Šedá myška 04

Toto je 4 díl z 9 v seriálu Šedá myška

Ota, postávající u aut, se už nemohl dočkat, až uvidí zase ten mladý zázrak po boku kamaráda Adama. Obtěžkán nákupem, kouřil jednu cigaretu za druhou a až po hodné chvíli uviděl oba jak se konečně přibližují od bistra přímo k němu. Adam si vedl Dorotku jako nevěstu. Drahý šperk, který musel každý vidět a závidět mu.

Naducaná v malé konfekci jako jitrnice, nesla se Dorka houpavým krokem, nechala klidně bimbat uvolněné kozy a zase mlčky se v autě nechala usadit vedle řidiče. Otík sedl za mladou křepelku, Adam znovu a před kamarádem důkladně, přepásal křehký prsatý náklad a vyjeli společně k chatě.

Po cestě několikrát upravoval popruh Dorce přímo mezi balóny. Škubal s ním, protože chtěl vidět pohupující se dekolt své vyvolené. Provokativně popisoval zápas s pásem, aby Otík o nic vzadu nepřišel.

„Kde vy jste se vůbec dali dohromady?“ slintal zezadu pozvaný kamarád.

„Její rodiče jsou mí známí, že?“ zatloukl zákeřnost s kamerou Adam a položil ruku na šťavnaté stehýnko, aby ucítil zase tu mladou pleť.

„To je paráda, že nemají výhrady,“ uculoval se vzadu Ota a zkoušel z boku od dveří procpat nedobytnou ruku, aby se alespoň konečky prstů dotkl hebké samičky.

Dorka seděla opět poslušná, nechala si jezdit ředitelovou dlaní po stehně, stavět poštěváka a neucukla ani, když cítila z druhé strany šťouchající prsty pana Oty. Už direktora malinko prokoukla a protože byla zvyklá zájemcům kdykoliv posloužit, držela jak přibitá, a vnímala jen mokro v rozkroku.

Ze zaparkovaného auta před chatou, ale tentokrát vystupovala váhavě. Už se znovu styděla za jasnou bouli mezi stehny, která zřetelně nadzvedla látku tenkých kraťásků. Byla nadržená od rána a kdyby měla v sobě jen trochu víc drzosti, ohnula by se hned a sama přes kapotu a udělala si dobře prsty před oběma svědky.

„Naložíme maso a dáme pivko,“ nadhodil plán ředitel, když už stáli konečně všichni v kuchyni. Otík nespustil oči z polonahé Dory a vždy ve chvílích, kdy je říďa na okamžik opouštěl, se bez přemýšlení vrhal na mladé tělíčko. S vystrašeným pohledem hlídal příchod kamaráda a rukama šmátral po ceckách i vyrýsované buchtě. Otáčel si ji, aby prohmatal velký zadek a tlačil ruku mezi půlky, kde nahmatával tučňoučké pysky. S každým zakašláním nebo upozorněním na přichod Adama, se lítostivě stahoval, dělal, že se jako nic neděje, ale to samozřejmě netušil, že ředitel si užívá šmírování obou nadrženců.

„Dorinko, ty jsi nějaká červeňoučká,“ pohladil si ji Adam po tváři.
„Je mi horko,“ odšpitala odpověď, se zrakem v podlaze.
„Já vím, co ti chybí! Oto, tady máš misky, koření, cokoliv budeš potřebovat, tak je vedle ve špajzu a my si na chvíli odskočíme vedle do pokoje,. Chápeš ne?“ mrkal na kamaráda Adam a už si táhl nestydatě Doru do pelechu.

Otovi jen padla sanice, mlčky odkýval všechno co slyšel a závistivě sledoval odcházející pár. V tuhle napnutou chvíli vůbec nezvládal šramotit s nádobím a nebo se věnovat kulinářství, protože od vedle z pokoje se už ozývalo něco, co mu stavělo ocas.

„Takhle se ti to líbilo, že? Nechat se vzrušovat všema okolo. Už to potřebuješ stejně jako já, že?“ funěl ředitel a opatrně svlékal malé hadříky, které téměř praskaly ve švech, už samy od sebe. Dorka jen přikyvovala a pomáhala pohyby těla, vysoukat se z těsné kukly. Ručkou rozepínala zip na vyboulených ředitelských kalhotách a s rozdýchanou rudou tváří poklekala k trčícímu ocasu.

„Nezdržuj se. Tohle bude rychlejší,“ pomáhal jí se zvednout Adam a pokládal ji znovu na záda do peřin. Dotyk dívčích zad na prostěradle působil na Doru jako spínač. Automaticky zvedla nohy a roztáhla se jako fenka. Jen si prohlédla znovu trčícího šulínka, který už připraveně vyhlížel z pysků o dost většího kamaráda, natáhla se rukou pro ředitelský ocas a už ho tahala a směrovala do těsné dírky.

„Ty to moc chceš, že? Ani ti nevadí, že vedle je někdo, kdo tě uslyší, že?“ našukával jemně Adam mladou pipinu.
„Budu se ovládat,“ rudla Dorka a s každým zásunem, který ji v pizdě dělal nebesky dobře, zatínala zuby, aby se moc neprojevovala.
„To nesmíš! Jen mu to dopřej! Stejně to chceš,“ nutil ji k hekání říďa a zkusil párkrát tvrději přirazit, aby čubičku vyprovokoval.

Zadařilo se skoro hned, protože už jen jeho slovní povzbuzení Dorku přivádělo k orgasmu. Stačilo pár strků a první kousek vykřičela do dveří, za kterými se topořil zvědavý Otův čurák naučný.

„Takhle je to správně! A ještě jeden, pojď děvčátko moje!“ rozšukával už pravidelně těsnou díru Adam a prsty rozhonil malinkého obra v dívčí micce. Zase stačila chvilka, kdy Dorina zvědavě přihlížela ředitelskému prstokladu na poštěváku, který do teď znal jen její prsty. Spustila hekot jako šílená.

„Tam musíš Dorinko! Támhle!“šukal ji nemilosrdně dál direktor a prsty voňavými od kundí šťávy otáčel uvzdychanou tvář ke dveřím, aby dopřál divadlo šmírákovi za nimi.

Ota za dveřmi šílel. Čelem se tlačil na tenké lamino, otíral o něj pot, rudnul a ocasem mohl řezat skleněné tabule, místo diamantu. Jen přes kalhoty si mnul naběhlého čuráka a přál si být v kůži Adama a nebo aspoň vypomoct ve společné trojce. Prosil všechny svaté, aby ta mladinká provokatérka přestala hekat a křičet v orgasmech. Drtil si koule, aby tlak v gatích ustal, ale nepomáhalo nic. Už se v duchu i přemlouval, aby se odpojil od futer a utekl se uklidnit někam za chatu, ale ty zvuky byly natolik silné, že se o ně ošidit nechtěl.

Semeno mu šumělo až v uších a ta mladá coura naschvál nepřestávala. Naopak funěla a pištěla, prosila nahlas o další orgasmy a pálila je ze sebe, jeden za druhým. Ani netušil, že je takhle řízená Adamem, který se na ní sice ukájel, ale plnil si i své sny, kdy chtěl dráždit celý okolní svět. Ota se skoro sunul do pokleku, když divadlo konečně ustalo. Ve vzniklém tichu se rychle přesunul k lince a nešikovně bez přemýšlení přehazoval misky s kořením ve vzduchu jako žonglér. Nervózně mu všechno padalo z ruk a při otevírání dveří se málem pořezal u krájení cibule.

„Promiň kamaráde. Ona tuhle Dora je taková malá náruživka, že?“ plácl si ji Adam vychloubačně po zadnici a štípl něžně do tváře. Dorka připravená k další akci, protože ještě vedle si výslovně Adam přál, aby odpomohla tlaku v kalhotách určitě nadrženému Otovi, jen mlčky přešlapovala na místě, vyšňořená v tílku a spodním dílu plavek. Tílkem prosvítaly tvrdé bradavky a bikiny se horko těžko snažily zakrýt baculaté pysky, které zvědavě vylézaly ze stran. Trojúhelníček spodního dílu opalovaček spíš jen zakryl velkého frajtra.

Otík se ani nesnažil otočit, protože tyhle muka by neudýchal. Bál se slintat před kamarádem a tak, zabraný do práce, prznil maso a loupal už asi sedmou vrstvu cibule.
„Když tak Dorinko pomož tuhle Otíkovi a já zatím skočím připravit posezení venku a napustím bazén,“ loučil se s pomrkáváním Adam a tlačil nenápadně ceckatou dívčinu k mlčícímu kamarádovi. Odešel v rychlosti, protože i z letmého pohledu na Otův profil bylo jasně vidět, jak moc mu tohle šukající vystoupení dalo zabrat. Nadrženec naposledy zkontroloval prázdnou místnost a vrhl se na skoro nahou Dorku jako hladový vlk.
„Pane bože! Co jsi mi to udělala? Teď ale nesmíš tak křičet, pusinko! Teď musíš být v naprostým tichu a jen držet, víš? Ohni se. Jen se malinko ohni,“ řídil bleskově celou akci Ota a už tahal tuhouna ze zipu. Obnažil žalud, přistoupil k jemně nahnuté Dorce zezadu, odtáhl tenkou čárku mikrobikinek pod zadnici a jako králík zatlačil pérko mezi veliké půlky.

„Jen drž holka, drž! To bude jen chvilka! Bože, ty máš kozy,“ přirážel do mladinké prdelky a tahal vepředu Dorku pod tílkem za cecky. Ta se jen přidržovala kuchyňské linky, špulila poslušně zadničku a s otevřenou pusou se v tichosti blížila k dalšímu orgasmu.
„To jsou fofry, děvče! Hlavně potichu! Hlavně potichu!“ dělal si dobře v dírce Otík a nervózně sledoval okna i dveře, aby je Adam nepřistihl.

Direktor si ale v naprostém klidu chystal posezení a spokojeně se těšil na večerní orgie, kterých měl plnou hlavu. Bylo mu jasné, že poslušná kurvička dělá dobře jeho letitému kamarádovi a to ho rajcovalo i hřálo zároveň.
„Já už to nevydržím! Vystříkám se! Už budu!“ šeptal do vlasů přirážející Dorině a držel ji bezcitně za kozy. Mladinká čubička si chtěla dopřát ještě jeden orgasmus, protože podle slov ředitele, tu byla na výcviku, ale nestihla to, protože Otík za ní chrčel a tlumil projev do jejích zad.

„Bože, to byla krása! Nesmíš mu to říct! Nesmíš! Ale někdy si to zopakujeme, slib mi to!“ uklízel si nářadí zpátky za zip a radoval se ze souhlasného kývání postříkané kurvičky. Pak už se jen natáhl pro utěrku, setřel semeno z tučné, prošoustané prdelky, srovnal čárku tangových opalovaček, políbil jí obě půlky a s náhlou změnou vyběhl s výčitkami z chaty.

„Máte nachystáno?“ vyptával se ředitel, který už pohodlně pokuřoval v rozloženém křesílku. „No… Dora… ona… Dor­ka to chystá,“ koktal Otík a netušil, jak se vypořádá s věcí, co proběhla v kuchyni.
„Jo, tak to jo. Dorka je šikovná. Hele napadlo mě, jestli něco nevíš o Bártovi a Čundrákovi?“ stáčel řeč jinam, protože jasně viděl, že Otík s nervama odpadává.
„Novýho nic. Dlouho jsem je neviděl,“ natahoval se Ota klepající rukou pro pivo.
„Hele, tak ještě nepij, vem si auto a zajeď pro ně, ne? Cestou ještě něco přikupte a je to,“ hodil mu klíčky přes stůl Adam a vychutnával si poslušnost svého okolí. Byl rád dominatní.
Prošukaná Dorka v kuchyni nakládala maso, Ota poslušně odcházel k autu, aby přivezl další várku semenáčů a tak si říďa spokojeně dál pokuřoval a usrkával pěnu z teplého piva.

Autor

Navigace v seriálu<< Šedá myška 03Šedá myška 05 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x