Šedá myška 07

Toto je 7 díl z 9 v seriálu Šedá myška

Stačilo jen uvěznit kypré vnady za tenké šňůrky podprsenky, která hrozila výbuchem jako časovaná nálož a s poplácáním poslat Dorinku ke studenému grilu. Do páru jí říďa vybral Otíka, aby pomohl rozpálit pod roštem a občas dohlídl na mladou kuchařku.

Otík hned využil chviličky, kdy byly oba vzdálení jen pár metrů od zbytku skupiny a přesto, že měl dovoleno veřejně tuhle kytičku obskakovat, přeci jen si dopřával samoty beze svědků. Točil se nejen kolem litinového kotlíku, ale hlavně kolem nestydaté holčiny.

„Tobě tohle nevadí? Nevadí ti, že tě takhle půjčuje? To já bych si tě jinak vážil! Jinak bych tě uctíval!“ zkoušel si ji získat co nejvíc na svou stranu, ale neuspěl. Mlčenlivost poslušné Dorky mu dala najevo, že nemá zájem, což ho dostalo do varu.

Vztekal se a prskal. Nadával na všechny okolo a pomlouval je, aby nalákal prdelatou slečnu k sobě do soukromí. Dorka se zlákat nenechala. S vážnou tváří obracela maso a čekala na správnou chvíli, až pruhované plátky sejme z ohně a odnese na posilněnou svým bodákům.

Dělalo jí dobře pomyšlení na tolik chlapů pohromadě, kde má naprosto všechno dovoleno, i když pod taktovkou pana ředitele. Rozvazovala jazyk, tulila se k tomu, komu právě donesla žvanec, usmívala se a špulila všechno krásně rostlé na svém těle. Čundrák si dával na čase, aby si Dorku vzal jako poslední. Otík se držel zpátky, protože vnitřně bojoval sám se sebou a svým egem, Adam si spokojeně chrochtal s prázdným pytlem a Barták jako jediný, si užíval pohledů na svůdnou skoronahotinku.

„Chceš ji? Vem si ji,“ mávnul rukou přejícně ředitel.

„Tady ne. Tady by mi to nešlo,“ styděl a bránil se zároveň s rozpaky přichystaný jikrnáč.

„No tak si ji odveď do chaty,“ pochutnával si horkém mase říďa a zapíjel sousta už několikátým pivem.

Dorka sama vzala stydlína za ruku a s úsměvem věnovaným direktorovi, si odváděla tichošlápka cestičkou k chatce.

„Další pán na holení,“ pochvaloval si Adam a musel krotit Otíka, který spustil další vlnu urážlivých připomínek na adresu obou nadrženců, za kterými právě zapadly dveře.
„Nejdřív ale zřejmě na hulení,“ poznamenal škodolibě Čundrák

Za dveřmi kuchyňky tichá Dora malinko rozvázala konečně jazyk:

„Kde to budeš chtít?“ dala červenáčkovi na výběr.

„Já nevím,“ rozklepal se Barták a už se nechal táhnout do ložnice, protože Dorka převzala iniciativu. Tam se sama okamžitě postarala o stojící kolík s poznámkou pravé běhny:

„Musí vyjít na všechny víš?“ otírala o mužné tělo svoje melouny a s kroutícími boky se svíjela až do pokleku. Vysvobodila tvrdou oháňku a už zase beze slova nasála mokrou hlavičku k mandlím. Kozel jen sledoval, jak mu kořen lofasu zmizel za dívčími rty a ve chvíli, kdy ucítil žalud na stěně krku, se musel moc držet, aby hned v Dorčině pusině neexplodoval. Když cítil jak mu zespodu jazyk sjíždí po předkožce a cpe se ven, tak radši všechno ukončil, protože si potřeboval vzít oddechový čas.
„Radši tě vylížu,“ pokládal ji na pelest a s jazykem až na bradě se rovnou pustil do kundího dozorce. Jen podlízl od análu a Dorina se dostala opět do stavu bez tíže. Necítila nic, než špičku čiperného jazyka na hlavičce svého malého gigantu. Cítila jak s ním hýbe do stran a brnká na tu nejcitlivější strunu. Znovu jí nešlo jinak, než se živočišně rozhekat na celé kolo.

„Pane bože, nehekej tak, nebo vyteču!“ prosil nanejvýš vytočený Barták mezi lízáním tu nejskvělejší kurvu, co kdy potkal a i když si přál střídmý průběh, nedalo mu jinak než si dál pochutnávat na mladé míze. Už v duchu chápal Otu, kterého vyloženě odtrhávali od voňavého cumlu. Sám se ho nechtěl vzdát, ale kalhoty se mu pnuly tak, že ho ohon až pálil. Spustil kalhoty pod zadek a s tím největším přemáháním se odtrhl od dudlíku, aby mohl konečně zasunout. Tahle fofrakce mu nijak nevyhovovala, ale kdyby to neprobíhalo bleskovým tempem, zřejmě by vše pokazil předčasný výstřik.

„Já ti to jindy třeba vynahradím, ale teď drž, prosím! Drž!“ prosil Dorku vyloženě na kolenou, protože se zvedal od lízačky.

Zadíval se do přikyvujícího obličeje a pomáhal děvčeti do sedu, aby si ji našteloval na koně, jak to měl nejraději.

„Dopřeješ mi i anál?“ ptal se slušně, protože za celý život neměl ani jednou šanci tuto praktiku zažít. Tolik si přál potkat ženu, která by to bez řečí snesla a celý život se připravoval a učil z brožůrek a filmů, takže teoreticky jasně věděl, jak jemný přístup celá věc potřebuje.

„Zkusíme,“ natáčela tělo Dora a nechala se nejdřív plácat po svém kobylím zadku.

Barták řezal dlaněmi obě půlky, natřásal je a muchlal k sobě i od sebe. Přetahoval kundí šťávu do hnědky, občas plivnul a zkusil prstem, olízal a zatlačil na tvrdý poštěvák, aby pička pustila další potoky, kterými promazával těsnou štěrbinu. Připravoval Dorce zadeček, aby se celá uvolnila a oddala se vniknutí beze strachu z bolesti. Přidal další várku něhy a jemného slova, aby se dívka nebála už vůbec ničeho a přidřepl si, s tágem v ruce za ní. Jen se dotkl díry, která byla jasně menší, než samotný žalud, polilo ho horko z totálního vzrušení.

„Mám dojem, že tohle bude hodně rychlá akce,“ upozorňoval dopředu a škrtil si ocas hned za žaludem. Probělené prsty bolestně svíraly připravenou tyč, ale chtíč hnal celou hru do zdárného konce. Oba byli ve stavu, kdy už nešlo přestat. Barták bez přemýšlení zabodl meč do špulené bílé zádele, která ho bez kompromisu sevřela, jak dveře výtahu. Zajel ocasem jen za žalud, zakvílel, s bojem o čas vytrhl svůj nástroj a stočil se do dřepu u postele, aby přemlouval spermie, které už byly skoro v kritickém přetlaku, těsně před vystřelením. Dorka klečela na čtyřech a dráždila si bradavky o drsné froté prostěradlo. Mezerou mezi stehny jen svítil stojící panáček a čekala hnědá skulinka. Barták se nesměl ani podívat,protože jen tak měl veškeré pulce zatím bolestně, ale pod kontrolou.

„Hej, tak už pojďte za náma!“ křičel Čundrák a nechápal, co se unitř tak dlouho děje.

Barták naposledy vyskočil za nastavenou fenku, pokrčil se v kolenou a s oháňkou v ruce měl nezdolanou díru na mušce.
„Jo už jdeme!“ zavolal směrem do okna, poplácal Dorku po zadnici, připravil ji na zásun a v tu chvíli vzdal jakoukoliv opatrnost. Prdel chtěl dobýt za každou cenu a při vyvolávání od grilovací společnosti, se už nezabýval nastudovanou taktností. Zabodl se do bílého masa a Dorce vyhrkly slzy do očí. Bolest vyhrála nad chutí vyzkoušet něco nového.

„Teď to vydrž. Neboj se. To bude hned! Už to mám na krajíčku!“ šoustal řiťku a nahrabával prsty obludného frajtra. Dora se držela už jen se zaťatými zuby a napomáhala si dráždit jeho rukou svůj středobod. Utrpení, ale opravdu netrvalo dlouho, protože Barták opravdu už jen dvakrát zapíchl do dívčiny prokrvené kopí a vysloveně vystřelil všechny spermie do střeva. S velikou úlevou Dorina cítila, jak zmenšený a změklý ocásek její řiťka doslova vyplivla.

Slyšela za sebou, jak se její, ne moc úspěšný nabíječ chvatně obléká a při tom si spokojeně pobrukuje. Za bujarého pokřikování již značně přiopilé společnosti venku, vyšli z chatky, směrem ke grilu. Vystříkanec si vybral pěkně kořeněný kousek z roštu, zatímco Dora sáhla po tužší, zralé flaxe.

Autor

Navigace v seriálu<< Šedá myška 06Šedá myška 08 >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x