Schůzka naslepo

Po nějakém čase tráveném na internetu, po virtuálních představách a domlouvaných zážitcích, přišel čas se konečně sejít osobně. I přes společné tajemství, kdy jeden o druhém netušili jak vypadají a znali se jen z vlastního popisu, se rozhodli, že zažijí to, co si naslibovali. Místo ke schůzce bylo navrženo Zdeňkem. Měl docela zvláštní nápad, který ale ve všem odpovídal hlavně Pavlinčiným představám. Tím nápadem, jak celé setkání vlastně zrealizují, plnil přání hlavně této odvážné samičce.
Chtěla zažít adrenalin i za cenu, že by vše proběhlo hůř než si vysnila. Chtěla být ošukaná kýmkoliv a nápad z mužské hlavy jí lichotil od začátku. Domluvená schůzka na veřejných dámských záchodcích, v budově místní polikliniky, se blížila pomalu. Datum, si Pavlínka červeně označila v kalendáři a den co den se po večerech spojovala s tajemným mrdáčem, aby virtuálně dál pilovali společně detaily. Vzrušovali se tak vzájemně, Zdeněk onanoval nad sexy textem odhodlané Pavly a ta mu na oplátku vracela voňavé kundí smeče přes ulepenou klávesnici. Večerní virtuální sex se stával pravidlem a ani jeden si nedovedl představit, že v reálu by to bylo ještě o něco překvapivější.

Každé ráno Pavlínka kontrolovala kalendář a skoro denně chodila okolo domluvené polikliniky, která se už brzy měla proměnit ve veřejnou ložnici. Táhlo jí to obhlédnout smluvenou toaletu, ale dokonale se ovládala, aby zažila správný odvaz v tu pravou chvíli. Možné nebezpečí a riziko bylo to pravé, co ji silně vzrušovalo a proto nechtěla vědět o ničem špatném, co ji mohlo potkat. Nepřipouštěla si možné následky ani na okamžik. Naopak spěchávala vracívala domů, aby se dorážela psaním o tom, co společně zažijí.

V den D, kdy scénář byl už úplně jasný a virtualita se měnila pozvolna na realitu, se oba chystali. Od rána smluvené ani jedno písmenko, ani žádné jiné povzbuzení. Bez jediné fotografie, se navzájem těšili na čtvrtou kabinku od okna, ve čtvrtém patře.

„Čtverka bude dnes asi magické číslo,“ vzrušovala se vesele Pavlínka, když si dráždila bradavky na pevných čtverkách.

Chtěla se dokonale líbit. Po sprše a hladkém vyholení, kdy si upravila hustou čárku tak, jak Zdeněk žádal, vyházela ze skříní skoro celý šatník. Přemýšlela nad co nejvhodnějším oblečením, se kterým nebude tolik práce. Nakonec zvolila tu největší klasiku, když sáhla po černých elastických minišatech a silonkách, bez spodního prádla. Na ostro, oblečená a připravená, ozdobila kabelku černým saténovým šátkem a vydala se na vysokých jehlách hromadnou dopravou ke smluvené toaletě. Přesně tak, jak si Zdeněk přál.

Snažila se držet rovnováhu, protože tyhle lodičky jí dávaly zabrat. Chtěla ze všech sil nevypadat komicky, což se jí moc nevedlo. V sexy šatech spíš byla jako laciná kurvička začátečnice. Muži si ji přesto představovali nahou ze všech stran a omlouvali škobrtající chůzi už jen proto, že se prsatě nesla jako pávice. Co nohy neuměly, to zvládala odpoutat naducaným vrškem. Se zvláštním pocitem v žaludku nastupovala do výtahu a nechala se vyvézt. Oči na stopkách a s pátrajícím pohledem po tom správném samci, se rozhlížela po patře jako maják.
Každého muže zrentgenovala pohledem a po chvíli, kdy zjistila, že pomrkává na skoro každého a má i úspěch, se přestala budoucí chvíle bát. Přecházela po chodbě, okolo domluveného WC a vyhlížela nenápadně z oken. Vypadala jako malá šlapka, která zabloudila.
Svou roli hrála s čím dál větší odvahou. Přistupovala k oknu, opírala se dlaněmi o parapet a špulila zadeček na všechny pacienty okolo. S nohama trošku od sebe, si nechala půlky hladit uslintanými pohledy mlsných tatíků, mladíků i zvědavých dam. Dlouho se takhle rajcovala až sama sebe ujistila, že někde v davu nebo sedících lidí na chodbě, musí její šukatel už zákonitě být. Dostatečně mokrá hodila kabelkou a odkráčela vyzývavě na veřejný záchodek.

„Je zvláštní, že na chodbě je tolik lidí a tady není ani noha,“ pomyslela si Pavlínka, když kontrolovala prázdné kabinky. Jednu po druhé otevírala a doufala, že tam najde a nakonec i uvidí domluveného partnera. Byla moc zvědavá jak ve skutečnosti vypadá a na druhou stranu ji víc rajcovala ta nevědomost, kdy si jen představila prozrazenou barvu jeho očí i vlasů a velikosti ocasu. Přitahovalo ji na tom právě to, že tímto bude za děvku, která lehce dá, i když neví komu.

Naposledy zkontrolovala čas a protože bylo dokonce pár minut po smluvené době, v rychlosti zaplula do nadiktované čtvrté kabinky. Uši nastražené, nohy lehce rozklepané, ale chuť tak velikou, že už to nemohla vzdát a zbaběle utéci. Už si jen, podle scénáře, zavázala oči šátkem, aby dodržela dohodu a nepodváděla. Pevně utažený satén bezpečně zauzlovala a při vzniklé tmě ochotně vytáhla oba cecky z pružného výstřihu. K většímu rozdráždění obě bradavky pořádně olízla a postavila.

„Už to příjde, holka, už to příjde,“ nasávala světlé terče do rtů a pohupovala se z nožky na nožku. Stehna do široka od sebe, pokrčená kolena a k tomu zadeček, nastavený na ojetí bez debaty. Už jen po paměti se otočila ke zdi, ohnutá v pase do pravého úhlu, Rukama se chytila mísy veřejného záchodku a se šatkami nad zadečkem, špulila půlky do zavřených dveří za ní. Cítila jak z ní vytéká šťáva a zaplňuje osnovu silonek. I přes tu tmu si dovedla jasně představit, jak asi zezadu vypadá. Bylo jí jasné, že tekoucí kunda je viditelná i na černých silonkách a s každým zvukem sebou vyrušeně trhla. Ušima prosila kliku vstupních dveří, aby se konečně pohnula.

Jazykem rejdila po rudé rtěnce na rtech a dál se pohupovala z nohy na nohu. Ladila si tělo do role sebevědomé profesionálky, která čeká na kumčafta a vytahovala šaty, co nejvíc nahoru. Když konečně klika zavrzala, napětím už skoro nezvládala dýchat. Nic neviděla, jen odhadovala a ještě víc se propnula v pase, aby nabídla do dveří nadrženou pičku, pod nalepenými silonkami.

„Ježiš, promiňte…“ zakoktal ženský hlas za ní, když do Pavlínčiny kabinky málem vpadla jakási žena s plným močákem. Následovné zabouchnutí dveří Pavlu ujistilo, že už je v kabince zase sama a bez hlesnutí se zaposlouchala do zvuků čurající ženy ob dveře vedle. Další vrznutí kliky značilo jasný odchod vyjevené svědkyně, které předvedla nechtěně polonahý zadeček. Hlavou ji do této ostudy probíhalo, že se Zdeněk určitě vylže, protože díky strachu už ani nepříjde. Už čekala moc dlouho na to, aby se jí sen změnil ve skutečnost. Tak si teď, s velkým zklamáním, alespoň dopřávala ten pocit, kdy oslepená čeká na cizáka, který se do ní bez okolků zasune.
Ve chvíli, kdy byla rozhodnutá, že se vztekle upraví, odkráčí domů a po internetu to srabácké slibotechně pořádně natře, se vstupní dveře znovu otevřely. Nastražila slechy, instinktivně vyšpulila prdel, až jí zabolelo v kříži a čekala. V naprostém tichu rozpoznala, že se pomalu otevírají i dveře její kabinky. Celá strnula a nedýchala. První dotek na odhalených půlkách ji naprosto rozklepal.

„Já jsem věděl, že jsi to ty. Když jsi dlouho nevycházela, bylo mi jasné, že na mě čekáš! Nemohl jsem vejít dřív, protože všude bylo spoustu lidí. Čekal jsem až bude vhodná chvíle, víš? Tak mi to čekání promiň. Bože, ty jsi krásná!“ hladil jí zadnici a zajížděl prsty na promáčený flíček k pyskům.

„Já se bála, že nepříjdeš,“ nechala si ochotně osahávat kundu zaslepená Pavlína a vyrážela zadnicí i boky proti horkým mužským dlaním.

Slyšela jen hlas a už jasně věřila, že to proběhne přesně podle představ.

„Nech si šátek, kurvičko,“ připomínal dohodu Zdeněk a sjížděl chtivýma rukama skoro ke kotníkům. Užíval si silonu, který ho na dotek vzrušoval. Sem tam olíznul jeho hrubost a prsty štípal do kůže, aby zkoušel pevnost silonové pavučiny.

„Vytáhnu ho,“ popisoval své počínání Pavlínce, které zvuk rozeplého zipu na kalhotech v uších zahrál na maximum.

S vytaženým ocasem chytil nedočkavou kurvičku za boky a přitiskl se.

„Cítíš ho?“ rajcoval tlakem samičku.

„Ano! Máš ty šprcky?“ kývala hlavou do zdi nadržená Pavla, vyptávala se na smluvený slib a nechala si dál tlačit žaludem na dírku.

„To víš, že mám! Šáhni si!“ vytáhl z kapsy u košile krabičku prezervativů a podal ji k ošahání do hledající ruky.

„Jsou to vážně šprcky? Nechci si ten šátek sundat!“ snažila se důvěřovat kurvička a nechala si rozbalit jednu gumu do dlaně.

„Věř mi. Já bych ti nelhal!“ otíral si libově mokrého žaluda do silonového potahu výstavního zadečku a nechal si vrátit po hmatu prozkoumanou gumu.

„Nasaď ho a ošukej mě! Už mě vymrdej!“ skučela nedočkavě nadržená Pavla, kterou poslední ujištění naprosto odzbrojilo.

„To víš, že si ho nasadím! I do tebe ho nasadím!“ provokoval tlakem na pysky Zdeněk a zákeřně dělal, že si kondom opravdu natahuje na lofas. Ve skutečnosti si celé potrhané balení nacpal zpátky do kapsy a se spokojeností, že si novou klisnu zajede bez pláštěnky, se pustil do trhání silonek. Jen co odhalil kulatý zadeček, rychle roztáhl půlky, aby se nadržená a nateklá pička vyloupla z pysků.
Prohlédl ji, promakal krátce prsty, nasadil velkého žaluda a na jeden zátah zajel dovnitř.

„Bože, ty jsi těsná!“ pochvaloval úzkou dírku a lebedil si v mokrém horku zaražený až po koule. Jen se přidržoval za boky a tlačil dovnitř, co nejvíc to šlo.

„Rozjeď to! Dělej! Šukej mě!“ pobízela Zdeňka rozjetě Pavlína a sama se zkoušela netrpělivě napichovat přes pevné sevření.

„Opři se o zeď ať vidím jak se ti houpou cecky!“ naposledy si ji našteloval nabíječ. Kurvička okamžitě přeručkovala a konečně se rozjela tajemná šoustačka.

Povytáhl tvrdý ocas ven a zarazil. Vytasil ven a zase zabodl, přirazil jednou, po druhé, po třetí a z boku nahlížel na rozbimbané kozy, které pleskaly o sebe. Chytil si jednu do dlaně, silně zmáčkl a při bolestivém zasyčení zarazil ještě víc tvrdě, než bylo domluveno.

„Drž ty děvko! Špulíš se tu na hajzlu a čekáš kdo tě ojede, tak teď drž!“ pomáhal si k větší tvrdosti a zabodával kopí do mokré díry v protržených silonkách.

Celý prostor záchodků z hrobového ticha budil mlaskot Pavlinčiné pizdičky. Každý zásun byl slyšet, druhý hlas hrály pleskající kozy a o zpěv celého vystoupení se postarala hekajicí Pavla.

„Dělá ti to dobře? Takhle jsi to chtěla?“ ujišťoval se mrdálista a liboval si bucharem v nažhavené kundě. Tahal cecky, zakláněl hlavu a napichoval hekající Pavlu přesně podle virtuální domluvy. Koule mu začaly brzo tvrdnout, žalud se zabarvil, zvětšil a divoká klisna před ním mu v další výdrži moc nepomáhala. Házela sebou, podebírala si kozy, mastila poštěváka a skučela slastí, jako opravdu placená kurva.

„Jestli se hned neuděláš, tak bude po všem!“ upozorňoval na blížící se konec a ani neměl chuť se brzdit, brát ohledy a čekat.

„Ještě ne! Já potřebuju ještě chvilku!“ prosila napichovaná Pavla a cpala prsty do zacpané kundy k naběhnutému čuráku.

„Bože, ještě tohle! To nevydržím!“ nabodával ji bez ustání dál a šmirgloval si žíly na prutu o klouby pomáhajících ženských prstíků.

Už jen tři dlouhé přírazy mu stačily, aby se chytil létajících koz, držel je jako opratě a za vítězného řevu pumpoval veškeré semeno do neudělané kundy. Už mu bylo jedno, že Pavla zjistí, jak celou dávku hezky napral přímo do ní. Už se jen cítil blaze, protože si zašukal a dál, podle dalšího scénáře, se mohl jen beze slova zapnout a vytratit.
Přesně tak na konec i udělal. Při pohledu na špičkách tančící Pavlu, která se dál prstila a škrtala jehlovými podpatky o kamennou dlažbu, zapnul spokojeně vyplivaného čuráka do kalhot a poplácáním se mlčky rozloučil s nedodělanou čubkou.

Pavla do sebe dál po slepu zapichovala prstíky, myslela na ocas, který v ní před chvíli bušil a nutila veškerou sílu svalů v podbřišku, do krásného orgasmu. Micku nechala promlaskávat, nabírala prsty vytékající semeno a zatlačovala ho zpátky do sebe v domění, že dneska opravdu pekelně teče. Během chvíle už křivila nohy do X v bouřlivém finále. S nasátou bradavkou v puse se v předklonu ukázkově udělala i s hlasitým projevem.
Bylo jí jedno, že ji teď musela slyšet minimálně celá chodba. S oslabenýma nohama si pohodlně sedla na mísu, odvázala šátek a naposledy chtěla ochutnat šťávu z prstů, aby si po velkém chodu dopřála dezert. Nabrala něžně další kapky, znovu gurmánsky olízla a až teď, když už bylo pozdě, rozpoznala, že si nepochutnává na své šťávě, ale na Zdeňkovém semenu.

„Do prdele!!!“ zabědovala do okolních kachliček a vzteky se začala utírat kapesníčky z kabelky. Snažila se zoufale vecpat papírové ubrousky i dovnitř, tlačila a ždímala ze sebe poslední kapky a nadávala jako špaček.

„Zmrd jeden! Já jsem taková husa!“ urážela sama svoji naivitu a s posledním upravením vyběhla bez ohlídnutí přes chodbu do rušné ulice. Spěchala rovnou domů, aby se co nejdřív dostala k zatracenému počítači a mohla to tomu podvodníkovi pořádně nandat.

Autor

5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x