Šedá myška 06

Toto je 6 díl z 9 v seriálu Šedá myška

Hodnou chvíli trvala zvuková kulisa šukajícího páru. Čundrák, který byl od svého mládí proslavený mezi ženami jako kaňour, dával neznalé Dorince do těla s drzostí, která ho neopustila ani na stará kolena. Jeho suverenita by Dorku do postele dostala, i kdyby tuhle ochotu roztáhnout neměla od ředitele v popisu práce.

Když hekání utichlo, Otík si očividně oddechl. Se zlým pohledem pozoroval dveře do chvíle, než se otevřely a vyšel Čundrák se spokojeným úsměvem, protože za ním klopýtala napůl zničená Dorka. Cestičkou z kameninových dlaždic se přibližovali k ostatním a zatímco vystříkaný mrdák sáhl po pivu a rozpoutal debatu o životě jakoby nic, Dorka se přitulila k Adamovi, aby si aspoň pohledem postěžovala.

„Neboj holka, neboj. Však to vydržíš. On je sice trochu moc svéráz, ale tu chvíli se to vydržet dá,“ uklidňoval lstivým hlasem ředitel.

Dorka mlčky chápala, že asi ten pravý divoký víkend začal až teď a lítost nechala převálcovat silnou subinou, která se v ní držela od pradávna. Zaposlouchala se do chlapských řečí o životě, smála se fórkům, když jeden na druhého vytahoval staré jizvy i zážitky a z tvrdé šoustačky s Čundrákem se pomalu vzpamatovávala.

„Neseď tu a jdi se opalovat na sluníčko,“ pobídl ji Adam.

„No to ne! Jen ať je tak pěkně bílá jako teď !“ skočil mu do rozkazu čundrák a zamrskal ve vzduchu sebevědomým jazykem směrem k Doře.

„Já jsem taky pro. Jen ať zůstane takhle,“ povolil stud Barták, který už litoval nahlas toho, že si ještě ani nešáhl.

„Tak se tu jen tak natáhni. Však máš co ukazovat,“ dal si říct říďa a souhlasně přikyvoval kumpánům, že není nad porcelánovou kůži.

Dora se natáhla pro starou deku, zvedla polonahé tělo a šla se předvést na místo do stínu, kam mířil ředitelův prst. S rozevlátou dekou dala do pohybu i obě vemena, s otočkou se zahoupala tučňoučká prdel a s předklonem, kdy rovnala vlněnou podložku, ukázala jen mírně zakrytou kundu a přepůlenou čokodírku. To už však nevydržel nikdo přejít bez řečí. Pánové se mezi sebou pochvalně špičkovali a Dorka poslušně nastavovala to o čem byla právě řeč.

„Ani jeden jste nepochválil frajtra a přitom já ho vidím odsud,“ chechtal se Adam a poukazoval na Dořiny bikiny, které se vepředu zase bouřily.

„Jak, vidíš?“ nechápal ani jeden z frajerů.

„Ukaž jim ho,“ zavelel šéfik.

Dorina se poslušně přiblížila k sešlosti, aby s rudou tváří odvrátila hlavu a odtáhla kalhotky ze stojícího obra. Vyloupla tak svůj zázrak, o kterém do teď věděl jen řídící. Otíkovi spadla čelist, protože v tom shonu, kdy si mladou kurvičku podával zezadu v kuchyni, nevnímal nic jiného než napichování ve shonu a Čundrák zahleděný do sebe, si šel taky jen za svým výstřikem. Barták se opotil, Adam, jako majitel, se nafoukl jak holub a všem dohromady to postavilo ocasy. Dorka si přála se studem propadnout. Už zase čekala posměch a ponížení, ale místo toho sledovala tváře, které do jedné slintaly a nabízely vyplazené jazyky. Byl to pro ni impuls k tomu, aby se odhodlaně předvedla ještě víc. Stáhla mokré bikinky ke kotníkům, vystoupila z nich jako ze šťavnaté kaluže a ještě o pár kroků se přiblížila, aby pánové do jednoho, pořádně viděli. Rozkročená roztahovala pysky a předváděla obludného frajtra, přímo prosícího o olíznutí.

„Kdo si dáte první?“ postrčil je Adam, protože zase dychtil sledovat a poslouchat hlasité projevy své milenky.

Pánové se začali dohadovat a předhánět, nadrženě projevovat jeden vedle druhého a nebýt ředitelské autority, snad by se i poprali.

„Tak tohle nemá cenu. Bude lepší, když nám ho předvedeš sama,“ zarazil štěkání rozzuřených samců a udělal místo vedle sebe na dřevěném lehátku.

Dorina vyplašeně přisedla, protože zájem chlapů ji sice těšil, ale zároveň i vyděsil, po zkušenosti s nadrženým Čundrákem. Opřela se zády o břicho svého Pána, roztáhla nohy a v tichu, které překvetlo z divoké hádky, nabrala poštěváka mezi prsty. Malinko zatahala a slastí se opřela do chlupatého hrudníku za ní. Zavřela oči, rukou rozvázala uzel od vrchního dílu za krkem, aby pustila na úplnou svobodu oba melouny a s prsty na bradavkách si přetahovala kůžičku na velikém poštěváku. Občas olízla prsty, aby malý obr líp prokluzoval a nebo nabírala šťávu z díry a promazávala ho ze všech stran. Visící řetízek uhlazovala stranou, aby všichni pánové zřetelně viděli její exhibici na vytrčeném poštěváku a v zápětí jej znovu rozhonila. Kňučela jako štěně, rudla v obličeji, šilhala očima a jazykem mrskala proti přihlížejícím samcům, kteří ji pronásledovali pohledy. Stačilo už jen malinko zabrat do prstů a udělala by se. To ji ale přísný trapitel Adam zakázal. Chtěl ji znovu vidět rozdováděnou a ochotnou udělat cokoliv.

„Brzdi, brzdi, děvenko,“ šeptal jí do vlasů a odsunul ručku z pysků, aby se ukázala pekelně rozjetá.

Užíval si, jak dorážela na ostatní chlapíky kolem. Držel ji za vlasy jako fenu na vodítku, plácal přes zadnici a nahlas se smál když se chovala nadrženě. Pánové seděli naproti, rukou si dráždili tuhé ocasy přes látky kalhot a byli na čekané, kdo z nich dřív okusí prdelatou kobylku. Adam se těchto okamžiků nemohl nabažit. Schválně točil řeč jinam, jako by se nic nedělo. Ani jeden z nich se neuměl chovat podle jeho přání a nespouštěli oči z olizující se rozjeté Dorky, z jejích poskakujících koz a řetízku, kterým byl omotaný celý kundí špunt.

Ředitel to po chvíli vzdal. Uznal sám, že je potřeba na chvíli popustit uzdu, jinak se jejich večer pořádně nerozjede. Věděl, že když se uklidní alespoň Dora, tak další akce se může spustit zase za chvíli.

„Tak si aspoň zatahejte,“ svolil velkomyslně a pustil drženou kurvičku z vlasových opratí. Vyrazila jako střela. S holou a vyšperkovanou kundou přiskočila k Bártovi, kterého ještě nepoznala. Jen si ve stoje roztáhla pysky a nabídla zlaté splachovadlo k zatahání. Bárta, s roztřesenou rukou, chytil oba konce, zvedl zrak, zabodl ho do obrdvorců a jemně zatahal za zvoneček. Dorka poděkovala slastným vzdycháním a vyrážela kundou dál.

„No tak nezdržuj to! Nevidíš, že chce ještě? Tahej, ne?“ povzbuzoval ho sebevědomý Čundrák, který měl ale stejně vyražený dech, jako ostatní.

„Jo! Zatahej. Nejsi tu sám,“ polykal na prázdno Ota.

Barták se určitě nedal dvakrát pobízet a jen co zvládl první cuknutí, už se pustil do dalšího. Jemně tahal a probouzel živočišné chování, už tak rozběsněné Dorotky. Stála, držela si oba cecky, hlavu zakloněnou a čím dál víc nabízela ořetízkovanou pindu. Bárta si škubal se zipem, aby mohl pustit ven, krví nalité, pádlo. Skoro si rozerval zip zbrklostí a když už lezl žalud ven a Dora se málem zase udělala, zasáhl potvora ředitel.

„No ták, Dorka! Je jich tu víc! Pokračuj!“ a sám s rukou na ocasu si proháněl brko, nad tímto představením, jedna radost.

Poslušná čubička se přesunula k Otíkovi, který měl poprvé veřejně dovoleno ji použít. Jemně si ji přitáhl za boky, prohmátl ten veliký zázrak, chytil do dvou prstů a po přetažení se přisál rty. Zacpal si pusu dívčím dudlíkem a jazykem napomáhal k uvolnění v podbřišku, které rozjetá Dora už evidentně potřebovala.

„To je ono, lízej ji! Ty na to jdeš líp!“ smál se drzý Čundrák a tlačil hlavu kamarádovi proti mokré kundě.

Kurvička se držela prošedivělých vlasů a začalo se jí natřásat bříško, což byla jasná známka konce tohoto utrpení. Otík potěšený z toho, že jí dopřeje první veřejný orgasmus, lízal zběsile dál. Vychutnával si šťávu, sál z poštěváku jako z brčka a drtil v ruce už znovu tuhého ptáka.

„Stačí! Máš tu práci,“ zastavil Dorčino libido ředitel.

S vyčítavým pohledem se zkoušela od oblizujícího Oty vymanit. Vyklouznout mu poštěvákem ze rtů a přistoupit k volajícímu pánečkovi, jenže to nešlo. Drtil ji frajtra i zubama, za žádnou cenu se nechtěl odsát a jakoby díky podtlaku se dál držel v kundím sevření.

„Pusť ji! Slyšíš?“ zakřičel direktor tak přísně, že i ostatní okamžitě složili tvrdou zbraň z ruky a uložili zpátky za gumu trenek.

Otovi se ale vůbec nechtělo přestat. Sice si nechtěl rozhněvat kamarády, ale tohle cumlání bylo silnější, než sám byl schopný kočírovat. I Dorka sama se snažila. Odtahovala jeho čelo, zkoumala zkus ze všech stran a omluvným pohledem k panu řediteli, prosila o pomoc.

„Tak neblbni, nech tam něco na nás,“ smál se Čundrák a odtahoval Otíka jako hladové dítě od prsu.

S velkým mlasknutím se konečně rozdělili a dívčina mohla zpátky na lehátko, na své místo.

„Vykuř mě,“ vztekle přidělil další úkol říďa a nechal si ocas bezchybně nasát až do krku.

Nechal se kouřit, občas se podíval na tvrdé boule kamarádů, klidným hlasem krotil drzého Čundráka a dál vedl řeč s kamarády, jako by se nechumelilo. Dorka klouzala po ocasu nahoru a dolů. S rukou na koulích rejdila jazykem přes žalud až pod pytel, olizovala se a mrkala přitom na všechny přísedící. Adam si hověl na dřevěných laťkách lehátka, slastně mžoural a debatoval o životě. Nechal se ukájet přesně podle svého gusta. Dorka poslušně hulila a mlsně slizovala každou kapku šťávy na jahodě. Jednou rukou vymačkavála semeno z koulí do trubic a druhou rukou si ho dychtivě pumpovala z lofasu na jazyk, který čekal a slinil. Ředitelův mozek dal po chvíli podvědomě příkaz do spermovaku a uprostřed věty, kdy zrovna rozebíral staré studentské časy se semeno vyhrnulo ven. Dorka si na samčí šlehačce pochutnávala, mezi vlastním vzdycháním a kroutěním těla.

„Udělej se! Teď se teprve udělej!“ chrčel Adam a dohoňoval ručně nevydýchanou slast na prutu.

Dorina se rozvalila na záda, utáhla před diváky zlatavou ozdobu, zaškrtila naběhlého šulínka a pustila se do vlastního orgasmu.

„Ta jede,“ doprovázel poznámkami dívčí masturbaci Ota.

„Kdyby ho měla ještě většího, tak se může sama vyšukat, pánové,“ zíral Čundrák na malou ručku, která drandila obrovskou centrálu Dorčina uvolnění.

,Jako by to chtěla zkusit, začala si ho rolovat a tlačit celou dlaní dolů, směrem k dírce. Žmoulala ho tam jako smotek a prsty se štípala do bradavky. Palcem a ukazovákem přetahovala kůži na minikokůtku, nabízela malinkou jahodu na špičce a spustila hekot, už dobře známý, pro všechny pozvané hosty. Plácala si dlaní přes kundu, prsty cvrnkala do tuhého pošťáka a rolovala si ho dál směrem do dírky, jako by Čundráka chtěla opravdu poslechnout.
Otevřela oči a když si uvědomila, že čtyři pánové jsou z ní naprosto na větvi, naposledy se rozhekala, aby jim předvedla bestiální finále. Křik ustál, dlaň naposledy zmáčla bimbající prso, začechrala se prsty do vlasů a druhá ručka odbila klekání, aby celé tělo mohlo ze sebe vytřepat slast a božský pocit. Dorka se udělala s plnou parádou. Uvolněně dýchala, s úsměvem si nechala Adamem hladit vlnící se tělo a sledovala pány naproti, kteří zápasili s hadicemi v rozkroku.

„No myslím, že je čas na to maso,“ s potěšením překazil další honitbu direktor a znovu zápasil s oběma díly opalovaček, do kterých tlačil Dorčiny křivky.

Autor

Navigace v seriálu<< Šedá myška 05Šedá myška 07 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x