Příběh vánoční

Přichází doba nejkrásnějších svátků roku, vánoce. Všude vládne pohoda a láska. Lidé, kteří se mají rádi, tráví tyto chvíle spolu a snaží se dárky projevit své city. Rád bych přispěl do této sváteční atmosféry povídkou, která se odehrává právě na Štědrý den. 

Škrtám zápalkou a poslední svíčka na adventním věnci blikotavým svitem ozařuje přítmí obývacího pokoje.
Za okny padající vločky sněhu pomalu pokrývají pláň směřující k lesu a měsíc, který právě vychází nad smrky a borovicemi, rozzáří tu plochu drobnými stříbrnými hvězdičkami.
Blíží se vánoce. Již zítra nastane ten okamžik celodenního shonu, vrcholící štědrou večeří, kaprem, bramborovým salátem a dárky pod nazdobeným stromkem.
Jsem rád, že jsem si našel v tom celoročním shonu čas alespoň na vánoce a rozhodl se je tentokrát strávit s maminkou.

Žije ve svém domku již několik let sama a já jsem nyní také bez přítelkyně. S povděkem jsem přivítal její pozvání ke štědrovečerní­mu stolu.

„To si ani nepustíš televizi?“ ozvalo se z kuchyně.
„Ne, to je dobrý, mami, je mi takhle dobře,“ byla moje odpověď.
„Myslela jsem, že jsi usnul,“ přisedla si ke mně matka ještě s mokrýma rukama od mytí nádobí.
„Dneska už nic dělat nebudeme,“ rozhodla. „Zítra je taky den. Už nás čeká jen nastrojení stromečku a vaření.“
Položila si hlavu na mé rameno.
„Je mi tak dobře. Jsem ráda, že jsi tu se mnou. Už jsem se bála, že budu svátky trávit zase sama.“
„I já jsem mami rád,“ objal jsem jí kolem ramen.

Bezděčně jsem se jí dotkl prsu. Zprvu jsem chtěl ruku odtáhnout, ale protože maminka nijak nereagovala, nechal jsem jí na místě a jen vnímal teplo, sálající přes tenkou látku šatů.
Snad si to matka neuvědomovala, nebo jí to bylo naopak příjemné.
Seděli jsme tak mlčky, já s rukou na jejím prsu. Začala se ve mně probouzet mužská touha.
Přestal jsem jí vnímat jako matku a stále více jsem po ní začal toužit jako po ženě.
Mé mužství po několikadenním půstu začal nabírat na objemu.
Lákalo mne to jí prs zmáčknout, nebo jí sáhnout pod halenku, ale nechtěl jsem tento krásný okamžik pokazit.
Snažil jsem se potlačit vzrušení, abych mohl vůbec vstát.

„Půjdeme raději spát. Zítra nás čeká ještě dost práce,“ rozhodl jsem a sundal jí ruku z ňadra.
Jako probuzena ze snu, vstala matka a odcházela do ložnice.

„Hezky se vyspi,“ obrátila se ke mně ještě mezi dveřmi a chvíli mi poskytla pohled na obrys jejího těla prosvítající pod lehkými domácími šaty, díky světlu z ložnice. V paměti mi utkvěla široká mezera mezi matčinými stehny.

Ještě dlouho jsem ležel na gauči a vzpomínal na předchozí chvíle. Mám vstát a jít za ní do ložnice? Co jí mám říci, co dělat, jak se zachovat? Jak bude reagovat ona?
Spousta myšlenek a představ se mi honila hlavou, až se mi nakonec začaly klížit oči a já usnul. Poslední, co jsem si ještě uvědomil, bylo to, že jsem si v ruce držel úd. 

„Vstávej, snídani máš na stole,“ ozvalo se nade mnou.
Otevřel jsem oči a spatřil tyčící se bradavky pod látkou šatů. Prsy, nesevřené podprsenkou se houpaly u mé hlavy.
Matka mne probudila pohlazením po tváři, nakloněna nechala mne nasávat vůni jejího těla.
Bytem voněla čerstvě nakrojená vánočka a z šálku kakaa se kouřilo. Z radia se linula tichá hudba vánočních koled a vůbec celá atmosféra tohoto rána byla nějak zvláštní a sváteční.

Vztáhl jsem k ní ruce, objal jí kolem krku, přitáhl k sobě a nečekaně jí políbil na ústa. Přišlo to samo od sebe. Matka to nečekala. Její reakce ale nebyla negativní, naopak pootevřela ústa a snad na chvíli zapomněla, že jsem její syn.
„Pojď, ať ti to nevystydne.“

Seděl jsem u snídaně a pozoroval matku, která se točila kolem kuchyňské linky. Měla na sobě domácí šaty a připadala mi ještě přitažlivější, než včera.
Přemýšlel jsem nad tím, zda není příčinou můj delší sexuální půst, nebo jsem si snad nikdy nevšiml toho, jak je matka přitažlivá.
Začal jsem jí vnímat jako ženu, která mne natolik přitahovala a vzrušovala, že opět probudila mé mužství k životu. Snažil jsem se myslet na něco jiného, aby mi klesl, ale vše bylo marné.
Vstal jsem a zezadu se přitiskl k matce. Úd se dotkl půlek jejího zadku.
„Snídaně byla výborná. Děkuju. Jdu se osprchovat a pak ti pomůžu třeba se zdobením stromku,“ rychle jsem zamluvil své počínání.
Čekal jsem, že se matka odtáhne, ale ona zůstala přitisknutá zadkem na mém údu, jen se otočila a řekla: „Tak dobře.“

Stál jsem ve sprše a nechal po těle stékat proud vody. Příjemně mne to vzrušovalo, když mi voda tekla po údu. Stále po kontaktu s matčiným tělem, i když jen přes šaty, nechtěl klesnout.
Hmátl jsem po něm, že si ho vyhoním, ale pak jsem si to přece jen rozmyslel. Vše se vyvíjelo tak, že mne možná čeká překvapení.
Oblečen v tílku a trenýrkách jsem se vrátil do obýváku.

„Kde mám tepláky?“ zeptal jsem se.
Matka stála na židličce a zdobila vršek stromku. Jak se natahovala na horní větve, vyhrnula si šaty a obnažila nohy do půli stehen.
Dělá to úmyslně?
„Máš je ve skříni. Pomoz mi dolů, přinesu ti je, abys je nemusel hledat,“ stála připravena na židli, abych jí přidržel, až seskočí.
Chytila mne kolem krku a celým tělem se svezla po mém. V tom okamžiku jsem cítil nejen její prsy, ale i pevné břicho a hrbolek jejího pohlaví. Chytil jsem jí za zadek, aby neuklouzla.

Stáli jsme tak dlouhou chvíli, přitisknuti k sobě. Můj napnutý úd se dotýkal míst mezi jejími stehny a rukama jsem jí tlačil ještě více k sobě.
„Pusť, dojdu ti pro ty tepláky,“ první se pohnula matka.
Nechtělo se mi jí pustit a tak jsem jí k sobě přitiskl ještě více.
„To přece nemůžeme, vždyť jsem tvoje máma,“ slabě kladla odpor.

Ruka jí klesla podél těla, ale za chvíli, když mé sevření nesláblo, začala bloudit po mé noze, hledala rozkrok, až mne konečně chytila za úd a sevřela ho.
„Ne, já se stydím,“ odklonila hlavu na stranu, ale úd nepustila. Naopak pomalu mi začala přetahovat kůžičku.
„Chceš ho vyhonit?“ zeptala se s tváří odkloněnou stále na stranu.
„Ne,“ zavrtěl jsem hlavou, než jsem si uvědomil, že to nevidí.
„Raději bych se s tebou miloval.“
„Počkej, dojdu zamknout,“ vymanila se z mého sevření.
Pomalu vracela od dveří a rozepínala si knoflíčky šatů.
„Nedívej se na mne tak,“ prosila.
Já se ale nemohl nedívat. Přede mnou se obnažovalo krásné tělo zralé ženy. Všechny mé smysly byly soustředěny jen na jedno. Obejmout jí, položit na pohovku, roztáhnout jí nohy a vniknout do ní.
„Snad nás za to nečeká žádný trest,“ obávala se matka, když si lehala na gauč do peřin.

Rozepnul jsem jí poslední knoflíky a šatů. Byla jen v kalhotkách. Držela si je za gumičku, jako by předstírala ještě nějaký stud. Ale jen na oko.
Uchopil jsem okraj jejích kalhotek a začal jí je pomalu stahovat. Kousek po kousku jsem obnažoval poslední zakrytý zbytek jejího těla. S mizející látkou se objevovaly první chloupky pohlaví, až se posléze ukázal celý trojúhelník světlých režných chloupků, ukrývajících rýhu jejího ženství, kde se dala tušit hlubina její vaginy, hlídaná zduřelým poštěváčkem.

Matka se třásla možná očekáváním, ale snad více vzrušením.

Co to proboha děláme? Kde je ta nepřekročitelná hranice mezi matkou a synem? I když jsme si oba kladli tyto otázky, vzájemná tělesná touha byla silnější. V této chvíli už bylo pozdě to zastavit. I matka se již plně oddala svému vzrušení. Vypjala se, aby mi nabídla svá ňadra k mazlení. 

Uchopil jsem její bradavky do rtů a začal sát. Volnou rukou jsem jí bloudil po těle. Hladil jsem jí vnitřní strany stehen a ruku posouval stále výše, až jsem se prsty dotkl jejích chloupků. Začala rozevírat nohy, aby mi usnadnila přístup k svému pohlaví. Ukazováček zabloudil do chlupů a po chvíli našel rozevřenou rýhu.

Díval jsem se matce do očí a prst nořil do hlubiny její vagíny. V její tváři se zračilo silné vzrušení, a když se ukazováček dotkl dna její pochvy, silně vzdychla.
Já již úplně zapomněl, že mám pod sebou vlastní matku. Vytáhl jsem jí prst z pochvy a nad jejím pohlavím sklonil hlavu.
„Co mi to děláš?“ vzdychala matka a tlačila mi hlavu do chlupů. Políbil jsem jí na pysky a jazykem jí začal bloudit ve štěrbině. Ucítil jsem slanou příchuť jejích milostných šťáv, kterými zaplavila svou pochvu. Vypínala jí k mým ústům, abych do ní mohl vniknout ještě hlouběji.
„Chci mít v sobě i tvůj úd,“ žadonila.
„Půjč mi ho na chvíli, ať se s ním pomazlím, než do mne vnikneš.“

Odtrhl jsem se od její pochvy a přiložil úd k jejím ústům. Ta ho hladově vsála. Matka mi jazykem jemně třela žalud, což mne přivádělo k takovému vzrušení, že bych jí ho nejraději vrazil až do krku a vystříkal se.
„Mami, už to dlouho nevydržím,“ zaúpěl jsem.
Matka pustila úd ze sevření svých rtů.
„Pojď do mne,“ nabídla se a opět se pokládala do peřin lůžka, rozevírajíc co nejvíce nohy.
Lehl jsem si na ní. Její ruka, která opět držela pevně můj úd, ho s naprostou jistotou vedla k ústí svého ženství. Vložila si ho na okraj pochvy a vypjala proti němu svůj hrbolek.

Na kost ztvrdlý úd si razil cestu do jejích hlubin, silně smáčen jejími šťávami.
Byl to nepopsatelně krásný pocit, nořit se takhle do vlastní matky. Pocit, který se nedá slovy vyjádřit. To se musí prostě zažít.

Byl jsem na vrcholu blaha. To jsem ještě netušil, že to pravé vzrušení přijde v okamžiku, kdy se v matce začnu pohybovat a vychutnávat sevření stěn její vagíny.

Vydávali jsme oba vzdechy a výkřiky, při každém vniknutí na její dno.
Cítil jsem ve svém údu blížící se vyvrcholení a i stahy matčiny vagíny byly stále silnější a rychlejší, když tu se náhle vypnula v poslední křeči a sevření stěn pochvy povolilo. Ta se plně rozevřena v očekávání mého semene.
Aniž jsem si uvědomil, co dělám, naposled jsem přirazil a nechal do matky proudit své sperma.
Leželi jsme dlouho takto spojeni, když úd po několika záchvěvech vypustil do jejího nitra poslední kapky.

Vzrušení začalo pomalu odeznívat, zrychlený dech se pomalu uklidňoval.
Svalil jsem se vedle matky. Zbytky semene, které její pochva nepojala, vytékaly na peřinu.
„Promiň mami, nestačil jsem ho z tebe vytáhnout,“ omlouval jsem se.
„Nedělej si s tím těžkou hlavu. Ono to nějak dopadne. Za tu krásu to stálo,“ pohladila mne matka.

Štědrý den teprve začínal. Již od samého rána bylo jasné, že tento den není jen štědrý, ale že je i nejkrásnější, díky tomuto nezapomenutelnému ránu. Dali jsme si s maminkou ten nejkrásnější dárek, jaký může dát syn matce a matka synovi.

A věřte, nebyl to dárek poslední.

Autor

4.7 19 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x