Šedá myška 05

Toto je 5 díl z 9 v seriálu Šedá myška

„Už je všechno hotovo a nachystáno. Jsme tu sami?“ vyzvídala Dorka, když vyšla z chaty, kde naložila maso na večer.
„Zatím ano. Oťas jel pro známé. Bude nás víc. Jsi ráda?“ pomrkával Adam.
„Dám si taky pivo,“ zamlouvala zaražení Dorina, ale radost ve spodku nezamaskovala. Neposlušný nebo spíš naopak až moc poslušný poštěvák reagoval na direktorův hlas dokonale.

Sedla si na kraj lehátka, otevřela lahváč a nasála hořkou pěnu. Tílko bylo už prověšené od těžkých vemen a vepředu ušmudlané od koření. Koukala se do země a mlčky nasávala ticho z lesa, aby nabrala síly na blížící se večírek. Měla jasno v tom, že její milenec, který si ji odvezl za účelem sexu na tuhle chatu, ji rád předvede a propůjčí, čímž zabije dvě mouchy jednou ranou. Narovná si své ego a ukojí choutky, když může sledovat mladinkou milenku, jak uspokojuje druhé.

Tyto myšlenky ho napadly už u šmírování přes kameru a zakousl se do nich jako pitbull. Šel si za svým a trochu i díky poslušné povaze zhýralé Dorinky, mu do teď vše vycházelo podle jeho představ. I nyní sledoval tiše sedící objekt, ze kterého by nejraději strhal zbytky hadýrků. Zatímco mlsně koukal, šrotovalo mu hlavou, jestli ji dřív připustí panu Bartákovi a nebo perverznímu týpkovi, kterému přezdívali Čundrák.

„Takhle je ale nemůžeš přivítat, Dorinko,“ poukazoval říďa na ušmourané tričko.

Samičí šmudla si jen nadzvedla vemena a prohlédla si fleky na bříšku. Zkusila rukou očistit zarytou papriku, než nakonec oddaně poslechla svůj další úkol. Byla poslaná do chaty, aby se zdokonalila pro pány a nechala na sobě jen vybrané plavky. Adam pronásledoval poslušné kroky mladinké milenky až do kuchyně, kde si ji podal. Přimáčkl se na faldovaté tělo, nabral si celým předloktím obě mlíkárny a tlačil tuhnoucí rozkrok na těsnou prdelku.

„Šukal tě?“ mačkal se v nenápadných přírazech.
„Jo. Tady,“ ukázala ke kuchyňské lince Dorka a vymanila se ze sevření, aby předvedla pánovi, kde ji jeho kamarád prznil.
„A proč jsem tě neslyšel?“ třel se o macatou zadnici přes oblečení.
„Bál se, že by byla ostuda,“ nastavovala se už zase nadržená Dora.
„A udělal se kam?“ stahoval bikiny Adam a rozepínal zip na rychlou akci podle kumštu pana Oty
„Postříkal mi zadnici,“ žalovala vzrušeně mladá coura a štelovala se do stejného mírného předklonu,v jakém ji před tím napichoval Otík.
„Zadnici říkáš? A ty ses udělala?“ zašoustával dotěrné otázky zralý mrdák.
„Udělala,“ hekala už zase Dora.
„Ty jsi coura malá, že? Takhle šukat s každým! Že se nestydíš! Nastav se mi jako jemu. Chci vidět, jak si tě podal,“ mrdal důkladněji Adam a podřizoval se natáčenenému tělu buclaté pichny.

Jen lehce předkloněná se Dora přidržovala desky na kuchyňské lince a s tváří opět rudou se nechávala napichovat zezadu stejně jako před chvíli od starého Oty. Se zavřenýma očima si představovala, jak jí v kundě jezdí rozdílný čurák od tohohle a jak ji zase ufuněně šeptá do ucha, aby se ztišila a vydržela. Adam pochopil, že je vzrušená víc než předtím, protože pizdička jí tekla o poznání víc. Byla těsná pořád stejně, ale prokluzoval ocasem jako po másle. Dopřál jí u toho to ticho a zkoušel se vžít do Otakarova těla, aby to své milence udělal přesně jako on. Stačilo zase malinko a Dorka se zatřepala v orgasmu, který však byl slabší než ten „jako“ zakázaný s cizákem. Adam spokojeně dokonal práci, ještě párkrát šťouchl do kluzké díry a už plival semeno všude kde ho napadlo.

„Nech si síly i na večer,“ popleskával Dorčiny půlky a zatahoval zip od kalhot, aby uklidil vysílené hádě.

Dorka se nechala otřít opět utěrkou, na které byly už Otovy spermie a konečně svlékla umatlané tílko. Direktor podal vrchní díl opalovaček a s chutí si ji vyšňořil tak, jak si přál, aby vypadala. Dlouho upravoval miniaturni trojúhelníčky podprsenky, dbal na to, aby dvorce vykukovaly ze stran a občas bradavku poodhalil, aby ji probudil zuby i jazykem. Jemným řetízkem ze svého krku, ovázal poštěváka a oba konce nechal volně viset z mikrobikinek. Jen malinký kousek elastické látky zakrýval Dorčiny pysky a hrbolek trčícího kundího obra, protože vzadu už jen tenká nitka půlila mladickou prdel. Takhle skoro nahá, následovala svého říďu na posezení v zahradě. Posadila se na lehátko k rozpitému pivíčku, stehna pohodlně roztáhla a se zalíbením se podívala na řetízkem obvázaný frajtr.

„Zatahej za něj,“ rozkázal Adam a místo do rozkroku hleděl dívce do tváře, která po splnění úkolu jen sladce zavrněla. Se zvrácenou hlavou si tahala vydrážděný poštěvák a pohledem škemrala o další orgasmus.
„No tak jó, si ho pohoň, no,“ svolil vladař.

Dorka odtáhla zbytečnou látku opalovaček, nabrala mezi palec a ukazovák tvrdý pizdí špunt a rozhonila ho pomalým tempem. Volnou rukou opřená o dřevěné lehátko si slinila a přetahovala kůžičku, jako na direktorově čuráku.

„Děvče, musíš toho nechat, protože támhle už jednou,“ škodolibě přerušil Dorčinu masturbaci Adam a pobídl ji, aby se šla rozdýchat do kuchyně a pomalu chystala maso na gril. Znovu, krásně poslušně, se mlčky rozešla k chatě, kroutila boky, protože látka bikin se jí třela o ten tvrdý zázrak v pyskách a snažila se nemyslet na nic jiného, než na naložené maso, aby přišla na jiné myšlenky.

Pánové zaparkovali auto s hlasitým smíchem a viditelnou radostí, protože se opět po létech sešli. Jen Ota se držel zpátky, díky výčitkám z akce v kuchyňce. Netušil, že předem bylo všechno smluveno a bojoval v sobě s rozhodnutím to zažít ještě jednou. Dora ho lákala tak, jak za celý život žádná nedovedla. Možná to bylo i věkem, ale byl rozhodnutý snad i skončit letité přátelství, za ještě aspoň jednu rychlovku s touhle buclatou ramlicí.

Pánové se bujaře vypotáceli z auta a hned se rozešli k Adamovi, který měl na tváři už ten samý radostný měsíček od ucha k uchu. Veselé vítání, zbrklé otázky a objímání se snažil nervózně přerušit Ota, který hledal šoustkyni.

„Kde ji máš?“ naznačil opovržlivě Adamovi, který kamaráda prokouknul, ale s velkým pochopením přistoupil na jeho hru.
„Je vevnitř. Poslal jsem ji tam pro maso, protože už jsem vás viděl na cestě. Jdi pro ni,“ poplácal říďa rameno Otovi, který štěstím povyskočil, ale v zápětí zahrál otráveného, protože se přece těšil na chlapy, pivo a kus žvance. Nasupěně odtáhl do chaty, za hecování kamarádů, ale hned za rohožkou a dveřmi vběhl do kuchyně. Sucho v puse z pohledu na macatou nahotinu zády k němu, mu rušilo projev, ale pořádně znovu natrčelo ocas.

„Tak jsme zase sami,“ natiskl se na Doru zezadu a podebral dlaněmi oba cecky. Vykasal horní díl plavek a žmoulal bradavky do chvíle, než Dorka začala zase nastavovat.
„Přijedeš někdy za mnou? Řekni! Přijedeš? Budeme sami a žádný takovýhle rychlovky! Bože, ty tvý cecky jsou nádherný! Chceš to? Chceš ho tam?“ rozepínal si zip a tahal se za šulina, aby mohl Dorce dopřát všechno, co mu kladně odkývávala.
„Nahni se. Jen malinko. Tak jak jsi stála v poledne. Udělám ti to!“ zasouval už do mlčky držící šoustavky svůj ocas, když ho vyrušilo volání ze zahrady.

Pánové přijeli hladoví a žízniví a i přes okřikování Adama, se nechtěli utišit. Hostiteli bylo jasné, že bujará dvojka musí právě šoustat, ale nedařilo se mu krotit rozjeté hosty.
„Debilové,“ vyškubl Ota nervně ocas z mladé čičinky, polaskal v rychlosti ještě megacecky a s kartonem lahváčů v ruce mizel uklidnit panstvo na zahradě.

Dorka se poupravila podle mustru pana ředitele. Dbala na vykukující dvorce a s posledním učísnutím visícího řetízku, nabrala do rukou mísy s masem, loktem otevřela dveře a vplula obtěžkaná na zahradní sešlost.

„Ty vole! Tak tohle je teda něco!“ spadla všem přítomným brada, když se Dora blížila. Žádný z nich neskrýval slintání a dotěrné pohledy, které jako rentgen prohlíželi mladou kurvičku pomalu i zevnitř. Jediný, kdo se rozešel proti krásně nakynutému tělu byl Čundrák. Ne, že by byl takový gentleman, ale jako starý známý prasák si chtěl tohle maso prozkoumat pěkně z blízka.

„No páni! Pojď mezi nás. Ty máš ty kozy teda!“ dorážel lichotkami, jako by tam byl s Dorinou sám. Nehleděl na to, že Adam všemu přihlíží a pouštěl drzost přirozeně z těla ven. Studentka si ochotně nechala odebrat těžké mísy a s děkovným úsměvem se pomalu otáčela, jako na rožni, aby zašla pro další vychlazené pivo.

„Zajdi tam s ní, ať se s tím netahá,“ rozkazoval paša Adam a pobízel evidentně slintajícího Čundráka k výpomoci.
„No moc rád!“ smál se drzoun a posunky mrdajícího se pustil za nádhernou zadnicí. Ještě mlčky rukama ukazoval na převalující se nahé půlky a prsty naznačoval, jak ji plácne, vyprstí, pomačká, jako pravý herec.

Ota jen zíral, protože nechápal, jak s milenkou může Adam poslat toho největšího kance, kterého roky zná. Čundrák byl od puberty postrachem všech žen, kdy každá druhá kvůli němu plakala, ať už zamilovaností a nebo bolestí z drsného sexu. Nebral si s ničím servítky a bylo mu jedno, co je daná samice zač.
Jen dál sledoval nemravné posunky parťáka, který byl teď v soukromí tam, kde on sám se před chvílí pokoušel vniknout žaludem do úzké dírky. Špicoval uši, aby zaslechl hekající Dorku, naštvaně překusoval naprázdno a evidentně vztekle žárlil, než mu Adam otevřel pivo a s mrknutím oka podal lahev k přiťuknutí.

„Dočkáš se. Však mu to dopřej,“ dorazil direktorskou větou Otíka a ten už přestal úplně chápat. Zkoušel se zapojovat do hovoru. Jak jinak, než o Dorce. Poupravenou historku o seznámení a průběhu pobytu na chatě si neznalý Barták rád poslechl a Ota se snažil být alespoň přítomný tělem, když už duší špicloval zvuky, linoucí se z uzavřené chatky.

Zvuková vlna tvrdého bejka s měkkou kurvičkou rozkývala stromy v okolí a umlčela všechny tři posluchače v zahradě. Adamovi tlouklo srdce spokojeností, Barták se červenal a dělal, jak se zajímá o cokoliv okolo něj a Ota nervově okusoval vnitřek žgraně a v duchu se modlil, aby ta ceckatá kurva uvnitř už konečně přestala vyvádět.

Autor

Navigace v seriálu<< Šedá myška 04Šedá myška 06 >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x