Šedá myška 01

Toto je 1 díl z 9 v seriálu Šedá myška

Dorota studovala na malé soukromé škole. Nepatřila mezi atraktivní a běžné holčiny. Nechodila vymalovaná, nesledovala módní trendy, nehonila se za nákupy a netěšívala se na protancované a opité víkendy. Byla samostatná jednotka skoro ve všem. Moc kamarádů neměla, ve škole taky moc neprospívala a po celém dni se jen zavírala doma v pokoji, aby nemusela s nikým komunikovat.

Táhla si sebou životem tajemství, které jí přichystalo velké trápení a ztrátu sebevědomí. Postavou muže přitahovala, ale díky jejímu vystupování, se nakonec každý jen nechal orálně uspokojit a dál k ničemu nikdy nedošlo. Bála se ukázat samičí tvář. Její šatník obsahoval jen sukně dlouhé až ke kotníkům a vytahané svetry a mikiny. Ale i přes tohle maskování u mužů zvedala chuť se seznámit, protože bylo jasné, že její široké boky značí plodnost a naditý vršek zase dost místa pro kojné mléko a to muže přitahovalo. I když na mateřství měla ještě dost času, nějací týpci se občas kolem ní hromadili.

Ovšem s Dorčiným studem ji buď využili a nebo díky jejímu zvláštnímu chování opadl jejich případný zájem.

Takže Dorka chodívala domů rovnou ze školy, kde se zamykala v pokoji, pouštěla hlasitě hudbu a učila se před zrcadlem mít ráda své tělo. Nahá postávala naproti zrcadlu a točila se ze všech stran jen ve spodním prádle, aby sama sobě dokazovala, že přece není tak špatná. Bohužel, díky tomu, že si nikoho nepřipustila blíž k tělu, jí nedocházelo, že to není o postavě, jako o chování a to měla až moc krotké a poslušné. Nechtěla cenit zoubky a vystrkovat drápky a proto byla buď za jednoduchou kořist a nebo jen naivně skákala na sladké řeči spolužáků.

Stávalo se pravidlem, že hned na prvním rande přetahovala maníkům předkožky a nechala se scákat od hlavy k patě, aby hned na to poslouchala výmluvy o nenadálém odchodu domů. Rychlému randění se divila i Dorčina máma, která se divila, že ze schůzek bývá brzo doma. Nakonec ubíjela otázkami, jak to bude pokračovat a kdy svého chlapce holčina představí rodině.

Místo zamilovaných dnů, čekalo Dorotu zase další čekání na vyplnění slíbených snů a soukromé masturbace při smutných myšlenkách na dotyčné mladé lháře.

Sexuální zkušenost měla pouze jedinou, kdy jeden ze slibotechen dodržel slovo a při druhé schůzce si ji dovedl domů, aby se stal úplně prvním samcem, který prozkoumá Dorčinu micku svým periskopem.

S nadržeností na nahé a krásně rostlé tělo, se vystříkal dřív než čekal a jako pravý gentleman se rozhodl pustit do pokračování prsty nebo jazykem. Ale zarazil ho Dorčin poštěvák. Místo další vlny vzrušení, spustil nehorázný smích, protože viděl miniaturu malého čuráčka.

Dorčin frajtr měl neskutečné rozměry, které mladý šohaj v žádném případě neudýchal a odmítl ho ocenit. Naopak ho odpudil a celé rande skončilo fiaskem.

Právě od té doby se Dorka zahalovala a schovávala čím dál víc. Oddávala se svým zázračně mnohočetným orgasmům, které zatím poznal jen ten jediný zrádce a zatím co druhé holky doma něžně hladily malinký a citlivý hrášek, Dorce nestačila pomalu celá dlaň na to, aby si užívala chvíle silných orgasmů, které ze sebe střílela, jako ze samopalu.

Žádný z okolních kluků nechtěl víc, než řádnou fajku, o jaké šeptem mezi sebou básnili, a protože Dorka byla naivní poslucha, tak jim ji dopřávala a zdokonalovala se s každým nasátím.

Školu zvládala jen díky rodičům, kteří byli blízcí známí pana ředitele. Na učivo kašlala, špatné známky neřešila a když už bylo nejhůř, nechala si vypomoct přes maminu s tatíkem, kteří spunktovali domácí pijatyku a bohaté hody s říďou, probrali staré časy, nabídli z domácích zásob zabijaček a pálenek a všechno se s jednoduchostí urovnalo. Kde to šlo, tam smazali resty páni rodičové a kde nešlo, tam si to odkouřila na záchodcích v hodinách, když si nechala rozkázat profesorem předmětu, ze kterého propadala.

Nepřišlo jí, že by dělala něco nevhodného. Automaticky se vymlouvala na nevolnost s prosbou o vyvětrání na chodbě, odkud spěchala přímo na dámské WC, aby zapadla do kabinky, k netrpělivému fyzikáři, nebo dvě hodiny na to, k strachy zpocenému profesoru matiky. Cumlala jim kopí s takovou praxí a umem, že stačilo jen pár tahů a slin k tomu, aby se jeden jak druhý vysemenil během pár minut na vyplazený Dorčin jazyk. Ještě chvíli se potom Dorina zdržovala na záchodcích, aby dodělala sama sebe. Každá kuřba ji promáčela kalhotky a buran vedle burana, jí nedopřál ani jeden z jejích častých a hladových orgasmů.

Tahle veselá škola patřila mezi ty nejlepší a pan ředitel byl první z těch, kteří měli zájem ji udržet na úrovni, ve které se držela i přes hulvátské chování prominentních a až sebevědomě zlých studentů.

Po stěnách rozvěšené zákazy a řády, ředitele uspokojovaly jen na půl. Slídil a přemýšlel, jak si udržet roli papaláše, až jej napadly kamery. Povolení dlouho netrvalo, peníze se sehnaly lehce a montáž proběhla o víkendovém dopoledni, kdy se říďa už těšil, jak koho kde odchytí a bude jej moci pořádně zmáčknout.

Liboval si v trestech a pořádnosti. Večer, který trávil ještě ve své kanceláři nad papíry, si liboval usazený v koženém křesle a s ovladačem v ruce si přeblikával monitory, aby si představil hlídané studenty. Byl jako šílený touhou po nějakém skandálu a těžko se loučil se sobotní prací, protože do pondělka bylo ještě daleko.

Večer usínal s úsměvem na rtech, když si představoval, jak šmíruje drzé studenty, které v zápětí může disciplinárně trestat, nebo bezradné učitele, kteří si dávají pozor na jazyk, aby některé agresivní prominentní dítko nezavolalo tatínkovi. Těšil se na mladičké studentky, které teď bude moci slintavě sledovat, aniž by někoho pobuřoval.
S touto představou spustil hoňku, při které měl ve fantazii ty nejhezčí kusy z budovy. Při každém přetažení žaluda se mu vybavily kočičky z různých pater, kdy jej jedna v představách kouřila, druhá lízala anál, třetí se drala ke koulím a dalších pět se navzájem lízalo, hned na koberečku u jeho postele.

Byl rozvedený pán a tak mu sex chyběl. Proto onanoval několikrát denně a slintal nad kdejakou sukní, ať už ve sborovně nebo v učebně. Vybíral si k rozhovorům ty nejluxusnější kousky z ročníku a i když měl předem jasnou prohru, alespoň si je zakódoval do představy, aby nad nimi mohl ve volné chvíli pohonit.

Tentokrát mu nešlo jinak, než popřemýšlet nad tím, jak jednu kamerku dostat nenápadně i na holčičí záchod. Hrabal v paměti a přebíral všechny známé, kteří přišlo v úvahu oslovit. Musel najít někoho, kdo by z toho nedělal kovbojku, mlčky provedl malou změnu, dobře tomu rozuměl a hlavně, dovedl držet hubu. Zalovil do všech kruhů ze svého okolí, až si vzpomněl na kamaráda z chaty. Pak už šlo všechno jako po másle.

Slastně usnul, v neděli brzo ráno se nedočkavě vzbudil, telefonem prozvonil i záchranu se šroubovákem, přijel, odvezl, zařídil, nadiktoval, poradil, zaplatil, odvezl a vracel se radostně zpátky do školy, aby v praxi zkusil správně namířené tajné zvědavé oko.

Znovu pohodlně posazený s ocasem v ruce si naladil dívčí WC a představoval si Šámalovou jak sundává ta své sexy tanga nebo, s druhou rukou na koulích, právě vcházející Hájkovou, která se bez rozmyšlení svlékla, posadila a ulevovala plnému močáku. Jasně viděl spěchající Mourkovou, která si kouskem toaleťáku utírala počurané pysky a se semenem na krajíčku si představoval vyvinutou Barákovou, jak si upravuje povolenou podprsenku. S velikou úlevou stříkal všude okolo. I na vysněné coury na monitoru. Proto hned kapesníčkem otíral sklo, aby všechny tyhle samičky mohl pozorovat bez zaschlé poskvrnky, hned druhý den.

Samozřejmě v pondělí byl jako první v práci, z vesela se pozdravil se zívajícím školníkem a vysloveně vyběhl obě patra, aby se hned pustil do zakázaného šmírování. Moc štěstí ale neměl. Ve chvíli, kdy mohl kašlat na práci a radši dychtivě sledovat monitor, se nic neudálo. A když se rajcovně mohlo vysílat, tak pro změnu nebyl přitomný. Pár dní zklamaně zapínal, ráno co ráno, zvědavé tajné oko. Každý den se unudeně vracel k papírování až do okamžiku, kdy se před dobře nasměrovanou kamerou ocitl nic netušící profesor matiky. Zapadl v půli vyučování do kabinky, chvíli čekal a ředitel nechápal, co by mohlo být dál. S druhým otevřením dveří od dívčího záchodku, se zarazil. Jasně rozpoznal Dorku, které díky známosti s jejími rodiči, odpouštěl všechny resty. Zahleděl se do holčiny v šedé sukni až po zem a v nadité mikině, jak se sklání k profesorově puntu, vytahuje tvrdý ocas a pouští se do kuřby.

Jen co vcházející Dorotu ředitel zahlédl, zapnul nahrání záznamu, protože tušil,že se to může hodit. S pusou dokořán a vyraženým dechem instinktivně vytáhnul svoje kopí a leštil ho, současně se sledováním přímého přenosu záchodkového por­na.

Zkoumavě pozoroval jak si Dorka počíná a musel uznat, že šikovná je. Postavit péro dokázala i takhle na dálku a podle pohybů i chování profesora bylo jasné, že opravdu uměla. Říďa si mastil ocas a nepřestával, ani když se matikář vystříkal. Dychtivě sledoval, co se bude dít dál. Po zbrklém zmizení profesora, si čuráka málem utrhl, protože Dorotka si zajela ručkou pod dlouhou sukni, podle všeho zajela do dírky a dělala si dobře opřená jednou ruku o plechovou stěnu wécéčkového privátu.

I když netušila, že na ni míří oko propojené s ředitelskou pracovnou, natočila se přímo po směru nenápadné kamery. Říďa škubal s tvrdou konzolí, protože viděl Dořin obličej plný slasti. Ve vteřině stříkal semeno všude okolo, s bradou u země dosledoval mladou couru, stopnul nahrávání a vyběhl na chodbu, aby přichytil Doru skoro při činu. Běžel jako o závod k záchodům, kousek od jeho pracovny. Na chvíli se zadýchaně zastavil, opřel se o zeď a v rychlosti zklidňoval rozdováděné dýchání.

„Dobrý den, pane řediteli,“ škubla sebou ve dveřích Dorota, když hned za dveřmi uviděla postávajícího pana nejvyššího. Bylo to uprostřed vyučování a na chodbě nebyla ani noha.

„Dobrý den, Dorko. Pojď za mnou, protože mám s tebou něco k projednávání,“ snažil se o přirozenost ředitel.

Dora rozpohybovala svoje tělo opět poslušně jako ovce. Prostě jí stačilo říct a ona konala. Byla si jistá, že jí bude říďa zase promlouvat do duše, nadhazovat doučování a přemlouvat k většímu záběru. Pro sebe vyvrátila oči a následovala kroky rodinného známého.

„Posaď se,“ přisunul nabízenou židli blízko ke své, aby rozhovor byl vážně jen mezi nimi.

Dorota opět poslechla, usadila se a nechala se dlouze prohlížet přísedícím velitelem.

Ten se znovu zahleděl. Tentokrát ne s opovržením, ale už pohledem, jakým sledoval třeba tu vysněnou Barákovou, Mourkovou nebo další dívky ze školy. Zadíval se na rty, co před chvíli žmoulaly živý lofas, pozoroval kypré tělo a rentgenovým zrakem probodával tlustou bavlnu mikiny zapnuté až ke krku. Probojovával se přes osnovu látky k bradavkám, představoval si zhruba velikost i barvu dvorců, zálibně sledoval masité boky, které přetékaly přes sedák židle a učil se nazpaměť celou anatomii čekající Dorotky.

„Víš o tom, že naše škola má jednu novinku?“ spustil na rovinu.

„Nevím. Jakou?“ zvedla překvapený pohled Dora.

„Máme tu kamery,“ pokračoval ředitel a sondoval s jakou to Dorka přijme.

„Aha,“ líně souhlasila a dál opět nepohnula brvou.

„No aha. Asi bys měla něco vidět,“ nenechal vydechnout Dorce říďa, protože měl jasný plán.

Přitočil se k ovladači, popojel na kolečkách svého křesla blíž k ní, zastavil se po jejím kyprém boku a zamířil na terč, který měl prozradit celé faux pas. Přetočil, zastavil, zadíval se na připravenou Dorku a spustil.

Pak už si jen liboval v rudých tvářích mladé studentky, která jen lapala po dechu. Usmíval se nad trapností celé situace a nechal Dorotku na záznamu pěkně znovu matikáře vykouřit. V tichosti jí znovu dopřál orgasmus, který si ručně vyhonila, vypnul aparát a čekal na reakci.

„Já…ježiš…já se…co mám…“ koktala rudá Dorka a ani se nepokoušela zvednout hlavu. S pohledem do země jako beran, čekala na vysvobození z tohohle trapasu.

„Takže proto se o tebe rodiče tak starají? Proto se musí za tebou pořád stát a proto za tebe musí někdo věčně orodovat?“ hrál lehké rozčilení říďa, ale dál skákal pohledem po celém Dorčině těle.

„To je celý jinak,“ rozplakala se Dora a zkusila řediteli podrobně vylíčit příběh, který ji tížil. Svěřila se mu jako starému známému a nevynechala ani detaily ze svých večerních hrátek. Povykládala o problémech s chlapci, o nechuti k žití, o nedůvěřivosti k lidem a v poslední řadě o všech zákoutích svého těla.
„A proč jsi něco neřekla alespoň mámě? Copak je to tak strašné?“ nedal jí vydechnout a tahal další rozumy z mladičké naivní hlavy.

„Naši jen křičí, vyčítají a s mámou se nedá už vůbec o ničem bavit. Je to špatné,“ nafukovala celou věc Dora, protože všechno viděla už dlouhou dobu jen černě.

„Je ti jasné, že aby tohle zůstalo mezi náma, tak budu chtít taky svůj podíl?“ poukázal na zip kalhot ředitel a nátlakem s kapkou vydírání, využíval naivitu mnohokrát spálené baculky.

Dora jen přikývla. Souhlasně přitakala, aby měla celý tento rozhovor za sebou a s myšlenkou, že o jeden ocas víc nebo míň, se snažila zapomenout na zvláštní tlak v kalhotkách. Už potřebovala odběhnout zpátky do třídy. Už se nechtěla ničím ztrapňoval a tak netrpělivě poposedávala na židli a hnala celý rozhovor do finále.

„Ukaž mi ten tvůj zázrak,“ ukázal pokynutím hlavy směrem k dívčímu rozkroku.

Dora zase poslušně vstala, zvedla sukni jako na prohlídce u doktora a nechala si ředitelovou rukou odtáhnout kalhotky. Stalo se něco, co ji překvapilo, uklidnilo, potěšilo a vzrušilo zároveň. Mužský pohled se odmítal odlepit od obrovského frajtra, který trčel od těla. Nikdo se nesmál, nikdo nehvízdal, ani se nehrozil. Naopak, ředitelskej se zpotil, zrudnul a druhou rukou se pokusil dotknout obludné hlavičky dívčího poštěváka. Jen přiložil nasliněný prst a hned zvedl zrak k už vzdychajícím Dorčiným rtům.

„Děvče, tak tohle je teda něco!!!“ vyrazil ze sebe a rozhonil tu nádheru dvěma prsty jako malého šulínka.

Dorka se se zavřenýma očima oddávala prvním dotykům chlapa na svém těle a jen z dálky poslouchala další plány pana nejvyššího.

Autor

Navigace v seriáluŠedá myška 02 >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x