Šedá myška 09

Toto je 9 díl z 9 v seriálu Šedá myška
Počet zobrazení: 132

Ve tmě se těžko rozeznávaly špinavé talíře a povalující se prázdné lahve. Lesní vzduch byl otrávený výpary z opilců, zbytky lesní zvěře plašilo hurácké zpívání a vykřikování všech přítomných, krom Dorky, která co nenamluvila, to napotácela. V pauze, kdy se nikdo nikoho nedotýkal a nebyl slyšet jediný návrh nebo přání, se vypily veškeré zásoby, takže parta smilníků se posilnila na další útok na mladičkou Dorinu.
Seděla napůl s lehem, křesílko zaplnila svými křivkami a tupě zírala před sebe do trávy. Skoro spala než ji Barták vyzval k tanci, za zpěvu ostatních prasáků. Přijala pozvání a klopýtala za tanečníkem. Nechala se vést do chvíle, než klopýtla o vlastní nohu a sesunula se k zemi i se šamstrem. Rozvalená na zádech se pokoušela zvednout, zatím co Barták už zase očuchával prozkoumanou díru.
„Lízni jí! Přelízni jí!“ smál se Čundrák z lehátka.
Opilec s mladou pičkou u čumáku se nenechal dvakrát pobízet a zapustil mokrý jazyk do úzké pipiny. Snažil se vecpat k proudu šťávy, ale tučná stehna byla ztěžklá alkoholem a tak se dral do klínu trošku zbytečně. Dorka neovládala sama sebe, protože na ni alkohol přeci jen zapůsobil jinak, než na párty znalce.

„Počkej, pomůžu ti,“ funěl Adam, který nenechal kamaráda ve štychu a přiskočil, aby mohl znovu svou macatici darovat. Zvedl těžké nohy a držel, dokud se Barták s přehledem  neprolízal tam, kam měl namířeno.
„Hoši, to chce víc,“ smál se rozjetý Čundrák. Vstal a obloukochodem se potácel kolem trojky.
„Nech ho chvilku lízat, člověče,“ smál se Čundrákovi Adam.
„Tak ať dělá, né?“ hecoval s posměchem kamaráda.

Barták si z posledních sil vylizoval Dorčinu studnici, která netekla, ale sakramentsky voněla. Byla jako droga. Každý, kdo ji okusil ji chtěl znova a znova. Barták sám nechápal, že zvládl tenhle večírek, kde se parta dědků podělila o jednu mladou prsatici s kokůtkem o něco menším, než měl on sám v klidném stavu a pochvaloval si, jak na stará kolena zažije to, co některý mladík nestihne za celý život. Vylizoval svoje pocity do růžové kožené měkotiny a cumlal obřího frajtra, probuzeného víc, než byla jeho majitelka.

Dora jen líně ležela a usínala i při lízačce. Adam se zadíval do spícího obličeje a projel ním vztek. Nikdo nedovolil couře spát, natož usnout u něčeho, co mu opět probouzelo ptáka.
„Vstávej!!!“ fackoval navztekaně Dorčin obličej, dokud znovu neotevřela oči.
„Uhněte, tohle ji probere!“ odháněl oba kamarády Čundrák a už se hrnul k ležící dívce s kyblem studené vody, ve které se dosud chladily lahváče. Oblil roztaženou Dorku a protože to opravdu zabralo, hned ji nedali vydechnout.
Přetáhli ji na sucho, Barták se pustil do pokračování lízačky, Adam stáhl trenýrky a sednul prdelí na zmáčený obličej. Nabral oba velececky do dlaní, hnětl a rejdil análem po dívčím ksichtíku.

Dorka se chopila dalšího úkolu s duší pravé kurvy. Roztáhla direktorovy půlky a zajela jazykem do hnědé těsné dírky. Vyjela, aby probrala špičkou jazyku i koule a znovu se nacpala do zadnice pana ředitele. Jen tak líně oblizovala nachystanou zádel, dokud jí Bartákovy zuby nezačaly dělat dobře na nezbedném obluďákovi mezi pysky.
„Tohle chci doma! Takovouhle cucací hračku, pánové!“ chrochtal si blahem lízák a svolával přihlížející blíž, aby jim znovu připomněl gigantický zázrak v dívčí pizdičce.

„Pusť mě k němu, pomůžu ti. Lízej!“ přihoňoval kliťák opatrně prsty Čundrák a nabízel vykukující jahůdku na holčičím žaludu Bartákovi.
Poslušně ho nasával a Dorina se kroutila těsně před  orgasmem. Vylizovala svoje blaho do ředitelské prdele, sála vpuštěné sliny a ručkou honila tuhý ocas vepředu.
„Chlapi nechte ji, nebo mě udělá,“ skuhral v dřepu říďa.
„Ukaž? Co ti vůbec dělá? Já myslel, že ji jen drtíš kozy,“ obcházel ji Čundrák ze všech stran, aby si prohlédl jazykový koncert v chlupaté zadnici.
„Zkus to. Je v tom dobrá,“ přepustil na své místo solidárně Adam kolegu z mládí, který už spouštěl kalhoty ke kotníkům, aby nabídl Doře svoji hnědku.
Barták ležel na boku, honil si ocas a lízal rozhekanou Doru.
„Jen hekej, děvenko, hekej. Aspoň to zahřeje,“ rozesmál se Čundrák, ale jen co ucítil mladičký jazýček jak projel mezi půlkami, tvář mu zkameněla.
„Teď něco žvástej,“ přikyvoval vyjevené tváři znalecky Adam, protože jasně věděl, co za slast Čundráka tak zarazilo.

Dorina se snažila, aby se předvedla v tom nejlepším světle. Posbírala zbytky sil, aby sebevědmému Čundrákovi ten hřebínek trošku srazila. Měl u ní vroubek za bezcitné šukání a tak se proměnila v ukázkovou pornostar, že i Adam mohl závidět.
Barták vylizoval svoji hoňku do nalitých pysků a mastil si lofas, aby se připravil na noční zápich. Podepřený loktem jezdil dlaní po ocasu a pohledem hlídal dění kolem, aby našel vhodnou chvíli nalehnout a vystříkat se.
„Narvi ji tam pěst, kurvě!“ křičel jak utržený z řetězu Čundrák. Klečel ma kolenou, s prdelí nalepenou na dívčím obličejíku si nechal lízat dál zadnici a honit ocas vepředu.
Barták vyburcovaný do krajnosti nelenil, naplival si na pěst i na zduřelé pysky a pomalu zajížděl prsty do dívčí dírečky. Ztěžka se poddávala, ale nakonec povolila a pěst projela durch. Nalízal vytrčeného frajtra a pokusil se rukou otočit. Šlo to ztěžka, ale nakonec se zadařilo. Barták otočil pěstí jako klíčem v zámku a Dorina naprosto běsnila u řitního otvoru mistra prasečin.

„Co, ty tam zas jen sedíš? Přidej se, ne?“ volali kamarádi na Otíka, který skřípal zubama při pohledu na zneužívanou slečinku.
Ten sledoval honícího se Adama, Bartákovu pěst v kožené kundí rukavici a Čundráka sedícího na Dorince. Vzteky kopal do šutrů okolo křesla. Nadával v duchu jak špaček a jen se modlil, aby blížící se výstřiky byly už poslední. Seděl dál jako zařezaný a snažil se přehlížet chlapské povzbuzování i Dorinino hlasité hekání.
„Ještě prsty do zadku, dělej! Roztahuj ji!“ navigoval zarudlého Bartáka Adam, který už klečel na kolenou, aby všechno viděl zblízka. Zatáhl za chlapskou ruku a vybranými dvěma prsty zajel Dorině do těsné prdelky.
„A ty se hoň pořádně, sakra!“ funěl dál rozběsněný ředitel směrem k Čundrákovi, který pod jazykovou zbraní v prdeli, nestíhal nic, než funět.

Adam nabral jeho ocas do dlaně a rozhonil práci obouruč, protože se zároveň potácel i se svým kalibrem. Čundrákovi to bylo už jedno. Nechal si ochotně honit ocas kamarádem a oddával se jen mladému jazyku na koulích i v análu.
Barták špikoval pěstí mladé pysky ještě chvíli, než si sám potřeboval ulevit. Pak jako špunt vyletěl rukou z kundího vězení a v rychlosti se zapíchl ptákem do roztažené pičky. Zajel na dno, zabodal si nejdřív pomalu a řádně, ale při pohledu, kdy se v Adamově ruce zmítal naběhlý ocas společného kamaráda, přirážel rychleji než kdy měl ve zvyku.

„Budeme všichni! Pojďte! Dělejte!“ rajcoval všechny bodáče Adam a honil svoje i Čundrákovo torpédo, až bylo nateklé od bolesti. Barták to vzal jako životní úkol, nasál překvapeně nechtěně nabízenou jahodu do pusy a nacucnutý na lofasu dál zarážel do hladké miciny. Nechal si kořen ocasu dráždit o tvrdý poštěvák, žalud dumlal jako Dorce frajtra a se zavřenýma očima ani neviděl, že to nikoho nepobouřilo. Spíš naopak. Dorka se zmítala v orgasmu, Adam se prohnul v pase, Čundrák si nechal párkrát projet prdel uvzdychanou lízandou a už se semeno chystalo ven hromadně ze všech tří kumpánů.
První stříkl Adam Bartákovi na záda, druhý Čundrák přímo kolegovi do huby a nakonec Barták vytekl do růžové úschovny pro opuštěné klacky. Ležel na Dorčiném břichu a potácel se se spermatem v puse. Probralo ho to dokonale a styděl se jen zvednout hlavu. Nešlo jinak, než celou dávku spolknout. Hned nato se jak vystřelený vrhl ke stolu, aby tu pachuť v ústech, kterou celý život odmítal, co nejdřív zapil.
Adam pomáhal na nohy protažené Dorině a nevychovaný Čundrák beze slova strčil hlavu do dalšího kýble u stolu, aby se probral z alkoholového vězení.
„Pomož ji do postele. Už má dost. Ulož ji ať se prospí. Dneska už končíme,“ předával direktor loutku Dorinu Otovi a belhal se do lehátka, aby si dal poslední pivo.
Ota podpíral macaté tělo a čím byli blíž k chatě, tím odvážnější měl doteky. Nemohl si pořád zvyknout na to, že tahle samice je darovaná všem na použití a radši si ji vychutnával v soukromí. Dovlekl ji do ložnice, kde sebou práskla na břicho do peřin a v tu ránu usnula.

„Ještě já, Dorinko! Ještě jsi zapomněla na mě. Neboj. Bude se ti to líbit. Budu ti to dělat jinak než tamti,“ svlékal se za ní a pomalu nalehával na spící buclaté tělo. Líbal nahá záda, prolizoval faldíky a ruku cpal mezi sevřená stehna.
„Ty budeš krásně uzoučká, děvenko. Už mi tuhne, víš. Už za chviličku ti spravím náladu,“ trpěl opět samomluvou, protože baculaté tělo bezvládně leželo a spalo.
Nahonil si pérko a připravený nalehnul na mišelinskou matraci. Namířil bodákem mezi půlky, podepřel se dlaněmi a zatlačil. Těsnost sevřené zadnice ho uspokojovala a tak jen mrmlal pro sebe další ze svých monologů a prorážel tučnou zádel, aby ji mohl postříkat.
Představa, že se žaludem dotýká análu, který ho svírá ještě těsněji než vzpurné půlky, mu vyhnala semeno z vaku a během chvilky, kdy už skoro sliboval nehynoucí lásku spící princezně, plival bílé sperma na unikátní zadnici. Opatrně vstával, aby nepoškodil tekutou malbu na bílé kůži, natáhl si kalhoty a spěchal k ostatním. V kuchyni ještě napsal na kousek papíru svoje telefonní číslo a strčil ho do Dorčiných šortek, přehozených přes židli. Potom už rychle pádil ke kamarádům na zahradě, aby mohl tiše myslet na pokropenou ramličí prdel, kterou by chtěl jednou, i se zbytkem, vlastnit.

Počet zobrazení: 132

Autor

Navigace v seriálu<< Šedá myška 08
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gerbera

Celou serii jsem si neskutečně uzila. Díky 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x