Šedá myška 08

Toto je 8 díl z 9 v seriálu Šedá myška

Už na chodníčku se Barták usmíval jako sluníčko. Spokojeně si šel pro občerstvení po dobře odvedené práci a s chlapskou vidinou kořeněného žvance a zrzavé vody míjel spěchajícího O­tíka.

„Jdeš na to?“ uculil se na kamaráda a popřál mu hodně štěstí.
Dorka pomalou chůzí následovala kroky vystříkaného Bartáka, když ji Otík vzal pod paží a otočil ji zpátky k dřevěnému privátu. Jen stihla otočit hlavu na Adama, který souhlasně kývnul, aby věděla, že má střídačku dovolenou. Ten pocit, kdy šla z ruky do ruky ji podvědomě vzrušil. Ochotně se nechala vést a zády k ostatním kroutila vyzývavě zadnicí. V kuchyňce si začala svlékat teď už docela zbytečné plavky, ale Ota na ni spustil z jiného soudku než čekala.

„Nechovej se tak! Ty nevidíš, že z tebe dělá děvku? Mě to štve! Nepřijedeš za mnou někdy sama?“ snažil se ji přemluvit a dostat na svou stranu.

Doru to uvnitř rozhodilo a protože netušila jak odpovědět, použila jen zbraně, o kterých byla přesvědčená, že zaberou. Místo odpovědi se namáčkla bombami na Otíkovo tělo a lísala se jako kočka. Falešník se držel zuby nehty, aby nepodlehl, protože si dal slib, že malé děvce ukáže správnou cestu životem i když si na férového spasitele jen hrál. Ve skutečnosti ji chtěl jen docela obyčejně kamarádovi přebrat, protože se do mladinké rádodajky zakoukal.

„No vidíš, že to chceš! Vidíš! Tak přijedeš? Jen mi řekni, že ano a půjdeme za ostatníma!“ škemral o souhlas Ota, ale Dora byla jako hluchá. Přehlížela zrádcovo přemlouvání a jen vzpomínala na sex u linky, který se jí dost líbil.

„Uvidíme,“ špitla neurčitě, aby nakrmila Otovu zvědavost a mohla zažít zase to, co ji s ním už jednou spojilo. Zapojila zvědavé ručky a škrtala zipem na kalhotech.

„Ne, počkej, přijeď a budu ti to dělat celý víkend! Slibuju. Jsem rád, že mě takhle chceš, ale necháme si to na jindy,“ odtahoval Dorčiny ruce i když nejradši by ji znovu ohnul. Snažil se ze všech sil nepodlehnout, protože chtěl být za lepšího. Chtěl buranům venku dokázat, že se k ženě dá chovat i jinak, než jako k obyčejné díře.

Jenže Doriny doteky byly tak provokativní a pusinka tak udýchaná, že slevil.

„Tak já tě jen vylížu! Zbytek si necháme na chvíli, až zase přijedeš,“ sichroval si dokola její další návštěvu a padal do pokleku.

Jen zvedla nohu, opřela ji o linku, dlaněmi se zapíchla do umakartu a vystavila malého kokůtka. Ota se znovu nasál. Neviděl, neslyšel a jen dumlal a mlaskal tu náramnou jahodu mezi pyskama. Dora se oddávala s hlasitým hekotem, který lízák krotil prosbami. Chtěl zažít zase to ticho a decentnost, s mladičkou sexy slečnou. Nechala se lízat a ovládala svůj projev, jak jen to šlo. Supěla a povzbuzovala ho šeptem, roztahovala si pysky a narážela proti uslintanému jazyku. Ota začal vzdávat jakýkoliv plán ji předělat. Už jen pil pizdí šťávu a pokuřoval gigantního frajtra a na čele občas nařasil všechny vrásky, když kontroloval zrakem rozjetou Dorinu. Pohupující se na jedné noze, mačkala prsiska, které neměla šanci zakrýt, protože už jen samotné dvorce byly velké stejně jako její dlaň. Lízal dál, i když ho překrvený ocas už bolel. Hladil rukama silná stehna a hladově se dral obličejem mezi ně.

„Šoupnu ti ho tam!“ překvapil sám sebe a už škubal s trenkami, aby mokrá díra náhodou nevyschla. Takhle zepředu si ji přál hned po zadním zásunu a i když chtěl být prostě za lepšího, tuhoun v kalhotech ho přesvědčil o opaku. Dorka pustila obě hrudní pumy a roztáhla ptáčkovi na uvítanou prolízané pysky.

„Budeš potichu, že jo? Budeš! Aby nás někdo neslyšel! Nehekej, no ták, nehekej!“ funěl hned po zásunu do jemného ouška, i když byla píchajda v naprostém tichu a jen se kousala do rtů.

„Bude to naše tajemství, že jo? Nikomu to neřekneme! Bože, ty máš ty prsa! Dělám ti dobře? Řekni mi to, nestyď se! Dělá ti to dobře?“ funěl a potil se do rudého obličeje, který jen souhlasně přikyvoval a dál brázdil mokrou kaluž v mezinoží. Dloubal kolíčkem, až to mlaskalo. Zasouval se na doraz a olizoval celé vystavené ultrakozy. Lepil své starší tělo na hebkou mladou kůžičku a převaloval se, položený na měkkých balónech.

„Přijeď a budu ti to takhle dělat pořád! Líbí se ti to? Chci to vědět! Dělám ti to dobře? Šukám tě dobře? Řekni,“ trpěl samomluvou Otík, protože Dorina si už prsty čechrala vlasy a chystala se k orgasmu.

Napichoval ji v pravidelném tempu dál a jen co poznal blížící se konec, tak jí dopřál pořádné protáhnutí. Podebral mladičké tělo pod zadnicí a rozjel se tvrději, až překvapil sám sebe, co s ním tahle coura dělá. Jebal ji jako stroj a s vyvaleným pohledem sledoval oba skákající cecky, jak o sebe narážejí a houpou se ze strany na stranu. Vyšukával ji tak zběsile, že tohle dosud nedopřál žádné z žen, které dosud měl, a dokonce ani ve fantazii sám sobě. Ale nešlo jinak, než si tohle poslušné zvíře podat s celou parádou. Ještě párkrát jí mrdnul žaludem o dělohu a už musel péro vytasit, protože nekontrolovaně stříkalo.
„No tohle mi nedělej, tohle ne! Tohle nesmíš, zlato! Takhle mě rozparádit!“ plazil se dál po udýchané a spokojené slečně. Chrčel jí do bujarého hrudníku, muchlal buclaté tělíčko a díky už druhé mrdačce v pořadí, se k mladici choval jako celoživotní partner. Dohladil ji, uklidnil se, pomohl jí se upravit, navrhl ještě pár dalších setkání a prozradil své naivní plány do budoucna. Nakonec, s pusou ve tvaru rohlíku, se vydal ke svým kumpánům. Dorka hned za ním, protože věděla, že už je pryč poněkud déle, než by si možná pan ředitel přál.

„No konečně, to byla doba!“ sakroval Čundrák a Adam se také netvářil zrovna spokojeně.

„Však zrovna ty mi nemáš co vyčítat,“ odsekl mu Oťas.

„Uhni,“ žduchl do něj rázný přiopilec a hnal se, pro už několikrát použitou, Dorku.

Zatáhl ji k Adamovi a ten, s milostivým úsměvem, ochotně vyhověl dalšímu v řadě.

„Podrž ji, aby se necukala, jako v chatě,“ šteloval si Čundrák Dorinu na lehátku vedle direktora, rozhazoval ji nohy a podával Dorčiny ruce ředitelovi. A s postojem vladaře stál nad roznožkou a vytahoval z gatí nateklého cabana.

Okolo všichni konečně pochopili pověst největšího bejka, protože o chování sebevědomého kamaráda už všichni věděli. Ale o velikosti jeho nástroje, kterou se mohl jen chválit, nikdo neměl ani potuchy. Najednou všichni vytřeštěně hleděli s otevřenou pusou na Čundrákův pendrek, který i když zvtrdnul, ohýbal se pod vlastní tíhou. Jen Dorka odvrátila hlavu, protože věděla, co ji čeká. Ředitel, po zjištění velikosti bucharu, ji přichytil ještě pevněji a s pomstychtivým úsměvem ji daroval připravenému kamarádovi z mládí.

Čundrák přikleknul, chytil lofas za hlavičkou a bez optání a přípravy, zarazil až na dno. Dorka se zakousla do palce na ručce a tvrdým přírazem až poskočila. Kozy se zase rozeběhly do stran a to byl impuls k hřebcoidnímu napichovači, aby si dál jel směle za svým. Nabodával ji, kroutil boky, zavrtával se co nejhlouběji a Dorka znovu řvala a křičela. Na půl slastí, napůl vyděšením, ale držela, jen se nechala chlácholit od svého Pána a snažila se v podbřišku vnímat tu divočinu jako slast. Zkusila přirážet sama jako divá. Nadhazovala pánví a s vyceněnými zuby dorážela proti obrovského čuráku, který ji tlačil do všech stran.

„Přepíchneme!“ upozornil rozjetý bejk a než mohla Dorina zaprotestovat, už měl její nohy na ramenou a přeskočil z pičky do hnědky.

Coura vyvalila oči, držela se ředitelských paží, škemrala v duchu o konec a neovládala slzy, které se jí draly do očí.

„Vidíš? Zvykáš si na pořádného klabrdona. Já ti to prvně říkal! Líbí se ti to, co?“ házel tvrdě zadkem Čundrák.

Dorka se nechala nadhazovat a snažila se aspoň roztáhnout nohy, aby zadeček malinko víc roztáhla. Když si je nakonec podržela roztažené pod koleny, mohla sledovat jak podpěrný sloup staršího pána mizí v jejím zadečku, což ji začalo vzrušovat. Čundrák škubal obrovským frajtrem a zabodával se do macaté zádele, až Dorka začala konečně běsnit a hledat další ocas. Adam, jako další v pořadí, nabídl svoji vztyčenou okrasu a jako v posilovně, dal Dorce ochutnat. Lapla po něm s chvatem, jako by měsíc nejedla a nasála až za mandle. Dávivým kašlem se nenechala odradit a dál si drancovala hrdlo stejným způsobem, jakým byla pleněná vespod.

„Hoši, ještě potřebuje zacpat kundu!“ křičel s bucharem v mokru Čundrák.

Kamarádi se nenechali dlouho pobízet. Oba přiskočili, i když zamilovaný Otík jen se zvědavým okem. Barták hned zasunul dva prsty do ukázkové miciny a všichni tři pokřikovali na Otíka, který jako jediný nepřidal ruku k dílu. Jen stál, tupě zíral a sledoval sjeho vyvolenou Dorku, jak je zacpaná ze všech stran.

„Pomož jim!“ zakřičel a na něj sama Dora, když se neochotně na chvíli zbavila koženého roubíku v puse, aby postrčila nerozhodného zamilovanistu.
Až na její přání se konečně přiblížil těsně k ní a strčil dva prsty k už promaštěným Bartákovým.

„Roztahujte ji, hoši! Pěkně mi ji roztáhněte!“ šukal jí prdel dál Čundrák a slintal nad škvírou, která se díky pánským prstům rozšiřovala a ukazovala své měkké dno.

S nedočkavostí zarazil další dva prsty čundrák a jako na potvrzení bratrství, se do kundí jamky vecpal i Adam. Dorina šukaná do zadku, se dál dávila panským lofasem a s hromadou cizích prstů v kundě, se chystala do blahostavu. Nechala si tahat čísi rukou kliťák a za chvilinku spustila hekot, i přes špunt v hubě.

„Hoši, to je ono! To je ono! Ať ji pěkně vidím! Roztahujte ji!“ modral vzrušením Čundrák a Dorce bylo jasné, že se blíží další výstřik hodný King Konga. V rychlosti ještě párkrát silou přirazila zadečkem a zároveň s bodákem už řvala slastí v bouřlivém orgasmu.
Uhekaná se podruhé rozhulila na direktorově péru, stahovala mu kůžičku až ke kořeni a olizovala žalud tak chtivě, že to chudák říďa dál nevydržel a vytekl jí na jazyk. Sešlost byla dál seskupená okolo udýchané Dory a s posledním hlazením byla ve vzduchu malinko delší očekávaná pauza, aby se nabralo dost sil, protože noc byla ještě mladá.

Autor

Navigace v seriálu<< Šedá myška 07Šedá myška 09 >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x