Síla peněz 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Síla peněz

Vítkovi s Terezkou se po výhře i s Jackpotem změnil život. Velmi tučné konto jim dopřálo nové a lepší bydlení, podstatně míň starostí a nové šance v životě. Peníze se jen kutálely, ale pořád jim zůstávalo dost na to, aby si už jen plnili své sny. Dovolené střídaly bujaré večírky, jeden druhému plnil sny formou náročného překvapení a sebevědomí jen rostlo. Časem dobře vložené finance zpětně rostly a vedlo se jim čím dál líp. Dopřávaly si úlety a bankovky bezhlavě rozhazovali všude kolem.

Po dalším maxivečírku se oba probudili v obývacím pokoji, kdy Tereza usnula stočená v křesle a Vítek to vzdal k ránu s dopitou flaškou na podlaze u vyhaslého krbu. Nehorázný nepořádek jim zkazil první procitnutí. Rozespalý pohled na válející se lahve, na zašlapané jídlo v drahých kožešinách po zemi, roztrhané oblečení, rozházené šprcky a puch z výparů, jim připomínal večer, kdy pár přátel využilo pohostinnosti a rozjelo to ve velkém.

Jako první se na nohy postavila nahá Tereza. Mladá panička, vyzdobená nadvázanými vlasy, umělými nehty, silikonovými kozami, nadstavenými řasami, opálenou kůží ze solárka a tetováním. Procházela místnosti domu a hledala zbytky čehokoliv, co by jí připomnělo včerejší večer, ze kterého si pamatovala jen orgasmy, které ani netušila, s kým vlastně zažila.

Vítek, její manžel, zvedal vyšlechtěné opálené tělo z podlahy, odklopýtal do koupelny a dlouze se sledoval v zrcadle, protože přemýšlel, komu asi patřily obtisky růžové rtěnky, když Tereza používá zásadně rudou.

Oba se sešli v kuchyni, kde voněla silná turecká káva a nad kterou se mátořili mlčky oba dva.

„To zas bylo, co?“ nadhodila tichý hlásek Tereza.

„Hm,“ přikývnul Vítek, kterému dělal zle jakýkoliv zvuk.

„Dneska pokračujeme, ne?“ zavtipkovala ženuška a dlaněmi stiskla třeštící spánky.

„Myslíš, že bych toho nebyl schopnej?“ chytal se podrážděně slov mužík.

„Ticho, já to myslela z legrace,“ mávla rukou Tereza a snažila se to zahrát to autu, protože svého popudlivého manžílka znala. Věděla o každém bobříkovi, který musel získávat jen proto, aby neutrpělo jeho mužské ego.

„Ty si myslíš, že bych to nedal, že jo?“ hecoval sám sebe Vítek a záhadně ho to léčilo z kocoviny.

„Bože, že jsem vůbec něco říkala! Dělala jsem si legraci!“ brzdila rozjetého manžela Tereza a už dopředu věděla, že dnešní večer dopadne úplně stejně jako včerejší.

„Co takhle si najít nějakou mladou slečinku? Jdi se nachystat. Zajedeme na oběd,“ rozhodoval sám Vítek a už si v duchu spřádal plány.

Tereza se odpotácela do koupelny, kde ztrávila dlouhou hodinu, naložená ve vířivce. Trysky vysílaly bublinky, aby masírovaly kůži a krev v jejím těle bublala varem. Unavenému obličeji se vracela barva i elán a manžílkovi, který přišel na kontrolu, zase chuť na sex. Dlouhé vzrušování je burcovalo v šílených nápadech, kdy trumfoval jeden druhého.

Oba nachystaní a vyšňoření si vyšli do horkého dne, aby se posilnili na chystaný další večírek ve vile.

„Autem nejedeme?“ sondovala luxusem zmlsaná Terka.
„Ještě bych nadýchal,“ nadhodil Vít, ale nevysvětlil tím nic. Nebylo by poprvé, kdy by si sebevědomě nesedl za volant s alkoholem v krvi.
„No dobře,“ zakroutila nevěřícně kudrnatou hlavičkou Terka a dala mimikou najevo, že pěškobus ji přestal bavit už dávno.

Na poslední chvíli se zavolala taxislužba a oba se nechali zavést ke společnému obědu v luxusní restauraci. Po lahodném chodu se objednalo víno, po vínku znachověly tváře a s růžovým odleskem se rozvázal jazyk i mysli. Archivní mok způsobil odvážnější mysl i nápady. Vítek vzrušoval Terku už pod stolem. Dral dominantní prsty pod úzkou sukni, vyšeptával prasečinky do vdaného ouška, nabízel jazykem své služby a nutil Terezu každou vteřinu k mokrým kalhotkám a tvrdým bradavkám.
Ženuška stydlivě odolávala až do chvíle, kdy křesílko s drahým potahem vonělo do dálky pičkovicí. Hned na to rozhicovaná manželka vstala a odporoučela se na dámské záchodky, kde se ve stoje vyčurala přes látku kalhotek. Hedvábným papírem si otřela mokrá stehna i půlky a svlečené mikrokaťátka schovala pečlivě v ručce. S klapotem drahých lodiček mířila vrátit smeč trapiči Vítkovi. Naklonila se přes něj pro svoji kabelku a vecpala mu pročurané kalhotky do dlaně.

„Ty mrcho!“ zasyčel nadrženec šeptem k usměvavé provokatérce.
„Copak? Nechtěl jsi to tak?“ vracela mu útoky nebeským klidem.
„Mám chuť! Chci nějakou slečinku,“ mrknul na Terezu, která jasně pochopila, že manžílek dostal chuť na dvě samičky. Ochotně souhlasila, protože jejich choutky měly jasně stejný směr. Navzájem si dopřávali, navzájem se doplňovali a bez žárlivých scén, nebo hádek si luxusně užívali.

Po zaplacení účtu už Tereza ani nemrkla, protože na manželovi jasně viděla, že svoji vizi už má. Nechala se ochotně, tentokrát bez řečí, vést k nejbližší zastávce tramvaje, která je měla zavést domů. Nadšená nebyla, ale protože bylo jasné, že bude odměněná dalším zážitkem, poslušně se potila v parném dni v hloučku lidí na zastávce.

„Netvař se tak otráveně. Pro jednou to vydržíš! Dívej na ty lidi okolo. Třeba na tamtu slečnu. I ta se tváři veseleji než ty,“ poukázal na o něco mladší slečnu, která v letním horku spěchala kdoví kam.
„Ta je zvyklá. Já už ne,“ tahala nosánek nahoru Terez, ale díky slintajícím mužům na zastávce jí celé peklo probíhalo příjemněji.

Luxusní panička se naparovala před samci a Vítek nespouštěl oči z vrstevnice kousek od něj. Blondýnečka vypadala spořádaně, lehké šatky skrývaly štíhlou postavu a rajcovní výstřih rýsoval pevné kozy. Hned ženuška pochopila, že tuhle se bude snažit manžel dostat a o to radostněji nastupovala do přecpané tramvaje. Jen bez zbytečných řečí následovala svého muže, který se procpával za líbeznou blondýnkou. Stoupnul si za její tělo, chytil se madla nad hlavou a nenápadně navedl Terezu, aby si stoupla obličejem k ní. Sevřeli tak slečnu do lidského svěráku a v přecpaném, vedrem vytopeném voze, se po rozjetí začaly dít věci.

Vítek zkusil nenápadné doteky svým tělem. Opatrně se otíral o zadeček puntem a když zjistil, že to blondýnka toleruje, přidal na razanci. Využíval nedýchatelna, které ovládlo celý vagon a zkusil se konečky prstů dotknout holé kůže na zadečku. Bělovlasý objekt buď neregistroval a nebo naopak přijímal, tak zkusil celou dlaň. Dotkl se pevné půlky a zmáčkl hebkou kůži. Sledoval reakci vyhlídnuté dívky stejně jako svoji Terezu. Ta měla pohled zapíchnutý do hezké tvářičky před ní a sledovala změnu mimiky. Jen vykulila oči a v tichosti se posunula o krok dopředu. Jako by chtěla v ženě před sebou najít ochranu. Tereza nenápadným úsměvem odpověděla na prosebné oči blonďaté slečny a dál dělala, že se jí nic okolo netýká.

Vítek se dál věnoval hebkému zadečku, odtahoval krajku kalhotek, zkoušel pevnost sevření mezi půlkami a postrkoval neznámou blíž k vyumělkované manželce. Blondýnka, jako v sendviči, se lisovala do placky. Lidí ve voze přibývalo a nenechavá ruka sebevědomého Víta už konečky prstů zkoušela mazlavost vybojované šťávy. Bylo jasné, že doteky slečně nejsou úplně nepříjemné, protože pár slz ze sebe vypustila. Ale i když se bránila a rukou vzadu šmátrala po chlapské paži, aby zabránila dalším útokům pod sukničkou, nebylo jí nic z toho platné. Pevně stojící Tereza si nervózní slečnu prohlížela. I když jí věnovala úsměvy, bylo jasné, že vzadu se něčemu brání. Vítek si šel tvrdě za svým, protože byl zvyklý dostat všeho, čeho si umanul. A protože boj s tenkou ručkou neustával, použil svůj oblíbený trik, kdy do bránící se dlaně vsunul srolovanou bankovku.

Terezka ráda sledovala prodejné slečinky svého manžela a tahle se jí obzvlášť líbila. S radostí koukala, jak si s otevřenou pusou prohlížela tisícovku, ale hned na to se opět bránila dalšímu ataku, kdy Vítek už drze prstoval čvachtavou předplacenou škvíru.

„Je ti to málo?“ cedil mezi zuby když už nadrženě kroutil prsty bránící se slečně. Vsunul další tisíc do zachycené dlaně a nechal samičku vstřebat další přísun peněz.

Blondýnka se jen držela madla nad hlavou, koukala na dva tisíce v ruce a nechala si lehce ojíždět dírku na zadečku. Prosila očima Terezu, než zašeptala přání o pomoc.
„Už jí nech, Víťo,“ mrkla Terez na manžílka a zkusila se sama dotknout záhadně promáčené a dobývané kundičky.
„Cože?“ hlesla blondýnka a začala rezignovat na útoky jak zepředu tak i zezadu.

Pro jistotu jí sebevědomec přidal ještě pětilitr a to už blondýnka schovala bankovky do malé kabelky, aby tím svolila k čemukoli.
„Fajn. Vystupujem,“ rozkázal Vít a ukazoval oběma paničkám na blížící se zastávku.

Zůstali stát na ostrůvku, odkud už Tereza volala taxíka, aby mohla zabránit trapnému tichu a byli co nejdřív doma. Taxislužba přijela během pár minut a ještě v kratší době je dopravila k luxusní vile poblíž centru města.

„Jak se jmenuješ?“ ptal se Vítek, když otevíral bránu do zahrady.
„Saša,“ přešlapovala nervózně panička určená do počtu a hrozilo, že si to v poslední chvíli rozmyslí, protože se dlouze hrabala v kabelce, kde hledala zmačkané bankovky.
„Zapomeň! Už jsi jeho,“ postrčila ji vnímavá Tereza, které se nad ní sbíhaly sliny už v MHD. Postrčila ji ramenem dopředu a Saša vklopýtala za bránu, na cestu k vile.

Uvnitř, napůl vyplašená a napůl nadržená, si nesla výdělek, za který stačí jen roztáhnout nohy. Průpravu měla z domu, kde patřila jednomu nadsamci, který jí nedával vydechnout. Náhle, hladová po sexu, se poslušně táhla za Vítkem a její případné zaječí úmysly byly zezadu jištěnéTerezou. Seznámení za chůze proběhlo rychle, v předsíni se odhodilo zbytečné šatstvo i s prádlem a už si sebevědomý samec vedl obě do koupelny v přízemí.

„Nesnáším zdržování,“ hladil netrpělivě obě těla a doprovázel svoji ženu, i s právě koupenou blondýnkou, do vany.

Autor

Navigace v seriáluSíla peněz 02 >>
4 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x