Šedá myška 02

Toto je 2 díl z 9 v seriálu Šedá myška
Počet zobrazení: 133

Dorka si nechala olizovat ocásek, který jí trčel z pysků. Oddávala se mokrému jazyku plnému hladových slin pana ředitele. Tohle byl pocit, který zažila poprvé a bylo jí jedno, že je to na zakázané půdě. K tomu, s povahou poslušné kurvičky, se ani neopovážila ucuknout, aby se na ni lízák nerozzlobil a nedejbože s ocumláváním přestal. Předváděla jeden orgasmus za druhým, třepala se ve stoje nad chtivým pánem a v duchu si jen přála, aby ten pocit nikdy neskončil a nebo, aby se brzo zase zopakoval.

„Odvezu si tě na chatu! Pojedeš se mnou! Prožijeme si spolu pár dní, protože tenhle zázrak chci mít doma!“ slintal na citlivý špalík v Dorčiné kundičce. Nasával mezi rty, olizoval a líbal. Nevěnoval se ničemu jinému, než obludnému poštěváku mladé pipiny. Dorka jen přidýchávala a souhlasila a každým návrhem pana ředitele.

Kdyby nezazvonilo, nikdo by ty dva od sebe asi neodtrhl. Museli skončit, protože bylo skoro jasné, že během chvíle někdo zaťuká. Dorina s rudým obličejem sledovala ředitelovy rty, ulepené od kundí šťávy a kývala na návrhy ředitelského volna, prodlouženého víkendu, orgií a vděčná za ližbu, odkývala všechny oplzlé nápady, které na ni ředitelskej v rychlosti vychrlil. S poslední prosbou, o omluvu za tuhle hodinu, opouštěla ředitelnu, s nevídaným úsměvem na rtech. Na školní chodbě zářila i zahalená od hlavy k patě. Nikdo ji nepoznával, nikdo nechápal a každému vyrážela tou náhlou změnou dech.

Od téhle chvíle, co se jí otočil svět, se chovala už úplně jinak. Komunikovala, vtipkovala, flirtovala, den ode dne měnila pozvolna šatník na odlehčenější oblékání, než byl hábit staré báby. Ze skříni vytahovala kousky, které dostávala k narozeninám a které nikdy neměla na sobě. Sukýnky nad kolena, světlá tílka, dívčí balerínky namísto těžkých bot. Rodiče se zaráželi nad touto změnou, ale na druhou stranu byli jen rádi. Největším překvapením byla radost jejich dcery, když s velikou prosbou útočila na oba o svolení k víkendu na kamarádově chatě.

„A kdo to je?“ mrkala zvědavě maminka, když samozřejmě dovolila dcerce nabízený zážitek.

„Já to nechci zakřiknout, tak ještě nepovím,“ usmívala se slastně Dorka a těšila se na slibovaných, sexem nabitých, pár dní.

Páteční volno, zařízené samotným direktorem, doma nezmiňovala. Jako každý den se nachystala k odchodu do školy, sbalenou tašku potřebnou k pobytu na chatě vzala také, protože se nechtěla zdržovat vracením se domů a rozloučila se se zářící, spokojenou maminkou.

Před domem nabrala kurz k budově školy, kde kousek od ní postával zaparkovaný vůz pana ředitele. Radostně se přivítala, naložila tašky do kufru a usadila se na přední místo spolujezdce.

„Připoutám tě,“ začal nenechavé útoky říďa, nahnul se pro bezpečnostní pás a při tom položil hlavu na dva obrovské balóny. S nataženým pásem v ruce, si liboval na měkkém místečku mladého hrudníku a při zabezpečování si dal záležet, aby pás trefil přímo mezi dvě bójky. Rozepnul pár knoflíčků naducané světlé košilky, protáhl popruh mezi poodhalenýma kozama, políbil bílou hebkou pleť a spokojeně nastartoval, aby se co nejdřív dopravili k daleké chatě. Cesta zabrala přes dvě hodiny, kdy si v klidu znovu dopřával další z popisů, dřív nešťastné dívky. Nechával si dopodrobna popisovat záchodkové akce, kdy oběma profesorům tajně žužlala ohůnky, aby si odpracovala lepší známky, nebo kuřby všech potenciálních ženichů, kteří ji však jen využili, pro chvilkové libido. Do detailu vypověděla celou svou zpověď.

„Já ti neslíbím nic. Ale na rovinu říkám, že se mnou zažiješ všechno, co ti do teď bylo odpíráno. Se mnou zažiješ i spoustu věcí navíc. Ale musíš být poslušná!“ zdůrazňoval pravidla řídící, který se převtěloval, s ubíhajícími kilometry, do role majitele.

„Já umím být hodně poslušná,“ usmála se oddaně Dorka.

„Čeká tě možná i něco nepříjemného. Nebojíš se?“ zkoušel dívčinu postrašit, ale nesetkal se s protestem.

„Já se ráda přiučím všemu,“ automaticky souhlasila natěšená coura a s radostí si nechávala kontrolovat popruh mezi kozama.

„Tady to pne. To se musí uvolnit,“ rozepínal za jízdy zbývající knoflíčky, aby se oba cecky vyvalily na denní světlo. Konečně uviděl co chtěl. Obrovská kola světlých dvorců a unikátní mlíkárny s prokvétajícími modrými žilkami. Nechal je viset, přepůlené pásem, rozeplou košilku zasunul pod dívčí paže a těšil se na kdejakou díru v silnici, aby viděl tyhle bomby pěkně rozhoupané.

Největší slast měl z protijedoucích, nebo vedle stojících aut na křižovatkách. Užíval si toho, jak si ve svém vyšším věku veze mladou kost takovýchto rozměrů. Dorka si nechala líbit úplně všechno, co pana ředitele napadlo a tak svoje cecky vystavovala i na zlost přihlížejícím. Možná i za trest, že dřív by ji každý z nich stejně jen použil a zahodil.

Nechala se dovézt nadrženým zachráncem k cíli, zaparkovali na příjezdové cestě, nechala se odpásat, dokonce se dočkala i mrštného vystoupení pana ředitele, který se hrnul otevřít dveře svému ceckatému pokladu a vystoupila. Stála před reálným chlapem, který chtěl víc, než jen vystrčit ocas.

Najednou byla celá zčervenala studem, protože kozy jí zapleskaly o sebe a ona si uvědomila spoustu věcí. I když byla natěšená, tak přeci jen, z nepoznaného strach měla. Skutečnost, že je teď s chlapem, kterého znají moc dobře oba rodiče, ji taky na suverenitě moc nepřidala a tak jen stála s rudými tvářemi a sklopeným zrakem.

„To je přesně ono! Takováhle buď! Takhle se mi líbíš,“ slintal říďa a zbožně, s velikou opatrností podebral oba melouny. Sám nevěřil tomu, co mu v této chvíli patří a ani nemohl domýšlet, co oba čeká do nedělního večera, protože by dávku smetany stříkl snad bez dotyku do předkožky. Jen jemně se dotýkal obou cecků a tulil k nim knírkatou tvář. Něžně olizoval koláče dvorců a stavěl bradavky hbitým jazykem.
Dorka je měla poslušné snad víc, než byla ona sama. S každým vánkem, který zastudil na mokrém prsním špuntu, se dvorec stahoval víc a víc. Při zalechtání dospěláckého knírku, se vzrušení rozesílalo od brďulí do celého těla. Dorčin spodek reagoval postavením frajtra, který už byl zase velikosti minimálně dvou pořádných tlustých palců. Ten pocit ji dostával do nebe, i když stud ten prožitek zase brzdil.

„Je tam? Už ho tam máme?“ vyzvídal ředitel info o poštěváku a nekompromisním jazykem ojížděl už celé kozy.

„Já myslím, že ano,“ zašeptala bojácně Dora.

„Zkusíme,“ kojil se z prázdné kozy říďa a rukou šmátral v rozkroku mladé slečny.

Najel hřbetem ruky mezi stehna, napomohl tlakem k roztažení nožek a přímým dotekem nabral malého obra do dlaně. V tu chvíli vyhekli oba. Dorce se podlomila kolena a ředitelovi bublalo semeno až v uších. Prohmatal jemně bouličku na kalhotkách, něžně mačkal ze stran a s jazykem zabydleným na bradavkách, nechal Dorku slastí omdlévat.

„Pojď dovnitř,“ šeptal jí za ouško, aby vyřízenou dívčinu vrátil zpátky na svět.

Dorka se bez jediného mrknutí oka chytila ředitelovi ruky a nechala se vést do víkendového privátu. Nevnímala vybavení, chodby, pokoje ani vůni okolní přírody.

Cítila jen tlak na poštěváku, který z obou stran při chůzi masírovaly nalité pysky. V ložnici uviděla jen obrovskou postel, napomáhala chtivým mužským rukám, ve svlékání a nakonec se nechala položit na záda, aby se, s nohama nahoře, roztáhla jako čubka. Celá neznalá a neobvyklá pička hořela a čekala na dotek čehokoliv. Jen ucítila na frajtru dech pana direktora, už zabořila hlavu do matrace. Potom stačil jediný dotyk jazyku a během okamžiku se udělala se vší parádou.

„Takhle rychle ty mrško! Ale já chci ještě pokračovat,“ nenechal se zastavit řídící a zabořil obličej mezi prokrvené pysky.

Dorka si dál prožívala chvíle slasti, kdy cítila mužský jazyk, který se s obrovskou chutí mazlil s prapodivně velikým pošťákem. Další orgasmus ze sebe vystřelila, přímo říďovi na jazyk. Při dalším se už házela celá, u nemilosrdného pokračování zatínala nehty do pelesti a prosila o další a další svůj výbuch. Ředitel honil obříka prsty, žmoulal po něm dlaní jako by balil doutník, užíval si pocitu plné pusy, když dudlíkem zacpával svá ústa a třel jemně tvrdolína o potah postele, protože se chystal zasunout. Ještě pár orgasmů dopřál vyhladovělé Dorce, až konečně na ni nalehl, jako na polomrtvý žok.

Byla naprosto vyřízená. Jen ležela, nechala po sobě válet tělo vysokého a těžkého ředitele a naposledy, s naprostým vysílením, věnovala svůj orgasmu do obličeje mrdajícího chlápka, který si ji bral bez pardónu.

„Ještě jednou!! Chci ještě jednou! Chci cítit to cukání na ocasu, slyšíš? Probuď se a snaž se!“ rajtoval v Doře tvrdým mečem, házel zadkem a nutil chudinu k dalšímu výbuchu.

Dora se nemusela nijak zvlášť snažit. To, že jí dělal dobře, bylo bez pochyby a tak si jen nechala propichovat růženku dál.

„Krásně mě tlačí u kořenu!“ pochvaloval si velikost neobvyklého poštěváka a zamotával se o něj ochlupením jako na natáčku.

Šukal ji tempem, že kdejaký zajda se mohl stydět. Nabíral ji, nadhazoval silnými pažemi její urostlou prdel a pleskal tělem o tělo. Nechal skákat v tempu velececky, olizoval járek mezi nimi i bradavky a s dalším orgasmem, kdy už vysílená Dora křičela na celé kolo, jí pahorek pošplíchal svojí šlehačkou.

„Ještě jeden, holka! Ještě jeden, dělej,“ přeskočil s ochabujícím ocasem k propíchané buchtě a razil si cestu jazykem, aby slízal svoji smetanu. Naposledy chytil mikročuráčka mezi prsty, honil ho a jezdil po velké hlavičce jazykem. Nepřestal, dokud neslízal celé to bílé nadělení a dokud se malá rajda naposledy neudělala.

Pozoroval od spodu docukávající svaly a celé dívčí tělo a líbal vnitřní strany bílých stehen.

„To bude víkend,“ liboval si nahlas do udýchaného ticha, kdy mu jako odpověď stačilo usmívající se děvče.

Počet zobrazení: 133

Autor

Navigace v seriálu<< Šedá myška 01Šedá myška 03 >>
4.5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x