Šedá myška 03

Toto je 3 díl z 9 v seriálu Šedá myška

Několikrát za noc se zkušený bodák budil, aby zkontroloval nerušený spánek svého nového objektu. Spokojeně prohlížel dmoucí se hrudník, poodkrýval deku, aby mohl rozkoukávat tmu a zahlédnout alespoň siluetu zadnice a rozespalý se po tmě těšil na ráno, až zase omaká velkého štavnatého frajtra. Políbil Dorku na holou kůži, usmál se jejímu zavrtění a znovu se poddal vnucujícímu se spánku.

Hned z rána vyskočil na nohy jako první a přichystal snídani, aby si to mohl s mladou studentkou rozdat hned po ranní kávě. Se zaujetím sledoval uzívanou Dorku, která se šourala v pantoflích do kuchyně. Usadil ji proti sobě a pozoroval záhyby na pomačkané rozepnuté košili, i na tváři multiorgasmického kuřátka.

„Dneska si zajedeme do města. Mám spoustu nápadů a plánů,“ srkal černý kofein ředitel a čekal na klasický souhlas tiché Dorky.

„Dobře. Co mě čeká?“ nezklamala odpovědí a dychtivě naslouchala hlasu člověka, kterého si oblíbila.

„Je teplo a tvoje tělo vyzývá k tomu, abys na sobě měla něco mnohem víc rajcovního. Chci tě tu vidět v plavkách, tak zajedeme nejaké vybrat,“ prozradil svůj první plán a ani nečekal protest.

Dorka se sice proměnila ve víc odvázanou slečnu, ale šedá myška ji nepustila. Měla v povaze druhé poslouchat a plnit, co si kdo přál. I když určité sebevědomí v sobě už objevila, přeci jen pro ni mužský element znamenal velikou autoritu. Přirozeně přijímala kdejaký nápad, který kdy koho napadl. Pravdou byla i to, že ředitele její submisivní chování přitahovalo. Potřeboval si ji dopředu malinko rozhýčkat, i když ji držel v hrsti díky školní kameře. Už teď ale pro něj znamenala celoživotní sen ve všech směrech a modlil se, aby splnila cokoli si namyslí. Ani její tichost mu nevadila. Věkový rozdíl tolik společných témat nepřinášelo a v posteli řvala jak na lesy, takže mu mlčenlivost vyhovovala.

Hned po snídani si ji odvedl za ruku do ložnice a nechal si ožumlat ptáčka, aby si znovu užil pár jejich orgasmů. Čekání a neklidná noc se vyplatila, protože mladičká samice se mu oddávala lehčeji, hlasitěji a živočišněji, přesně tak, jak měl rád. Dokonce ho jednou i škrábala nehty, což ho vyburcovalo k ještě větší divočině, takže Dorka během pár zástrků, už nahlas prosila o odpočinek. Ovšem jeho dominantní nátura a uhekaný hlas roztažené čuby, mu nedovolily brzdit. Naopak si vzal co právě chtěl, vystříkal Dorce dutiny a vydráždil si ji přes poštěváka na blížící se nákup. Stačilo párkrát přetahovat kundího šulínka, aby holčině čičina zrudla a prosila. Pak, těsně před koncem přestat, podržet jí ruce a užívat si proseb o úlevu. Takhle vyrajcovanou si ji usadil do auta, nastartoval a rychle odjel do nejbližšího městečka. Těšil se, až se na veřejnosti prohodí s mladou kostí. Teď ukáže vrstevníkům, že má ještě na mladinkou samici a za jízdy znovu nespokojeně poupravoval Dorčin, málo odhalený výstřih. Rozepnul pár koflíčků a hověl si v Dorčiné ochotě neprotestovat. Mlčenlivou píchačku si dovezl na parkoviště na náměstí, zaparkoval, oběhl vůz a pomáhal jí za ručku z auta. Byla v sedmém nebi, protože tenhle zájem jí nedopřál ještě nikdy nikdo. Řídící byl první muž v jejím životě, který ji na každém kroku dokazoval, že se najdou i tací, kteří nemyslí jen na sebe.

Vystoupila, propnula se v zádech a rozhlédla se do široka po náměstí.

„Tak pojď,“ nabídl rámě ředitel, Dorka se zaklesla a vydala s učitelem sexu do blízkého obchůdku, kde obsluhovala mladá slečinka.

V prodejně postávalo pár chlapíků, čekajících na vybíravé manželky. Už při příchodu Dorce věnovali pár pohledů, které ji nenechalo chladnou. Se stydlivostí sobě vrozenou se začervenala, sklopila zrak a dál se vedla přímo k pultu u pokladny.

„Potřeboval bych tady na slečnu plavky,“ spustil přání ředitel a ukázal na pár modelů pod sklem.

„Tohle jsou jen opalovačky, pane. Do vody to nejde,“ poučovala o kousku elastickém hadříku prodavačka.

Zkusila ukázat prstem na rozvěšené kousky po stojanech na prodejně, ale nadržený direktor se upnul na to, co uviděl.

„Velikost víte?“ váhala nad jeho výběrem prodavačka.

„Ne. Ukažte mi přímo tyhle,“ stál si na svým ředitel, ale bylo vidět, že asi ví, co dělá.

Trojúhelníčky vrchního dílu byly o dost menší než Dorčiny kozy a u bikin bylo jasné, že se fest zaříznou.

„Máte tyhle v bílé?“ nevnímal další otázky říďa a žmoulal slintavě mikroplavečky.

„Barvy máme na výběr, ale ta velikost vážně nebude sedět! Ale můžeme slečnu přeměřit a něco potom vybrat,“ upozorňovala pohledná kůstka za pultem a chystala si metr. Ředitelskej už nevnímal nic, než jak cpe kyprou kočičku do těchhle malých plaveček a jak je krásně všechno spíš vidět než, aby byla Dorotka chráněná od zvědavců.

„To jo, to jo, přeměřujte,“ odpověděl nepřítomně a mávnul rukou na důkaz souhlasu.

Mladá prodávající vyplula zpozapultu s krejčovským metrem okolo krku a hrnula se přímo k baculaté Dorotě. Čekající pánové zbystřili a nenápadně se přibližovali co nejblíž, zatím co ředitel stál s plavečkami sežvýkanými v dlani, které velikostí připomínali spíš kapesníček.

Slečna prodávající se usmála na Doru, rozmáchla ruce, pobídla studentku k nápomoci a dala se do přeměřování. Nechtěně složila hlavu na polonahá prsa, aby se dostala metrem za záda a když si metr přidržovala jezdícími palci, chtě nechtě se s nimi setkala na járku mezi obrovskými prsy. Podívala se na výsledek a vykulila oči. Zrovna tahle mimika donutila postávající pány, aby se vydali zjistit číslo. Jeden po druhém přistupovali ke slečně s metrem a najednou se vyptávali na nepotřebné cetky pro své manželky ve zkušebních kabinkách. Při tom se snažili jedním očkem zjistit numero na metru a druhým hltali výstavní cecky. Prodavačka odpovídala, přidržovala oba měchy u sebe metrem a zmateněpřemýšlela, jestli nemá začít měřit znovu.

„Podle mě to musíte trošku uvolnit. Nesmí to být na těsno. Asi takhle,“ radil už opět přítomný Dorčin doprovod a povolil sevřený metr, aby se oba cecky znovu rozkývaly.

Slečna s metrem zrudla, zkusila si zakódovat nadměrné číslo do hlavy a s třesoucíma rukama vybírala dva díly plavek s obrkošíčky.

„Nic nehledejte. Bereme tyhle,“ ukázal prstem samec na požmoulané mikroplavky a v rychlosti přihodil z blízkého věšáku vyhlídnuté šortky a letní tílko.

Bez rozmýšlení zaplatil, upozornil, že se slečna v místní kabince ještě převleče a odkráčel špalírem mužíčků.

„Udělej mi radost a obleč si to hned tady,“ zahrnul závěs na skulinku pro zvídavé oko a čekal.

„Tohle nepůjde. Je mi to malé,“ zašeptala po chvíli s červenými líčky Dorka.

„Ukaž?“ odrhnul záclonku direktor dokořán a zalapal po dechu stejně, jako všichni přihlížející pánové, protože před ním stála polonahá, mladá kočička, naditá v minioblečku, přesně tak, jak si ve fantazii usmyslel.

„Já myslím, že je to akorát,“ pochválil výsledek a znovu přejel zrakem do detailu všechny nedostatky, které vydával za dokonalost.

Pod tílkem se jasně tlačily obě polokoule cecků, šňůrka vrchního dílu plavek se zařezávala za krkem do kůže, tílko odhalovalo bílý pupík, šortky se zatlačily do kulatého bříška a zadnice a dokonale obtáhly mladinkou pipinu. Neodolal, škubl se závěsem a pomuchlal nataženou dlaní dívčí rozkrok. Zatlačil prsty na bouličku a vyjel ke kozám, aby probudil obě bradavky. Potom zase rychle k velikému zvědavci, který se už nemilosrdně vyrýsoval přes světlou látku kraťásků a zase spěchal nahoru, aby donutil bradavky svými prsty ještě k větší poslušnosti. Dorka se jen vrtěla a oddávala pokušení. Nastavovala micku, šponovala kozy a když byla opět těsně před orgasmem, ředitel prudce odhrnul závěs a pobídl ji k odchodu.

Dorka se probrala, sklopila oči a cupitala, červená a udýchaná, za svým Pánem, který razil cestu. Nechala si tělo olizovat mlsnými pohledy čekatelů manželek, kdy ani jeden nepřehlédl obtaženou pipku. Za dveřmi obchodu si oddychla, protože doufala, že půjdou rovnou k autu a bude rychle z dohledu.

„Zvu tě na oběd,“ zavelel říďa a rozešel se k nedalekému bistru.

Dora nešťastně klopýtala za jeho kroky, rukama už nevěděla co na sobě dřív zakrýt a tak nakonec vzdala boj s ostychem, vzpomněla si na dlouhé a prázdné roky před nedávnem, ruce nacpala do malých kapsiček a vycházkovým krokem následovala velícího pána.

V bistru se nechala usadit doprostřed lokálu, občas si dovolila se i pousmát na procházející hosty a naslouchala hlasu svého kavalíra.

„Chtělo by to ještě poupravit. Sundej si podprsenku,“ nespokojeně radil ředitel.

„Zajdu na WC,“ zvedala se ze židle Dorka.

„Ne na záchodě. Tady si ji sundej. Však je pod tílkem, ne? To nikoho nemůže pobouřit,“ nutil svoji pravdu říďa a nadrženě si slintal do talíře s obědem.

„Dobře,“ souhlasila opět poslušně Dorina, rozvázala šňůrku za krkem, rozepla háček na zádech a z pod těsného trička ztěží tahala spodem podprsenku. Povedlodá myška se až na několikátý záškub, protože šprnda držela pod kozama jako ve svorce. Uvolněné cecky spadly o kousek níž, zvětšily už tak hluboký výstřih a Dorina se bála zvednout ruku, aby se nestala nehoda a do celého bistra nezasvítila růžová vykukující bradavka.

„Takhle jsem spokojenější. Tohle je ono,“ liboval si v pohledu na svého ceckounka velitel a dál si oba pochutnávali na rozjedeném obědě.

„Zdravím Adame! Jsi tento víkend na chatě? Jak se vede?“ vyrušil je ze žvýkání týpek ze zhruba stejného ročníku, jako byl ředitel. Nečekal na pozvání a rovnou si přisedl.

„Ahoj Oto! Zrovna jsem se chtěl zkusit u tebe otočit. Jsem tu do neděle, tuhle s Dorinkou,“ ukázal radostně na proti sedící kotě a liboval si opět v uslintaném pohledu známého, který přejel polonahou slečnu od hlavy až k patě. Nestyděl se ani nahnout, aby zahlédl i nohy pod stolem. Jen si hvízdl a nahlas pochválil letitému kamarádovi výběr.

„A co jsi potřeboval?“ sondoval dál a mrkal přitom neustále na obědvající samičku.

„Jen tak. Jestli by jsi nezašel. Nakoupíme pár piv, naložíme maso, něco večer ogrilujeme,“ popisoval nápad říďa.

„Jo tak tohle moc rád příjmu. Kdy mám dorazit?“ souhlasil mlsně domorodec.

„No jestli nic nemáš, tak počkej na nás. Jen dojíme a vezmeme tě,“ navrhoval Adam a už mu zase blýskaly chlípné plány z očí.

„Nemám nic. Však víš jak. Zajdu k řezníkovi, nakoupím maso a dáme si sraz u auta,“ navrhoval Ota.

„Výborně! Platí! Parkuju na náměstí, tak se tam někde potkáme,“ loučil se pomalu řídící a začal nedočkavě hltat, aby co nejdřív mohl zaplatit a odjet na chatu, kde měl jasnou vidinu odpoledne avečera ve třech.

Autor

Navigace v seriálu<< Šedá myška 02Šedá myška 04 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x