konečky vlasů z bohaté hřívy a když konečně vyloupla z pod šminek krásnou tvář Martina, zatřepala se decentně v nejsilnějším orgasmu, který tentokrát prožila jako pravá dáma.

„Co se stalo?“ překvapeně zíral na Karolínku Martin a nechápal její stav.

Místo odpovědi jej jen mlčky políbila na rty, nechala tápat dál a odkráčela do koupelny, kde se zamkla. Už se potřebovala doladit na zítřejší cestu domů, kam se ji ani trochu nechtělo.

Autor

Navigace v seriálu<< Made in doma 03
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x